Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Perfect black 21

Wklejajmy fotki naszych sylwetek i zgadujmy ile dana osoba waży..

Polecane posty

A teraz moja fotka sprzed 5 lat :D Jedyne, co mi pozostało to długośc nóg, bo kg i cm mi troszkę przybyło :P Całe szczęście :) http://img103.imageshack.us/my.php?image=egypt2003rb4.jpg ciekawa jestem na ile mnie ocenicie - wzrost i waga :) acha no i nie zwracacie uwagi na napis forumowsiko, no bo tam najpierw zamieszczam fotki, zeby zmniejszyć ich objętość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to dziubalik nie wyswietla mi sie twoja fotka tylko urocza żabka :P ale to chyba nie ty :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cherry___ Ale że aż taka różnica to w szoku jestem :P A ja naprawdę ważę 47 kg. mogę kiedyś zrobić zdjęcie wagi jak na niej stoję :P Zdjęcia pogrubiają to fakt. W rzeczywistości przeszkadza mi troszkę brzuszek,znaczy chciałabym aby był bardziej płaski. Ale ogólnie nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubalik mi też dali 170cm i chyba 54kg albo nawet 56kg a mam 160cm i ważę 12-14kg mniej :O też byłam w szoku hehhe ;) ty masz biust pokaźny, zwłaszcza w porównaniu do mojego :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biust to mój atut, hehe :P Jak byłam młodsza to przeszkadzało mi to,że ja już nosiłam zerówkę a moje koleżanki jeszcze nie bo nie miałyby go na co założyć :P A teraz jest wręcz przeciwnie, cieszę się,że \"mam czym oddychać\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to sie uzupełniamy hehhe bo moim atutem jest brzuch, a zmorą piersi, a dokładniej ich rozmiar ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to teraz mnie oceńcie
prawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to teraz mnie oceńcie
wrócę jutro, zobaczę, może ktoś trafi dokładnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde tylko ja tu się udzielma teraz :O co z wami :P hmmm.... ładna fugurka ;) daje ci 167-170cm i 47-50kg :) ale to troche mylne, bo jak ktos jest szczupły to zawsze wydaje się wysoki, a jezeli jest sie grubszą to automatycznie odejmuja cm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde tylko ja tu się udzielma teraz :O co z wami :P hmmm.... ładna fugurka ;) daje ci 167-170cm i 47-50kg :) ale to troche mylne, bo jak ktos jest szczupły to zawsze wydaje się wysoki, a jezeli jest sie grubszą to automatycznie odejmuja cm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde tylko ja tu się udzielma teraz :O co z wami :P 1) hmmm.... ładna fugurka ;) daje ci 167-170cm i 47-50kg :) ale to troche mylne, bo jak ktos jest szczupły to zawsze wydaje się wysoki, a jezeli jest sie grubszą to automatycznie odejmuja cm.... 2) wygladasz na malutka :D 158-162cm i 49kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęcia pogrubiają ?????? eeeee wcale że nie :P :P ja wkleiłam moją fotkę 2 strony temu i mi wiekszośc dawała poniżej 50 kg a w rzeczywistości mam 53 kg :P :P także w moim przypadku to chyba wyszczuplają :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO dziubalik
napisz może wymiary albo daj jeszcze inną fotkę, bo na tej wyglądasz bardzo grubo i jeśli masz 158cm to dałabym Ci najmniej 58kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desko dlaczego
nie udzielasz sie juz na forum??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy to cwiczenie
co sie kleczy i raz siada po jednej a raz po drugiej stronie jest dobre na biodra tzn na schudniecie w biodrach????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektórzy tu się chcą chyba dowartościowywać dogadując innym... nie o to tutaj chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam bardzo nie chcę ni
komu dokuczyć czy ubliżyć i z całym szacunkiem, ale nigdy nie uwierzę w to, że dziubalik waży 47kg:O naprawdę dałabym jej z 58-60kg:O jakoś nie chce mi się wierzyć, że zdjęcie może aż tak dodawać kilogramów:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×