Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie urodzę...

PROSZĘ POMÓŻCIE MI BO ZWARIUJĘ!!!!!!

Polecane posty

Gość nie urodzę...

Mam termin porodu za trzy tygodnie, ale już normalnie wariuję!!! Zero objawów - niektóre kobiety 3 tyg przed terminem maja jakieś skurcze, jakiś czop!!! Ja nic!!!!!!!!!!!! Ja chyba tego dziecka nie urodzę nawet za rok!!!Nawet brzuch mam taki mały, że jak mówię, że to juz lada dzień , to patrza na mnie jak na kosmitkę, bo trzeba się dokładnie przyjrzeć, żeby wiedzieć, że jestem w ciąży! Błagam powiedzcie mi - jak wyglada ten czop??? Może mi juz wyszedł a ja nie wiedziałam, że to to???? I czy są tu panie które urodziły , a nie miały wcześniej żadnych objawów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaaana
mnie czop wychodził przez trzy dni, na poczatku byl zabarwiony krwia potem brazowy a na koncu bialy, byl to normalny sluz tylko bylo go bardzo duzo i byl bardziej ciagliwy, nie mial formy kulki ani nic z tych rzeczy, po prostu duza ilosc sluzu, nieco roznaca sie od tego co na co dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaaana
aha i nie wychdzol tak non stop, tylko np rano jak sie rozchodzilam , potem za kilka godz znowu kolejna porcja, i pomimo ze mowia ze od wypadnieca czopu jest dwa dni tego czerwonego to u mnie minal juz tydzien od tego momentu i na razie nie rodze, zapraszam na topik wrzesniowek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzisz
ja nie mialam zadnych objawow, zadnego czopa tylko duzo sluzu, nic mnie nie bolalo, nagle odeszly mi wody i mialam juz 5 cm rozwarcia - po 3h corka byla ze mna :) nie trzeba miec zadnych objawow - porod to nie postepowanie wg ksiazek porod to natura, niczego nie zaplanujesz, samo sie dzieje :) powodzenia poza tym nie martw sie - ja tez mam termin za 3 tygodnie (bedzie to moje 2 dziecko) i nauczona doswiadczeniem powinnam cierpliwie czekac, a tez doszukuje sie na sile objawow przepowiadajacych porod glowa do gory - ten ostatni miesiac ciagnie sie w nieskonczonosc :( doskonale Cie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie urodzę...
ale ja już nie mam siły czekać - mam mnóstwo śluzu, ale wciąż jest taki sam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie urodzę...
a wody??? To takie "chlup" czy co? Czy czuć je jak odpływają, czy nie czuć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzisz
ja tez mam pelno sluzu i ciagle taki sam i siedze jak na szpilkach i codziennie mowie ze juz dzis urodze juz mnie cholera bierze z tego wszystkiego ale dziecko samo zdecyduje kiedy wyjsc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzisz
wiesz z tymi wodami to roznie ja np poczulam jak mi pekl pecherz plodowy - bylo takie pyk na dole brzucha i troche wod zaczelo leciec ale wiedzialam ze to wody wlasnie dlatego, ze wyraznie poczulam to pekniecie niektore dziewczyny maja chlup, a niektorym sie tylko saczy obserwuj siebie, jak bedziesz miala ciagle mokre majtki (jakbys nie trzymala moczu) to prawdopodobnie wody Ci odchodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli mogę to dołączę się do czekających na godzinę \"zero\" :) Co prawda, ja mam jeszcze 4 tygodnie do terminu, ale też, co rusz sprawdzam, czy może mam więcej śluzu, albo jakieś skurcze - tym bardziej , że rozwarcie mam już od 2 tyg! A tu nic sie nie dzieje....no może tylko synek mniej kopie, a słyszałam, że dziecko na tydzień lub 2 przed porodem robi sie spokojniejsze - nabiera sił - hehe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi czop nie odszedł, dopiero położna jak musiała przebić pęcherz płodowy, to sama go \"usunęła\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie urodzę...
ale ja mam non stop mokre majtki, bo właśnie nie trzymam moczu - jak się śmieje albo mi sie kichnie, to juz mi się "usikuje" i jak ja mam rozróżnić te siuśki od wód!!! Matko boska ja zwariuję!!!!!!!!!!!!!!!!! Normalnie krtew mnie zalewa już. GONIU - ty też masz takie schizy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto nie gorączkuj się masz jeszcze 3 tygodnie!!!! Ja urodziłam wcześniaka w 8 miesiącu ciąży i leżał w inkubatorze całe 2 tygodnie:(:(:(. Każda kobieta miała swoje maleństwo przy swoim łóżku, a ja w zupełnie innym pomieszczeniu leżało same, musiałam się prosić aby zmienili mu pieluszkę bo mi nie wolno było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzisz
