Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

Hej kobitki, a u nas od rana pada. Za chwilę jedziemy z Dzidzią do Biedronki. Dobrze, że chociaż auto mamy, bo nie wyborażam sobie teraz śmigać z dzieckiem na wieksze zakupy piechtą albo autobusem. MINIU, te spodenki to na pewno będą pasować. Ja tez kupilam na allegro ciążówki. Na początku średnio pasowały, bo były ciut za szerokie, ale potem tyłek i uda przytyły i są akurat. sprzątanko sie udało? Mnie to dzisiaj czeka. PINIU, chyba mąż dzis przyjeżdża, co? Nieśmiało przypominam sie z wanienką, jeśli znajdziesz chwilkę. Za tydzeiń wybieramy sie do Ikei. Moje krzesła obrotowe są w końcu dostepne w Gdańsku:) To uciekam, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK______IMIE__________WIEK______TC___KONIEC(DNI)data__ _WA GA ############################################################ asia-k--------Asia--------------23----------35---- ---- 44---06.04.08---79,6--90,4kg+11kg >>> C Pinia----------Paulinka--------24-----------34----- -- 49---11.04.08---47--54kg +7kg >>>C Kiwi79-------Kasia-------------28-----------32------- 61--- 23.04.08---54--62kg +8kg >>> C AnnaM--------Ania-------------27-----------31.----- ---64--26.04.08---57--64 +7kg >>> S mini55--------Agnieszka------26-----------28------- 87---19.05.08---46-- 53.kg +7.kg >>> S Dziewczynki, zaktualizowałam tabelkę. Wstawcie swoją aktualną wagę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK______IMIE__________WIEK______TC___KONIEC(DNI)data__ _WA GA ############################################################ asia-k--------Asia--------------23----------35---- ---44---06.04.08---79,6--90,4kg+11kg >>> C Pinia----------Paulinka--------24-----------34----- -- 49---11.04.08---47--54kg +7kg >>>C Kiwi79-------Kasia-------------28-----------32------- 61--- 23.04.08---54--62kg +8kg >>> C AnnaM--------Ania-------------27-----------31----- ---64---26.04.08---57--64 +7kg >>> S mini55--------Agnieszka------26-----------28------- 87---19.05.08---46-- 53.kg +7.kg >>> S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kiwi zazdroszcze zmotoryzowania . U mnie ani ja ani mąz nie mamy prawa jazdy - i jakos zadne z nas nie pała chęcia zeby sobie je zrobic ;) Spodenki odebralam - fajne sa - luzne owszem ale mysle ze jeszcze przybedzie mi tu i uwdzie :).. Juz mi nieco tylek urósł - ale tak to jest jak sie siedzi całymi dniami w domku bez ruchu i zajada czekoladkami :D A jak wracalam z zakupów zagladnełam do jednego grzemarka i kupilam sliczne spodnie dla mojego Misia - no coz nie mogłam sie powstrzymac tak mi sie spodobaly :) Pinia pewnie sie na przyjazd męża szykuje i dlatego jej jeszcze nie ma :) A moze juz Ania do nas zajrzy?? Ciekawe co u niej i co u Asi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK______IMIE__________WIEK______TC___KONIEC(DNI)data__ _WA GA ############################################################ asia-k--------Asia--------------23----------35---- ---44---06.04.08---79,6--90,4kg+11kg >>> C Pinia----------Paulinka--------24-----------34----- -- 49---11.04.08---47--54kg +7kg >>>C Kiwi79-------Kasia-------------28-----------32------- 61--- 23.04.08---54--62kg +8kg >>> C AnnaM--------Ania-------------27-----------31----- ---64---26.04.08---57--64 +7kg >>> S mini55--------Agnieszka------26-----------28------- 87---19.05.08---46-- 55.kg +9.kg >>> S Tyle juz moja waga pokazuje ;) Kiwi przegoniłam Cie a tak sie martwilam na poczatku ze nie tyje he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK______IMIE__________WIEK______TC___KONIEC(DNI)data__ _WA GA ############################################################ asia-k--------Asia--------------23----------35---- ---44---06.04.08---79,6--90,4kg+11kg >>> C Pinia----------Paulinka--------24-----------34----- -- 