Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

toratora

Jakie macie talenty???

Polecane posty

Ja śpiewam gram na skrzypcach i pianinie, oprócz tego fotografuje, maluje, i wogóle kocham sztuke- a wy?? Myśle że każdy powinien sie pochwalic swoimi zdolnościami, to wcale nie jest próżne. Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówię płynnie po angielsku :p o ile to talent. i zaczyna mi wychodzić fotografia analogowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bardzo mocno
fotografia , szydelkowanie mycie garow ...........i jedzenie troskawek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj zlapałam węża, ale nie wiem, czy to talent na pewno rozumiem zwierzęta i rośliny, potrafię się wczuć w ich położenie, a to już talent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistsz ortografji
jestem miszczem polskiej mowy potocznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakkaka
greca dzieki za piosenke feel :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Virkaaa
ja nie mam zadnych talentów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frk-0999
Ja mam talent polemiczny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakkaka
czwarta rano witaj w klubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spiwac - spiewalam i to nawet w zespole na gitarze grac umiem - nawet i na pianinie przy odpowiednich wiatrach (jak mam pianino w poblizu), ale bardzo chcialabym na skrzypcach sie nauczyc (nie mam skrzypiec ku..wa) posiadam zdolnosc pt: \"latwosc w przyswajaniu jezykow obcych\", ale ten talent mnie sie marnuje , bo nie moge znalezc szkoly, gdzie ucza 5-6 jezykow na raz, wiec sie douczam sama (ale malo systematycznie) empatia , psychologia ,zrozumienie ludzkosci w calosci i pojedynczych egzemplarzy rowniez (jak tak czytam takie fora , to stwierdzam , iz jest to niewatpliwie talent) nie boje sie uprawiac sportu , jak co poniektorzy - hehe projektowanie ciuchow i realizowanie tych ze projektow mam leb na karku - do robienia interesow sie nadaje umiem wszystko logicznie wytlumaczyc ( do tej pory tego nie rozumiem skad ja takie rzeczy wiem) ale fajnie -:D - to naprawde sie mi podoba :) - sie nawet sobie sama podobam - jak wpadne w samozachwyt , to mnie odwiedzajcie w szpitalu, ale d..pa - mi to nie grozi - bo ja to jestem racjonalnie myslaca jednak :( - no coz buzi dupci i gratuluje talentow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakowanie sie w tarapaty
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posiadam talent do przeprowadzek i pakowania swojego życia w ciągu godziny Ponadto posiadam talent do błędnej interpretacji tekstów pisanych Kolejny mój talent to kombinowania A jak mam czas to piszę, ale talentu do tego nie mam Acha jeszcze mam talent do przyciągania życiowych nieudaczników i psychopatów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kombinatoryka
do tycia, zaniwedbywania się i flejtuszenia a takze psychopatologowacenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię i podobno potrafię (:P ) tańczyć piszę wiersze, chciaż ostatnio to zaniedbałam uwielbiam pisać wszelkie opowiadania, reportaże, rozprawki etc. wszystko, co się wiąże z językiem polskim dwa lata pod rząd pierwsze miejsce w szkole w dyktandzie :D lol jeszcze w podstawówce śpiewałam w dwóch zespołach zmysł stylistyczny co do ubrań :) :P no i mój największy talent - kłótliwość, zawsze muszę postawić na swoim - jeżeli nie spokojnie to krzykiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 170/52
mam talent psychologiczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hall_om_mig_nu
