Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

hej Dziewczynki! EMILKO---tak tak jest 6 takich wkladek czyli 3 zmiany i kosztuja w garnicach 30 do 38zl zalezy jaka aukscja na allegro bo ja na allegro kupowalam... Dzisiaj mielismy a raczej wczoraj ciezki wieczor:( mala zjadla o 20.00 po czy byla bardzo niespokojna:( ulala chyba ze 3 razy bo tak sie wircila i prezyla:( musilam ja przebierac za kazdym razem, wkoncu maz ja wziol i nosil bo juz nie wiedzielismy co robic a co najgorsze to jej sie odbilo i to chyba ze 2 razy wiec juz sama nie wiem co robic:( ale jak zasnela o 22.30 to spala do 4.30 i potem obudzila sie o 8.00... ah te dzieci nigdy nie wiadomo co z nimi jest... KIWI---obiecuje dzisiaj zrobic zdjecie i ci wysle:) zmykam mala spi wiec troche sie ogarne:) u mnie pogoda kiepskawa ale idziemy na obiadek do mamci.. to papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIU BARDZO PROSZE NAPISZ MI JAKIE SA CZOPKI DLA DZIECI NA KUPKE?? JAK SIE NAZYWAJA?? SA NA RECEPTE? CZY NIE??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piniu, tp prawda, z dziwecmi niczego nie przewidzisz. czekam na foto:) dziewczny, meldowalyscie juz swoje dzieci? wlasnie mi sie pzypomnialo, ze nasza nie zameldowabna i nie zgloszona do ubezpieczenia rodznnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piniu na zrobienie kupy to dla dzieci (zreszta nie tylko dla dzieci) sa czopki glicerynowe bez recepty... takiemu maluchowi wystarczy jak odetniiesz cwiartke takiego czopka i zanim go wlozysz to musisz go troche ogrzac w reku (tak wziac w reke i zacisnac w piesc na kilka sekund)... pozniej jak juz wlozysz to przytrzymaj jeszcze pare sekund bo wypadnie... kupa murowana po takim zabiegu... kiwi co do ceratek to ja kupilam cos takiego w aptece ale dla malej jak ja bede wietrzyc... to sa takie podklady chlonne firmy tena... tam na opakowaniu jest napisane: podklady chlonne zabezpieczajace lozko przed zmoczeniem moczem, miekki zewnetrzny material jest delikatny dla skóry, wysokochlonna celuloza z plastikowym spodem i klejonymi krawedziami zmniejsza ryzyko wydostania sie moczu na zewnatrz... to cos ma wymiary 60cmx60cm i jest tego w paczce 5 szt a paczka u nas kosztowala 7.12 ale u nas w warszawie zazwyczaj jest drozej wiec u ciebie powinny byc tansze... ogolnie to sa takie wielkie pieluchy kwadratowe ktore sie przykleja do lozka jak bedziesz chciala to wysle ci fotke jak to wyglada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja mala zostala automatycznie zameldowana przy rejestrowaniu jej (tak mi ta pani w urzedzie powiedziala) zreszta jak odbieralam pesel to tez po adresie wiec zameldowana juz jest... musze ja tylko do ubezpieczenia zglosic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ja z wkladkami chodze non stop o spaniu juz nie wspomne a w czasie karmienia to tylko wymieniam co chwilka bo mi przeciekają :( A dzis w nocy po kapieli i dłuuuuuuuuuugim karmieniu do 24 w zasadzie nie spal -mąż wziol małego zebym mogła sie wyspac i tulil go do 4 (maly tak spal i wybudzal sie na przemian ) od 4 jeszcze póltorej godzinki przy mnie pospal potem godiznka karmienia i spal do 9lej ale tak bardzo niespokojnie :( co chwilke musiiałam go potyrpac ... teraz tez zasnol ale dopiero w chuscie :D Zamowilam sobie i wyprobowuje . Nie chcial spac jak go odlozyłam do wozka, tak w chuscie 5 minut nie minelo jak zasnol . chyba lubi sie tulic do mamusi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze problem