49---11.04.08---47--58kg +11kg >>>C Kiwi79-------Kasia-------------28-----------32------- 61--- 23.04.08---54--62kg +8kg >>> C AnnaM--------Ania-------------27-----------31----- ---64---26.04.08---57--64 +7kg >>> S mini55--------Agnieszka------26-----------28------- 87---19.05.08---46-- 55.kg +9.kg >>> S hej dziewczynki! mialam dzisiaj maly wypadek:( czyscilam u mamci piekarnik oczyszczaczem parowym i myslalam ze juz nie ma pary odkrecilam kurek i buchlo mi na reke. jej do tej pory mnie bardzo piecze juz chyba wszytkie metody wyprobowalam i nic ehhh i to nadodoatek prawa reka:( :( :( a mezulek wraca jutro rano bo dzisiaj ma sluzbe wiec musial zostac:( oj oj cos mam jakos ostatnio pecha no nic zmykam jutro chyba nie wejde bo mezulek wroci potem na rynek chce skoczyc a wieczorkiem idziemy do moich rodzicow maja 42 rocznice slubu idziemy imprezowac. to buziaczki MINIU---fajne spodenki KIWI---na 100% pomierze ci wanienke spoczko:P to caluski kochane papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU, spodenki bardzo fajne, takie sportowe. Oby się dobrze nosiły. Widzę, że to Twój debiut na allegro?:) Czekoladki, mnaim, mniam. Jak ja Ci zazdroszczę. Ja słodyczy nie jem, niestety. Choć wczoraj pozoliłam sobie na bułkę słodką. Chodzą też za mną lody Algidy. Ciekawa jestem, ile przytyję w tej ciąży. W poprzedniej jadłam zdecydowanie więcej słodyczy. Podeślij zdjęcie zdobyczy grzemarkowej. Autko się przydaje, zwłaszcza pprzy większej ilości dzieci i jak trzeba się wozić po mieście między domem, pracą a rodzicami/teściami. Ale wszystko przed Wami:) Mój mąż dopiero zrobił prawko, jak mieliśmy już samochód. Wcześniej mu sie nie chcialo. PINIU, oj się porobiło z łapką. Oby się jak najszybciej zagoiło. Pewnie jutro nie wypuścisz męża z rąk:D Dzisiaj nawet szybko sie uwinęłam z Dzidzią w Biedronce. Rzadko tam robię zakupy, ale musze przynać, że jest taniej. Z ciekawości policzyłam, ile bym zapłaciła za dzisiejsze zakupy w sklepie osiedlowym, w którym zazwyczaj robię zakupy. Wyszlo mi, że zaoszczędziłam dziś 9 zł!!! Głupia kaszka Bobovita w Biedronce 6 zł, a w tym sklepie 7.60!! Jutro szykuje się spiący dzień, deszcz leje jak z cebra. ANIU, wróciłas juz od mamy? ASIU, jesteś czasem na kafe? Do jutra kochaniutkie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej z rana nie wyspalam sie o 5 obudzil mnie wiatr i juz wiecej nie pospalam :( Pinia - no to ladnie zes mamie ten piekarnik wyczysciła ;) Jak dzisiaj ta ręka ?? boli jeszcze ?? Milej zabawy dzis u rodziców ... Kiwi ja tez lubie od czasu do czasu wybrac sie do biedronki- niestety nie mam do niej po drodze wiec nie bywam tam czesto ale rzeczywiście jest tam taniej .. Co zaś sie tyczy auta to nie zapowiada nam sie w najblizyszym czasie taki wydatek - dlatego tez pomyslalam o chuscie - jak bede potrzebowac zalatwic cos szybko na miescie to z dzieckiem w chuscie latwiej wejsc do autobusu niz z wózkiem :) A dzisiaj czeka mnie cala fura prasowania a potem lecimy z męzem na obiad do jego babci :) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko, jaka w nocy była u nas wichura z ulewą. Poszłam spać o 3 w nocy, tak sie przy kompie zasiedziałam. MINIU, mail doszedł pusty, bez załącznika:( Dziś siedzimy w domu przez ten wiatr. Jutro do teściów za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej w takim razie wyslalam jeszcze raz maila :) mam nadzieje ze tym razem dobrze Pogoda piekna za oknem - chyba sie wybiore na jakis spacerek pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU, bardzo ładny komplecik. dla małego mężczyzny:) Dziewczyny, co tu u nas tak pusto???? My dzisiaj byliśmy y teściowej na obiadku, a jutro usg genetyczne. Trzymajcie kciuki. