Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

Aniu ale sliczny kocyk i reczniczek - cudne . A kocyk wyglada na super- mieciutki ... Aniu to czego Ci jeszcze brakuje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, dziekuję. Nawet nie mam teraz czasu obejrzeć, bo mnei czas goni jak nie wiem. Do dentysty musze być punktualnie, zeby mi się ktoś n wciął. Obejrzę w domku na spokojnie:))) Pod nami remont, zwariuje zaraz. Non stop wiercą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU-dziekuję,mąz wybierał:P Hmm muszę kupic jeszcze pieluszki,butelkę,kosmetyki- itp,ale już na spokojnie,bo teraz dopiero czekam na pieniądze z ZUS-u. Z ubranek nie kupuje juz nic chyba ,ze cos w szperaczku wynajdę. Mam duzo bodziaków na dł.rekaw, a byc moze okaże sie ,ze w kwietniu bedzie \'\'lato\'\'::D więc na kr.rekaw będę musiala dokupic,ale to juz na bieżąca. Jak mi przyjda pieniadze to w koncu musze sobie zamówić podklady,wkładki itp.rozgladałam sie tez za koszulami,ale jak narazie w sklepach są na dł.rekaw, a ja chce na kr.Poza tym nie mam ani jednego szlafroka w domu,więc też go musze kupić. KIWI-ślicznusi:)wydaje mi sie ,ze rozm.62 będzie akurat,przecież pod spód jeszcze coś załozysz więc Maleństwo będzie \'\'grubsze\'\':) Ja jakos nie nastawim sie na kupno kombinezoniku,mam taki jeden polarkowy-niebieski ,własnie a\'la kombinezon(kiedyś przesyłałam zdjecie)ze szperaczka,pod spód włoże bodziaka,spioszki,otule kocykiem w wózku jet jeszcze taki śpiworek więć mysle,że to wystarczy.No chyba,ze rzeczywiście będzie śnieg.Tfu,tfu,tfu PINIU-nie objedz sie za bardzo.:P Ja dopiero czekam jak mężus wróci z pracy możę jeszcze kupi gdzieś o tej porze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIWI---a widzisz jednak na cos sie przydalam:) no mi sie wydaje ze spokojnie to jest rozmiar 62 wiec jezeli ci sie podoba to smailo:) ANIU---jej ale cudne rzeczy kupilas:) ja niestety sama wysztko kupuje bo Pawciu teraz tam a poaztym jemu sie podoba to co mi wiec nie ma za tym probemu ale Twoj mezulek ma gust super poprostu sliczne te rzeczy:) U mamci zjadlam dwa paczki wiec az tak nie poszlalam nie powiem mialam ochote na wiecej ale sie powstrzymalam bo nie chce sie tak obzerac:) pozatym znowu mnie ta nera boli KU........ bo juz inaczej nie da sie na to powiedziec mam dosc!!!!!!!!!!!!!!! a do poludnia nic nie bolalo ehhhhh nie wiem czy pojde do szkloy rodzenia w takim razie:( no jeszcze mam godzinke na zastanowienie oki leec papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha KIWI jak to dziekuje dzewczynki jak to:P :P :P to ja sie tyle naszukalam tych kombinezownikow :) :) hihihi oczywiscie zartuje obys jakis kupila:) to papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIU-mam jeszcze pytanie odnosnie tego zasiłlku,powiedz mi czy zakład pracy tez CI wypełnial jakiś druk?jak tak to sama go zanosiłaś,czy pracodawca o tym pamietał? Ja muszę złożyc za jakieś 2 tyg.bo 31.03 mijają mi te 182 dni. Zresztą jutro jakby co wypytam się u lekarza; I jak boli jeszcze?oj lepiej ,żeby nie. No co za cholerny ból!!!!przyplatał się i nie chce odejść,tylko powraca i powraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ugotowalam zupke :) pyszna !!! Kiwi jak tam po dentyscie?? ja bede musiala za jakis miesiac wybrac sie do kontroli ... Pączki tez jadlam ,jak zreszta codzien ostatnio :D Ja tlusty czwartek bardzo czesto obchodze :D:D Mam nadzieje ze Borys mi to wybaczy A dzis o 21 na dwojce leci moj ulubiony serial - dr haus- serdecznie polecam. Obłedny jest ten