Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

funia75

ING Bank Śląski-kto pracuje, pracował lub był na rozmowie kwalifikacyjnej?

Polecane posty

Gość monique08
Przede wszystkim pyt. typu: powiedzieć coś o sobie, ukończonej szkole, doświadczeniu, obowiązkach wykonywanych w poprzedniej pracy. Następnie pyt. dlaczego chciałabym pracować w banku, czy wiem jakie zadania wiążą się z danym stanowiskiem, sytuacja z klientem, który niesłusznie ma do mnie o coś pretensje (chodzi o to jak ja się zachowam). Poza tym jak reaguję na stres i jakie są moje pozytywne cechy. Naprawdę rozmowa ok, ale boję się co będzie dalej...zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a masz wyższe
pracowalas kiedys w banku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mola888
Trzeba mieć ze sobą CV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monique08
Tak, mam wyższe. W banku miałam praktyki, a w byłym miejscu pracy doświadczenie związane z obsługą klienta oraz gotówką. Jeśli chodzi o cv, to nie brałam ze sobą, oni sobie wydrukowali wraz z listem motywacyjnym (zawsze tak jest jeśli wysyłasz im dokumenty) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaCzarownica
ja byłam na 2 rozmowach, podobnie miałam jak monique08 teraz czekam na tel maja dzwonić do 2 tygodni bo dyrektor jest na urlopie . Przed dyrektorem mam jeszcze raz rozmowę z kierownikiem i jestem ciekawa czy przeszłam, ten test bo podobno 4 dziewczyny go oblały.. czy to możliwe?? :) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monique08
przeszłam rozmowę z konsultantem personalnym, następnie "formalna" z pania dyrektor i dostałam prace:P hura!!!w przyszłym tyg. zaczynam, obym dała rade:)szkolenie ma odbyć się jednak w Bielsku, zobaczymy jak to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezesBank
uwaga,banki są w złej kondycji,będą redukcje stanowisk i płac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownicaING
witam wszystkich, chciałabym tylko powiedzieć, że praca w tym banku jest bardzo fajna przynajmniej dla mnie, to też zależy dużo od tego na jakich ludzi się trafi. Ktoś wspomniał tutaj o 3 tyg szkoleniu, jest to faktycznie prawda-Warszawa lub Katowice. Niezależnie od tego na jakim stanowisku się pracuje czy na kasie czy na doradztwie to i tak robi się wszystko. Bardzo duża wiedza produktowa jest potrzebna, ale uważam, że praca jest ok. Jak w każdej dziedzinie mając do czynienia z klientem, na różnych klientów się trafia. Ale są też z tego szkolenia. Jeśli chodzi o zarobki, to myślę, że nie jest źle, ale pewnie to też zależy jakie miasto itp. Tak więc wszystkim starającym się o pracę w ING Banku życzę powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiak9876
słyszałem że jak już podpisze sie umowę to praktycznie nie można sie zwolnić bez dopłacania do interesu, gotowi sa pozwać do sądu o zwrot kosztów szkolenia itp. Tak ponoć jest na ślasku, czy ktoś wie jak to jest z lojalkami w ing? Ile zarabia \"junior\" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scholastka21
hej, własnie przyjęli mnie do ING na stanowisko młodszy kasjero-dysponent i już 1.12.2008 jadę do Bielska Białej na 3 tygodniowe szkolenie, czy jest jeszcze ktoś taki jak ja , jeśli tak proszę o kontakt bo razem zawsze raźniej :) moje GG 9485955 Pozdrawiam wszystkich \"nowych\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scholastka21
hej, własnie przyjęli mnie do ING na stanowisko młodszy kasjero-dysponent i już 1.12.2008 jadę do Bielska Białej na 3 tygodniowe szkolenie, czy jest jeszcze ktoś taki jak ja , jeśli tak proszę o kontakt bo razem zawsze raźniej :) moje GG 9485955 Pozdrawiam wszystkich \"nowych\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axing
