Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie student

W czym notatki na studiach?

Polecane posty

Gość anka566
moja siostra kupuje do notowania na wykładach bloki z papieru samokopiującego w linie .w kratkę lub gładkie.Może robić notatki takżę dla kolegów..Produkuje to REPRODRUK w Poznaniu Ich strona www.drukidobre.pl lub można kupić u nich w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szalkowski
ja po cichu nagrywałem i przepisywałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w skoroszytach, kupuje tutaj www.boxline.pl ;) tanio, szybko i wygodnie, przynajmniej nic nie gubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Madzia
Dziwne pytanie "w czym notatki" :P Notuj jak ci wygodnie :P Ja miała kartki w segregatorze :P Swoją drogą współcześni studenci już w ogóle odchodzą od papierowych notatek - notują na komputerze, albo nie robią tego wcale, bo są od tego serwisy takie jak http://notatek.pl/ - gdzie można znaleźć wszystkie notatki, jakie trzeba by zaliczyć studia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka991
Ja do tej pory notowałam wszystko w dużym zeszycie. Miałam też dyktafon chociaż nie wolno. Ostatnio jednak trafiłam na https://notatek.pl/przegladaj i wszystkie notatki mam dostępne w jednym miejscu. Już nie będę musiałą noc notować ani nagrywać. Jak dla mnie to ogromna wygoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na studiach pisałam na kartkach a4, są takie paczki tych kartek z dziurkami do segregatora. Nosiłam trochę kartek w teczce tekturowej, a w domu wkładalam zapisane kartki do koszulek i do segregatora, każdy przedmiot w osobnej koszulce. Kartki sobie w domu numerowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zazwyczaj notatki na studia robiłam w jednym wielkim dużym zeszycie w którym były różnokolorowe zakładki. Jak w domu chciałam mieć jakąś notatkę pod ręką to najpierw zapisywałam na małych karteczkach ale jak zaczęły mi ginąć to wtedy kupiłam tablicę na stronie www.e-notatka.com.pl. Przy okazji był to super element wystroju i mogłam ją sama zaprojektować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×