Mam słuch muzyczny i głos (śpiewam w zespole), mam zdolności manualne, fotografuję, świetnie jeżdżę konno, zawodowo tańczę tańce towarzyskie i hip-hop (uczyła mnie mistrzyni europy :P), perfekcyjnie szczelam z broni palnej (zawsze 10 :D) i łuku olimpijskiego (też same 10, uczyła mnie szczelać babka, która pojechała na olimpiadę do aten :)), jestem empatyczką i mam zdolności psychologiczne, mam inteligencję ponad przeciętną, w wieku 7 lat czytałam szybciej niż dorosły człowiek (dorosły czyta góra 240 słów na minutę :]), jestem odważna, wygadana, ładna, zabawna (to też moje talenty:)) mam wrodzoną pamięć fotograficzną oraz coś, co nazywa się biocośtam (np. trzymam łańcuszek w ręce i on się zaczyna kręcić, gdy idę i przejdę nad źródłem wody), wyczuwam emocje zwiarząt. Wiem, że w niektóre rzeczy trudno uwierzyć, ale tak już jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam talenty językowe, w miarę dobrze rysuję, całkiem dobrze piszę, mam dobre oko, jesli chodzi o wizaż i tego typu sprawy itp itd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hall_om_mig_nu
Poza tym nie przeklinam, w życiu nie paliłam papierosów i... umiem doprowadzić ludzi do białej rozpaczy, tak, że zamkną się w sobie i chcą się zabić, nie będą mieć nikogo, będą skazani na siebie, wygwizdywani, ośmieszeni etc (o ile to talent :D raz podpadł mi nauczyciel matmy to na następny rok w szkoel już nie uczył, teraz pozbywam się 2 chłopaków ze swojej klasy, których dyro JUZ wywalił na moją prośbę :D). świetnie kłamię i niezła ze mnie aktorka :D. poza tym odpałowo deklamuję, że, jak to mówia na konkursach recytatorskich ,,łzy wzruszenia stają w oczach " :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że temacik zaniedbany, a jak dla mnie to bardzo interesujący. uważam osobiście że każdy z nas ma jakieś talenty w sobie. kady z nas jest indywidualnością tylko czasem jest tak że sami nie dostrzegamy tych swoich talentów. Czy ty dostrzegłeś już swój talent? Ja wiem że jestem utalentowana manualnie, potrafię także świetnie gotować co może potwierdzić mój mąż :) ostatnio po przeczytaniu dla mnie bardzo dobrej ksiażki pt. \"Niebo na ziemi\" K.Milewskiego zrozumiałam że nasze talenty są też niezbędne do realizacji naszych marzeń. zastanawiacie się napoewno jaki jest w tym związek :) dla wyjasnienia podam jeden cytacik właśnie z tej książki: \"Odkryj swoje talenty, pokaż je Światu - ażeby stał się piękniejszy. Zaakceptuj swoje talenty - abyś mógł je wykorzystać. Pomnażaj swoje talenty - abyś mógł szybciej dotrzeć do wymarzonego celu\" tym Celem są nasze marzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam talent do niszczenia wszystkiego co wpadnie w moje rece, wkurwiania ludzi oraz przesalania zup, a czwarty mój "talent" się rozwija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szewczyk burczymucha
potrafie zjesc 10 pierogow z serem za jednym posiedzeniem. Musza byc ze skwarkami i tluszczem inaczej za suche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od zerówki uczęszczałam do Państwowej Szkoły Muzycznej ... niestety zrezygnowałam rok przed ukończeniem pierwszego stopnia :O czyli po około 7 latach :( Kto wie jak potoczyłyby się moje dalsze losy ... osoby z mojej byłej klasy wystepują w musicalach :( Uczyłam sie grac na fortepianie, akordeonie i gitarze ... dodatkowo chodziłam na chór jako uczeń instrumentów klawiszowych ( gitara była dodatkowym, nie branym pod uwagę) ... osoby grające na smyczkowych miały zajęcia z orkiestry :O Nawet nie wyobrażacie sobie jak bardzo żałuję :( czyli moim pierwszym talentem jest muzykalnośc :P Drugim jest taniec, ale taniec specyficzny, bo Belly dance :) Trzecim talentem są odziedziczone po mamie zdolności plastyczne (malowanie na szkle, na jedwabiu, etc.) Można powiedzieć ze mam talent do języków obcych ... a raczej do angielskiego :P bardzo łatwo mi wchodzi do głowy i uwielbiam go:) ps. tylko nie mówcie że się chwalę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz to kulinarny mam jeszcze talent do psucia, tluczenia, zalewania, rozlewania etc i do \"oslabiania\" ludzi czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×