Nie polecam doradcy w Toruniu na. Szerokiej pani Agnieszka jest bardzo niekompetentna... buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peyton_Shields
Powiem krótko: nie macie znajomości- nie liczcie na pracę w ING. Rozmowy kwalifikacyjne odbywają się tylko i wyłącznie po to,żeby móc wklepać taką informację do komutera,że rkrutacja się odbyła. A kandydaci z zewnątrz są zapraszani dla ściemy,musi być jakaś podkładka w razie kontroli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yrek
Może ktoś oprócz mnie wybiera się na szkolenie 3.08.09? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Mam pytanie czy ktoś był na rozmowie kwalifikacyjnej we Wrocławiu? Są jakieś testy? Pytają z języków obcych? Pytają z wiedzy o Banku? Jak wygląda teraz sytuacja z wynagrodzeniem? Ile proponują? A dodam że staram się o stanowisko Doradca Klienta Detalicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INGLADY
Witam, testy osobowościowe to wręcz przyjemna sprawa-gdyby tylko pytań było mniej:). Na te testy nie ma złych odpowiedzi, są mniej więcej w stylu- "jakbyś miała spędzić wieczór, to: a.spędziłabyś go samotnie w swoim pokoju b.ze znajomymi grając w karty c.na hucznej imprezie" tu nie ma złych odpowiedzi, taki testy pokazują czy jesteś osobą lubiącą kontakty z ludźmi i tego typu rzeczy. Będzie też kilka pytań o religię itp. Jak poczytacie na necie, nie da się oszukać takich testów, pytań jest ponad 200 i skonstruowane tak, że jak ludzi nie lubisz, to ni cholery nie napiszesz, że tak nie jest. Nie ma się czego bać! Ja miałam jeszcze taki etap logiczny- takie rysuneczki jak zawsze są na testach nainteligencję, ale naprawdę nie ma się co stresować:) Najważniejsze, to przygotować się na rozmowę-standardowe pytania dlaczego bank, dlaczegi ing,ile chciałbyś zarabiać, jak siebie widzisz za 5 lat,czy wiesz na czy ma polegać twoja praca (sprzedaż!), jakie masz doświadczenie, dlaczego zmiana pracy, co lubiłeś w poprzedniej a czego nie.Pełno tego na necie i o to pytają. Prawda, że jest kilka etapów-3-4 w zależności jak duży jest oddział i ilu chętnych - jak znajdą interesującą osobę i nie będzie 'konkurencji", to wiadomo-rekrutacja się skraca. Ja pracuję w ING od roku i mogę napisać jak jest-nie wiem tego z opowieści, tylko sama w tym jestem: fakt,że trzeba przemęczyć się na 2-3 tygodniowym szkoleniu, ale to jeden taki dłuższy wypad. ING jest bankiem bardzo wizerunkowym, tam każdy doradca jest ubrany według norm umownych-jeżeli tak nie jest,to predzej czy pozniej to zostanie skorygowane. Bardzo duży nacisk jest kladziony na szkolenia!Ogromny!Ale już nie będą to dlugie wyjazdy, tylko 10dno, dwudniowe. Ale naprawdę jest tego dużo. Inwestują w to, bo chcą mieć kompetentych doradców. Po roku w ING masz furtkę otwartą w każdym innym banku- na rynku wiadomo gdzie są najlepsi doradcy. Pensja jest ok-zależnie od miasta, ale zarabiam na pewno więcej podstawy niż znajomi np.w wbk Najważniejsze co mogę doradzić nowym osobom-wyróżniajcie się- co naprawdę trzeba przyznać ING, to to,że inwestuję w talenty. Jeżeli pokażesz, ż chcesz się rozwijać, chcesz czegoś więcej, chcesz i potrafisz- dadzą ci szansę- nie o każdym banku tak się pisze. Oczywiście nie ma tylko samych plusów-bardzo dużm minusem jest ogromne ciśnienie sprzedażowe. Ja wiem, że plany są już w każdym banku, ale w INgu są bardzo wysokie, więc naprawde liczcie się z tym. W razie jakichkolwiek pytan-służę pomocą. pozdrawiam i powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marconi1980
Czy ktoś orientuje jak kształtują się zarobki MENEDŻERA PLACÓWKI PARTNERSKIEJ ING ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam prace w ing jako kasjer-dysponent zaczyman od 7 wrzesnia ale nei znam jeszcze terminu szkolen czy ktos moze jedzie na szkolenia jakos w najblizzym czasie do Bielska Białej i jak tam jest ?czy tylko nauka nauka i nauka czy mozna tez fajnei sie bawic/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sksksk