mam... kombinezon nam sie za maly zrobil (jest na 62cm i malej juz ciasno jest) a u nas ostatnio zimno strasznie i nie mam jej w co ubrac na spacer a z drugiej strony przeciez nie bede teraz kombinezonu nowego kupowac... i nie wiem co mam zrobic... mam wrazenie ze w dresiku jest jej za zimno bo sama w kurtce chodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala wlasnie padla... polozylam ja w lozeczku postekala sobie troche i usnela... bez cyca i bez lulania... dziwne to moje dziecko naprawde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiu---dziekuje za rade co do czopkow jutro jak dzisiaj nie zrobi ide do apteki i kupie bo juz sie denerwuje tym naprawde...ehhhh moja mala tez czesto zaypia bez cyca i bez lulania.... wyslalam wam fotke moja i jedna fotke Natalki:) Kiwi---my tez jak w urzedzie miasta zalatwialismy pesel to odrazu meldowalismy a tak apropo jutro ide ten pesel odebrac bo we wtorek szczepienie to lepiej miec juz wpisany w kasiazeczke.... asiu---malutka swietna ma sukieneczke taka prawdziwa panienka, ja jak narazie nie ubieram w sukieneczki bo wszytkie za duze narazie moja Natalka nosi rozmiar 56 tylko kilka rzeczy 62 jej zakladam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiu----a tak apropo kombinezonu to jeju dobrze ze kupilam bo teraz znowu niezbedny prz takich pogodach ja tez mam 62 ale jest nawet bym powiedziala duzo za duzy wiec mi psluzy ale asiu nie wiem mysle ze jak zalozysz body z dlugim rekawem na to jakas bluzeczka i dresik i kocyk to mysle ze malej bedzie ciepusio chyba nie ma sensu juz kupowac lada dzien bedzie cieplo i ci sie pozniej na nic nie przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIU, dzięki za info Podeślij mi fotki tej cerarki, jeśli możesz. Kurczę, zastanawiam się czy te 60x60 nie będzie małe, znajac mobilność mojej córki. Lila sliczna, mały pączusio. Duża dziewczynka juz z niej. A kombinezonu to pewnie, że nie ma sensu kupować. Wystarczy dresik lub spodnie zbluzą i przykryć kocykiem dobrze. U mnie dodatkowo Lena w nosidle jeżdzi, pod kocykiem, ubrana nie za grubo, bo koc i klapa nosidła dostateczne grzeją. MINI, i co, sprawdza się chusta? Bardzo jest skomplikowana w obsłudze? PINIU, nie załamuj ludzi:) Laska jak sie patrzy. Natalka śliczniusia. I chyba ma juz piwne oczka, co? ANIU, EMILKO, jak weekend? Mi udało sie dzis wyjsć po raz pierwszy tylko z Leną i z Olką. Mąż zniósł wózek. Nawet starsza nie uciekała. Jutro dzień matki. Lecimy do teściowej, a pojutrze do mojej mamy. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki, co u nas tak pusto? Jak minęła nocka z dzidziusiami? Ja w domku z dziećmi na razie. Mąż pojechał sprawy urzedowe załatwiać: becikowe, zameldować. U nas pesel pocztą przychodzi, więc automatyczni nie meldowali. A póżniej do teściowej idziemy na obiad. Kurczę, niewyspana jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dopięłam sie w dzinsach sprzed ciąży. Ale ledwo dycham w nich, tak obciskają mi brzuch:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwi zaraz wysle ci zdjecia tej ceratki... piniu mala chyba sie do tatusia robi podobna co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ:) U Nas wszystko w porządku.Wczorajszy dzień spędziliśmy u mojej mamy,babcia był przeszczęśliwa,ze mogła wybawić małego:) Pogoda dopiero dzisiaj zrobiła się w miarę ładna,więc 4h spędziliśmy na ogródku. Dołączam się do tego,ze moje dziecię też się troche popsuło.:D Uwielbia budzić się koło 5 -6 rano i juz nie