Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

Własnie tak a propo picia piwka ,nie raz mam taką chcicę,ze szok:D ale wiadomo nie pije. Piniu czyli normalnie mozna sobie sączyc Karmi?wiadomo raz na jakis czas ,Kiwi chyba tez na Sylwestra piła. Ja jeszce nie piłam w ciązy,ale chyba sie skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu ja tez nie pilam jeszcze nic w tej ciazy ale nie zamierzam bo ja z kolei nie mam ochoty na alkohol zadnej... co dziwne ja przed ciaza bylam zapalona piwoszka... dla mnie piwo bylo najlepszym napojem i pilam je bardzo czesto a najsmieszniejsze bylo to ze ja sie piwem upic nie moglam nigdy (co innego wodka-dlatego wodki wogole nie pijam nawet w drinkach bo szybko sie upijam)... ale z tym piwem to dziwne bo jak zaszlam w ciaze to przestalam je pic i nawet mi sie go nie chce a nawet moglabym powiedziec ze mam obrzydzenie... dziwne... ale moze to i lepiej... z kolei jesli chodzi o stosunek do karmi to nawet przed ciaza byl on negatywny... ja niestety nawet nie tyle nie lubie karmi co nienawidze... dla mnie jest paskudne... ale wiadomo sa rozne gusta i jesli komus smakuje to niech sobie pije... ja tam wole zwykle piwo (tzn. wolalam) krolewskie np... za to jesli chodzi o spojenie lonowe to mnie juz tak boli czasami ze ledwo wytrzymuje... niby to normalne ale przyjemne nie jest... a w pierwszej ciazy mnie wogole nic nie bolalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z kolei Asiu przed w ciążą sporadycznie piłam piwko,raz na jakis czas i na dodatek z soczkiem,co do karmi hmm to tez jakoś specjalnie za nim nie przepadam,tzn.nie przepadałam,bo a nóz i mi się zmieniło.:D Oj to dobrze bo myślałam,ze tylko mnie boli to spojenie,rzeczywiście czasami ból jest mocny a zwłaszcza jak leże i chcę się z boku na bok przewrócić. W ogóle powiem Wam,ze najbardziej boje sie tego trzeciego trymestru własnie pod wzglęem bólu. W I trymestrze miałam mdłości ,senna byłam, w II czułam sie świetnie a ten III jakoś mnie przeraża,może dlatego,ze juz coraz blizej rozwiązania,no sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU---ja tam pije karmi i juz!!! to ma do 0,5% alkoholu nie 0.5 tylko DO 0,5 wiec mysle ze po jednym takim piwku nic sie nie stanie ja w kazdym badz razie pije i nie uwazam to za cos zlego. ale nie napilam sie w ciazy nawet kropelki szapmana, czy wina a juz nie mowie o wodce co to to nie nie ma mowy!!!! A co do tego buly pupy to ojej tez mnie boli:( dzisiaj np nie moglam wstac ehhh moj maz sie smieje ze mi hemoroida wychodzi:P ale tez to mam ehhh co nam jeszcze przyniesie ta ciaza:P Zaraz wysle zdjecia cmokunie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorowa pora Mąz mi sie pochorował- z goraczka mi sie obudził - teraz juz mu spadła dobrze ze jutro ma wolne to sie jeszcze podkuruje ... A mnie za to dzis brzus pobolował wiec cały dzionek spedzilismy w łozku:) Kiwi super ubranka a ten pajacyk z żyrafkami cudo . No mowie Ci ze cora Twoja to bedzie lamaczka meskich serc - juz widac ten zalotny usmieszek . .. a u mnie nie ma niestety 5-10-15 :( A jeszcze jedno gdzie twoj maz pracuje -jesli moge wiedziec . to tak apropo garnkow he he Aniu jak u kuzynki - pochwal sie co dostałas.. mnie jeszcze nie boli spojenie łonowe- ale pewnie wszystko przede mna. Za to oprócz brzusia pobolewaja mnie cycki - zaprzestaje jak narazie masazykow bo nie wiem czy to nie od tego . Ubranka super- z kotkami body jest piekne :) A jesli chodzi o Karmi to nie próbowałam nigdy ( kiedys spróbowalam redsa jabłkowego ale zalatywal mi jabcokiem i juz