Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

Asiu moj maly tak ma ze albo robi co chwilkę kupsztala albo nie robi przez dwa dni i popierduje sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki, nawet sie wyspalam dzis, ale fakt, ze spie z lenka w lozku. maz tez sie miesci:D karmie ja przez sen, co w nocy nawet mi idzie, bo mam przepelnione piersi i mala latwo chwyta. aniu, jak ty to zrobilas??? kompletnie nic nuie widac, ze bylas w ciazy. brzuch nawet taki sam jak przed. zdradz sekrest:) mikolaj sliczniusi. zgadzam sie z mini, ze ma nietypowa urode. miniu, powoli sie boryskowi unormuje, zobaczysz. przeciz jest jeszcze malutki. a duzo czasu zajmuje ci sciaganie mleka? karmiz jeszcze z cycka? co do jedzenia, to ja mydle, ze jak u ciebie qw rodzinie nie ma alergii, to mosze zaczac wprowadzac nowe produkty. jak malego wysypie, to wtedy odstawisz. ja w sumie jem wszystko oprocz kapusty, fasoli, grochu. mala przeszla pozytywnie test z miodem i pomidorem, wiec tez jem. niedlugo sprobuje truskawek. ale u mnie ni ma alwergikow w rodzinie. wczoraj wyprobowalam te krazki z rossmanna. jak za ta cene moga byc. u mnie nie przeciekaja, wiec kupiejejeszcze. asiu, dziekuje za fotki. wyglada fajnie ta eratka. my sie z mezem zaczelismy zastanawiac, czy nie wrocic z powrotem do pieluch na noc. tydzien bez pieuchy, a lozko kazdej nocy porzadnie podlane. moze jeszcze za wczesnie? jak myslisz? ale musze powiedziec (nie chwale, zeby nie zapeszyc), ze olka od tygodnia SAMA robi kupe do kibelka!!! z dnia na dzien tak poprostu zaczela robic. za kupke dostaje nagrode: dwie kosteczki czekolady. nie wiem, czy to wychowawcze, ale grunt ze robi. czyli jak chce to umie. siklu tez ladnie chodzi sama, tylko jeszcze popuszca troche w majtki. ale postep jest ogromny. chyba wizja przedszkola tak na nia wplynela. piniu, emilko, co u was? moje dziecie zaczyna wyrastac z pierwszych ubranek. wczoraj udalo mi sie upolowac w pepco 2 body z dlugim rekakiem po 6 zl sztuka. wczoraj maz byl meldowac mala i okazalo sie, ze usc automatycznie melduje przy rejestracji dziecka. mogli chociaz powiedziec. becikowee tez juz zlozone. ciekawe, ile bedziemy czekac. dziewczyny, huggiesy beznadzijne, jakos musimy je przemecztc. wieksza kupa przelatuje:( super za to sa chusteczki nawilzane babydream z rosmana. i tanie. 80szt. kosztuje 5 zl, a dwupak 9 zl. teraz nawet dwupak jest w prmocjii za 8 zl. moje dziecie znow drzemie przy cycku, a ja usprawniam puisanie lewa reka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwi ja usprawniam pisanie prawa na razie... ja mysle ze skoro twojej olce nie zdaza sie miec suchych nocy to jeszcze za wczesnie zeby ja odzwyczajac od pieluch... mozesz jeszcze sporobowac takie specjalne pieluchy na noc... one maja cos takiego ze nie przemakaja ale dziecku jest wilgotno zeby dziecku bylo nieprzyjemnie i zeby sie oduczylo... z tego co wiem to huggies ma takie specjalne pieluchomajtki na noc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiu, obawiam sie, ze olce by nawet pieluchomajtki nie pomogly. jej nigdy nie przeszkadzala mokra pielucha czy zasikane gacie:( wyslalam wam zdjecie mojej silaczki. juz ladnie podnosi glowke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak ubrac malego na spacer w taką pogode??