Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

Hej:) KIWI-przestraszyłąś Nas ,ale mam nadzieję, tfu wiem,ze wszystko będzie ok. Dobrze,ze jesteś taka spokojna i opanowana ,ja nie wiem jakbym się zachowała jak cos takiego bym zobaczyła. Mają rację dziewczynki czym prędzej do szpitala i od razu bierz L4,nie patrz na to czy ma kto Cie zastąpić czy nie(chociaż łatwo się mówi) TY TERAZ JESTEŚ NAJAWAŻNIEJSZA I LENKA!!!!!!!!!! Ja już wieczorkiem wysle zdjęcia brzuszka ,hehehh mój i tak chyba jest największy :P taki kolos :D PINIU-bidulko,kuruj się .Ja jak na początku ciązy byłam lekko przeziębiona i bolało mnie gardło,.to Pani w aptece poleciła mi Tantun Verde,mozna brać w czasie ciązy. Poza tym kocyk,herbatka z miodem. Wszystko przez ta pogodę,jest taka zdradliwa.Kto to widział,żeby w lutym prawie,ze wiosenna temp.była. MINIU-popieram,że krzyczałaś na KIWI:)miałaś rację. Powodzenia u lekarza i napisz jak wyniki. Ja podłóg nie myje,poczekam na mężą.Może coś upichcę. KIWI-trzymaj się ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 17 mam, boję sie, że mnei wyśle do szpitala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIWI -kochana! nie martw się,wszystkie tu trzymamy kciuki i wierzymy,ze będzie dobrze!!!!!!!!!!!!!!!! Nawet jakbys musiała pójść tfu,tfu to będzie to dla Waszego dobra. BĘDZIE DOBRZE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki podalam wam numer tel na miala ANIU---gdzie zdjecie brzuszka?? czekam:) KIWI---podaj mi jeszcze raz numer tel bo skasowalam tego maila i zapomnialam spisac numeru dziex. trzymam kciuki za wizyte Ja nadal czuje sie kiepsko chyba sie przespie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIU-Ty też uważaj na siebie,a jak Ci nie przejdzie to po usg nerek zapobiegawczo idz do lekarza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIU-Ty też uważaj na siebie,a jak Ci nie przejdzie to po usg nerek zapobiegawczo idz do lekarza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:( nie wiadomo co tam u KIWI :( Jak PINIA się czuje??? Jak wyniki MINI?? Spokojnej nocki dziewczynki. ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, idę do szpitala, tak jak przeczuwałam. Łożysko jest nisko schodzące i lekarz chce mnie położyć na min. tydzień na obserwację. Badał, zrobił usg. Jedna dobra wiadomosć, że było pięknie cipeczkę widać, bezapelacyjna córeczka:) Dopiero skończyłam się pakować. Oczywiście martwię się, jak mąż sobie poradzi ze wszystkim. Od poniedziałku wraca już do pracy (teraz na urlopie). Będą musieli w pracy z grafikiem kombinować, bo nie może pracować do 21. W pracy szef bedzie musiał sobie dać radę jakoś sam, dopóki nie znajdzie stażystki. Plamienie jest już mniejsze, oby całkowice zanikło. Nie chcę spędzić w szpitalu reszty ciąży:( MINIU, a co u Ciebie? Mamnadzieję, że u Ciebie z łożyskiem dobrze i że się podniosło. Jak wyniki cukru? PINIU, uważaj na nerki, koniecznie. Wysłałam Ci na maila nr komórki. ANIU, zakaz mycia podłóg obowiązuje. Jak Twoje nogi, dalej puchną? Bo mi właśnie zaczęły:( Przyszedł dziś kombinezon z allegro. W