Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aswe

wolny wzrost HCG

Polecane posty

Gość aswe
a czy kochane widzicie cien medycznie uzasadnionej (opartej na tym co wiecie, co przeszlyscie) nadziei na to ze bedzie dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aswe
a w takiej wczesnej tak wolny przyrost jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aswe
a w takiej wczesnej tak wolny przyrost jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aswe
zle napisalam - nie w takiej wczesnej lecz w przypadku mlodszej niz 4 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju nie powiem Ci ale wiem ze powinna sie podwajac beta, tylko np znalam przypadki ze lekarz widzial ciaze w jajowodzie bo jeszcze nie zeszlo jajeczko do macicy, np normalnie na usg je juz zawsze tam ogladamy a teraz te dziewczyny maja te dzieciaczki, wiesz dlatego radze ci poczekaj moze jeszcze sie wszystko wyklaruje kazdy organizm jest inny, zycze Ci zeby wszystko bylo dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aswe
jasna sprawa, nie dziekuje :) bardziej mam jasnosc sprawy teraz, jak mi to wszytsko napisalyscie. Co innego czytac o jakis ....blstach i innych ...tropinach na uczonych stronach a co innego dostac odpowiez od prawdziwych kobiet ktore to maja za soba. jeszcze raz dziekuje. I zycze zdrowych dzieciakow tym, ktore sa w ciazy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aswe, ja miałam pecha, ale może Twoja siostra będzie miała fuksa :-) tak czy inaczej, daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aswe
linea ale powiedz mi prosze jeszcze - jak to roslo u Ciebie? tez tak wolno czy wcale czy malalo wrecz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aswe
rozumiem choc szkoda. Jeszcze raz dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aswe
Linea - bedziesz tu jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aswe
wiec pozwole sie wprosic z namiarami jutro, ok? Dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aswe
wciaz nie dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rózia 34
Szans prawie nie ma na prawidłową ciąże ale cuda się zdarzają. Leżałam w szpitalu na podtrzymaniu ciąży i też był taki przypadek że beta najpierw spadała , potem zaczęła dziewczynie rosnąć ale b. mało też to były pojedyncze jednostki ( była w 5 t.c.) , usg nie robili bo podobno cokolwiek widać jak beta jest powyzej 1000 ml. Lekarze nie robili zadnej nadziei , też mówili ze na 99% ciaz pozamaciczna bo dziewczyna cały czas plamiła i................nagle z dnia na dzień beta zaczęła galopować i okazało sie że to były bliżniaki i jeden obumarł stąd był spadek bety bo na usg w 7 t.c były 2 pęcherzyki ale z tego co wiem przestała krwawić i w 8 tyg. wypisali ją z 1 prawidłowym płodem. Na usg ciąza wyjdzie dopiero ok. 6 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 2 dni po spodziewanej @ miałam ponad 100, czyli bardzo dobry. A później też rosło, ale wolno. Ciąża obumarła niestety w 5 tyg. Poronienie w 7 tyg. Oby w tym przypadku było inaczej, mi lekarka też kazała czekać, bo cuda się zdażają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aswe
progesteron spada :( jest 14 - to wynik z wczoraj wieczorem kiedy beta wolniutko rosla - bylo 49. To znaczy ze po wszystkim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje się
mam pytanko jestem w 5 tygodniu ciazy w 29dc robilam bete -wyniosla-3036 powtorzylam ja w 32dc i wyniosla tylko 3628 czy to juz wiadome ze ciaza sie nie rozwija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje się
plis niech mi ktos odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samSan
juz ci tyle osob odpowiedzialo na innych watkach... co jeszcze mamy napisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę być prorokiem, ale wydaje mi się, że powinna być wyższa. Na początku ciąży bhcg przyrasta szybko. Mi też przyrastała wolno i nie skończyło się dobrze. Najlepiej skonsultuj to z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnikkkk
aswe i jak u Twojej siostry ? jak to sie skonczylo? wg mnie powinno byc oki , przeciez NIGDY w 4 tygodniu nie widać jeszcze zarodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnihope
Jestem w stanach i doktorki mnie tu przerazaja.Ale nie daje sie.moje hcg rosnie okolo 1,5 raza.juz namawiali na aborcje ale po moim trupie.jest to moja 6 ciaza ...Pierwsza skonczyla sie tragicznie w 36 tygodniu . Z(2) corka do 8 tygodnia testy wychodzily ujemne(nikt nie robil 17 lat temu z krwi i nikt sie nie przejmowal hcg-szyjka zamknieta, na usg jest pecherzyk znaczy ok) W 3 ciazy z synem nikt nawet nie pomyslal o tescie ciazowym...4 i 5 stracilam z powodu zbyt niskiego PROGESTERONU.moja rada jest taka dla wszystkich przyszlych mam .Zbadac progesteron i brac duphaston!!!HCG jak widac moze rosnac wolno ale to sa tylko numery!!!Nie dac sie wyskrobac dopoki hcg nie zacznie drastycznie spadac-a jak czytalysmy o ciazy mnogiej i to nie jest pewniak.Jesli nie widac na usg pecherzyka plodowego w macicy ..coz to juz po ciazy.Amerykanski doktorek nie chcial mi dac progesteronu sciagnelam z Polski.Skonczyly sie skurcze,plamienia a hcg rosnie...oczywiscie zawsze czlowiek przezywa ale nie dam sie zwariowac powiedzeniem"progesteron opozni poronienie tylko"IDIOTA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyte
dziewczyny pomozcie mi pierwsze beta hcg 86,70 po 4 dniach 241,1 po 8 dniach 1738 czy dobrze rosnie??????? bo na usg w poniedzialek nie widzial jeszcze nic a mam krwawienie w piatek znow do niego ide nie wiem czemu na usg nic nie widzi moze w pt zobaczy \\\\\\\\\\\\\\ a moze nie :-(((((((((((( wykrylby juz ciaze pozamaciczna???? biore luteine pod jezyk 3x razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HCG wzrasta
we wczesnej ciąży stężenie beta hCG powinno wzrastać nie mniej niż o 66% w ciągu 48 godzin, o 114% w ciągu 72 godzin i o 175% w ciągu 96 godzin. Po szóstym tygodniu ciąży prawidłowa szybkość narastania poziomu beta hCG ulega zwolnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyte
nie znam sie na tych obliczeniach dlatego zadalam pytanie czy przyrost jest prawidlowy czy tez za maly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×