Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

Kiwi Te body co kupilas sliczne i fajna cena :) I na Twoim miejscu kupilabym troszke tych małych bo bardzo mozliwe ze Ci sie przydadza ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyneczki dzisiaj super dzien Mezus wraca JUPI:) :) :) KIWI---nie martw sie na 100% wszytko z lenka jest oki poprostu moze bedzie tak ze urodzisz pozniej i jej waga sie wyrowna nic sie nie martw. jezeli chodzi o wymiary u mnie to nie mam takiej rozbieznosci tzn z glowki jak bylam w 33tc to wychodzil 34 a z innych pomiarow np. 32tyg i 6dni wiec nie mam az takich odleglosci ale to chyba nie ma znaczenia mowie Ci nie przejmuj sie. ja to znowu sie martwie ze takiego wilkoluda urodze a mam tyle tego na 56 i w co bede ubierac:) hehehehe musze chyba ze dwa pajcyki i ze dwie pary spiszkow na 62 kupic zeby sie nie okazalo ze nie mam w co tej mojej wielkiej corci ubrac:) hihihi A co do CC to wlasnie ja myslalam ze jak sie mialo juz za 1 razem to za 2 razem tez jest wskazanie no ale widac metody sie zmienily. A co do pasa to ja slyszalam tylko dobre opinie ze bardzo pomaga ze ta skora co jest taka wiotka to tak nie wisi i szybciej sie wchlania wiec ja na 100% sie na takie cos skusze moje dwie kolezanki bardzo zadowolone A co ty slyszalas zlego??? daj rade?? ANIU----tak tak czekamy na brzuszek!!!!!!!!!!!!!!! MINIU---ojej to dobrze ze juz dzisiaj ci przeszlo zobacz jaka sliczna pogoda sloneczko trzeba sie cieszyc ja dzisiaj mam super humor bo maz wraca a co do prania to tak tak od poniedzilku sie biore nie ma na co czekac ale az mnie glowa boli jak pomysle o prasowaniu ehhh nie lubie tej czynnosci:( no ale coz jak mus to mus:P Zaraz ide do Bratka na kawke a potem ugotuje jakis pyszny obiadek dla mojego kochanego meza:) to buziaczki moje drogie moze jeszcze pozniej zajrze. Aha jeszcze mi sie przypomnialo KIWI---ja bylam zaniesc do ZUSU zwolnienie bo jezeli pracodawca zatrudnia mniej niz 9 osob to samemu sie nosi i ja tak nosze a teraz dostalam juz zwolnienie do 30marca a od 31 marca mam przyznanay zasilek rehabilitacyjny(bo 30 marca uplywaja mi 182dni a na zwolnieniu chorobowym dluzej byc nie mozna) wiec musialam skladac o zasilek rehabilitacyjny i juz dostalam pisemko ze mi przynali i narazie do porodu mam z glowy. Potem jak urodze dziecko to musze takie papiery co z zusu dostalam wypelnic i akt urodzenia dziecka dostarczyc i zostanie mi przyznany urlop macierzynski na 18tyg (tyle przysluguje na pierwsze dziecko bo na drugie jest wiecej) ale Ty to nie masz sie co martwic bo poszlas dopiero na zwolnienie wiec do samego porodu bedziesz sobie normalnie na zwolnieniu takim od lekarza a potem zaniesiesz chyba do pracodawcy akt urodzenia dziecka i on ci wszytko zalatwi i bedziesz miala przyznany urlop macierzynski wiec masz mniej latania ja niestety musze sama wszytko zalatwac:( ale prosze jaka jestem obeznana:) Oki lece Panienki papapapapa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) i jak minął dzionek?? KIWI,PINIU ubranka prześliczne:)słodziutkie:) Ja też dzisiaj byłam na zakupach kupiłam sobie jedynie wkładki laktacyjne,jeszcze muszę kupić podkłady i środki higieniczne(pasta do zębów itp.)wszystko włożę do jednej szuflady ,żeby być przygotowanym jakby co:) Poza tym zaliczylismy obiadek u babci ,potem pojechalismy na zakupy i zamówilismy jeszcze jedną komodę