Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

MINI super sie ciesze chociaz to naprawde dziwne ze w 12tc a juz bylo widac cos u mnie nawet na tym 3D nie mogl zobaczyc plci bo mowil ze byt maly plod a takie dokladne to USG ale pocieszam sie tym ze jak tam nic nie zobaczyl to moze dziewczynka bedzie co?? hehehe MINIU ale tez sie tak bardzo nie nastawiaj bo jak to takie USG ze nie dalo sie tej przeziernosci zmierzyc to moze pepowiny kawalek bylo miedzy nogami albo cos o moze jeszze sie okazac ze to dziewczynka moja kolezanka tak miala wyobraz sobie ze w 8 miesiacu okazalo sie ze bedzie chlopak a ona od 16tc myslala ze dziewczynka tak usg pokazywalo i juz wszytko rozowe kupila a tu prosze:P ALE GRATULACJE WIDZISZ DOBRZE ZE POSZLAS!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINI super sie ciesze chociaz to naprawde dziwne ze w 12tc a juz bylo widac cos u mnie nawet na tym 3D nie mogl zobaczyc plci bo mowil ze byt maly plod a takie dokladne to USG ale pocieszam sie tym ze jak tam nic nie zobaczyl to moze dziewczynka bedzie co?? hehehe MINIU ale tez sie tak bardzo nie nastawiaj bo jak to takie USG ze nie dalo sie tej przeziernosci zmierzyc to moze pepowiny kawalek bylo miedzy nogami albo cos o moze jeszze sie okazac ze to dziewczynka moja kolezanka tak miala wyobraz sobie ze w 8 miesiacu okazalo sie ze bedzie chlopak a ona od 16tc myslala ze dziewczynka tak usg pokazywalo i juz wszytko rozowe kupila a tu prosze:P ALE GRATULACJE WIDZISZ DOBRZE ZE POSZLAS!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINI super sie ciesze chociaz to naprawde dziwne ze w 12tc a juz bylo widac cos u mnie nawet na tym 3D nie mogl zobaczyc plci bo mowil ze byt maly plod a takie dokladne to USG ale pocieszam sie tym ze jak tam nic nie zobaczyl to moze dziewczynka bedzie co?? hehehe MINIU ale tez sie tak bardzo nie nastawiaj bo jak to takie USG ze nie dalo sie tej przeziernosci zmierzyc to moze pepowiny kawalek bylo miedzy nogami albo cos o moze jeszze sie okazac ze to dziewczynka moja kolezanka tak miala wyobraz sobie ze w 8 miesiacu okazalo sie ze bedzie chlopak a ona od 16tc myslala ze dziewczynka tak usg pokazywalo i juz wszytko rozowe kupila a tu prosze:P ALE GRATULACJE WIDZISZ DOBRZE ZE POSZLAS!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka posta mi wcielo... kafe cos szwankuje... mini ciesze sie razem z toba... ale co bedziesz zmieniac lekarza prowadzacego??? moze byloby warto skoro ta lekarka taka fajna i nawet ci sama zaproponowala zebys jutro przyszla... a jeszcze jak pracuje w szpitalu to bys mogla rodzic tam gdzie ona pracuje... zawsze bedziesz mogla sie od niej dowiedziec cos na temat tego szpitala... a moze jak bedziesz rodzic to trafisz na jej dyzur??? dobrze jest jak ma sie jakas znajoma twarz wsrod personelu bo wtedy razniej jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piniu mysle ze nie bo lekarz sie zna i skoro twierdzi ze to siusiak to pewnie siusiak... u mnie tez bylo tak ze twierdzil ze dziewczynka a to co on mi pokazywal to mi ewidentnie na siusiaka wygladalo no ale skoro lekarz twierdzi ze dziewczynka to ja mu wierze... a czasem tak jest ze sie nie da zmierzyc przeziernosci bo to jest na karku a jak sie obroci do badania przodem i karku nie widac to jak zmierzyc??? u mnie nie mozna bylo kregoslupa np. obejrzec bo kregoslupem do tylu lezala...a buzie z kolei za lozyskiem chowala i tylko na chwilke wystawila... a czasem mozna juz tak wczesnie stwierdzic plec jak sie dziecko odpowiednio ulozy ale to sie bardzo rzadko zdaza wiec mini ma po prostu szczescie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piniu USG bylo dobre tylko maly sie