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy jaka pogoda u ciebie bo u nas cieplo i duszno... ja mala ubralam na spacer w body z dlugim rekawem, bawelniane spiochy spodenki dresowe i bluze no i oczywiscie czapeczka bawelniana i jeszcze jej buciki (takie paputki) zakladam na spacery... kiwi ja bym sobie odpuscila na twoim miejscu... no chyba ze lenka cie duzo razy w nocy budzi to mozesz wtedy tez olge wysadzac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz po spacerku,spedziliśmy 3h na powietrzu ,Mały sie wyspał i teraz \'\'szaleje\'\':) Dziękuję w swoim i Mikołajka imieniu za komplementy:) KIWI-spryciula z Lenki,no ,no bardzo ładnie podnosi główkę:) ja jak kładę na brzuszku Mikołajka to jest płacz:( W ogóle jak Go trzymam w pozycji pionowej do odbicia ,to też juz odchyla głowkę:) Nie przejmuj się ,że nie wychowawcze tak przekupywać Olgunię ;)wazne,że pomaga .:) MINIU-ja Małego ubrałam w body z dł.rekawem ,kaftanik i spiochy,bo u Nas tak jak u Asi gorąco i duszno,a poza tym pod tą budą w wozku też jest straszny zaduch. Uwielbiam patrzećjak Mikuś się przeciąga :D:D i w ogole juz takim \'\'trzeżwym\'\' okiem rozgląda się po całym mieszkaniu.:D KIWI-piszesz,że spróbowałaś pomidora hmm też mam na niego smaka,bo juz mam dość suchych kanapek.U Nas w rodzinie też nie było alergików więc może warto pomału spróbować? Napiszcie mi jakby Mikuś był na coś uczulony,to wysypałoby Go na całym ciale (klatka piersiowa,buzia)bo mu czasami wyskoczą jakieś 2 krostki na buzi,szybko schodzą,ale to chyba nie uczulenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I usnęło moje szczęsie:Daż się boje czy w nocy będzie spał jak tyle w dzień śpi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Sorki ze się nie odzywałam ale wróciły kolki ze zdwojoną siłą. Nie mam siły na nic, bolą mnie ręce, nogi i kręgosłup od ciągłego noszenia małego. Nie pomaga już nic kropelki, oklady masowanie brzuszka. wczorj u teściów zasnełam podczas rozmowy z przemęczenia, organizm jest już u kresu sił i na dodatek dostałam opryszczki. Wszyscy mówią że nie widać po mnie zmęczenia ale ja to poprostu bardzo dobrze kryje. Mały jest cudowny jak nie ma kolki, a jak ma to jest mi tak jego żal że nie mogę mu pomóc sama rycze razem z nim. Kiwi ja też kupiłam krążki rossmanowskie i powiem że nawet mi podpasowały. Ale w nocy używam i tak penatena bo one mają przylepke do bielizny a te rossmanowskie nie mają. Lenka super, Oluś też podnosi i już trzyma długo główkę u góry. Miniu ja też z Olusiem mam już prawie unormowane godziny karmienia. ostatnia o 23 potem koło 2, 5, 7. Ale za to użkrócej karmię po 20 minutach sam puszcza cycka. Banany i jabłka jem od początku i małemu nic nie bbyło. Aniu ja nie dostałam od ciebie żadnych zdjeć Mikołajka, prosze prześlij i mi fotki. Oluś też na poczatku nie lubił leżeć na brzuszku ale teraz to kłąde sobie go na brzuszku moim i tak sobie leżymy nawet do godziny czasu. Spróbuj tą pozycje moze pomoże. Asiu jak małej nic nie jest od jogurtów to jedz słonko:) na zdrowie, ja może za 3 miesiace spróbuje wprowadziałm ogóka i winogrona i chyba źle zrobiłam bo wszyscy powiedzieli że te dwie rzeczy są bardzo złe na kolki i bardzo wydymają. tak wiec bede nadal czekać z wprowadzaneim nowych rzeczy. Pizzy i frytek do tej pory nie jadłam. Piwko karmi smakuje mi a jaką laktację mam potem a piersi nigdy tak pełnych nie miałam. Dziewczyny zaczełam używać już pampersów rozmiar 3. Olus wyrósł już z kilku rzeczy, ale narazie nie kupujemy niczego bo idą do nas paczki od wujka z Ameryki z ciuszkami dla małego. zakazałam kupowania wszytskich ciuszków, niech kupują nam pampersów. Oluś jeszcze śpi to ja się położe. Narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jedno