doktorek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po dentyście. Zrobila mi 2 zęby, został jeszcze tylko jeden. Mysle, żew lutym powinoo mi sie udać go zrobić. Przy okazji dostałam dla Guni kubek z myszką z próbką pasty Elmex - taki gadżet. PINIU, jak Twoje nerki? Śliczne te kombinezony mi wyszukałaś. Pisałam juz w sprawie tego 62-68 do dziewczyny i ona napisała, że jej córka była w nim na wyjściu ze szpitala, ale wazyla 4600! Na mniejszego noworodka mże być duży, przysłała też zdjęcie swojej córki w tym kombinezonie. więc chyba odpada. Piniu, a możesz podać dla porównania wymiary swojego kombinezonu? Bylam też dzis w 5-10-15. Byly te kombinezony, co AsIA kupiła, al one na kwiecień/maj są za ciepłe. Kupilam za toniebieskie spioszki roz. 68 (ale wypada 74). W sobote rzucę fotą:) ANIU, bardzo ładne Twoje ciuszki, te kaftaniki cudo. I bardozmi się ręczniczek podoba. U nax takiego nie widziałam. A maż to ma gust. MINIU, dziekuje za zdjęcie kmbiezonów. Z wyglądu piękniusie, tylko za ciepłe:( Wyglądają jak nowe. Borys na pewno wybaczy Ci te pąćzki. Sam chętnie zjadł:p:p ASIU, masz dostep do neta? A ja dziś 4 pączki zjadłam. Pęęęękam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIWI---jutro pomierze to ci podam wymiary oki?? postaram sie z samiutkiego rana W szokle rodzenia super:) bylo dzisiaj o kapieli dziecka dopkladnie Pani polozna wszystko nam pokazala jak pielegnowac jakie kosmetyki i radzila zeby uzywac kosmetyki tylko z jednej seri nie kupowac innej oliwki innego mydelka tylko wszystko z jednej firmy. bardzo fajny i duzo mowiacy wyklad dobrze ze poszlam. Pozatym dostalam probke kremiku juz chya 4 z koleji, pampersa:) naklejke na auto, podstawke pod kubek na herbatke i pelno broszurek do poczytania i taka mini ksiazeczke wyprawka do szpitlala przyda sie jak znalazl przy pakowaniu, aha dostalam jeszcze plyte i jest na niej jak kapac dziecko, jak przewijac, jak dzidzius spi, jak postrzega swiat i jak jest jeszcze w brzuszku u mamusi:) super juz obejrzalam:) na cwiczeniach nie zostalam bo nerka bolala wiec nie chce ryzykowac a przy moim brzuszku twardym to jeszcze bym zaczela rodzic wole nie!!! ANIU---jak bylam w zusie zanies zwolnienie to zapytalam tej pani co mi potzrebne i ona dala mi wnosek do wypelnienia dla lekarza i drugi wnosek do wypelnienia tylko przez mnie i kazala zrobic ksero karty ciazy i to wszystko wiecej nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIU, to rzeczywiście rozpieszczają Cię w szkole rodzenia. I jeszcze za friko:) A z wieści najnowszych: kupiłam kombinezon. Szybko go chwyciłam, żeby mi ktoś nei sprzątnął. Na allegro, a jakże. Na pocztę wyslę Wam lnka do aukcji. PINIU, mierzenei jak najbardziej aktualne. Też sój zmierzę i porównam wielkoscią. JUtro mnei nie ma, jedziemy do Gdańska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIWI---to w takim razie jak kupilas to nie bede sie az tak spieszyc z tymi pomiarami:P ale dzisiaj to zrobie. Ty w Gdansku a ja jade do lodzi tam sie spotkam z mezulkiem i mamy na jakies zakupki isc:) wiec wieczorkiem powinnam zawiatc na Kafe. Ale dzisiaj sie wczesnie obudzilam jej o 7.50 i juz nie moglam usnac ale do 8.20 polezalam. Juz jestem po sniadanku dzisiaj zrobilam sobie nalesniki mniam mniam:P :P ANIU---dzisiaj wizyta u lekarza tak?? trzymam kciuki MINIU--- a ty jak tam?? pewnie znowu na lumpki ruszasz co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIWI---bardzo ladny kombinezonik:) i jeszcze czapeczka no no:) trafilo ci sie i za super cene super!!!! Oby