Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość b1bbbbbbbb

prosze o opinie -ile zjada trzylatek?

Polecane posty

Gość b1bbbbbbbb

to przykladowy jadlospis mojego dziecka: sniadanie miska platkow(ok.10 czubatych duzych lyzek) i do tego pol szkl.mleka II sniadanie jablko obiad kotlet mielony duzy,ziemniak sredni i 10 plastrow ogorka zielonego podwieczorek nalesnik z cukrem kolacja kanapka z maslem i pasztetem do tego przez caly dzien szkl.soku i szkl.herbatki czy to duzo czy malo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b1bbbbbbbb
ty na pewno nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b1bbbbbbbb
widze ze bardzo sie udzielasz na forum nawet sobie nick taki zaczernilas.Tylko jak ktos zapytal cie do jakiego lekarza to juz gorzej z odpowiedzia.Nikt tutaj nie oczekuje takich "madrych" porad bo nikt nie jest na tyle glupi zeby leczyc sie wedgug rad na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Emilki
Mozesz porównac- ale moja córka ma 2 lata i 8 miesięcy. Jje chętnie, doi jeszcze butlę, wazy 12,5 kg, ale urodziła sie w 38 tyg z wagą 2630. ok 7.30 rano - butla mleka 210 ml 9.30 - kanapka z wędliną i pomidorkiem 10.30- kisiel ok. 250 11.30 - skrzydełko z zupy (zawsze zjada mięsko z zupy) 12.00 - zupka ok. 250 ml 13.00 - mleko 210 ml drzemka 16.00 - zupa ok 250 ml lub drugie danie ale rzadko; kotleta schabowego jedynie chętnie zje 18.00 - kiełbaska lub parówka lub kanapka. 20.00- coś lekkiego- owoce, chrupki, kisiel 21.00 - 210 mleko W miedzyczasie, woda mineralna owoce warzywa soczki, orzechy. Wiem ze mała jada często, ale tak po prostu lubi, ja jej nie zmuszam do jedzenia. Jest drobniutka (genetyczne uwarunkowania) ale zdrowa jak rydz. Twoje dziecko jada rzadziej ale pewnie większe porcje. Jeśli jest zdrowe i przybiera na wadze to nie ma się czym martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b1bbbbbbbb
matko.Moje dziecko w zyciu by tyle nie zjadlo:D Ma 2 lata i 4m-ce i wazy 15 kg. Ja nie martwie sie o wage ani rozwoj.Chcialam zobaczyc jak to robia inne mamy.Widze ze dzieci sa naprawde rozne:D pozdrawiam 🌻 i dziekuje za odpowiedz🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie je normalnie. Może dodałabym do tego więcej przetworów mlecznych np. sera, jakiejś kaszki. I więcej napojów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój syn ma 3,5 roku. I je o wiele mniej niż wasze dzieciaczki .Ale on jest strasznym niejadkiem. Np. śniadanie: Płatki z mlekiem 2 śniadanie- jogurt, obiad- troszkę ziemniaków i kotleta, i dopiero wieczorem pół bułki. I waży 16 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawidłowo je
szkl. soku i szkl. herbatki? Bardzo mało pije. Nie dajesz jej już mleka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbb11
nie.Juz od dawna nie pije mleka.Nawet do buzi nie wezmie.Bardziej kefir albo jogurt.A z tym piciem to jeszcze pije do tego wode mineralna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×