wiecej nie eksperymentowalam) Ja podobnie jak Asia preferuje piwko o smaku pIwa- a najbardziej lubie Pilsnerka - mniam Zreszta przed ciąza tez duzo pilam W wakacje to prawie codziennie wieczorkami z męzem sobie serwowalismy ... A teraz od czasu do czasu skusze sie na leszka bezalkoholowego (tez ma do 0,5% ) ale w zasadzie wypijam tylko pół . Jakos nie podchodzi mi zabardzo . Zanim wypiłam pierwszego to poczytałam troche na ten temat i dowiedzailam sie ze jak zjesz dobra kolacje i pijesz powoli no i oczywiscie nie duzo- to taka ilosc alkoholu rozpusci sie juz w zoladku i nie przedostanie sie do krwioobiegu a co za tym idzie do dzieciaczka ... A tak apropo to widzialam ze jest karmi czekoladowe- moze sie pokusze kiedys bo uwielbiam czekolade :):):) Pinia wspólczuje dolegliowsci - ach a mowia ze ciąza to najpiekniejszy okres w zyciu kobiety ;) I czekam nadal na zdjecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu tak apropo piwa jeszce to jak zaczełam sie spotykac z moim mezem to czesto chodzilismy do knajpki w ktorej podawali piwo w litrowych kuflach . Potrafiłam takie dwa wypic bez problemu i nic mi nie bylo (powaznego oczywiscie) a teraz- tzn przed ciąza jedno piwko no gora dwa i do spania :D Juz za rok a moze dwa umowimy sie kiedys na piwko :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej my juz po wizycie,teraz juz u siebie w domku i czekamy na moja siostre,bo tez mają wpaść. Od kuzynki dostaniemy łożeczko(tzn.my im zapłacimy symboliczną kwotę)takie brązowe troszke jest obgryzione przez ich córeczkę heheh ,:)ale mnie to nie przeszkadza nie rzuca sie w ogóle w oczy,poza tym wózek- zielony,kojec,2 prześcieradełka z gumką ,materacyk gryczano-kokosowy, becik-rożek i do tego taki ochraniacz do łóżeczka.Cieszę się ,bo troszkę zaoszczędzimy na tym.Teraz tylko musimy załatwic sobie jakieś duze auto,zeby to wszystko przewiezć za jednym razem. MINIU-no to Ty teraz uważaj ,zebyś sie nie zaraziła od męża!!!!!!niech sie chłopina kuruje.:) JUtro się skusze chyba na karmi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU---siczne ubranka te niebieskie spiszki ojej cudo kurde u mnie tez nie ma 5-10-15 a ja znowu tak sie zasiedzialam ze nie porobilam zdjec ale moze zaraz zrobie to jeszcze dzis wysle a jak nie to jutro juz na 100% to lece papapa aniu a co do karmi to spoko mozesz sie skusic nie sadze ze zaszkodzi takie cos:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane, ale dzis zabiegana byłam. Latałam oczywiście za moja kochaną córeczką, ktora była dzis wyjątkowo energiczna:) Co do czystości w domku, to dziękuje za komplement. No, ja sprzątam raz w tygodniu, a na bieżąco to dbam, żeby sie graty i zabawki nie walały, bo starsznie tego nie lubię. Ciągle walczę z Olką: ja sprzątam, ona przynosi z powrotem. Widzę, że rozgorzała dyskusja o piwku. Ja mam straszną ochotę na zimne piwko z soczkiem (Wareczkę) .Minam. Karmi piłam na Sylwestra, ale mnie odrzucało, nie przepadam. Czekoladowe to juz w ogóle mi nie samk9wało, lepsze to kawowe. Aniu, ubrankia cudne. Mi też te niebieskie spioszki sie spodobały, ale niek kupiłam, bo juz mam za dużo ubranek. Szkoda tylko, że nie mają do tego kaftaników. Ty, kochana, to masz juz niezłą wyprawkę. Dużo zaoszczędzicie, naprawdę. Fajnie, że tak Wam sie trafiło. Jak juz będziesz mieć wszystko w domku, to poproszę o zdjęcia. Miniu, jak zdrowei męża i Twój brzuszek? Boli jeszcze. Co do sklepu to Euro. Tu masz linka do garów z odpinaną rączką. Czy maja na stanie akurat Fagora, to trzebabezpośrednio w sklepie sie