Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zaniepokojona mama.....

Moja córka męczy zwierzęta. Jak ją tego oduczyć?

Polecane posty

Gość i smieszne to nie jest
bedzie robiło to samo co 12 latek Sehtania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sehtania
nie zgadzam sie z toba gdybym widziala ze 12-latek kopie psa czy kota to mialabym zupelnie inne podejscie ale nie mozesz porownywac niespelna 2 letnie dziecko z 12 latkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym sie raczej bała reakcji tychże zwierzat.... pies ciagniety za ogon i nie reaguje? moj pies takiemu dziecku juz dawno by chyba ogryzl reke (nienawidzi malych dzieci) a kot? tez nie reaguje, z reguły gdy im sie robi krzywde, to pokazuja swoje pazurki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziwię się że
psy zagryzają czasem dzieci. Pogratulować dzieci - sadystów. To powinno być karalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i smieszne to nie jest
Sehtania moge porównuje twojego siostrzenca i córke autorki jedno i drugie to półmózg dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziwię się że
jakbym była na miejscu tego biednego kota to oczy bym wydrapała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie mówcie ze dziecko nie rozumie! doskonale rozumie! a później dziwią sie ze dzieciaki w klasie rozbiorą kolezankę i znęcają siie nad nią. tak zostały wychowane, -niekarane przez rodziców. myslą ze im wsyzstko wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociarkaa
mój dwuletni siostrzeniec zamierzał się kilkakrotnie do kopania moich kotów.I wiecie co,ani moja siostra,ani szwagier nie zwrócili mu uwagi.Po prostu nic.Patrzyli tak,jakby w piłke grał ! Oczywiście wydarłam się na niego,i uświadomiłam,że kotów się nie kopie.A siostra i szwagier zrobili tylko idiotyczną minę,jakbym wydziwiała nieziemsko !!! Próbował jeszcze parę razy,ale widząc moją minę rezygnował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sehtania
no coz dla ciebie mojn siostrzeniec to polmozg a dla kazdego innego kto go poznal osobiscie to sliczne i madre dziecko wali mnie wiec twoja opinia karalne??? proponuje zeby stworzyc wiezienia dla dzieci od 1 do 3 roku zycia buahhahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziwię się że
karalne dla takich durnych rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziwię się że
sama mam w tym momencie już 8 letnie dziecko a zwierzaki były u nas w domu od zawsze. Mój synek nawet jak był malutki to NIGDY nie robił zwierzakom krzywdy. Od zawsze się go uczyło szacunku dla mniejszych i słabszych istot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziwię się że
dodam jeszcze, że te dzieci się tak zachowują bo rodzice im na to pozwalają. Wkrótce będą skakać po brzuchu nie zwierzętom ale ludziom. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sehtania
japonka akurat inteligencji sie nie poznaje po jednej rzeczy\ gowno wiesz o moim siostrzencu wiec sie nie wypowiadaj po drugie to pisalam juz pare razy ze nikt mu nie pozwala na takie zachowania, zawsze jest karcony moj pies ma wiecej zrozumienia od was ze to tylko male dziecko lize go po twarzy i nigdy nie ugryzl zreszta to nie jest tak ze on tylko meczy zwierzeta, zdarza mu sie to nie zaprzeczam, ale glaszcze tez je i sie do nich przytula jestem pewna ze juz niedlugo oduczy sie zlych zachowan w stosunku do nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziwię się że
może jak kiedys te dzieci zechcą potarmosić jakiegoś wsciekłego rotwailera to dostaną nauczkę na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam chrzesniaka 11 lat, i mają w domu psa i 2 chomiki i wiem jakie jest 11 letnie dziecko, nigdy nie meczył zwierzaków, dba o chomiki, sprząta u nich, psa na spacer wyprowadza, nie widziałam ani nie słyszałam by męczył zwierzaki tak jak ten twój 12 letni siostrzeniec. rzeczywiscie 12 lat to \"tylko małe dziecko\" taaaa ;P rozwydrzony gówniarz i tyle. skoro nie rozumie karcenia, jak mu starsi mówią ze sie tak nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sehtania
hehe a widzisz moj siostrzeniec jest na tyle madtry ze do obcych psow wogole nie podchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sehtania
buhahhaa nie 12-latek zle napisalam to 2-latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glos rozsadku
a mnie sie wydaje, ze wszystkie, ktore tu krzyczycie, ze autorka ma bahora a nie dziecko - same dzieci nie macie :O szanowna autorko - napewno jest jedna racja, ze dziecku trzeba tlumaczyc, ze zwierzeta czuja i ze je to boli kolejna sprawa to taka, ze dziecko w tym wieku moze nie wiedziec, ze w ten sposob robi zwierzakowi krzywde proponuje ograniczyc corce kontakt ze zwierzetami na tyle, aby mogla sie nimi zajmowac tylko pod Twoim okiem - pokazuj jej wtedy jak brac kotka, jak go glaskac, przytulac itd dzieci bardzo czesto tula za mocno, bo mysla, ze im mocniej przytula tym oznacza to, ze bardziej kochaja moja corcia sama jak mnie przytula powtarza -mocno, mocno - choc mnie nie dusi ;) nie sluchaj tych nawiedzonych, madrych komentatorek bo Twoja corcia jest jeszcze mala i nie rozumie niektorych spraw min czegos takiego jak empatia (tym bardziej w stosunku do zwierzat) powtarzaj jej czesto, ze zwierzatka to nie zabawki, ze je boli kiedy je kopie lub szarpie lub za mocno tuli przejmowalabym sie gdyby mala miala juz z 3 lata i tak sie zachowywala, na tym etapie rozwoju dziecka najwazniejsze jest pokazywanie i tlumaczenie - z czasem mala zrozumie pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziwię się że
dodam może jeszcze tyle, że znęcanie się nad zwierzętami jest karalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glos rozsadku
tak, jest karalne zamknij 17 miesieczne dziecko w pudle :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja corka ma 1,5 roku i kocha zwierzaki,nigdy by ich nie skrzywdzila,jest niesamowicie delikatna.Uczylam ja tego do malenkosci,mamy w domu kota i psa,Jutka delikatnie je glaszcze,przytula...Nigdy nawet nie probowala ich uderzyc,wie,ze to boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Gabryśka masz mądrą córcie, ale nie kazdy ma mądre dziecko:P tym co nie mają żal tyłki ściska i sie wcale w sumie nie dziwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sehtania
ech ale znam tego psa i wiem ze nie dziabnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sehtania - to żart z tym filmem?? rzeczywiscie się \"bawi\".... jak dla mnie on bije tegpsa, aż sie biedny pies na początku filmu przestraszył :( i ty sie chwalisz tym..... ten dzieciak bije normalnie pięscią psa po pysku... jestem w szoku, a jego rodzice to filmują...... :( smutne to , głupota poraża!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×