byl taki ladny jak go dostaniesz ale ze zdjecia wyglada na nowiutki i sliczniutki. zdasz relacje jak dostaniesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie to sie panienki podziewaja?????????? Tak Wam napisze moze akurat ktoras skorzysta z rady. pani polozna ze szkoly rodzenia powiedziala ze bardzo dobry jest proszek do prania dla dzieci DZIDZIUS jest dosc tani bo kosztuje ok10zł za 1,5kg ale to dlatego ze jest to polski produkt i bardzo polecala. Oczywiscie tez mowila ze JELP oraz LOVELA sa dobre (a pewnie super dobre) ale powiedziala ze DZIDZIUS naprawde spelnia swoje zadanie wiec jakby ktoras sie zastanawiala nad proszkiem to moze pomoglam:) ja sie skusze kupie bo niedrogi najwyzej jak bedzie niedobry to wtedy zmienie ale jak bedzie dobry to po co wydawac wiecej kasy a pewnie takiego proszku to idzie dosc duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinia Ty juz na nogach?? tak od rana- ach ta miłosc;) Co dzis dobrego na obiad męzowi przygotowalas?? Widzisz ja tez zastanawialam sie nad proszkiem - slyszalam ze lovela dobra - ale moze rzeczywiscie wyprobuje dzidziusia . Ale co do kosmetykow to dziwi mnie stwierdzenie zeby tylko jednej firmy kupowac.. podobno wlasnie powinno sie roznych ze wzgledu na uczulenia. Toś mi zamęcila Kiwi kombinezon SUPER (z kotkiem:D ) To Ci sie udało 25 zł to naprawde nie duzo.. Dobrze ze u dentysty ok teraz juz tylko z górki:) I jeszcze suweniry dostalas :D A ja wlasnie koncze sniadanko i biore sie za sprzatanie póki sie jeszcze nie zachmurzylo calkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINI---no tej Pani Poloznej chodzilo o to ze jak dziecko nie ma uzulenia na produkty powiedzmy BAMBINO to zeby juz uzywac wszystkiego BAMBINO no ale wiadomo jak ma uczulenie na BAMBINO to wtedy trzeba inne probowac. Moze byc tez tak ze bedziecko bedzie mialao uczylenie na wszystkie kosmetyki dla dzieci i wtedy trzeba uzywac takie z apteki kurcze ale zapomnialam tej nazwy jakie w tej aptece sa chyba cos na L...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinia a to chyba ze tak... :) A jakich kosmetykow masz zamiar urzywac?? Ja chyba na poczatek - nivea - strasznie lubie tą firme. Ale slyszałam ze babmbino tez sa super ... no i hipp ze tez \"robi robote\" Kiwi ja sie zastanawiam czemu Cie nie ma o tej porze a Ty przeciez na zakupach Aniu a co tam u Ciebie?? Ja zrobiłam sobie przerwe na kawke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Gdzie sie podziewacie.?? Ale tu dzis puchy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Dopiero teraz MINIU jestem:) Bylam u lekarza ,morfologię mam ok ,tylko niestety ten mocz:(znowu dostłam ten Murinal do picia:(ehh . KIWI-kombinezonik śliczny:)ale Ci dobrze,że znowu do Gdańska pojechałaś.Pochwal sie potem co kupiłas:) PINIU-mąz juz na pewno w domku jest.:)Widzisz jak szybko zleciał ten tydzien.Pewno leżycie przytuleni koło siebie i odpoczywacie:) My dzisiaj po lekarzu pojechalismy do PIZZA HUT tak się obiadłam,ze teraz ruszac sie nie mogę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypytałam sie jeszcze lekarza o szkołe rodzenia w moim szpitalu,niestety jeszcze jej nie otworzyli,szpital 7 lutego zmienia numer ,nie wiadomo czy oddział nie zostanie do innego przeniesiony,także nie wiadomo czy sie załapę na ta szkołe.Nie wiem moze gdzie indziej poszukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja bylam w Łodzi wlasnie wrocilam wiec dlatego nie pisalam..... MINI---ja wlasnie kupilam dzisiaj cala serie z HIPPa te produkty polecane