hej! a wiecie może ile zarabia specjalista ds administracyjnych w oddziale ing? i może ktoś aplikował na to stanowisko i moze powiedzieć jakie były pytania? z góry dzięki za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odwzna
Czy ktoś aplikował na przedstawiciela finanosewo we wrocławiu umowa agencyjna jak sie wychodzi finansowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izoo
hej, hej ja jestem po pierwszym etapie teraz drugi , ktos coś wie?maja byc zadania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssonic
spoko tylko na luzie i bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemek0418
DO INGLADY i innych czytelników. Wiatm, zamierzam aplikowac na stanowisko kasjero0dysponent lub doradca klienta detaliczenego. Prosze powiedzcie które stanowisko jest lepiej płatne. Jakie wogóle są zarobki w ING na tych stanowiskach? Mam 2 letnie doświadczenie w pracy w banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemek0418
Do INGLADY Bardzo dziękuję Ci za informację. W obecnym banku jestem na stanowisku doradcy klienta i dlatego też na to stanowisko chciałem aplikowac. Czy mogłabyś podac meila bo na forum nie hciałbym pisac bo mam jeszcze inne pytanka. A jak wyglądają premie? JA pracuje w Poznaniu i tu chciałem złożyc aplikację na doradce. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewellllla
Witam wybieram się w tym tygodniu na rozmwę w sprawie pracy do ING na ul. Wiktorską 63 w Warszawie. Pani która mnie umawiala nie chciała powiedzec na jakie stanowisko. Czy cos wiecie, jak wygląda tam rozmowa i czy warto w ogóle tam iśc, skoro nawet nie wiem na w jakim charakterze ma byc wykonywana praca. Pomórzcie. Podaję e-mail: ewa-a1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atodobre
Rozbawił mnie ten meil do czerwoności :) Że tak zapytam, nie wiesz na jakie stanowisko składałaś aplikację? :) Powiem ci tak... Sama pracuję w ING i jednym z moich zadań jest rekrutacja na stanowisko Przedstawiciela Bankowego. Ja rozumiem, że jak się szuka pracy to się wysyła aplikacje gdzie popadnie ale jak ktoś dzwoni i zaprasza cię na rozmowę to może zamiast pytać co to za praca (bo nie pamiętasz na jakie stanowisko składałaś) może warto zajrzeć do internetu na portale i sobie co nieco przypomnieć... Gwarantuję ci, że to zrobi większe wrażenie. Dla mnie osobiście rozmowa telefoniczna z kandydatem to już pierwszy etap rekrutacji. ... ech... na pewno szukasz pracy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewellla
Własnie wysyłałam CV na różne stanowiska. Czasami pracodawca podaje e-mail nie firmowy tylko składający się z cyfr. Podejrzewam że wysłałam na e-mail z Gazety Wyborczej gdzie bylo krótkie i zwięzle ogłoszenie i nie było napewno napisane że to ING. Dlatego tez, jak ta pani do mnie zadzwoniła, to byłam zaskoczona, ponieważ nie pamietam tego ogłoszenia. Spytałam wiec żeby mi przypomniala o jakie stanowisko chodzi. Powiedziała tylko że dowiem się na rozmowie i że jej przełozona wszystko mi wyjasni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jutro ide na rozmowe o prace 1 etP , i w wymogach była znajmosc anglelskiego czy ktos moze powiedziec jak to wyglada czy pytania sa trudne , czy takie standardowe o zainteresowaniach. Czy tez moze trzeba miec biegła znjamosc angielskiego finansowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jutro ide na rozmowe o prace 1 etP , i w wymogach była znajmosc anglelskiego czy ktos moze powiedziec jak to wyglada czy pytania sa trudne , czy takie standardowe o zainteresowaniach. Czy tez moze trzeba miec biegła znjamosc angielskiego finansowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×