komplecie ze śliczną welurkową czapeczką. PRZECUDNE! I jak nówki, jestem bardzo zadowolona. To tyle na razie. Od jutra nie mam dostępu do kompa. Telefon kom. mam oczywiscie przy sobie jakby co. Trzymajcie kciuki, żeby mnei szybko wypisali. I dbajcie o siebie, dziewuszki:):):) Aha, moja pierworodna była dzis u lekarza na takiej kontrolnej wizycie w poradni dzieci zdrowych. Ma 108 cm wzrostu i waży 22kg. KOLos dziewucha. Ale najwazniejsze, że zdrowa, cały czas rozwija się w tym samym centylu (97). Tak dla ciekawości spojrzałam w swoją książeczkę zdrowia dziecka: ja 106 cm miałam w na billansie 4latka. a mój brat w wieku 4 lat mierzył 100cm:p To pa, do rychłego zobaczenia na kafe. Odzywajcie się na kom. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :( Kiwi jakze mi smutno - wiem ze moze mysle nieco egoistycznie ale z kim ja rankami bede gadac?? :( Trzymam kciuki zeby wszystko poszlo w dobrym kierunku ... Wczoraj jak wiecie bylam u gina . Wszysko ok potwierdzil chlopaka :) wyniki w pozadku , cukier w normie :D Kazala mi tylko potas dodatkowo zazywac . Przytyłam 2 kg w ciagu ostatnich 4 tyg takze idealnie ksiazkowo 0,5 kg na tydzien :) Kazala mi tez isc do internisty na EKG - bo powinnam miec takie badanie zrobione przed porodem -podobno.. Pinia jak sie czujesz ?? Aniu ja tez nie dostałam Twojego brzuszka .. Strasznie jestem ciekawa tego olbrzyma he he A wczoraj w poczekalni gadalam z kobieta (kwietniowka na 20 miala termin ) i miala duzy dosc spory juz brzuszek . I jak dowiedziala sie ze moja ciąza jest młodsza tylko o miesiac to nie mogła w to uwierzyc . Powiedziala ze musze miec strasznie malego bombla :D A dostalam zgode od lekarza na uczestnictwo w szkole rodzenia we wtorek ide na pierwsze zajecia ... Jakie na dzis macie plany dziewczatka?? Ja chyba za jakies sprzatanko nie wielkie sie wezmę . Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK______IMIE__________WIEK______TC___KONIEC(DNI)data__ _WA GA ############################################################ asia-k--------Asia--------------23----------33---- ---- 58---06.04.08---79,6--90,4kg+11kg >>> C Pinia----------Paulinka--------24-----------32----- -- 63---11.04.08---47--54kg +7kg >>>C Kiwi79-------Kasia-------------28-----------30-------.75 -- - 23.04.08---54--61kg +7kg >>> C AnnaM--------Ania-------------27-----------30.----- ---78--26.04.08---57--64 +7kg >>> S mini55--------Agnieszka------26-----------26------- 101--19.05.08---46-- 53.kg +7.kg >>> S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIWI kochana przykro mi ,ze skónczyło to się pójściem do szpitala:(,ale przynajmniej on Ci pomoże.Trzymam kciuki,żebyś szybko do Nas wróciała.Wierzę,ze wszystko dobrze się ułoży. Mąz na pewno da sobie radę:) MINIU-ano zrobię dzisiaj zdjęcie tego kolosa,jakos wczoraj nie miałam weny ani siły.Zresztą dzisiaj też mi się nic nie chce. Śpię po 11 h prawie a i tak chodzę ospała. Super,ze wyniki ok i wszystko w porządku:):)Tak trzymać!!! Aha :)a Ty ranny ptaszku wysypiaj sie ile wlezie bo niedługo nie będzie CI to dane:D PINIU-no to teraz czekamy na