dla Maleńkiego,bo jedna zdecydowanie to za mało.:P Co u Was dziewczynki?? Mam jeszcze pytanie wiem,ze chyba PINIA kupiła taki zestaw z HIPP-a ,ale nie pamietam co wchodziło w skład?? Jakie kupujecie kosmetyki dla dziecka tzn.nie chodzi mi o firmę tylko czy np.mydełko,czy płyn 2w1 do mycia ciałka i włosków,czy jak kupię oliwkę i krem przeciw odparzeniom to zasypka będzie mi potrzebna?? Powiem Wam,ze tyle tego jest,ze stałam przed kosmetykami i nie wiedziałam co wybrać?? Jak to wyglada u Was??:) Chyba tez w przyszłym tyg.wezmę sie za pranie ubranek i żeby się nie zakurzyły powkladam do reklamówki i do szafki,bo to sie tak mówi,ze niby jeszcze czas,ale on tak biegnie,ze szok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU-chandrą się nie przejmuj każdą to dopada.Ja to sobie tak myślę,ze na parę dni przed porodem to dopiero będę z jednej skrajności w druga wpadała i będę baarrdzooo nerwowa:P az wspólczuję mojemu mężowi:)no,ale trudno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane, dziś króciutko napiszę, bo padam. ANIU, brzuszek śliczny i bardzo duży. ale gdzie Ty, kochana, opuchnięta jesteś??? Bo na zdjęciu nic nie widać. Co do kosmetyków to moim zdaniem wystarczy żel do mycia ciała i włosków, oliwka i krem przeciw odparzeniom. Bez zasypki. A co do firmy to pojęcia nie mam, jeszce sie nad tym nie zastanawiałam. Słyszałam, że kosmetyki Bubchen są dbre, może4 sę na nie skuszę. PINIU, ja o pasach słyszałm, że rozleniwiają mięśnie i że brzuch się źle wchania. Sama nie wiem, czy to kupić. Jesze ni szukałam na allegro. MINIU, mam nadzieję, żej uż masz lepszy humor. A te ćwiczenia oddechowe to na pewno się bardozprzydają w czasie porodu. Własnie takie wiedzy brakowało mi podczas poprzedniego porodu. Teraz zresztą tez takowej nie posiadam. Body na 56 kupię koniecznie, choć nie planowałam. Ale skoro Lena ma być nieduża to trzeba będzie. Wkurzyłam sie dzis strasznie. Dostałam 80% wypłaty, a nie 100%. Pewnie do centrali, skąd przelewają wypłaty, nie dotarła informacja, że jestem w ciaży i policzyli za zwykłe zwolnienie. Ach, zła jestem. Teraz muse wydzwaniać i wyjaśniać. Idę, bm zła i zmęczona. Pa, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Kiwi co wy tam macie za ksiegowa?? Przeciez na zwolnieniu lekarz pisze symbol powodu L4 Wiec powinna byla to sprawdzic - ach co za ludzie Pisz jak potoczyła sie sprawa.. ja czekam na pisma od mojej firmy ktore musze dostarczyc do zusu - mam nadzieje ze juz w poniedzialek beda bo jak najszybciej musze je dostarczyc Cwiczonka oddechowe fajne ale nie bardzo skomplikowane - np przy pierwsszej fazie skurczy nalezy oddychac gleboko przez nos tak przeponowo ( tzn zeby przepona sie podniosła) a wypuszczac powietrze ustami i tyle - zobaczymy co bedzie potem ;) Aniu Bandzioch to ty masz nie powiem - wiekszy niz Pinia juz .I Kiwi ma racje opuchniec zadnych nie zauwazam natomiast zauwazylam ze masz bardzo zgrabne nóżki :) natomiast wg poloznej z kosmetyków bedziesz potrzebowala Zel lub mydełko do mycia ciala i wlosków , oliwke lub zasypkę (nigdy dwie rzeczy naraz) i krem na odparzenia jakis . Oprócz tego chuseczki do pupy - ale nie powinno sie ich uzywac na odpazona pupę i spirytus do pepka Pinia to Ty dzis w Krakówku spędzasz uroczy dzien z męzem ;) Jak wrocisz czekam na relacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja na chwilke. Wrocilam