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:):) Dzisiaj wrócilismy od mojej mamy:)odpoczęlam za wszystkie czasy,nic nie robiłam tylko leżałam i leżałam praktycznie. Mama gotowała obiady,robiła kolacyjki więc miałam luz. No i w ogóle fajnie tak pomieszkać w swoim dawnym domku. Ja czuję sie lepiej byłam u lekarza kazała mi tylko pić STODAL,paracetamol zażyc i dostałam taki spray do gardła ,bo miałam zaczerwienione.Całe szczęście kaszel mam mniejszy ,bo przez ten tydzień nakaszlałam się za wszystkie czasy. Tyle naprodukowałyście ,ze jest co czytać. My też dzisiaj bylismy na zakupach kupiłam pampersy,też chusteczki Dzidziuś,szczoteczke do włosów i parę innych drobiazgów dla Mikusia. Sobie muszę kupić jeszcze podkłady poporodowe,wkładki ,koszulę nocną. W piatek byłam u ginekologa wszystko ok. Mam tez parę nowych ciuszków ,co Maleństwo dostało od mojej siostry i mamy to jutro porobię i powysyłam zdjęcia. Uff uciekam wasw dalej czytac :)to do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK______IMIE__________WIEK______TC___KONIEC(DNI)data__ _WA GA ############################################################ asia-k--------Asia--------------23----------35---- ---- 44---06.04.08---79,6--90,4kg+11kg >>> C Pinia----------Paulinka--------24-----------34----- -- 49---11.04.08---47--54kg +7kg >>>C Kiwi79-------Kasia-------------28-----------32------- 61--- 23.04.08---54--62kg +8kg >>> C AnnaM--------Ania-------------27-----------31.----- ---64--26.04.08---57--66,5 +9.5kg >>> S mini55--------Agnieszka------26-----------28------- 87---19.05.08---46-- 53.kg +7.kg >>> S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej dziewczynki ale pracowity a raczej zabiegany weekend. KIWIUS---kochana bardzo cie przepraszam z gory ale nie zrobilam pomiarow wanienki:( przepraszam naprawde ale jakos z glowy mi wylecialo:( ale mowilas ze jedziesz w weekend tak?? to jak moj mezus wroci w piatek wieczorkiem to zaraz pomierze mam nadzieje ze sie nie gniewasz naprawde wylecialo mi z glowy:( :( A u mnie tak.... Pawciu wrocil dopiero w sobote ok 11.00 bo mial sluzbe wiec mielismy mega malo czasu dla siebie:( w sobote pojechalismy na zakupy tez kupilam juz wsio podkaldy poporodowe kupilismy pampersy kupilam sobie tantum rosa bo wyczytalam ze po porodzie dobrze tym sie podmywac i taki krem MALTAN na brodawki samruje sie nim raz dziennie (do chartowania brodawek w ciazy oraz w czasie karmienia) nie trzeba go zmywac przed karmieniem kolezanka mi polecila mozna go zaczac stostowac 2 miesiace przed porodem ciekawe czy cos da.... a kosztuje nieduzo 12zl i tybka na dlugo starcza moze ktoras z was bedzie chciala sobie kupic to POLECAM!!!! Wiec juz mam wszysciutenko dla Natalki oprocz wozka ale to zamowie jakos na poczatku marca no i za ok 2 tyg bire sie za pranie ubranek juz czuje ile tego ojej. ANIU----dobrze ze juz wrocilas KONIEC LENIUCHOWANIA:P hehehe nie no oczywiscie zartuje super ze wypoczelas ja niestety nie moge powiedziec tego o sobie jestem wykonczona tym weekendem. Ja tez mam chusteczki dzidzius:) wiedze ze podebne rzeczy kupujemy:) a kupilas ten proszek?? Wiec w sobote bylismy u moich rodzicow na 42 leciu pozycia:) a wczoraj na imieninach u tescia ehhhh objedzona i zmeczona zaczynam ten tydzien. dzisiaj o 13.30 ide do lekarza ciekawe co powie brzuszek znwu twardy:( ehhhh ale jeszcze tylko 6 tygodni wiec jakos dam rade:) Oki ale wam tu popisalam uciekam jak worce od lekarza dam znaka papa aha musze zobaczyc na poczcie te zdobycze Wasze:) baju baj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK______IMIE__________WIEK______TC___KONIEC(DNI)data__ _WA GA ############################################################ asia-k--------Asia--------------23----------35---- ---44---06.04.08---79,6--90,4kg+11kg >>> C Pinia----------Paulinka--------24-----------34----- -- 49---11.04.08---47--58kg +11kg >>>C Kiwi79-------Kasia-------------28-----------32------- 61--- 23.04.08---54--62kg +8kg >>> C AnnaM--------Ania-------------27-----------31----- ---64---26.04.08---57--64 +9,5kg >>> S mini55--------Agnieszka------26-----------28------- 87---19.05.08---46-- 55.kg +9.kg >>> S Bo widze ze Ania skopiowala tabelke z innymi danymi wiec uaktualniam ale grubasek jestem hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej ,hej:) U mnie od rana pranie ,a potem lekkie sprzątanie,bo przez tydzien naszej nieobecnosci naleciało tyle kurzu,ze szok!! Piniu-proszku jeszcze nie kupiłam ,ale widziałam go u nas na rynku więc niebawem go zakupię.Ja też zamierzam tak po 20 marca mieć już wszystko poprane naszykowane. Piniu mój brzuszek też jest twardy,chociaz po tych tabletkach zauważyłam,ze jakby mniej. Moim problemem są teraz opuchnięte nogi,palce u rąk,co tego stopnia sa spuchnięte,ze nie mogę zdjąć obrączki:( W ogóle jakoś tak mi się wydaje,ze cała puchnę :( Ok uciekam miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć kochane, to sobie dzis pospałysmy z Dzidzią, do 12;) ANIU, jak dobrze, ze wróciłaś. Odpoczęłaś pewnie u mamy, nabrałaś sił. A o tym puchnięciu mówiłaś lekarzowi? Jeżeli puchnie całe ciało to nie jest dobrze. ciśnienie masz w normie?Nie swędzi Cię skóra? Jak Twoja szyjka? Zamknięta? Jaką ma długość? PINIU, nic nei szkodzi. Jedziemy (mamy w planach przynajmniej) w poniedziałek za tydzień. Przywieźli w końcu te krzesła obrotowe, które chcielismy kupić do biurka. Do tego planujemy kupić jeszcze komplet pościeli dla Guni. Z Ikei są jednak świetne pościele za mae pieniądze. I ramkę i pocztówki do kompltu (do kuchni). Może jakieś ochronki na doniczki. A tak przy okazji: jak się w Ikei wyciąga meble z magazynu? Bo nie widziała żadnej obsługi:( PINIU, ale Ci fajnie, że masz juz całąwyprawke. Wózek w necie zamawiasz? Zauważyłam, że w necie dużo taniej. Przynajmniej w przypadku mojego upatrzonego wózka: 100 zł na wózku i 100 zł na foteliku taniej przez internet. Wysłka gratis. Pisz, jak tam wizyta u lekarza. Będziesz mialła dziś z usg? Ja też dziś idę na wizytę. Do tego mam problem: pamiątka po antybiotykach. Pewnie wiecie o co chodzi. Swędzi mnie niemiłosiernie. Mam nadzieję, że przepisze mi jakieś globulki. PINIU, czy Ty kupowałaś jakieś rajstopki dla Natusi? Bo ja sie zastanawiam, czy mi sie przydadzą. Muszę pilnie jeszce 3 body 68 z krótkim rękawem kupić. I jakis sweterek. Szukam sobie na allegro. W przyszłym tygodniu czekają nas większe zakupy: materac, rożek, wanienka, ręcznik, karuzelka (marzy mi się ta z Fisher Pricea, ale drogie cholerstwo), kocyk. Ubranka mam już poprane, leżą ułożone w szufladach. Zostały jeszce do poprania pościelki i kocyki. Wiecie, marzę, że by urodzić jakos w maju, nie wiem dlaczego. Jeszcze nie jestem gotowa na poród. Ceiakwe, czy Lena nadal na pupci siedzi, dzis sie dowiem. Gunia dzis śpiewała Lence \"Aaa kotki dwa...\" Kochana moja:) Uciekam, do później 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu jestes juz to swietnie :) Jak twoje chorobsko ?? przeszlo juz calkowicie?? Kiwi w ikei masz samoobsluge ale pelentaja sie tam gdzieniegdzie magazynierzy - wiec trzeba takiego przydybac jak byscie sobie z czyms nie dawali rady ;) A ja dzis zakupilam farbe do pokoju dzieciaczkowego - wyszła mi ( bo z mieszalnika) w zasadzie bardziej niebieska niz szara ale bardzo delikatny kolorek - podoba mi sie - do tego bedzie brazowa krowa na jednej ze scian i sliczne kolorowe mebelki z ikei :) Taka puki co mam wizje ... U was tez dzis taka piekna wiosenna pogoda byla?