nie chcial obrócic caly czas sie na bok przekrecal...a pepowine mi w innym miejscu pokazyawala. ale oczywiscie zawsze istnieje mozliwosc bledu zwlaszcza w tak wczesnej ciąży Asiu bede chodzic teraz do obu bo u panstwowego przynajmniej badania mam refundowane. A dzis dostalam liste badan ktore niestey prywatnie bede musiała wykonac.. (na rozyczke na cytomagelie, i jakies krwi podstawowe) A wybralam ta lekarke tez miedzy innymi dlatego ze pracuje w szpitalu w ktorym zamierzam rodzic:) no i wizyta juz za 4 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem ASIU ja tylk napisalam ze trudne o uwierzenia i mowie ze moja kolezanka tak miala powaznie az wszyscy zdiwieni byli no ze przez prawie cala ciaze byla dziewczynka chyba ze 3 USG miala i nagle w 8 miesiacu sie okzalo ze chlopak wiec jednak USG czasem klamie ale wierze w to ze u MINI to chlopczyk i oby juz tak bylo:) a u ciebie to juz wieksze dzidzi wiec raczej na 100% dziewczynka szczesciaro:) aha MINI pewnie chodz sobie tutaj i tutaj tak jak mowisz bedziesz miala refundowane badania a tutaj to ta lekarka ze szpitala wiec jak znalazl ja tez dzisiaj dostalam skierowanie na krew NO COS KAFE SZWANKUJE RACJA:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem ASIU ja tylk napisalam ze trudne o uwierzenia i mowie ze moja kolezanka tak miala powaznie az wszyscy zdiwieni byli no ze przez prawie cala ciaze byla dziewczynka chyba ze 3 USG miala i nagle w 8 miesiacu sie okzalo ze chlopak wiec jednak USG czasem klamie ale wierze w to ze u MINI to chlopczyk i oby juz tak bylo:) a u ciebie to juz wieksze dzidzi wiec raczej na 100% dziewczynka szczesciaro:) aha MINI pewnie chodz sobie tutaj i tutaj tak jak mowisz bedziesz miala refundowane badania a tutaj to ta lekarka ze szpitala wiec jak znalazl ja tez dzisiaj dostalam skierowanie na krew NO COS KAFE SZWANKUJE RACJA:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem ASIU ja tylk napisalam ze trudne o uwierzenia i mowie ze moja kolezanka tak miala powaznie az wszyscy zdiwieni byli no ze przez prawie cala ciaze byla dziewczynka chyba ze 3 USG miala i nagle w 8 miesiacu sie okzalo ze chlopak wiec jednak USG czasem klamie ale wierze w to ze u MINI to chlopczyk i oby juz tak bylo:) a u ciebie to juz wieksze dzidzi wiec raczej na 100% dziewczynka szczesciaro:) aha MINI pewnie chodz sobie tutaj i tutaj tak jak mowisz bedziesz miala refundowane badania a tutaj to ta lekarka ze szpitala wiec jak znalazl ja tez dzisiaj dostalam skierowanie na krew NO COS KAFE SZWANKUJE RACJA:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU gratulację!!!! no to mamy juz jedną dziewczynkę i jednego chłopczyka w Naszej \'\'rodzince\'\' :D:D:D Super ,ze już wiesz co będzie .Chciałam z Wami wcześniej pogadać,ale Kafe szwankowalo i poszłam się myc.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej! Dzisiaj to ja bede piewrwsza:) wstalam juz bo taka gloda jestem ze spac nie moge i musze koniecznie szybko sniadanko jakies zjesc:P ANIU no wiemy ze ASIA -corcia, MINI- synus i prawdopodobnie KIWI- synus wiec 3 dzieciaczkow jeszcze my zostalysmy:P ciekawe czy w naszej Kafowej rodzinece:P przewaza chlopcy czy dziewczynki co nie?? Wiecie co mimo tego ze wstalam tak wczesnie to jakos nadzwyzaj wyspana jestem moze mnie w polowie dnia chwyci no ale jak narazie jestem wyspana a na sniadanko dzisiaj taka pasta jajeczna hmmm lubie taka i swieze buleczki do tego bo maz kupil jak z pracy wracal mniam lece robic potem zajrze cmokasy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK______IMIE__________WIEK______TC___KONIEC(DNI)data__ _WA GA ######################################################## ## asia-k--------Asia--------------23----------21---- ---- 142--06.04.08---79,6--82,6kg+3kg Pinia----------Paulinka--------24-----------20----- -- 147--11.04.08---47--50kg +3kg Kiwi79--------Kasia------------28-----------18---- ----159--23.04.08---54--55,5kg +1,5kg AnnaM--------Ania-------------27-----------17------ --162--26.04.08---56--58,6kg +2,,6kg mini55--------Agnieszka------26-----------13-------- 190--24.05.08---46-- 46kg +0kg morgan00----Karolina---------26-----------??