wieści od Ciebie,mam nadzieję,ze wszystko ok:):)Samopoczucie dobre?? Mnie niestety nadal puchną nogi,brzuszek co jakiś czas twardnieje ehhh . Tyle rzeczy chciałabym porobic w domku,ale oszczędzam się ile się da. ASIU-jak remont?pewno jus pomału dobiega końca. Nie weim co w tym jest czy to ta pogoda ,czy stres,hormony,ale ja też łapię mega doły.Boję się porodu,czy wszystko będzie ok.ostatnio bardzo ,ale to bardzo martwię się tym,zebym nie urodziła wcześniaka. No bo czemu mam te twardniecia co jakis czas,przecież biore te leki i myślałam ,ze on zupełnie zniwelują te skurcze!!juz sama nie wiem. Brzuszek mnie nie boli,a to chuba najważniejsze. OK juz nie smęcę:( Szkoda,ze nie mieszkamy blisko siebie wszystkie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu to napewno pgoda ja tez mam dosc tej szarówy . Nic mi sie nie chce , No jedynie spac mi sie chce he he Człowek wtedy jakos tak bardziej pesymistycznie do wszystkiego podchodzi :( Ja juz cwicze rane wstawanie :D a potem caly dzen chodze jak nacpana .. Mam w planach zrobic dzis salatke z kurczakiem macie moze jakies sprawdzone przepisy ( i z feta najlepiej bo straszna mam na nia ochote )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU-ja nigdy nie robiłam sałatki z kurczakiem. Robię właśnie taką z serem feta+oliwki+papryka pokrojona w kosteczke+ogorek i sos winegre taka sałatka smietnik. Dzisiaj za to nic nie gotuję,odgrzejemy sobie pizze z kartonu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papryka swieza czy marynowana?? ogorek swieży, kiszony czy konserwowy?? sos winegre?? przyżądzasz jak tak to jak czy kupujesz??No i jakie oliwki czarne czy zielone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hiehie MINIU a co jest pod ręką to wrzucam,a tak na poważnie to papryke świeża daję,oliwki zielone ,ogórek obojetenie jaki i taki sos z torebki winegre chyba z knorra on jest,w takich saszetkach zielonych.Przyprawy i mieszam wszystko razem :) Wiesz ze mnie to kiepska kucharka,ja to wszystko zapamietuje jak ktos coś zrobi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mnie naszło na ser feta:D czyba sobie go kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie musze miec dokladny przepis zero jakiejkolwiek improwizacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To udanych zakupów:) PINIU-wróciłaś już od lekarza,?? Aaaaaa dzisiaj mąz wraca:) wybaczamy nieobecność,ale zameldować się musisz!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI WLASNIE WROCILAM OD LEKARZA:( NIESTEY PODZIELAM LOS KIWI I W PONIEDZIALEK IDE DO SZPITLA:( NERKA BOLI MAM ZASTOJ(chyba tak sie pisze z gory przepraszam za blad jesli jest ale nie mam do tego glowy). TAK PRZECZUWALAM ALE CO ZROBIC. TROCHE JESTEM ZALAMANA BO NAJGORSZE ZE MEZA ZE MNA NIE BEDZIE JEJ JAKIE TO ZYCIE NIESPRAWIEDLIWE:(((( OKI ZMYKAM TRZYMAJCIE SIE BEDZIEMY W KONTAKCJIE SMSOWYM PAPAPAPAPAP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinia :( Kurcze co to sie porobiło To jak to tylko we dwie zostaniemy. Mam nadzieje ze Asi remont szybko sie skończy a Wy predko do nas