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIWI-co do szyjki to ja nie wiem,nie badał mnie ostatnio,nie wiem czy On o tym zapomina,czy uważa ,ze nie ma takiej potrzeby:(czasami mam nerwy na tego lekarza.Za co ja mu płacę? Co do puchnięcia nóg mówilam lekarzowi kazal ograniczyć sól. Cisnienie mam dobre,nie wysokie.Skóra mnie nie swędzi. Oczywiście mój mąż uważa ,ze przesadzam z tym puchnieciem na całym ciele,bo On nic nie widzi. MINIU-jako tako wyleczona jestem,tylko jeszcze kaszel czasami mnie dopadnie,no ale pije syropek:) Do Ikei też mam zamiar sie wybrac w najbliższym czasie,po pudła kartonowe i też jakieś drobiazgi:) Piszcie dziewczynki jak po wizycie u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyneczki! U lekarza oki chociaz ze dzisiaj znowu potwierdzila ze prawdopodobnie urodze wczesniej.... USG mialam 20 wiec 5 dni temu to tak czesto nie robia KIWI:P ale juz Natalka jest ulozona glowka do dolu wiec moze wychodzic oczywiscie w swoim czasie....znowu powiedziala ze mam twrady brzuszek:( i kazala brac 2 x dziennie dopochwowo luteine no i oczywiscie nospe, pozatym biore tez Sorbifer to co KIWI no i musze pic magnez bo mnie skurcze lydek lapia okropne:( ehhhh juz im blizej tym ciezej.... ANIU---mi tez troszke puchna nogi zwlaszcza wieczorami KIWI---to do poniedzialku podam ci wymiarki wanienki:) a co do rajstopek to tak kupilam jedne i dostalam dwie pary od kolezanki ona mowila ze uzywala ale wyjdzie to sie okaze w parktyce w kazdym badz razie mam tak na wszelki wypadek. MINIU---to remoncik pelna geba sie zaczyna co?? ale ci zazdroszcze ze urzadisz pokoik dzieciecy ja niestety mam takie meble jakie sa i narazie nie zmienimy wiec pokoik nie bedzie taki super dzieciecy no ale chociaz jakies motywy musze dzieciaczkowe zrobic:) Oki lece bo jestem zdechlaczkiem jutro znowu lazenie przedna zus i do miasta ide ehhhh nie mam sily ide spac papatezki kochane papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki, już po wizycie. Lenka nadal ułozona pośladkowo, co mnie cieszy. Powiedział, że jak tak zostanie, to będzie cc. Oby. Mała zdrowa, ale mała. Pytał nawet, czy nie palę papierosów:p Z usg wychodzi mi data na 29.04. Martwię się, czy wszystko ok. Moja starsza była wi.eksza o tej porze. Ja nie urodziłam sie duża, mimo że po terminie miałam 50 cm i 2750g. Moze być, że wdała się we mnie? Mama oczywiście nie paliła. Łożysko na scianie bocznej, szyjka uformowana i zamknięta. Dziwne. W szpitalu, jak mnie badał ostatnio to była na opuszkę. Możliwe, że sie zamknęła? Dostałam receptę na Nystatynę, glubulki na grzybka. Musiał mnie dopaść po antybiotyku, skubany:( ANIU, to dobrze, że ciśnienie i skóra ok, bo takie objawy mogłyby wskazywać na zatrucie ciążowe. Jak Ci puchną palce, to zawczasu pościągaj pierścionki. Ja tam miałam, że podczas porodu, jak trzeba było nagle cc robić, nie mogłam zdjąć sygnetu. I robili mi cc z sygnetem na palcu, choć to zabronione. Ale czas naglił... MINIU, to niezła rewolucja się szykuje w mieszkanku. Jaki kolor mebelków bedzie w pokoju Borysa? Z Ikei? Jeśli tak, podeslij linka. PINIU, Ty już właściwie możesz rodzić, wszystko masz. Oprócz wózka. Jeszcze miesiąc i kto wie, może już Natalka będzie na świecie:) Ja jutro wybieram sie do pracy ze zwolnieniem. Bardzo mi sie nie chce iść, odzwyczaiłam się. Zwolnienie mam na 2 tyg., i potem znów na wizyte wydać 80zł. Kurcze, jak Lena taka mała, to czy ubranka będą na nia dobre??? Ja mam praktycznie same 62 z tych najmniejszych. Dziś udało mi się na allegro kupić fajne body 3 sztuki. Link w poczcie. To chyba tyle. Powędruję sobie jeszcze po necie, bo spać mi się nie chce. Do jutra, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuski! Ale sie fajnie wyspalam wlasnie wstalam a poszlam spac juz chyba o 22.00 odrazu chce mi sie zyc:) Zaraz ide z mamcia do ZUSU i na miasto moze cos kupie:) Pozatym dziewczynki tak na serio zaczelam sie przejmowac porodem jej jakbym miala urodzic wczesniej to prawie juz!!!!!! ale z