---------? ?? --13.05.08---60--63kg +3kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane, dalej nie mam kompa, bo mąż wczoraj całkę mial i nie mial jak iść do serwisu. Ale dziś ma wolne to mam nadzieję, że weźmie pudlo pod pachę i pojedzie w sprawie naprawy. Podobno mamy coś tam jeszcze na gwarancji. Tylko tą gwarancję trzeba znaleźć najpierw, bo gdzieś nam podczas przeprowadzki się zagubiła:( Miniu, widzisz, jak dobrze, ze poszłaś? I prawie płeć już poznałaś:) Z tą płcią to miałaś okreslane na ty msamym etapie co ja. Wiesz, ja bym się jeszce nie nastawiała. Moja koleżanka była w 16 tc u lekarza i powiedział jej, że jakis ogonek jest, ale nie bedzie jej wróżył, bo na tym etapie ciąży to mogą być równie dobrze powiększone wargi sromowe. Mi to dało jeszcze jakąś nadzieję i czekam do usg połówkowego. Jak w 22 tc lekarz potwierdzi chłopca, to już uwierzę i się psychicznie nastawię. I ciuszki chłopięce kupię. Piniu, nic sie nie martw. Przecież za mało nie ważysz. Zobaczysz, jak niedługo nadrobisz. Nie wiem, po co lekarka chce Cię kłaść do szpitala. W sumie podtuczyć mozna sie w domku. Dobrze, że infekcje Ci się zmniejszyły. A moja waga to przedwczoraj 55.5, a wczoraj niecałe 55 kg. Czyli zalezy chyba ile na obiad zjem:) ale w tabelce niech zostanie 55.5kg. Aniu, szkoda, że nie udało Ci się niczego znaleźć. W lumpkach z koszami to ciężko coś sensownego wybrać i szkoda rąk na grzebanie. Przynajmniej w naszych lumpkach. Ja wolę po wieszaczkach szukać. I też nie przytyłaś mało, nie zamartwiaj się niepotrzebnie:) Asiu, podziwiam Twoją determinację w karmieniu. Co do płaskich brodawek, próbowałaś karmić przez takie silikonowe nakładki? Wczoraj byłam w Pepco. Dziewczyny, polecam! Połowa ciuchów nadaje sie spokojnie do zakupu. Kupiłam sliczną turkusową koszulkę z hipciem roz. 62 za 5 zł i polarkowe, niebieskie spodenki z wyhaftowanym hipciem (chyba) 62 cm za 10 zł. Jak zwykle różowe ubraka biły mnie po oczach, takie sliczniusie. Fajne były też czysto bawełniane pajacyki po 10 zł, ale wzorek dla dziewczynki bardziej mi sie podobał i nie kupiłam, bo różów na razie nie kupuję:( Nie polecam pajacyków z welurku, bo strasznie liche. Fakt, że tanie, po 15 zł. Ogólnie polecam, tanio i można fajne ubranka znaleźć. Poza tym full juz tam ozdób choinkowych. Aha, Piniu, te aniołki na choinkę piękne. Mam podobnego ,ael czerwonego. Wisi sobie w przedpokoju. A te motylko to nie wiedziałam, ze coś taiego istnieje. Ktos mial dobry pomysł. ciekawe, jak to mocno świeci. Uciekam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej widze ze Pinia spac nie mozesz:) Ja jestem jeszcze pod wpływem adrenalinki z wczoraj.Obdzwonilam juz pół rodziny. tesciowa tylko jest rozczarowana bo chciala wnuczke i liczy jeszcze na te 5% , no i mąz tez chcial dziewczynke ale i tak juz sie zakochal w dziecku wiec i chlopiec go ucieszył... Kiwi no to narazie my dwie mamy potencjalnych synkow.nie liczac Asi ale ona juz ma 100% chlopaka:) Aniu dziekuje , dziekuje Dolaczylam nowe zdjecie z USG jak sie przyjzec to ucho widac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Kiwi wiem ze to jeszcze ze trzy razy moze sie zmienic . Mnie akurat wszystko jedno byle zdrowe było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miniu, no pewnie, żeby tylko zdrowe było!!! A dzidzia na usg piękna. Tylko ogonka nie mogę zlokalizować:p Powiem ci, że Twoja lekarka ma bardzo dobre usg jak na 2d, jest bardzo wyraźny obraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi no ogonka nie widac bo niesty sie obrócił ... ale dzis beda miec moze jakies nowe zdjecia .. a Ty Kiwi ktorego grudnia masz to USG??