dowiedzieć. http://www.euro.com.pl/garnki.bhtml Piniu, to wczoraj pobalowaliście:) Co do bólu wiadomej części ciała, to mnei tez jakos tak boli czasem, jakby mi coś naciskało. Może faktycznie jakieś hemoroidy? Poprzednio nic takiego nie miałam. Czekamy na zdjecia. A dzis w 5-10-15 nei kupiłam Guni bluzki, ale sukienkę. Będzie akurat na urodziny. Już tylko 2 tygodnie do imprezki:) 3latkę mam w domu. Jutro sama w pracy, szef poszedł na urlop na ponad tyfdzuien. Bedzie cieżko:( Uciekam, do jutra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Aniu ale Ci dobrze z ta kuzynka - to w zasadzie wiekszosc \"grubszych\" rzeczy juz masz :) koniecznie przyslij zdjecia Pinia no własnie tak apropo zdjec to sprawdzam co chwilke skrzynke a tu nic a nic :P Kiwi he he mój maz pracuje w avansie :) i maja im przyjsc te garnki w promocyjnej cenie (240-250 zl) i dlatego sie nad nimi zastanawiamy :):):) A mąz całe szczescie lepiej sie czuje- tzn goraczka mu juz spadla > zastanawiam sie co moglo byc przyczyna takiej jednodniowej goraczki?? A brzus boli mniej za to cycki bola nadal.. a dzis rano na bluzce znalazłam po nocy zaschnieta plamke - chyba wkladki laktacyjne bede musiala sobie zakupic ... No i od dwuch dni strasznie mnie suszy -wlewam w siebie wiadra wody i nic - wy tez tak macie?? Kiwi gdzie mam szukac tej damskiej torebki o ktorej kiedys wspomnials?? apropo rosmannowskich chusteczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miniu m tez sie wkrotce za remont bedziemy zabierac i tez mam dylemat jakie pomieszczenie na jaki kolor pomalowac... tzn. nasz pokoj to napewno na bez pomalujemy do tego jakies jasne podlogi (sosna np.) i w takim samym kolorze jak podlogi chce drzwi i framugi... chce zeby byly takie cale drewniane te drzwi tylko ewentualnie polakierowane... a do reszty to nie mam koncepcji... wiecie nigdzie nie moge znalezc takich zwyklych welurowych kaftanikow zapinanych z przodu... takich najzwyklejszych bez rzadnych udziwnien...tzn. byly w smyku ale tylko jeden model w zielonym kolorze a przeciez nie kupie 5 takich samych kaftanikow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, nie jestem pewna, czy sosna na podlogę to dobry pomysł. To bardzo miękkie drewno, zaraz bedziesz miala całą podlogę we wgniotkach. Też nigdzie nie widziałam welurkowych kaftaników, tylko bawełniane lub bawełniane-frotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S19819557 poprawiony link :) Kiwi dzieki za torebke:) Asiu ja w sypialni sciany mam pomalowane na kawe z mlekiem - bardzo delikatny kolorek z odcieni bezow . Kuchnie zreszta tez . Pokój salon jak widzialyscie na zdjeciach mam oliwkowo- pomaranczowy natomiast lazienke i kibelek na sloneczny zółty .. I tez uwielbiam drewno w czystej postaci - ale rzeczywiscie sosna to dosc liche drewno - chyba ze chcecie panele w takim kolorze :) A co tam u was dziewczyny ?? Pinia, Ania ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem odrabiam straty:P juz sle zdjecia zaraz bedziecie mialy. co do remontow to super macie ja jak sie wprowadzalam w lipcu to mielismy remont wiec narazie sie nie zapowiada na jakies nowosci ale wsumie to jest nowo:P dzisiaj kupilam pajacyk w rozmiarze 68 i taka gabeczke do wanienki i pilke taka jak sa w szkole rodzenia super do siedzenia i na niej cwicze oddychanie takie jak przy porodzie i jak mnie boli tak dupka :) to siedze na niej mniej boli. jezeli ktoras by chciala taka pilke to sa w lidlu za 19.99 POLECAM w szkole rodzenia to wszeystkie chca na nich siedziec sa na wage zlota wiec dlatego kupilam. to wysylam