sa przez pampersa a co do nivea to nic nie chce bron boze sugerowac ale moja kolezanka kupila sobie wszystko z tego ale ta polozna co do niej przyszla na patronaz(chyba tak to sie pisze) to jej odradzila powiedziala ze te Nivea najbardziej uczulaja ale nic nie sugeruje poprostu Ci mowie bo akurat tak slyszlalam. ja kupilam ten HIPP oby dobre bylo bo wydalam na to ponad 60zł wiec niemalo. Kupilam Plyn do kapieli, kremik do twarzy, oliwke, chusteczki w takim twardym pudelku potem sie tylko wklady kupuje, i ze do mycia cialka, puder ale to z Jonson&Jonson bo HIPP nie robi puderku i dwa mydelka(ale mydelko to grosze) i to wszystko w takij kosmetyczce rozowej zrobie zdjeice jakos po weekendzie. ANIUS---kochana Moja nie przejmuj sie tymi wynikami mowie ci to prawdopodobnie od tych uplawow jakby pobrali ci mocz cewnikiem tak jak mi(ale malo przyjemne) to by sie na 100% okazalo ze nic tam nie ma mowie ci ja dokladnie jak ty mialam. Znowu ten monural ehhh musisz jakos wytrzmac bo to chyba 6 godzin sikac nie mozna nie?? juz nie pamietam jak to pilam ale jakos tak mi sie zdaje. KIWI---jak zakupy chwal no sie:) jutro obiecuje pomierzyc kabinezonik.... OKI lece teraz mam czas tylko dla meza:P papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane, ja już po zakupach, zmęczona strasznie. Pojechaliśmy sobie na Matarnie w Gdańsku. Tam oprócz Ikei jest full innych sklepów, w tym H&M, Smyk. W Haemie spędfzliśmy dzis godzinę. Kupiliśmy spodnie dla męża i takie fajne, dziecinne korale z bransoletką dla Guni. chciałam kupić coś dla Lenki, ale ceny mnie powaliły. Dla Olki bym wydała 60zł na spodnie, ale dla niemowlaka się nie opłaca, bo pochodzi w tym max. 2 miesiące. I tak nic dla małej nie kupiłam. Jednak poszukam w 5-10-15, tam są tańsze rzeczy. W Ikei miałam zawrót głowy. Tyle rzeczy mi sie podobało. Nie kupiliśm yjednak krzesła, bo nie było tego koloru. Kupiliśmy za to: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/20118386 http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/60107753 http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10107784 http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/60028510 http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00028508 (napisane że powyżej 1roku życia, ale moim zdaniem idealne do łóżeczka) http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50119803 (czerwona) http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70030230 (mąż wyhaczył) Do tego 2 śliniaczki na rzepę z tworzywa, z malowanymi zwierzątkami. Nie ma ich na stronei Ikei, to zrobie zdjecia. Tego krzesła spróbuję na allegro poszukać. PINIU, jak mężuś? Pewnie stęsknionybardzo. Dobrze, ze często przyjeżdża. Widzisz, jak szybko mija tydzień? Mi te ż sie podboa ten kombinezon, co zamówiłam. Zobaczymy, jak przyjdzie czy taki ładniutki jak na zdjeciu. Jeśli chodzi o proszek Dzidziuś to też o nim dobre rzeczy słyszałam. Nawet dermatolog nam zalecał, więc pewnie jest dobry. Jesli mogę cos doradzić, to polecam do kąpieli Oilatum, emulsję. Super natłuszcza skórę niemowlaka i jest bardzo wydajna. Johnson ma super oliwki, ale najczęściej uczulają. Miejmy nadzieje, e nasze dzidzie nie będą miały żadnych problemow skórnych. Moje pierwsze dziecię niealergiczne na szczęście, oby druga panna też nie miała żadnych alergii. MINIU, nivea ślicznei pachnie! Super jest oliwka z balsamem (takie 2w1). Żel do mycia taki sobie, słabo sie pieni i trzeba go dużo lać. Świetna jest maść z pantenolem w ubce. Więcej kosmetykow Nivea nie miałam. A