to idz do apteki i kup sobie test na wody plodowe bedziesz miala pewnosc jak sobie zrobisz, ze to nie one :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No też, bo lekarz mówił, że na pewno urodzę przed terminem, bo mam dużego dzidziusia i rozwarcie, a tu nic...i tak czekam i czekam i nie moge się doczekać - wydaje mi się, że najlepiej przestać o tym myśleć, a jak sie coś zacznie dziać, to wtedy będziemy wiedziały, ze to już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie urodzę...
a ile takie wkładki kosztują? i czy nie da się jakoś inaczej odróżnić wód od siuśków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzisz
nie wiem ile ten test kosztuje i nie wiem jak odroznic wody od siuskow ale one poprostu sobie leca, nie mozna ich zatrzymac :) siku jakos mozesz zablokowac, a tego sie nie da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie urodzę...
no a wody od wydzieliny? No bo ja mam tak, że śluz znajduje się u mnie zawsze w takiej "mokrej , przezroczystej" otoczce,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia dwójeczki.......
SPOKOJNIE JA przenosiłam ciąże jedną I drugą, ZERO objawów DO DNIA PORODU, WODY ODESZłY MI W TRAKCIE PORODU. MUSISZ UZBROIC SIę W CIERPLIWOść - CHOć WIEM JAKIE TO TRUDNE GDY LEKARZ KTóRY MNIE BADAł O 11.00 W DZIEń PORODU I POWIEDZIAł : myśle, że dziś jeszcze Pani urodzi to ja na niego patrze jakby z Marsa przyleciał a juz po dróch godzinach zaczęły się skurcze a po następnych 6 godzinach maluszek był ze mną na świecie. Rodziłam 4 miesiące temu. POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamma_ja
ja tez czekam na swoja godzine, powinnam uroddzic 22 pazdziernika ale jestesm na fenoterolu i ogolnie na podtrzymaniu, w srode odstawiam tabletki i wtedy moze mnie wezmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK u mnie było tak.... 2 tyg przed miałam badanie gin i troche potem krwawiłam. Nie wiem czy to wlasnie nie czop zostal naruszony. Ale to bylo tylko lekkie krwawienie, jakby brudzienie i trwalo 1 dzien. Potem nic... 1 tydzien przed zaczal mi twardniec brzuch... 1 dzien przed brzuch byl non stop twardy... w nocy 27 pazdziernika 2006 odeszly mi wody. TEGO NIE DA SIE POMYLIC Z MOCZEM!!! Bo: 1. Kolor byl mętno-przezroczysty cos jak brudna woda. 2. Mocz mozna wstrzymac, wody nie, odchodza same czy chcesz czy nie. 3. W moim przypadku wody chlustnely prawie wszystkie od razu i zmoczyly 2 reczniki dokumentnie i czesc poscieli... nigdy bym tyle nie nasikała :D Natychmiast po odejsciu wód zaczely mi sie regularne skurcze. Nie mogłabym przegapic porodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha na tym badaniu 2 tyg przed lekarz powiedzial mi ze na poród szybko sie nie zapowiada.... A termin miałam na 2-3 listopad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzisz
mamma_ja - ja tez bylam na fenoterolu - odstawilam w srode a wniedziele urodzilam - 12 dni przed terminem powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamma_ja
o kurcze... :) ale fajnie, a mialas jakies rozwarcie wczesniej jak bralas fenoterol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzisz
mialam tak z 1,5 cm dopuki bralam (czyli do srody) jak odstawilam i zaczelam rodzic (w niedziele) to okazalo sie ze juz mam 5cm rozwarcie nic nie czulam, nic mnie nie bolalo - bylam w szoku jak lekarz mi to powiedzial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamma_ja
no to fajnie mialas... :) a porod szybki? czy raczej meczacy i dlugi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamma_ja
ja jakos okolo 1cm mam chyba, weic mam nadzieje ze tak szybko mnie wezmie jak Ciebie, ale z drugiej strony czytalalam ze czesto dziewczyny dlugo jeszcze po odstawieniu chodza i urodzic nie moga.. ciekawe od czego to zalezy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OBRZYDLIWOSC
!!!!! Fuj! Jak mozna wypisywac tak obrzydliwe rzeczy:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamma_ja
co tu jest obrzydliwego??? nie rozumiem :/ poród?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzisz
porod expresowy - 3 godziny, z czego tylko 1,5 godziny z bolami :D mam nadzieje, ze tym razem tez bedzie szybko - tylko zebym do szpitala zdazyla ale to racja z tymi porodami - kazdy inny zycze Ci jednak, zebys miala taki szybki porod jak ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamma_ja
no to naprawde szybko :) ja Tobie tez zycze takiego porodu - tym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×