w Krakowie bylo super:) zwiedzialm sobie troche ale pozatym jestem zla bo tak sie rano spieszylam ze aparatu zapomnialam:( i mam pare zdjec ale z telefonu nie wiem jak wyjda:( ehhh ale przynajmnniej spedzilam super romantyczny dzien z mezulkiem, jedlismy karkowskie precle sluchalismy chejanlu z Wiezy Mariackiej i bylismy na Wawelu pozwiedzac i nawet pogoda nam dopisala bo slonko swiecilo chociaz ze troszke wialo ale cudnie bylo i juz:) Bardzo udany dzien. Kupilam tez sobie bluzke bo w sobote impreza 18tkowa mojej siostry syna wiec jakos musze wygladac:) ANIU---brzuszek super wiekszy niz moj wiec ty kobitko moja kchana szykuj sie bo cos mi sie wydaje ze urodzisz wczesniej niz jest planowane. Ale brzuszek super taki gladziutki bez rostepow tak jak moj narazie tfu tfu nie zapeszac:) KIWI---nie denerwoj sie w parcy tak juz to jest odkrecisz i po sprawie a Lenka bedzie smutna jak bedziesz chodzila zla!!!! MINIU---super ze chandra przeszla i juz prosze sie nie smuteczkowac ROZKAZ!!! Dziewczynki lece padam z nog buziaczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki, ale miałam aktywny dzień. Najpierw poszłysmy z Dzidzią na długaśny spacer, a po drodze załatwiałysmy sprawy na poczcie i w bankomacie. Wiało dzis strasznie, starasznie sie zmachałyśmy. Potem pojecha;iśmy całą rodzinką do MCDonaldsa, a wieczorem polazałam jeszce do Careffoura na zakupy. Kupiłm przy okazji Lenie rajstopki. Nie wiem, czy się przydadza, ale na wszelk iwypadek jedną parę mbedize miała. Jestem w szoku, jak drogie sa rajstopy dla niemowląt, ok. 10-12 zł za parę. Nieźle. Dzwonilam dzis do Centrali firmy i rozmawiałam z księgową. sprawdziła na zwolnieniu i okazało się, ze rzeczywiście był symbol ciąży. Nie zauważyło jej się. Dostanę wyrównanie, ale nie potrafiła powiedziec, czy jeszcze w tym miesiącu mi puści przelew, czy juz w marcu. Nawet nie przeprosila:( Dziewczyny, to jak to teraz będzie? Co miesiąc dostanę z ZUSu kasę? Czy co dwa tygodnie po części, bo zwolnnienia będę mieć wystawiane na 2 tygodnie.Czy ja w ogóle muszę po cos iść do zusu? Pracuję w korporacji, jakby to coś pomogło. PINIU, to super, że miałaś udany dzionek. Kraków jest piękny. Jak mundur męża, pasuje? Chyba masz sporo starsza siostrę, co? Taki duży siostrzeniec, ho, ho:) MINIU, tak, tak, dobrze, że już masz lepsze samopoczucie. Lecę, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Ale wczoraj był wygwizduch :D Kiwi z tego co sie orientuje zus wyplaca pieniazki dopiero wtedy jak uzbiera sie 30 dni ...a potem to chyba co L4 ale nie jestem pewna .. Jak czujesz sie na wolnym?? Dalej tesknisz za praca?? Pinia chwal sie bluzka ;) a Krakow fajny -ja uwielbiam zawlaszcza sliczne krakowskie knajpki:D Aniu co tam u Ciebie ?? Mam nadzieje ze wszystko ok i ze sie dzis odezwiesz A ja mam wplanie dzis z mezem po poludniu wybrac sie na zakupy zywnosciowe bo puchy w lodówce straszne , a wczesniej moze zachacze o jakies grzemarki :) Kurcze ciekawe co u Asi dzis ma jej sie planowo konczyc remont moze sie odezwie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Wczoraj miałam senny,leniuszkowaty dzionek nawet nie chciało mi sie włączyć komputera. PINIU-ja tez bardzo lubię Kraków-takie własnie miasta mają swój klimat,nie wspomnę o Gdańsku który też uwielbiam. Swoją drogą ode mnie do Krakowa jest niedaleko:) Dobrze,ze Wam pogoda dopisała w miarę:) KIWI-Ty