zaleca sie używanie kosmetyków jednej firmy, aby w razie czego łatwiej było zlokalizować źródło alergii. ANIU, wynikami moczu sie nie przejmuj. Ciężko pobrac mocz, zeby bakterii w ogóle nie było. Zawsze cos tam się do pojemmniczka dostaje i wynik nie jest dokonca wiarygodny. A boli Cię pęcherz? Jesli postanowiłaś chodzic do szkoły rodzenia, to myślę, że warto poszukać innej, jak w Twoim szpitalu nie ma. Zawsze to czegos sie dowiesz o pielęgnacji dzidzi, o porodzie i takich tam. Lecę do męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, zapomnialam napisać, że w Ikei kupiliśmy jeszce kołdrę z poduszką dla pierworodnej, ale nie chce mi się już szukać linków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIU< czy Twój kombinezon jest na podszewce? Zdaje mi się, że mi wykupili krzesła na allegro:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Pinia no wlasnie tez slyszalam srednie opinie o nivea. Ale podobno J&j najbardziej uczulaja... Ja na poczatek i tak nie bede kupowac zbyt wielu kosmetykow, chce kupic mydelko w plynie ( jakos kostek nie lubie ) krem do pupy (linomag chyba) i oliwke. Ewentualnie krem z filtrem . Jak tam mąz ?? :D Aniu a jak sie czujesz?? tzn odczuwasz pecherz, piecze Cie albo czesto odadajesz?? A jak wyszlo z tymi bakteriami- duzo przekroczona norma?? Kiwi ja wlsnie jutro wybieram sie do ikei:) i tez tak jak Ty mam ta poszewke i poduszke.:) Zastanawialam sie własnie po co ja kupilam skoro od 1 rż dopiero bedzie mi potrzebna:D Zobaczymy jak w praktyce to wyglada. No i sliczne te poszewki kupiłas .. Miłego dnia dziwczynki - u mnie od rana pada niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK______IMIE__________WIEK______TC___KONIEC(DNI)data__ _WA GA ############################################################ asia-k--------Asia--------------23----------32---- ---- 64---06.04.08---79,6--90,4kg+11kg >>> C Pinia----------Paulinka--------24-----------31----- -- 69---11.04.08---47--54kg +7kg >>>C Kiwi79-------Kasia-------------28-----------29-------.81 -- - 23.04.08---54--61kg +7kg >>> C AnnaM--------Ania-------------27-----------29.----- ---84--26.04.08---57--64 +7kg >>> S mini55--------Agnieszka------26-----------25-------- 112--24.05.08---46-- 52.kg +6.kg >>> S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIWI wymiarki kombinezoniku: długosc od ramionka do stupki 52cm szerokosc tak na brzuszku 30cm długosc do kapturka do stupki 72cm na metce rozmiar 62 KIWI---super zakupki ja tez mam taki dzbanek:P OKI lece tylko tak wpadlam. teraz jestem tylko dla mezulka:) papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej ja tylko na chwilke,bo szykuje sie na ostatki do siostry a od rana jestem zabiegana:) U mnie wszystko ok. Leniuszkujcie ile sie da:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć leniuszki, jak Wam minęła sobota? Ja dzis spacerek z córcią, potem pojechaliśmy na obiad do knajpy, a wieczorem jeszcze poleciałam na zakupy. Kupilam slcizna szczotkę z grzebykiem dla małej. Swoja droga nie wiedziałam, że Disney produkuje gadżety dla niemowlakw typu butelki, smoczki, grzebienie. Może to jakaś nowosć? MINIU, udanych zakupow jutro. Ja nie wiem, dlaczego na tej kołdrze jest napisane, że powyżej 1 r.ż. Ja tam dam ją dla małej od urodzenia do łóżeczka. PINIU, pewnie nie wypuszczasz mężaz rąk:p Dziękuje zap omairy. Jak mój kombinezon przyjdzie to porównam wymiary. ANIU, jak imprezka u siostry? JUtro jedziemy nad morze. Oby tylko nie padało. Pa, do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×