czy po karmi Oluś moze meić kolki??? Oczywście piję od gazowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyneczki! Nie odzywalam sie bo wczoraj zalatany dzien bo \"dzien matki\" a teraz mam tak jakby dwie ( tesciowa) no i tak zeszlo. a dzisiaj od rana to poradnia szpital i takie tam... pawla babcia lezy w szpitalu bylismy ja odwiedzic, pawel oddawal krew bo bacia potrzebuje a jak sie oddaje to w pierwszej kolejnosci maja osoby ktore oddaja wiec oddal dla niej.... no i najwazniejsze bylismy dziesiaj na pierwszym szczepieniu malutka tylko plaknela przy uklociu a potem nic a nic nie plakala:D byla bardzo dzielna:) no i mala wazy 4400 i i glowki obwod zwiekszyl sie o 10cm malutka super przybiera i to na samej piersi i momo tezo ze jej sie ulewa dosc czesto ale waga jest super czyli liczac od wagi wyjsciowej ze szpitala przybrala 1300... ANIU---wygladasz slicznie, bardzo ladna fryzura podoba mi sie jak masz obciete wloski, pozatym Mikus no na jednym zdjeciu fenomenalna minka smiejaca:) KIWI---lenka rosnie rosnie super laleczka... ASIU---bardzo dziekuje za wiadomosc odnosnie czopkow...ale na cale szczescie obylo sie bez czopka Natalka pieknie zrobila kupke, ale bylam u lekarza tez kazala na wszelki wypadek je kupic i powiedziala ze jak beda takie zaparcia to dac jak nie zrobi dluzej niz 4 dni, pozatym dala taki syropek homeopatyczny na wyregulowanie i dzisiaj Natalka juz zrobila wiec super jest poprawa:) Oki lece mala czeka maz sie kapie ogolnie wariatkowo bo dzisiaj caly dzien poza doem na nic czasu buziaczki jutro sie odezwe bede miesc wiecej czasu...pappapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki! Oj co to takie pustki?? spicie:D hehe wsumie to chyba przy takim dzieciazku raczej nie mozliwe spac o tej porze co nie?? ja w kazdym badz razie nie spie od 7.00 juz robie drugie pranie i posprzatalam mieszkanko lacznie z odkurzaniem...mala nakarmiona spi spobie na lezaczku-bujaczku...a ja teraz mam chwilke dla siebie...pewnie niedlugo sie obduzi. Ale piekna pogoda ide dzisiaj z malutka na dzialeczke bed sie oapac a mala uwielbia byc na dworzu na dodatek na dzialce wiec ide... to do pozniej mamuski milego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę że ja dziś pierwsza tu na forum :). Oluś jakoś przespał nockę bez kolek oczywiście z budzeniem na jedzenie. teraz także śpi chociaz widze że ciągle się pręży podnosi nóżki do góry i się wygina. Ale naszczęście śpi ja jem śniadanie i ubieram się bo jak wstanie Oluś to chce iść na spacer jest taka piękna pogoda. Czytałam jak ubieracie maleństwa jak wychodzicie na spacer - o matko to ja chyba za mało ubieram małego. jak jest słonecznie to ubieram go tylko w śpiochy na długie rękawy i przykrywam grubym kocem, a jeśli jest duchota i usiądziemy na ławeczce w słońcu to go odkrywam z tego koca. a jak jest zimniej to ubieram mu grubszy sweterek i spodnie. kurcze teraz sama nie wiem ? Pediatra kazałą nie przegrzewać i jak mi gorąco to i dziecku gorąco. a pozatym Oluś wczoraj skończył 2 miesiące:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej A ja znowu miałam normalną noc :D maly zjadł o 23 potem koło 4 i po 7:D Po prostu dziecko bylo glodne i dlatego takie niespokojne jak narazie odciagam pokarm i przystawiam malego jeszcze czasami do piersi ale po godzinie ssania piersi wypija jeszcze odciągnietego mleka okolo 50 ml wiec wiem ze malo je z piersi :( Podjelam decyzje o karmieniu modyfikowanym mlekiem - zle sie z tym czuje ale moje karmienie to kąpletna