zdjecia cmokunie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej jestem. Nie chciało mi sie dzisiaj włączać komputerka ,jakoś tak mi dzionek zleciał na leżeniu,potem jeszcze rozebrałam choinke,a zaraz czeka mnie mega prasowanie :( bleee Zajrzę pózniej jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa i wyślę Wam potem adidaski,takie malusie co kupiła moja siostra Maleńswtu. Przeurocze są:)zreszta same zobaczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziewczyny w lutowym wydaniu rodziców jest artykuł -porod bez bólu . zamowilam sobie dzis na allegro staniki do karmienia - a co tam w zasadzie to juz w nich bede łazic a po porodzie pewnie i tak wieksze bede musiala zakupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinia dostalam zdjecia :) Ale masz juz duzy brzusio he he. I jakie piekne ubranka sliczny ten rozwy pajacyk a ogrodniczki cudo poprostu:) No własnie dziewczyny tak apropo moze aktualne zdjecaia brzusiow przyslecie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłalam wam zdjecia :) A Kiwi Asiu jak to jest z pieluchami na poczatku?? ile dziennie taki dzieciaczek zuzywa?? trzeba przebierac przy kazdym karmieniu czy tylko wtedy jak ma kupe albo mokro?? no bo tak na oko paczka pampersów 44 szt starczy na około dwa tyg - dobrze to licze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, ja tez nie dostałam zdjęć. Piniu, brzusio piękny, taki krąglutki i duuuuży. Mój to mikro w porównaniu z Twoim. Ubranka piękne, zwłaszcza różowy pajacyk. Ja siedzialam na takiej piłce w czasie porodu, ale nie byłom i za wygodnie. Gąbka do wanienki to dobry pomysł, może też taka sobie sprawię. Miniu, Ty też juz masz sporawy brzuszek. I taki wysoki. Ale, albo ja jestem slepa, albo nie dostałam zdjeć z salonu w kolorze poamrańczu i oliwki. Miniu, na początek to chyba własnie te newborny z pampersa najlepsze. Nie pamiętyam dokladnie,ileszło, ale kilka kup dziennie było. Przewijałam, jak tylko była kupa. Chyba ze 2 opak. Newborn poszły, a potem na nastęony rozmiar przeszliśmy. Nie pamietam, czy to był 1 czy 2, muszę sobie przypomnieć. Komódka bardzo ładna i praktyczna . Chyba lubisz jasne meble, co? My dzis byliśmy całą rodznak upic firanke do dziecinnego. Takie cos kupilismy: http://www.wisan.pl/produkty_r2.htm To ta pierwsza od dolu w łuczek, ale wzór najlepiej widac na drugiej od dołu (ta sama tylko w metrażu) Kupiłam tez karnisz na allegro.Mam nadzieję, że na swoje urodziny Olka bedzie juz miała firankę w pokoju zawieszoną. Uciekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, kiepsko widać. Najlepiej w wyszukiwarkę wpisać "kubuś" i wtedy pokażą się firanki. Moja to ta pierwsza od dołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja od rana na postarunku:) Dziewczyny, czy myślałyście już, w co ubierzecie dzidziusia na dwór na pierwsze tygodnie po porodzie? Bo ja pojęcia nie mam, czy się kupuje jakis śpiworek. To już w sumie ciepławo będzie. W zimie nie było problemu: kombinezon i już. A teraz to naprawdę nie wiem. Macie jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi firanka super z misiami :) Jakie teraz ladne mozna kupic nawet nie wiedzialam a zdjecia salonu Ci wyslalam - wczesniejsze zdjecia miałam robione w salonie te z brzusiem a to ostatnie jak widac w sypialni ... Miłego dnia ja lece bo z siostra sie umowiłam A cos dziesiaj dziwnie kreci mi sie w głowie juz w nocy mi sie kreciło - dziwne to mam nadzieje ze mi przejdzie - macie moze jakas koncepcje od czego tak moze byc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×