Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

juffie

zespol na slasku! wazne! prosze o rade!

Polecane posty

slub 23.08.2007, wszystko zapiete na ostatni guzik. Jedyne, czego nam brakuje to tylko, albo az ... zespol. NIe mam pomyslu w ogole. Nie chce zadnego grania do kotleta, disco - polo i zlotych obraczek. Chcialabym cos w miare ambitnego (chociaz wiem, ze co zabawa weselna to zabawa weselna). Juz nawet nie chodzi o koszt, chce zeby ludzie sie dobrze bawili, a beda to glownie gosci do 30-tki wiec zalezaloby mi zeby to nie byly utwory dla rodzicow i dziadkow. czy mozecie mi cos polecic? nie strony internetowe zespolow na slasku, bo to umiem znalezc sobie sama, ale namiar do zespolow, ktore znacie, przy ktoryc hsie bawilscie, o ktorych slyszeliscie? strona www, numer telefonu, cokolwiek. Bardzo prosze o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..a weselko macie na...dalekim wschodzie,czy zachodzie,głębokim południu,czy arktycznej północy??W Waszych prośbach jest wiele sprzeczności typu ...chciało by się,ale się na wszelki wypadek...Zna się kapelki normalne/czytaj jak chcesz/ale z wiosek zabitych deskami...niestety.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jazza
se wynajmij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkie dzieki. Dla mnie sprawa jest wazna. Prosilam o rade na temat zespolu a nie mojego podejscia do sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym w temacie jest wzmianka, ze jestem ze slaska wiec zalezaloby mi na muzykach z tych okolic. A, i z miasta jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem fotografem, więc dużo zespołów miałam okazję widzieć \"w akcji\" - te 3 naprawdę polecam. - Oscary - 3 facetów, muzycznie nieźli, i przede wszystkim świetni w prowadzeniu - najlepsi wodzirejowie, jakich spotkaliśmy, pięknie rozkręcili imprezę, która wydawała się stracona; mają mnóstwo nietypowych rekwizytów i pomysłowych (na poziomie, żadnej żenady!) zabaw. gwaldi1@interia.pl - Mary Loo - 4 gości, po 40tce, wygląd może zmylić - o elegancki ubiór chyba trzeba ich specjalnie poprosić :P ale niech Cię to nie zmyli - grają naprawdę świetnie i na bardzo wysokim poziomie - stary rock, te klimaty. Prowadzą też nieźle:) tel 500 678 222 - L-4 - też trzech facetów, młodsi, muzycznie lepsi, lepiej się prezentują, ale prowadzenie - żadne, musielibyście osobno wynająć wodzireja szczerbi@tlen.pl Powodzenia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo bardzo bardzo dizekuje ;) wlasnie tak rzeczowej rady oczekiwalam ;) bardzo mi pomoglas, jeszcze raz wielkie dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No problem:) Czasami żałuję, że już jestem po własnym ślubie, bo teraz mam taki przegląd sal, zespołów itp (choć zespół akurat mieliśmy super - jazzowy, ale już nie istnieje;) ) że wszystko byłoby the best;) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jestes ze slaska? te zespoly ktore podalas maja juz niestety rezerwacje :( powiedz mi.. a znasz cos takiego jak 3plus1, slyszalam, ze sa fajni, ale nie ukrywam, ze pomoglaby mi decyzji EKSPERTKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deQ
Ja bardzo chciałam "Oscar" ale nie mieli miejsca :( i będę miała NOSTRADO - Zabulino słyszałaś coś o nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkie dzieki, poslucham sobie demo, moze mnie ktorys przekona, a znasz niektorych osobiscie, tzn. wiesz jak graja, jak bawia gosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARCUS
Znam wszystkie i wiem co potrafią. Niektóre z zespołów to moi przyjaciele i znam ich od lat. Z wieloma zespołami byłęm po kilka czy kilkanaście razy . Polecam ich bo są dobrzy. Marcus http://videobeta.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....juffie,używasz tekstu\'\'...czy bawią gości..\"Ty o tym myślisz,a na tym forum są osobniki,które powiadają,że zabawy,konkursy weselne,węże,pociągi....są do beki,są obciachem,wiochą...Zadaję sobie pytanie..KTO ma rację.Czym te kapele mają bawić gości,po co te pytania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdz sobie na forum www.e-wesele.pl , na forum regionalne slaska i tam masz zespoly, dziewczyny jak poprosisz to wysla Ci namiary na zespol ,tylko wedlgug mnie na sierpien to raczej marne szanse,zeby kogos znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonie i dzwonie, okazuje sie, ze nie jest tak zle z tymi terminami. Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje za namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mogę polecić
zespół ENSEMBLE. www.ensemble.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×