nie musisz chodzić po nic do ZUS-u ,Twoim obowiązkiem jest tylko dostarczyć pracodawcy L4 i Oni juz to wysyłają bądz zanoszą do ZUS-u. Ja mam wypłacane takie własnie dwutygodniówki(L4 też mam na 2tyg.wystawiane)tylko nieraz z duzym opoznieniem niestety :( Swoja drogą ostatnio dostałam za drugą połowę stycznia a za pierwszą nie .Nie wiem jak Oni to wypłacają chyba będę musiała tam zadzwonić w najblizszym czasie😠 Ja za to nie wiem jak sie potem załatwia macierzyński,rejestruje dziecko itp.też muszę o tym poczytać. MINIU-u Nas puchy w lodówce praktycznie co 2 dni są,ale najśmieszniejsze jest to ,ze jadac na zakupy nie mam pojęcia co kupić ,jakoś tak wszystko Nam zbrzydło. Czekam na wiosne na rzodkiewkę ,szczypiorek:) Heheh mówiłam Wam ,ze mój brzuszek to kolos:)a tu jeszcze ponad miesiąc ,ciekawe ile mi urosnie.?:) Patrząć na siebie widzę,ze te 9,5 kg. poszło mi chyba tylko własnie w brzuszek. Zaczynam juz tak smiesznie chodzić i do tego baardzooo powoli:D No i bardzo szybko się męczę niestety:( EHH co tu dzisiaj zrobić??moze jakieś lekkie sprzątanko??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam,ze ja nadal nie mogę zdjąc obrączki nawet rano.Dziwne to jest :(nogi po odpoczynku nocnym są mniej opuchniete ,chociaż nie do końca,a ręka też nie wydaje mi się za bardzo opuchnieta,jednak trudzę się na marne,bo nie chce zejść. I co ja mam teraz zrobić??:( Jak sie okaże ,ze będę miala cc to przecież nie można mieć bizuterii?chyba??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mamuski! A no powiem Wam ze wlasnie tak to jest z tym ZUSEM placa sobie jak chca:( ja tez powinnam dostawac pieniadze zawsze po skonczonym zwolnieniu ale czesto sie spozniaja i to o ponad tydzien ehhh. KIWI---to widze ze taez mialas zabiegany dzien wczoraj no ale teraz nie pracujesz to musisz nadrobic wszystko:) ANIU---ja tez chodze opuchnieta dzisiaj mialam tak opuhniete nogi rano ze szok ehhh kiedy sie to skonczy jej. Ja za wczasu zdjelam obraczke i pierscionek ale moze sproboj namydlic palca i moze zejdzie albo oliwka posmarowac ja kiedys nie moglam zdjac pierscionka i w taki sposob sie udalo.... MINIU---gdzie ty te wszytskie ciuszki skladujesz?? tyle tego juz masz:) Powiem wam ze ja tez mam pusto w lodowce hmmm chyba musze sie wybrac z pawciem na jakies zakupki. KIWI---tak tak miedzy mna a moja siostra jest 17 lat roznicy a miedzy mna a bratem 15 lat. ja sie tak przytrafilam rodzicom po tylku latach:P i za to chyba mnie tak rozpieszczaja:) ale teraz juz jestem duza to tego nie wykorzystuje ale mowie wam jak bylam mlodsza to jej bylam taka corcia tatusia ze nie dalo rady zeby tata mi czegos odmowil.... ale to sie zmienilo bo teraz mam super kontakt z mamunia moja jest moja najlepsza przyjaciolka!!!!!!!!!!!!!!! Oki zmykam ide obiadek robic fryteczki i rybka mniam mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki, i znów się dzis złaziłam okropnie. Byłam też w pracy podpisac listę obecności:) Brzuch mnie boli niemiłosiernie, jutro juz skorzystam zauta. Dwa dni takich wędrówek i są efekty. PINIU, to się trafilaś rodzicom, naprawdę. Ja mam brata młodszego tylko o ponad rok, więc w dzieciństwie tłukliśmy sie niemiłosiernie. Ale też byłam i jestem nadal córką tatusia. Bo jedyną. Tak sie zastanawiam, jak to bedzie z dwiema dziewcyznkami w domu, dwie córeczki tatusia???? MINIU, i jak zakupy się