wrocicie:(:(:( U mnie w sklepiku nie ma niestety serka feta - mąz dopiero mam nadzieje zakupi jak bedzie z pracy wracal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej PINIU :( tak mi przykro .!!!!!!! Dlaczego to takie trudne i zamiast cieszyc się ciążą musimy sie stresować i znosić takie rzeczy. Dasz sobie radę ,nic sie nie bój.Wyobrażam sobie jak Ci musi byc ciężko,bo męża nie będzie koło Ciebie,ale masz mamę blisko,rodzinę no i Natalkę najbliżej ze wszystkich:) Szybciutko do ''Nas '' wrócicie z KIWI wierzę w to!!!! Trzymam za Was kciuki!!! 🌼🌼🌼🌼🌼 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Dla Ciebie i KIWI. Będziemy sms-owo sie kontaktować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pustki :(:( Oby długo nie było takiego zastoju.:( Wysłałam zdjęcia brzuszka. MINIU-i jak zrobiłaś sałatkę?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu jaki masz duuuuuuuuuuuzy brzusio . he he przegoniłas chyba wszystkie bo Asi brzuszka to jeszcze nie widzialam Salatke zrobilam - bardzo dobra wyszła - wymieszalam kurczaka wysmażonego , serek , salatke pekinska, pomidorka, troche papryki czerwonej, czarne oliwki, i sos salatkowy - mniam A dzis znowu ponura pogoda:( Aniu jak tam Twoj brzusio?? nie boli juz po tych tabletach ?? Byłas moze ogladaj juz porodowke w swoim szpitalu ??Jakie plany na dzisiaj Pinia jak tylko mąz da Ci chwilke to napisz co i jak . Na ile do tego szpitala sie wybierasz , Nie wiem czy dobrze zrozumialam ze to z powodu nerek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na chwilke! CALA NOC NIE SPALAM MIALAM GORACZKE 38STOPNI:( POZATYM GARDLO I KASZEL NIE DAJA MI ZYC. JESTEM POPROSTU ZALAMANA WSZYSTKO NA MNIE.I JESZCZE TEN SZPITAL!!!!!!!!:( :( TERAZ JEST LEPIEJ NIE MA TEMP A NAWET JEST ZBYT NISKA BO 35,5 I MAM NADZIEJE ZE JUZ NIE WROCI. MOJA MAZ POJECHAL SAM DO MIASTA POZALATWIAC WSZYTSKO I DO SZPITALA MI KUPIC KILKA RZECZY:( NO JAK JUZ PISALAM MAM TEN ZASTOJ W NERCE ALE CO NAJZABAWNIEJSZE TO W PARWEJ A MNIE BARDZO BOLI LEWA:( DZIWNE ALE W SZPITALU MOZE COS PORADZA. MAM NADZIEJE ZE NAJDLUZEJ TYDZIEN POLEZE I WROCE. MAM DOSTAC TAKIE KROPLOWKI ROZKURCZOWE. CZYTALAM O TYM NA NECIE, ALE JA NIENAWIDZE WENFLONOW:( BO MAM PRZYKRE DOSWIADCZENIA Z ICH ZAKLADANIEM. JEJ DZIEWCZYNKI PLAKAC MI SIE CHCE. JESZCZE MAZ DO PRACY WOLNEGO NIE DA RADY SOBIE ZALATWIC WIEC KATASTROFA. WIEM WIEM JEST MAMA TATA SIOSTRA BRAT ALE TO NIE TO SAMO MEZUS TO MEZUS:( OKI DZIECWZYNKI CHYBA JUZ TUTAJ NIE ZAJRZE WIEC TRZYMAJCIE SIE OSZCZEDZAJCIE I CZEKAJCIE NA NAS!!! PS. ANIUS DZIEKUJE ZE MILE SLOWKA KOHANIUSIA JESTES BRZUSZEK SLICZNY I CHYBA WIEKSZY OD MOJEGO ALE BARDZO ZGRABNIUTKI TAKI CHLOPCZYKOWY MIKOLAJOWY:) OKI ZMYKAM BUZIACZKI DLA ANI I MINI CMOK CMOK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinia moze boli Cie ta druga nerka bo musi pracowac za dwie ?? Nie daj sie !!! Jak beda Cie zle w tym szpitalu traktowac to daj tylko nam znac . Razem z Ania przyjedziemy i zrobimy awanture - jak bedzie trzeba to nawet z rekoczynami :D Aniu co dzis u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×