Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość chodze do szkoly wieczorowej
i troche ich jest :) wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w liceum jest jedna, znaczy rok młodsza, ale wcześniej poszła do szkoły... przed wakacjami urodziła, a teraz, no, nie chodzi do szkoły... wzięła ślub, a faceta ma chyba 27-letniego :) ale myślę, że chyba są szczęśliwi mimo wszytsko sobie radzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedigree
Ale jestes glupia i jeszcze sie cieszysz, no comment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie mieszkacie i jak wam się wiedzie? :) jaka była wasza i waszych rodziców reakcja na ciążę? :) jak ma dzidziuś na imie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niby czemu mam się nie cieszyć??? Mam męża, mam dziecko i jestem szczęśliwa. rodziec nas nie utrzymują bo mąż pracuje. nie wiem o co ci chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa Oliwia.... ładnie :) a co ma robić, nie będzie płakać, bo co sie stało to się nie odstanie. lepiej dla dziecka, że jest kochane niz jakby miało być odrzucone przez rodziców :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkamy w Łodzi. wiedzie nam się dobrze. mążpracuje , ja się ucze. na początku szok szczególnie jeśli chodzi o moich rodziców a później tylko radość. teraaz mała Oliwka jest rozchwytywana przez wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uważam ,że lepiej być młodą mama niż usunąć albo nie miec w ogóle dzieci. ile razy słyszałam że jakiaś nastolatka usuneła a później nie mogła zajść w ciąże gdy była już dorosła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju i dobrze ze dziewczyna sobie radzi,co ma rece rozkladac i plakac tez juz przestancie przeciez to nie 15 latka a nawet takie gdzie niegdzie rodza,chodza i jakos sobie radza bo zycie toczy sie dalej a bledow sie nie da cofnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w rodzinie kobiety dzieli się na młode matki (18 i 19) oraz starsze matko (33 i 38). I nie wiem, co gorsze. Moja mama urodziła mojego brata, kiedy miała 33 lata i urodził się z rozszczepem wargi i podniebienia, z pokrzywką, musi brać hormon wzrostu i jest troszkę mniej sprawny fizycznie, zaczął chodzić, gdy miał 2 lata i 3 miesiące..... Natomiast moja ciotka urodziła synka w wieku 38lat i jest on astmatykiem, często ma ataki i trzba z nim jeździć na pogotowie. Natomiast dziecko mojej 18-letniej kuzynki jest zdorwe, tak samo jak dziecko mojej ciotki, które urodziła córke w wieku 19 lat..... Także nie wiem jak na to patrzeć.... :/ Z dwóch skrajności wolałabym wcześniej mieć dziecko niż żeby było chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
89 czyli 18 lat. czy to aż tak wcześnie?????? u mnie na osiedlumieszka dziewczyna która nie skończyła jeszcze 16 lat a już jest matką!!!!!!!!!!! więc mysli że 18 to nie jest źle.poprostumoja córka będzie miała młodą mamę:):) wszystkie koleżanki z klasy są nią zachwycone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastoletnia mamo dobrze ze ci sie ulozylo,ale nie powiesz mi ze nie szkoda ci troche rzeczy ktore cie omina ze wzgledu na wczesne macierzynstwo bo ja jestem starsza od ciebie i w ciazy i czasami mysle ze dziecko to naprawde poswiecen wymaga i wyrzeczen.mimo tego ze mama jeszcze nie jestem to i tak dostrzegam to i owo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami mysle o tych rzeczach ktore mnie mineły ale jak tylko spojrze na moje dziecko to niczego nie załuje:) 9 luty tak mowia -a ty ile masz lat i na kiedy termin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam męża.planowana hmm.... staralismy sie rok ale bez skutku pozniej po tym jak znalazlam fajna prace jakies 2 mies i pozytywny test ciazowy co mnie zaskoczylo no ale wiedzialam co robie odkladajac tabletki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×