udały?? ANIU, Pinai ma rację spróbuj sie jak najszybciej pozbyć obrączki z palca, żeby nie było gorzej. Może wieczorem Ci się uda, wtedy palce są mniej spuchnięte. Spróbuj na oliwę, mydło, może lodem wysamruj, żeby opuchlizna zeszła. Też jestem ciekawa, jak remony u ASI. Wizja zasiłku chorobowego z Zusu właśnie mnie przeraża. Lubie wiedziec dokladnie, kiedy i ile pieniędzy dostaje, zeby sobie rozplanowac wydatki. A oni mogą sobie w kulki lecieć:( Uciekam, pa, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU, już sie przyzwyczaiłam do wolnego. Dłuzej teraz spię przez to i w nocy nie mogę zasnąć. Tryb mi sie przestawił. No i z Dzidzią czasem ciężko jest wytrzymać non stop. ale już lepiej, nż było na początku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIWI---mam nadzieje ze zdazylam z pomiarami wanienki a wiec: wymiary jak stoi normalnie czyli 71cm dluga i 43cm szeroka, a jak sie obroci dogory nogami to ma wymiar na dlugosc 51cm a spod jest szeroki na 33cm. No no przytrafilam sie rodzicom nie ma co:P nie bede sie oklamywac ze jestem z calkowitego przypadku:P ale za to bylam naprawde bardzo bardzo kochana tzn nadal jestem ich oczkiem w glowie bo najmlodsza wiec wiadomo:) Ale dzisiaj paskudny dzien:( buuuu dzisiaj bylam z mezulkiem na rynku i i u tesciowej bo sama siedzi bo tesciu pojechal sluzbowo do Wloch:) wiec chyba jej sie nudzilo bo bardzo chciala zebysmy przyjechali ale co tam oplacalo sie bo kaski troche dala:) hihihi bylam dzisiaj w sklepie i patrzylam za laktatorem i chyba skusze sie na elektryczny firmy TUFI czytalam o nim na necie same pozytywne opinie (tylko nie wiem czy kupic teraz czy jeszcze poczekac) bo jak nie bede mogla karmic to 120zl w bloto wyrzucone no nie wiem jeszcze zobacze w kazdym badz razie maz powiedzial ze mi kupi wiec moge sobie wybrac jaki chce:) Ja pomalu musze sie szykowac bo dzisiaj ta impreza 18tkowa mojej siostry syna wiec musze sie zrobic na ladna hihihi. Ale wczoraj brzuszek mnie bolal jej musialam jedna nos-pe ponad program wziasc bo naprawde mnie bolal ale dzisiaj juz jest oki!!! UFFF Aha dziewczynki nie bedzie mnie caly tydzien tzn w poniedzialek rano jade do meza i bede tam z nim bo jego wspolakator jedzie na urlop i wroce dopiero w przyszly poniedzialek, bo mielismy na weekend wrocic ale postanowilismy ze zrobimy sobie dzien kobiet tam i mze jakies kino zobaczymy. A tak nawiasem mowiac nie wiem czy wam pisalam ze bylam na tym filmie LEJDIS smieszny bardzo mozna sie usmiac i baaarrrddzzzzooo dlugi 2godz 15min trwa myslalam ze juz nie wytrzymama ledwo wysiedzialam w kinie ale polecam fajny relaks. To jak wroce to nadrobie zaleglosci a teraz zmykam Panienki Moje zycze milego weekendu i jezeli jutro nie wejde to do zobaczenia w poniedzialek za tydzien sle moc buziaczkow!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... powiem wam jedno... remont u mnie jest w d.... mam nadzieje tylko ze maz zdazy przed lilka...ale juz jestem w domu bo mam dosc przebywania u kogos innego... niewazne ze syf jest niesamowity ale to jest MOJ syf i wole go niz czysciutko gdzies indziej...wczoraj mialam pierwsze ktg... wszystko jest w pozadku... dokumentacje w szpitalu juz mam zalozona na wypadek porodu... na 16.03 jestem umowiona na zdjecie pessara... a w czwartek bede miala usg ale takie panstwowe czyli dziecka sobie raczej nie poogladam tylko tyle ze sprawdza