drugiej strony tak sobie mysle ze i tak i tak musze wiec im wczesniej tym lepiej. Tylko teraz tak sobie mysle ze jezeli termin na wczesniej wychodzi to moze jakiegos wielkoluda urodze i co z ubrankami na 56?? chociaz ze slyszlam ze nawet jak sie dzidzia rodzi 59cm to te ciuszki 56 pasuja wiec moze nie bedzie tak zle bo troche tego mam. W przyszlym tygoniu biore sie za pranie bo boje sie ze wkoncu nie zdaze wszystkiego wyprac te kocyki, posciel, beciki, reczniki juz nie powiem o ubrankach ehhhh ale sie tego uzbieralo ledwo co sie komoda domyka....Dzisiaj chyba popatrze z Mamcia w miescie wozki a potem na allegro porownam ceny no i zas juz kupic jej dziewczynki czasem sie zastanawiam gdzie to wszystko zlecialo 8 miesiecy jej wcale mi sie nie dluzylo no chyba ze ten ostatni miesiac moze sie dluzyc tak podobno jest kolezanka mi mowila.... KIWI---moja szyjka tez zamknieta ale natalcia ulozona glowka do dolu wiec ja naturalnie musze sie szykowac rodzic, ciekawe kiedy urodzimy nie?? moja ginka powiedziala ze data z okresu i data z USG to sie z reguly tak pomiedzy tymi datami rodzi no ale oczywiscie nie jest to regula....ale moze tak byc. ANIU---to super ze juz chorubsko przeszlo tylko syropek i bedzie wszystko super. Aniu jak tak piszesz tez o twardym brzuszku to moze tez wczesniej urodzisz cio?? no ale wiesz co juz te pare dni w ta czy w ta nie robi roznicy nie?? a tak wogole to jak bylas u mamci to zdjecia brzuszkow wysylalysmy wiec prosze o twoj brzus. ja mam wrazenie ze mi sie troszke obsunol i mam tak lekko w dole oczywiscie jeszcze nie tak jak do porodu ale jest nizej. Oki ale znowu wam napisalam zanudzam was:) to buziaczki zajrze wieczorkiem papateczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) KIWI-Ty sie tak nie martw tym,ze Lenka jest malutka.Najważniejsze ,że z Nią wszystko w porządku.Sama piszesz ,ze Ty tez nie ważyłas dużo,więc pewno wdała się w Ciebie.:)Będzi dobrze:) Cieszę sie ,ze jest posladkowo odwrócona i zycze Ci,zeby tak juz pozostała,bo wiem,ze bardzo chcesz mieć cc. Moje Maleństwo jak sie nie obróci to tez czeka mnie cc. Chociaż jednak wolałabym rodzic sn.Eh juz sama nie wiem ,raz myśle tak raz tak.Jedno jest pewne i takiego i takiego porodu się boję:( Tez juz o ty bardzo dużo myśle. PINIU-no ja też myśle,ze urodze wcześniej chociaż u mnie jest dość duza rozbieżnosc między terminem od ostatniego okresu ,a usg,bo az 15 dni. Z ostatniego okresu mam termin na 26 kwietnia ,a z usg wyszło mi na 11. Moze się jeszcze okazać ,ze jak będę miała kolejne usg wyjdzie mi inny termin.Hehe i na który tu sie szykować?:P MINIU-no ja tez namawiam męża,zebysmy odświeżyli pokoik Mikolajka,ale nie wiem czy to przejdzie hheeh ,bo przecież wprowadzilismy sie w pazdzierniku i wszystko mamy \'\'swieże\'\' i czysto.Jednak jak nie mielismy tej wentylacji jeszcze to wychodziłam nam wilgoć i na gorze ściany są zacieki i należałoby to zamalować:)no zobaczymy. Jak pytałam sie lekarza kiedy zrobi mi usg czy w 33tc (czyli za tydzien jak mam wizytę)to powiedział,ze chyba w 35 tc przy następnej ,zeby właśnie wiedziec jak jest ułożony Mały. I chyba juz dostane wskazanie do cc.?? Poza tym jak Wam wczesniej pisałam moj szpital był zamkniety i zostało tylko połoznictwo,a teraz to juz nawet to położnictwo jest zamkniete,cały personel został przeniesiony do innego szpitala,a mój lekarz jeszcze do innego ponoc, i gdzie ja mam teraz rodzic:(? Takie zamieszanie robia z tym szpitalem,ze nie mam słow. Mam w mieście jeszcze 2 ,ale tamten był \'\'Rodzić po ludzku\'\' i w ogóle cieszył sie dobra opinia wsród rodzących.EHh Ok ja tez nie przynudzam.Ide coś ugotować. Strasznie sie rozleniwiłam będąc u mamy,bo tam miałam wszystko pod nos podane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Oj ale dzisiaj mialam