Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

morelkaaa

Revlon colorstay!!!Do tych które miały ten podkład!!

Polecane posty

Słuchajcie kobietki,kupiłam na allgro ten podkład i mam pytanie w związku z nim.Czy kupując w sklepie ten podkład zamykanie jest w jakies banderolce???Czy podkłąd powinien mieć gęstą czy lejącą sie konsystencję???I w końcu najważniejsze mój ma brzydki zapach (jak denaturat wręcz :-() a przeciez powinien być bezzapachowy... Chcę się od Was dowiedzieć czy allegrowicz poprostu mówiąc brzydko mnie wykiwał, mimo że opinię ma bardzo dobre. Dzięki za odzew z góry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 2 podkłady z tej serii - w wersji do skóry suchej i do tłustej.. I ten do skóry tłustej jedzie na kilometry (ten do suchej trochę mniej, ale też śmierdzi), aż mnie czasami mdli jak go nakładam. Niby ten zapach mija, ale jest bardzo charakterystyczny. Oba są bardzo gęste i lepkie. Kupowałam w sklepie kosmetycznym, ale nie były w żadnym dodatkowym opakowaniu. Mimo przykrego zapachu i \"trudnej\" konsystencji bardzo cienie sobie te podkłady... za gamę kolorów. Nawet najjaśniejszy ton jest odrobinę za ciemny do mojej cery, ale przynajmniej jest coś co mogę nałożyć i nie wyglądać jak w pomarańczowej masce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fuu dzięki za odpowiedz :-) muszę się przyznać że troszke mnie wystraszył ten \"zapach\" jest okropny bleee Ale skoro twierdzisz że kupując w sklepie też miały taki zapach czyli wszystko powinno byc ok :-) P.S. Ja mam do cery tłustej i mieszanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piooodnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustMe111
Ja wlasnie kupiłłam jeden z serii tych pudrow-jestem bardzo zadowolona, ale jesli chodzi o zaqpach to rzeczywiscie jest ODSTRASZAJACY! Moze z czase4m sie przyzwyczaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×