czy z mala wszystko wpozadku... do przodu z waga juz mam 13 kilo bo waze 92,4 kg... a z remontem to u nas kiepsko bo maz dostal duze zlecenie w firmie i ma kupe roboty i nie ma kiedy robic w domu... ale mysle ze jakos to bedzie... ale dzieki temu ze mnie dlugo nie bylo w domu to mialam wkoncu czas na zwiedzenie paru sklepow dzieciecych do ktorych juz dawno mialam isc a nie mialam czasu... mam duzo nowych rzeczy ale zdjecia wam wysle doiero gdzies za tydzien jak juz troche w mieszkaniu ogarne bo jest co ogarniac... no to moje drogie zycze zdrowka i pewnie zajrze jutro... paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki, PINIU, dziękuję za zmiezenie wanienki.Teraz musze męża zagonić, aby sprawdził, czy do wanny sie zmieści. Milego pobytu u męża:) ASIU, nmie martw sie na zapas. Na pewno zdążycie z zakończeniem remontu przed Lilką. To wychodzi na to, że za miesiąc to już małą będziesz mieć w domku, co? MINIU, ANIU, co u Was? Ja dziś bardzo długo spałam, to przez deszcz. Byłyśmy z Dzidzią u mamyi jakoś dzień zleciał. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyneczki! Juz po imprezce, bylo bardzo fajnie solenizant zadowolony wiec to najwazniejsze:) i jestem z siebie dumna bo do 12tej wytrzymalam i to super nawet sie czulam:) jej ale mam lenia nic mi sie nie chce a musze sie spakowac bo jutro wyjezdzam do meza( hehehe ale to brzmi wyjezdzam do meza) ale wroce w niedziele jednak bo maz w poniedzialek ma slozbe wiec nie bede tam sama siedziec to w niedziele mnie odwiezie. A co tam u was?? widze ze leniuszkowo dzisiaj i pusto na kafe. Oki nic tylko musze sie brac za to pakowanie to zmykam. aha kurcze tak chcialam juz sobie zaczac od jutra prac te ubranka ale niestety przelozy mi sie to na nastepny tydzien oby mala sie nie pospieszyla:P hehehe to papateczki dziewczynki trzymajcie sie i do zobaczenia!!!!!! ps. OCZYWISCIE SMSKI MILE WIDZIANE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a co tu u nas tak puściutko, leniuszki??? Jak spędziłyście weekend? Jutro wybywam ze ślubnym do 3miasta. Oby tylko była ładna pogoda. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale sie leniwa cos ostatnio zrobiłam :( Coraz mniej sily mam na codzien - ech . Niby nie mam wielkiego brzucha ale czuje sie juz jak słonica. Tak jakos niezgrabnie... Asiu super zes sie odezwała .. To na jakim etapie masz ten remont?? Miłego dnia dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej leniuszki!!! Dziewczynki wpadlam tylko sie pozegnac i zyczeyc wam super tygodnia. Odpoczywajcie duzo!!! ja wracam w niedziele to sie odezwe sle moc buziaczkow i do nastepnego razu PAPAPAPAAPA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Oj u MINIU ja tez jestem bardzo leniwa ostatnio,szybko się męczę,mój duży brzuszek przeszkadza mi w wielu czynnościach już. PINIU-super,ze spędzisz tydzien z mężem szkoda,ze na wyjezdzie,ale to zawsze razem:) KIWI-3miasto:):),ale Ci zazdroszczę,ze macie tak blisko:) Oczywiście czekamy na zdjęcia i relacje co kupiłas:) ASIU-dobrz,ze jesteś:) My weekend spędzilismy rodzinnie,w sobotę bylismy u znajomych co miesiąc temu urodziła im się córeczka. Oj jaka kachana jest,spokojna,mało płakała i taka śliczniutka:) a wczoraj była kuzynka z 3 letnią corcią i tak minął weekend. Teraz sama siedzę w domu,mąz w pracy,ja się nudzę:(ale nie mam siły sprzątać,wolę poleżec. Co do zdjęcia