zalatwiania ale w kazdym badz razie wszystko zalatwilam. jezeli chodzi o zus to mam juz spokoj o porodu a potem musze jak najszybciej dostarczy akt urodzenia dzidzi i bede na maierzysnskim przez 18tygodni bo tyle przysluguje na pierwsze dziecko bo na drugie chyba wiecej jest. A potem chce jeszcze na wychowawczy ale to narazie tym sobie nie zawracam glowy narazie:).... Dzisiaj kupilam dwa pajcyki takie 68 i moja mamcia kupila taki kaplecik dla Natalci i tak mi sie podoba ze chyba na wyjscie ze szpitala go wezme mimo ze jest t 62 rozmiar jest w zielonym kolorze ale super z takim dziubkiem kaczuszki porobie zdjecia zaraz to wam wysle.... Odebralam zdjecia z Rossmana takie mialam zaleglosci ze ponad 200zdjec sie uzbieralo i 70zl peklo:( ale przynajmniej mam na bierzaco wywolane bo jeszcze z wakacji nie mialam :P..... A tak wogole dziewczynki to jutro przyjezdza moj kochany:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) a w czwartek jedziemy do krakowa bo musi mundur galowy odebrac a sa tylko dwa takie punkty w Polsce i moj mezus dostal akurat skierowanie do odebrania w karkowie przy okazji sobie Krakow zwiedze:) ale najwazniejsze ze bedziemy razem:) :) Oki zmykam na M jak milosc a potem Na wspolnej:P to buzka papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU---ja tez myslalam o CC ale jak bylam w szpitalu to widzialam dziewczyny po CC i po SN wiec decyduje sie na SN i brzuszek szybciej zleci bo nie ma rany wiec odrazu mozna nosic taki pas.... No ale KIWI to nawet sie nie dziwie ze chce CC bo jak sie bidulka tak meczyla przy pierwszym porodzie no i poaztym podobno jak juz jest jedna cesarka to druga tez robia.... ah ale tak jak powiedzials boje sie i tego i tego bo nigdy nie wiadomo zy nie bede musiala miec CC jak dzidzia nie wyjdzie juz niedlugo sie przekonamy.... oki lece zaraz zdjecia na maila wam wysle to PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki, jestem dzis padnięta. Poprzedniej nocy poszłam spać o 3.30, tak się na necie zasiedziałam:) Dziś spanko do 12, wizyta w pracy ze zwonieniem. Poznalam stażystkę, która za mnie pracuje. I później jeszcze wizyta u teściów na obiadku. Po wczorajszym usg mam jakieś nerwy, czy z małą ok. Chodzi mi o wagę i o to, że wymairy główki wskazuja na 32tc a brzuszek i kość udowa na 29 i kilka dni. Też macie rozbieżności w tygodniach ciąży, czy wszystkie pomiary wskazują na ten sam tydzień? ANIU, to Ty też masz ułożenie pośladkowe? Nie wiem, czy w 35tc da Ci juz skierowanie na cc, moim zdaniem za wcześnie. Pewnie będzie jeszcze czekał, czy dziecko się odwróci. Choc może to zalezy od lekarza. Jak fajny, to da. A jesli Ci nie zależy na cc, to moze spróbuj trochę podziałać, żeby dzidzia sie odwróciła? Podobno pomaga odpoczywanie w pozycji leżącej, masowanie brzucha ruchem okrężnym, spanie na lewym boku, ćwiczenia polegające na podparciu się na łokciach i unoszeniu miednicy w górę. Nie zaszkodzi, a może pomóc. A jako ciekawostkę Wam podam, że mój lekarz powiedział, że gdybym pierwszy poród miała sn, to teraz nawet przy miednicowym tak bym miala rodzić, tzn. sn. ale jako że rodziłam cc, to tak, jakbym pierwszy raz rodzila i dlatego, jesli miednicowe się utrzyma, jest skierowanie na cc. I co teraz z Twoim szpitalem? Wybrałaś już jakiś? U nas nie strajkują jeszcze. PINIU, ale Ci się pofarciło. Wycieczka z mężem do Krakowa, fiu, fiu. Też bym chętnie pojechala do Kraka, ale to od nas bardzo daleko. Będę musiała zadowolić się Gdańskiem w poniedziałek:) Ubranka słodziutkie, zwłaszcza ten różowy pajacyk. Ja mam przy drugiej córce jakiś szał na różowe ciuszki. Przy Oldzi tego nie miałam, może dlatego taka chłopczyca z niej:p PINIU, a co Ty w zusie załatwiałaś? Bo ja jestem zielona. zaniosłam dzis kolejne zwolnienie na 2 tygodnie i nie wiem, czy