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini, tzn. że Ty masz dziś znów usg? Bo nie bardzo rozumiem, o co chodzi z dodatkowymi zdjęciami. Ja mam mieć usg w 22 tc, czyli to wypada w polowie grudnia. Ale zapisal mnie jeszce na jedną wizytę przed usg, zwykła wizytę na 04.12. Ja z tej wizyty zrezygnuję (chyba że bedę się źle czuła) i zapisze się od razu na to usg. Za te 80 zł wolę iść do dentysty, bo coś mi ósemka szwankuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Kiwi dzis mam jeszcze jedno USG w szpitalu. Bo koniecznie chce mu ginekolozka wymierzyc ten kark a wczoraj sie nie dalo .. wiec ide go dzis jeszcze troche pomeczyc. Przy okazji zapytam sie o szkole rodzenia przy tym szpitalu:) No wspólczuje z zabkiem ja tez musze sie wybrac bo mam jeszce pare rzeczy do zrobirnia ( a tak strasznie nie lubie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIWi-- o ja ja tez mam w domku takiego jednego aniolka czerwonego:) hehehe ale chce kupic takich ok 10szt i na choinke zawiesic a co do tej lampki to zobaczymy jak ja przysla to ci powiem co i jak ja pamietam ze jak bylam malutka to moja mamcia tez mi taka kupila i mialam cala noc zapalona nawet troszke a one malo pradu czerpia bo sa tylko jedno watowe ale mowie jak przyjdzie to zobacze i opisze co i jak. AHA KIWI NAPISZE CI BO WIEM O CO CHODZI A MIANOWICIE KIWI IDZIE DZISIAJ JESZCZE RAZ NA USG BO WCZORAJ JEJ LEKARKA NIE MOGLA ZMIERZYC PRZEZIERNOSCI BO DZIDZIA SIE WYWROCILA I CHCIALA ZEBY MINI DZISIAJ POSZLA TO MOZE DZIDZIUS BEDZE DOBRZE LEZAL I MU ZMIERZY:) KIWI a tak swoja droga to co to jest PEPCO?? u mnie nie ma czegos takiego ale moze w lodzi bedzie to bym sie wybrala to jest sklep z nowymi ciuszkami?? czy uzywki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINI ja tez sie wybieram do tej szkoly i jakos dotrzec nie moge ehhh wiecznie zamalo czasu jakos ale juz wiem co i jak wiec pojde napewno tylko wolalalbym isc i jeszcze sie upewnic bo narazie to wiem od kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, Piniu, dzięki. Teraz już kumam. Pepco to ogolnopolska sieć sklepów typu mydloi powidło. Maja tam i ubranka dla dzieci, ręczniki, drobny sprzęt gospodarstwa domowego, zanbawki i inne pierdoły. D otego jest tanio icieszy sie powodzeniem u nas. Spróbuje znaleźć ich stronę i puszczę linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKI dzieki KIWI nie slyszalam ale pojejrzewam ze taki sklep musi byc fajny jak tyle rzeczy w nim jest. tez lukne na necie moze znajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero wieczorkiem kolo 18-19 kazala mi przyjsc. myslalam ze kaze mi przyjsc za tydzien do siebie do gabinetu ale mowi ze moze byc juz wtedy za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No KIWI nie ma z Łodzi ale wyobraz sobie ze nie ma tez w warszawie niezle co:) ale za to jest w Rawie Mazowieckiej to jakies 30km odemnie jeszcze blizej niz lodzi:) moze meza wyciagne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widziesz, Piniu, jeszcze bliżej masz niz do Łodzi. Miniu, może męża tez na wycieczke do sąsiedniego miasta namówisz? Widze, że te Pepco to po mniejszych miastach porozmieszczali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×