obrączki to nadal ją mam ,nic nie pomaga.Może lekarz w piatek jak do Niego pójdę coś mi poradzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie jestem po sprzataniu lazienki i sypialni- jaeszcze tylko kuchnia i salon i koniec na dzisiaj ;) Dobrze ze mąz w domu to obiad ugotuje :D Aniu a Ty moze ten palec wymocz w zimnej wodzie takiej z lodem (tylko nie za dlugo) lud zmniejsza opuchlizne , albo w soku z kapusty...?? Kurcze no nie wiem co by Ci tu poradzic :( A nie uciska Cię obraczka w palec ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki MINIU w ogóle to musze mu dac odpocząc bo na okragło ruszam tą obraczka i palcem i moze od tego tez bardziej mi puchnie:( wieczorem wezme sobie do miski wody naleje i lodu dodam ,no musze ja zdjac chocby nie wiem co!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... melduje ze zyje i spadam bo nie dosc ze jestem zmeczona to jeszcze ciagle chodze albo zla albo smutna i nie chce i wam humorow psuc...a poza tym nie mam nic ciekawego do powiedzenia wiec nie zawracam glowy... zdrowka wszystkim zycze i do nastepnego razu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczątka, paaadam. spałam dziś krótko bardzo, bo tylko 4h. Przestawił m isię tryb z dziennego na nocny i teraz w nocy późno zasypiam. Wycieczka do 3miasta sie udała. Zakupiliśmy: 1) http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S99805293 (kolor brzoza) 2) http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80115634 3) http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70132342 (nie jest to dokladnie ten produkt, niem ogę znaleźć na stronie Ikei, ale podobny. Rama naszego obrazu jest srebrna, a obrazki do włożenia, te co powyżej z motywem kuchennym) 4) http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70098121 (PINIU, dzięki raz jeszcze. Wanienka pasuje mi do wanny i jest swietna) 5) http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/20101588 Obowiązkowo zaliczyliśmy też Galerię Bałtycką i Sphinxa. ANIU, koniecznie sprbuj jeszcze z odem. Jak nie zejdzie, to trzebabędzie do jubilera:( MINIU, podziwiam Cię, że Ci się chce sprzątać. Ja sie ledwo raz w tygodniu zbieram. ASIU, głowa do góry. Na pewno to chwilowy kryzys:) PINIU, miłych szaleństw z mężem:p A jutro czeka mnie kolejny zakupowy dzień. Tym razem z mamą wybieramy się na zakupy. Mama szuka firanki do kuchni, a ja gratów dla Leny (przewijak, kocyk, rożek, ręcznik, materac). Do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Aniu jak tam obrączka - udalo sie ?? Ja teraz codziennie sprawdzam czy dam rade sciagnąc moj pierscionek :D Asiu to na pewno kryzys trzeciego trymestru - ja juz odczuwam :( Kurcze łapia mnie jakies schizy - boje sie o Borysa czy napewno bedzie zdrowy ... Po nocach mi sie sni porod ( o dziwo nie boli mnie - tylko potem z dzieciakiem jest cos nie tak :(:(:( ) a tu jeszcze 2,5 miesiaca- choc z drugiej strony wcale mi sie ostatnio nie spieszy ;) Kiwi nie ma co podziwiac - sprzatanie to juz była koniecznośc ;) Dzis czeka mnie jeszcze prasowanie :( wizyta w zusie i to czego nie lubie najbardziej - gotowanie obiadu :( Sliczne obrazeczki kupilas .. No i chwal sie dzisiejszymy zakupami :) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he przypomnialam sobie ze od wczoraj został żurek na obiad :D:D:D CUDOWNIE....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×