porazka - narazie bede jeszcze karmic mieszanie ale zobaczymy jak dlugo sie to uda :( dzis mamy miec wizyte poloznej około 12-13 a wczoraj bylismy na pierwszym spacerku - około godzinki polazilismy po dzialkach - mały przespał caly spacer a po powrocie do domu natychmiast sie obudził - :D i kto powiedzial ze po spacerkach dzieci ladnie spią ... Emilka ja tez wczoraj ubrałam malego w body na to spiochy i opatulilam w kocyk - ale i tak go odkrylam bo bylo tak ciepło ... Sprawdzałam mu karczek i lapki ale mial cały czas cieplutkie Emilka no i wspólczuje serdecznie kolek- podziwiam ze tak dobrze sie trzymasz ze po Tobie nic nie widac zmeczenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miniu---zakazuje ci karmienia modyfikowanym, ja mialam dokladnie tak samo, w tych pierwszych tygodniach, karmilam godzine a potem z butelki potrafila nawet 60ml wypic ale po 3 tyg sie unormowalo i teraz jej starcza mala pieknie spi. miniu mleko matki najlepsze co mozesz dac dziecku wierz mi mialam to samo tez sie poddaalam chyba ze 3 razy juz podejmowalam decyzje ze bede mleko modyfikowane dawac ale dostawialam dostawialam non stop nawet co godzina i sie udalo wierz mi pierwsz 3 tyg byly dla mnie ciezkie ale sie nie poddalam tobie tez sie uda zobaczysz dostawiaj jak najczesciej a maly sam sobie wyreguluje i bedzie oki jak u natalki...jeszcze to przemysl prosze... uwierz mi to samo przeszlam dziewczyny wiedza asia mi tak samo radzila jak ja tobie i sie udalo!!!! wczesniej natalka jadla nawe godzine a teraz 20 min i jest najedzona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miniu---z natalka jest tak samo na spacerze potrafi nawe ponad 4 godzinki spac a jak tylko wchodze do domu to momentalnie sie budzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilko---ja tez ubieram jAK TY klade body na to pajacyk i kocem nakrywam a jak jest zimno to zakladam albo taka kurteczke z welurku albo kombinezonik...oczywiscie zawsze czapeczka jak bieplo lzejsza jak zimno to cieplejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki, oj nie wyspalam sie dzis w ogole:( mialam malo pokarmu w cycku, kombinowalismy z mlekiem modyf., potem ulala 2 razy i do przebrania w srodku nocy. dzialo sie, dzialo. miniu, dolaczam sie doprosby pinii. nie rezygnuj jeszcze. ja w karmieniu ekspertem nie jestem, bo dokarmiam modyf. mlekiem, ale dziewczyny wiedza co mowia. powiem ci tyljko, ze jak zaczniesz dokarmiac mlekiem sztucznym, to w niedlugim czasie zakonczysz karmienie piersia. laktacja sie strasznie zm,niejsza, widze po sobie. jesli tylo masz cierpliwosc i czas to probuj malego do cycka dostyaiac. asiu, jednak zalozylam olce pieluche. cala nalana po nocy. to chyba jeszcze za wczesnie na nmia. piniu, ale ty masz werwe. swietnie sobie radzisz, taka zorganizowana jestes. tylko podziwiac. emilko, my na spacer ubieramy body z dlugim rekawem, spiochy, na to spodenki sztruksowe, bluza bawelniana z kapturkiemm na zamek, czapeczka biala kapielowka plus czapeczka bawelniana kolorowa. do tego kocyk (nie za gruby on jest). do tego klapa od nosidelka. to tak na temp. 15-17 stopni. jak cieplej, to zrezygnuje z kocyka. lenia sier nie przegrzewa wcale, nie ma potowek. aniu, jak mikusiowi wyskakujha 2 krostki to to na pewno nie alergia. przy alergii pokarmowej bardziej wysypuje, glownie twarz. ja wczoraj jadlam truskawki. malej nic nie jest. mam nadziejr, ze nie bedzie juz miec zadnych alergii. za to ma wrazliw skore, ktora trzeba systematycznie smarowac tlusta mascia z wit.a, albo wazelina, bo sklonna do podraznien. identycznie jak u olki i u mnie. ale to nialergiczne na szczescie. nosicie jeszcze pasy poporodowe? bo ja zdjelam to cholersto. 