jeszcze coś musze robić czy tylko do pracy zwolnienia dostarczać? Pierwsze cc nie jest, niestety, wskazaniem do kolejnego cc. Tak było kiedyś, kiedy cięli pionowo przez brzuch. Brzuch po cc nie zawsze jest brzydki, u mnie ładnei i szybko sie wchłonął bez używania pasa , więc to nie jest regułą. A swoją droga jakie słyszałaś opinie na temat pasa poporodowego? Bo ja różne, i dobre, i złe, i sama nie wiem, czy sobie kupić to ustrojstwo. Myslę, że nie kupić kilka body 56, skoro Lena jest malutka. Chyba sie przejadę do Pepco w przyszłym tygodniu. Dobra, zmykam. Jutro mąż całka, a ja z Dzidzią do rodziców popołudniu. Moja Pierworodna na razie zafascynowana siostrą. Czyta jej bajki, spiewa, planuje, że będą razem spać w łóżeczku, kąpać sie w wannie i robić siku do kibelka:D Oby jej zapał nie przeszedł:) Pa, pa! PS: ANIU, zdjęcia brzuszka prosiemy 🌼 A MINIA nasza gdzie się dziś podziewa? Właśnie piorą mi sie poszewki Leny. Kurczę, nie zauważyłam, ze Ikea ma szersze kołdry i pościele niz standardowe w sklepie i teraz powłoczki po Guni są za wąskie trochę. Trzeba będzie kołdrę trochę podwijać z jednej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK______IMIE__________WIEK______TC___KONIEC(DNI)data__ _WA GA ############################################################ asia-k--------Asia--------------23----------35---- ---40---06.04.08---79,6--90,4kg+11kg >>> C Pinia----------Paulinka--------24-----------34----- -- 45---11.04.08---47--58kg +11kg >>>C Kiwi79-------Kasia-------------28-----------33------- 57--- 23.04.08---54--62kg +8kg >>> C AnnaM--------Ania-------------27-----------32----- ---60---26.04.08---57--64 +9,5kg >>> S mini55--------Agnieszka------26-----------29------- 83---19.05.08---46-- 55.kg +9.kg >>> S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) Dopadla mnie wczoraj chandra i nie chcialam was zanudzac moimi smętami .. ale juz jestem na porannym posterunku :D Aniu dobrze ze przeziebienie juz w zasadzie minelo- Ja kaszel ma do tej pory - byc moze to od tego brzuszka bo zazwyczaj mnie lapie jak leżę albo jak ide szybko i plytko oddycham .. jesli chodzi o remont to tak czy tak musimy go zrobic bo pokoj ten jak do tej pory byl jedynym ktorego nie ruszalismy odkąd tam mieszkamy - służył za graciarnie - a teraz juz męza przymusilam do zmian - choc i tak Mis narazie bedzie sypial z nami w sypialni A mebelki chce tam takie z ikei Mamut i Trofast http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/categories/range/10389/10399/ Kiwi no to trzymam kciuki za Lene - niech nie robi tego mamusi i sie nie odwraca głowka w dół ... Wczoraj na wykładzie ze szkoly rodzenia mowa byla o tym pologu i z tego co mowila połozna - rana po CC statystycznie lepiej sie goi od tej w kroczu z tego wzgledu ze rana krocza narazona jest ciagle na mocz, kal, czy wydzieline z pochwy ,a na brzuszku poprostu sie wietrzy i szybciej przez to sie goi ... Pinia no i widzisz syndrom wicia gniazda dopadł i ciebie he he ;) Pierz , pierz ciuszki - i schowaj do szafy to sie nie zakurza :D A pajacyki sliczne tylko maja jak dla mnie jedna wade - sa zapinane na plecach - ja takich unikam bo boje sie ze dzieciakowi bedzie niewygodnie lezec na napkach ... A wycieczki do Krakowa zazdroszcze - choc czesto tam bywam to nie przejadlo mi sie jak do tej pory to miasto Wczoraj zaliczylam pierwsze cwiczenia oddechowe i nie tylko na szkole rodzenia - Polozna sie ze mnie smiala ze chyba w godzine urodze bo tak pilnie cwicze ;) Mnie przedewszystkim interesowaly te cwiczenia ktore maja za zadanie rozciagnac krocze - Kazala mi w domku sie tez masowac oliwka - to podobno tez przygotowuje krocze do podu i nie trzeba wtedy nacinac :D Oj chcialabym tego uniknac !!!! pozdrawiam - mIlego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×