spać do 10 no czasami pośpi z 45min.Całe szczęście ,ze nie mam problemów w nocy.Ostatnie karmienie ma kolo godz.23 i potem budzi się w nocy z 2 razy,ale po karmieniu ładnie usypia. Dzisiaj było wietrzenie pupki Mikołajki i skończyło sie na tym,ze obsikał sobie przewijak ,łóżeczko ,podłogę :D PINIU-jesteś już calkiem płaska;P ja juz zrzuciłam wszytskie kg.,ale brzuszek niestety jeszcze mam,ale co tam i to zrzucę:) Mojemu Mikołajkowi jeszcze włsoki sie nie przetarły,ale pewnie lada dzień też mu się troche przetrą.Mikus tez ma bardzo często zimne rączki,ale sprawdzam kark i chyba nie jest mu zimno. ASIU-Malutka do schrupania,słodki pączuś:):) Mój Mału tez juz ma takie pychy:Dno ,ale jak On uwielbia jeśc:)to sie nie dziwię:) KIWI-mój Mikołajek został własnie dzisiaj zgłoszony to administracji,ja jeszcze się nie wymeldowałam od swojej mamy,więc jest tam zameldowany. Wczozraj tez mile się zaskoczyłam ,bo sprawdziłam konto i dostaliśmy becikowe:) Zmobilizowałam sie i wysłałam Wam swoje zdjęcie i Mikusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plisowanka0101
witam chcialam sie zapytac o beta hcg , , robilam bete dwa razy tydzien temu o 10.00 robilam bete pierwszy raz i wyszła 0,100 a dzis o 8.00 robilam druga bete i wyszła 0,3 (czyli juz większa) jestem zalamana beta wzrasta czyli jest ciaza dodam tyle ze ostatni stosunek uprawiałam 2,5 miesiąca temu , oprócz dzisiejszej bety zrobilam raniutko test z apteki i wyszła jedna kreska co o tym myslec ??????? które z testów kłamią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu piniu wygladacie przecudnie... nawet nie wiecie jak ja wam zazdroszcze... kiedy ja tak bede wygladac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Ja padam :( Normalnie wykonczona jestem na maksa - skąd wy czerpiecie tą energie . Mały odkąd rano wstal spal tylko godzine w południe po czym po szóstej jak mu odciągnelam pokarm i podalam w butli to usnol i spi do teraz - nawet na kapiel mi go bylo szkoda wybudzac I znowu ciężka noc przedemną :) Dziewczyny czy ja moge pic kubusia marchew- banan- jablko?? Normalnie nie mam pomyslow na urozmaicenie diety w witaminy - jak do tej pory zywie sie w zasadzie chlebem z wedliną i jakimis podlymi zupami :O Pinia brzusio normalniie elegancki i to jak szybciutko doszlas do formy :) Ja mam flaczka jak zawsze zreszta ale teraz to jest ostatnia rzecz o jakiej mysle :D Idę wybudzac małego bo juz 4 godziny mineły i trzeba by go nakarmic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU- wierz mi ja też nie mam energii w sobie i chodzę bardzo zmęczona.W dzień w ogole nie kładę się spać nawet na minutkę:(chodzę spać po 23 jak nakarmię Małego potem za około 3 h pobudka karmienie,przewijanie to trwa około 30min.i za 3 h.znów to samo ,a od 6 juz nie spię ,bo jak pisałam Mały wstaje i nie daje mi spać:) nie martw sie przyzwyczaisz się za jakis czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU- ja ostatnio sprobowałam zjeść banana i wszystko było w porządku więc następnym razem kupię sobie takiego Kubusia ,do tej pory piłam marchew-malina-jabłko.Do herbaty też dodaję sobie sok malinowy,zawsze piłam z cytryną ,ale niestety teraz muszę się bez niej obejść więć dogadzam sobie troszkę soczkiem.Ja już jadam prawie wszystkie zupy z dodatkiem śmietany,ostatnio jadłam nawet zeberka z sosem i tez było ok.Nie odważyłam się jeszcze zjeść kotleta ale myślę,że spróbuje niedługo. Oprócz tego winogron,arbuza jadam,bułki słodkie,mizerię,wędlinę prawie każdą Ok uciekam nakarmic.