Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
anias81

KARMIENIE NOWORODKA - POMÓŻCIE !!!

Polecane posty

Gość gość
Ja tak miałam przez pierwsze 3 miesiące. Chodziłam jak zombi, sfrustrowana i nie wyspana. Pobudka co 1-1,5 godziny przez cała dobę. Miałam dość. W domu nic nie robiłam tylko korzystałam jak tylko mały spał to ja też. W drugim miesiącu byłam tak wykończona, że czasami jego płacz mnie nie był w stanie wybudzić, dopiero po dluuuższym czasie. Wszystkiego się łapałam - dawałam mleka więcej przed snem i nic. W końcu zaczęłam robić sobie popołudniu wolne na 1,5-2 godziny - wychodziłam odetchnąć a mąż zostawał z małym. Po godzinie już wypisywał żeby wracała bo nie daje rady. Rady niestety jako tako karmienia nie dam bo to trzeba przetrwać ten okres. Może jakieś szumy/melodie by go uspokoiły żeby dało się go przetrzymać?? Na początek 30min i z czasem wydłużyć?? Współczuje i świetnie rozumiem... ja pamiętam tylko, że było dzieżko ale jakby ktoś spytał o coś więcej to szczerze 3 miesiące wycięte z życia - jedna wielka dziura. A za 3 miesiące się sama przekonam czy będę mieć powtórkę z rozrywki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wisz co, nadal go piję, ponieważ jest bardzo smaczny. Ma przyjemny karmelowy smak i nie trzeba go parzyć z wodą. Po trzeciej saszetce laktacja zaczęła się zmieniać, także na efekty nie trzeba długo czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie pierwsze efekty są widoczne wyjątkowo szybko,to wielki plus bo nie tracisz wiary w siebie i nie rezygnujesz z karmienia piersią na rzecz mleka w proszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Własnie ten produkt wybrałam, żeby zwiększyć ilość pokarmu. Lubie karmić piersią, ponieważ między mną a dzieckiem jest naprawdę magia. Tego się nie da komuś wytłumaczyć, to się czuje. Miałam mały kryzys laktacyjny i uważam, że lactosan pomógł mi wrócić do normy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo

Izo, sama go stosowałam i wiem, że warto. Nie wymaga to wielkiego poświęcenia, wystarczy pić lactosan regularnie a on robi resztę. Pamiętaj, przystawiaj często do piersi i będzie dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamela90

Ja niedawno trafiłam na taką stronę, wiec mysle ze warto jest ją poznać żeby zobaczyć czy nasze metody sa odpowiednie i właściwe https://www.osesek.pl/wiadomosci-i-ciekawostki/nowosci-rynkowe-dla-rodzicow-i-dzieci/jak-karmic-niemowle-praktycznie-wskazowki.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karmię piersią ale mam problem z kolkami córki.

Czy przy karmieniu piersią może być kolka? 

Co pomaga na likwidację kolki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewna że to kolka a nie głód? Kup wagę i waż dziecko przed i po karmieniu, wtedy zobaczysz ile zjada. I obowiązkowo odbijanie po karmieniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×