2 tyg, nosilam. nie chce rozleniwic miesni brzucha. wiecie moze, jak odchudzic tali i brzuch? bez cwiczen, bo po c siwe boje. myslalam kupic jakis taki roler do masazu recznego i sobie nim brzuch walkowac/ moze pomoc? piniu, mozemy sie zamienc: daj mi swoj brzuch i tali, a ja w zamian uda i tylek, bo mam szczuplutki:D aha, bierzecie jakies witaminy typu feminatal? bo mi lekarz azal brac w okresie karmienia piersia. jeszcze jedno mi sie przypomnialo: polozna kazala mi isc do lekarza po skiroanie na rtg klatki piersiowej. podobno wrocila gruzlica i profilaktycznie kobiety po ciazy powinny zrobic to rtg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenka tez spi na spacerze, w usypia tez podczas jazdy samochodem. czasem nie budzi sie od razu po wejsciu do domu, to mam czas sie przebrac spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, orientujefie sie moze, dokad trafiaja ubranka z kontenerow pck? co w ogole robicie z zamalymi juz ubrankami? bo ja czesc chce wrzucic wlasnie do pck, a czesc na allegro pchnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja o tyle o ile w domu mam spokoj o tyle na spacerze to mala z godzine pospi a pozniej ryk... i to nie to ze glodna tylko na rece chce... chyba sie do rak bardzo juz przyzwyczaila (ja ja prawie caly dzien na rekach nosze)... ale na razie mi nie przeszkadza... zacznie mi przeszkadzac za jakies 5-6 kilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwi ubrania z tych kontenerow trafiaja do lumpeksow... ponoc pozniej pieniadze za te ubrania trafiaja do pck ale ja w to nie wierze... a skad wiem??? kiedys z kolezanka buszowalysmy po lumpku i kolezanka znalazla tam swoja bluzke ktora wczesniej wrzucila do takiego kontenera... a jest pewna ze to byla jej bo miala charakterystyczna skaze fabryczna(takie male odbarwienie jakby) pod pacha... ja swoje na razie trzymam... moze u mnie sie jakas dziewczynka urodzi to oddam a jak nie to sprzedam na allegro jak juz sie troche wiecej tego uzbiera... ja wiekszosc ubranek mialam nowych i szkoda mi wyrzucac... a moze ja wpadne i bedzie wtedy jak znalazl... chociaz na razie nie chce... urzadzalo by mnie tak za 5 lat ale wtedy te ubranka co teraz mam nie beda juz modne i i tak bede musiala nowe kupoowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinia kurcze wiem ze pierwsze trzy tygodnie najgorsze ale mój mały pije jeszcze przez te cholerne nakladki a ich juz nie ma szans ze sie pozbędę . Bo pokarmu to ja nawet mam tylko ze połozna mowiła ze te nakladki to dobre rozwiazanie ale na krotko - ze trzeba na nie uwazac bo czesto do szpitala trafialy niedozywione dzieci karmione własnie przez nakladki :( Sama juz nie wiem co mam robic :(:(:( Chcialabym karmic jak najdłuzej - i juz rycze na samą mysl o mleku modyfikowanym ale jakos nie widze przyszlosci w moim karmieniu piersią..