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu to zazdroszcze u mnie jak go kolo 23-24 nakarmie to mąż mi go zabiera na 2-3 godziny zebym sie zdrzemła po czym przynosi na karmienie i kladzie sie spac a ja mam jakąs godzine snu po czym mały sie wybudza i tak spie nie spie do 6 -7 po czym karmienie i potem znowu jakas godzinka snu :( No i u mnie karmienie trwa godzine a czasem dłuzej .. Własnie skonczyl jesc (jadl godzine) i dopoiłam go jeszcze odciągnietym mlekiem - kurcze moze on sie poprostu nie najada i dlatego tak malo spi ?? Ja tez juz jadłam bananki - jutro chyba sobie zrobie koktail bananowy bo nabiału prawie wogole nie jadam i w koncu sie odwapnie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU-Borysek jest jeszcze bardzo malutki, z Mikołajem tez tak było na początku,ja po prostu dzień w dzień karmiłam Go o 23 ,potem nastawiałam sobie nawet budzik na tą 2 i Go wybudzałam na karmienie-teraz juz sam się ładnie budzi o stałych porach,i jakoś tam mamy unormowany rytm nocny. Zobaczysz,ze Borysek juz niedługo też \"odnajdzie\" swój rytm nocy. Ja tfu,tfu nie narzekam na nocki ,ale w dzień daje mi popalic czasem. Steka,jęka hehheeh oczywiście jest przebrany,nakarmiony,wypitulany,ale i tak mu cos nie pasi :P Oooo nawet teraz mi marudzi:) Kurczę niewyspana jestem,ale chyba nie opłaca mi się kłaść juz spać:(dziecię i tak mi nie da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też miałam wczesniej wrażenie,ze Mały się nie najada ,ale tak jak pisałam byłam na pomiarze wagi i ladnie przybiera.Może idż do przychodni MINIU za jakis czas zważą Ci Go i się uspokoisz,ze przybiera na wadze:) Heheh no życie odwrociło Nam się do gory nogami:),ale tak jak pisała EMILKA macierzyństwo jest cudowne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok muszę wziąć malego terrorystę na ręce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I o to wziety na mamine ręce,nie płacze :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wybieramy się już na spacerek:)pogoda piękna:) Miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... wczoraj zjadlam jogurt i malej nic nie jest o dziwo... dzis tez zjem i zobaczymy... jak ja wysypie to odstawie a jak nie to bede dalej jadla jogurty bo mi sie strasznie nabialu chce... mala kupy nie robila od przedwczoraj co mnie troche niepokoi bo zwykle robila po 3 dziennie a tu juz poltorej doby nic... ale nie placze ze ja cos boli ani nic... poza tym sobie popiarduje wiec chyba nic jej nie jest... pocieszam sie ze u dzieci karmionych piersia tak moze czasem byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Aniu normalnie ale z ciebie laska - nastepna po ktorej nic nie widac ze w ciazy była.. Mikuś slodziutki. I musze powiedziec ze Mikolaj i Lilka maja bardzo niebanalna urode :D natomiast cała nasza reszta jest typowymi z wygladu niemowlaczakmi Maly dzis przespal ladnie cała noc - nie chwale go bo ostatnio pochwalilam i sie zepsól :D Ale po dokarmieniu odciągnietym mlekiem spał jak suseł do 4 a potem o 4 dostal 85 ml (tyle udalo mi sie odciągnąc ) i spal ładnie dalej az do 9 musialam go wybudzic ... Przed chwilką mi nieco płakał chyba zaczyna byc głodny A do lekarza wybieramy sie pod koniec tygodnie moze juz jutro -dzis maż poszedł zapisac go do lekarza Za chwilkę wybieramy sie na pierwszy spacerek - czekamy jeszcez tylko na tatusia Kiwi i co kupiłas te wkładki rossmannowkie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×