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini sprobuj jeszcze zrobic tak (tylko tak naprawde solidnie przez jakies 3 dni) pozbadz sie butelek i tych nakladek poloz sie z malym do lozka i przystawiaj go jak najczesciej... nie rob nic odposc sobie spacerki kompa itd. tylko karm i karm... wykorzystaj ten czas poki masz meza przy sobie zeby ci tylko jedzenie donosil i picie... przemeczysz sie te 3 dni i powinno byc dobrze... maly sie powinien przyzwyczaic... oczywiscie na poczatku bedzie sie buntowal bo z butli latwiej i nie trzeba sie tak meczyc a poza tym na poczatku bedzie mial problemy z chwyceniem piersi (koniecznie golej bez nakladek) bo wiem ze masz taki sam problem z piersiami jak ja (plaskie brodawki)... na to ze brodawki ci sie wyciagna bym nie liczyla bo mi sie nie wyciagnely ale borys sie przyzwyczai i do takich i takie bedzie jadl... tylko naprawde musisz solidnie przysiasc do tego i nie poddawac sie ani razu choc przez te 3 dni... a jak po 3 dniach dalej nie bedzie efektu to wtedy przejdz na butle... a jak przez 3 dni bedzie niedojadal to nic mu sie nie stanie az tak strasznego a on musi naprawde zglodniec zeby wkoncu ta piers chwycic... i dlatego ja od poczatku nie podawalam ani butli ani zadnych nakladek zeby nie miec takich problemow... zreszta jak juz pisalam nawet nie mam nic w domu takiego... ani smoczkow ani nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ja dizś poszłam o 10:30 już na spacer bo małty był taki grzeczny i bałam się że jak nie wyjde teraz to ni ewyjde juz wogóle. Zjadłam wczoraj jabłko i mam takie rozwolnienie że szok no i oczywiście mały też ma takie samo jak mamusia:) Mini spróbuj karmić piersią zrób tak jak Asia ci napisała. Jak nie pomoże to wtedy zrobisz jak bedziesz uważać. my jak wychodzimy na spacer to mały spi ale po 2 godzinach zaczyna się kręcić i popłakuje że jest głodny, zazwyczaj karmie go na dworzu i wtedy zasypia ale jak wracamy do domu to po 5 minutach już się budzi. Kiwi ja kupiłam sobie teraz szorty wyszczuplające podaje link http://www.allegro.pl/item368144804_szorty_wyszczuplajace_schudnij_bez_wysilku_xl_.html są zarąbiste ubieram je na spacer - poce się w nich jak nie wiem co, jak zdejmuje je z siebie to szorty są całe mokre. Pasa nie noszę ale za to kupiłam taki pas wyszczuplający http://www.allegro.pl/item368145153_neoprenowy_pas_wyszczuplajacy_gymmax_pro_25x100cm.html i też jestem z niego zadowolona Co do rolerów to się nie wypowiadam bo nigdy ich nie używałam. Witaminy biore Biofer z żelazem lekarz mi kazął a do tego capivit a+e hydrocontrol. Co to rtg to nie mam zielonego pojęcia, mi nic babeczka nie mówiła. Z PCK też słyszłąm że ubranka lądują w lumpeksach, ja odkładam dla znajomych. Kupuje sobie kijki trekingowe i jak pojedziemy na wakacje zamierzam ich użyć w szybkim marszu - kolana mnie bolą a Was????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilko, a te szorty sauna rzeczywiscie odchudzaja? widzisz jakies efekty? bo mi zalezy na zgubieniu brxucha i talii. ja tez slyszalm wlasnie, ze ciuchy z pck do lumpowe trafiaja, ale w azji az. i tak tam wrzucam rzeczy, ktore na allegro nie pojda np. body z pepco wlasnie:) u nas upal.plac zabaw zaliczony, olka znow cala w piachu. ale ona sie towarzyska zrobila i rozgadana, ho, ho. lgnie do dzieci. juz czas do przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wkoncu po 3 dniach doczekalysmy sie z lila kupy... jakies 4 godziny temu dalam jej juz czopek no i teraz wkoncu zrobila ale widac bylo ze 3 dni nie robila bo jak juz zrobila to okupciala sie po pachy (DOSLOWNIE!!!!!!!)... w pieluche sie nie zmiescilo z przodu pelno z tylu pelno cale plecy umazane... ale mowie wam jaka radoche mialam ze wkoncu zrobila... nie przypuszczalam ze mozna sie tak z kupy cieszyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiu, to niezly strzal byl prwniwe ta kupa:D lenka za to robi z 10 minikup dziennie. opieluvhy ida jak swieze buleczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×