Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

ASIU, śliczny ten płaszczyk, tai wdzięczny i dziewczęcy. Moja kurteczka troche bardziej sportowa. Były różne do wyboru czy tylko jeden wzór? Jaki wzięłaś rozmiar? Posłałam Wam zdjęcia z dzisiejszego dnia i zdjecie kurteczki. Sama nie wiem, czy ją wymieniać na mniejszą. ANIU, możesz mi zdjęcia z chrztu przesłać, b nie dotarły? Opróżniłam skrzynkę, to teraz powinny dojść. Dzięki. Dziewczyny bezproblemowo zasnęły. lena nawet na innym boczku co zwykle. I bez palucha z buzi. Mam andzieję, że pośpią ładnie w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU i co z alergia Borysa? Wiesz już, od czego była? Co do zupek to Lena dzis nawet jako tako zjadła dynie z ziemniakami z Hippa. Ale marchewka zdecydowanie lepiej jej wchodzi. Próbowałyście deserku z Bobovity "Złocista brzoskwinia"? Pyszny jest, i gęsty, nie spada z łyżeczki. W tym tygodniu zaczynam już wprowadzać mięsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi - spoko ta kurteczka , tylko duza sie strasznie wydaje - jaki to rozmiar ? A slicznie wyszlas na tym zdjeciu z Lenką :)bardzo ładne te korale .... ..a pytałam o plan dnia ,bo chcialabym cos takiego wprowadzic , w zasadzie juz wprowadzam powoli stałe pory poisłków i nawet fajnie to wychodzi :) co do uczulenia to masc na sterydach nie pomogła, znaczy sie nie uczulenie .. wiec nie wiadomo co , moze po prostu taka ma skórke wrazliwa ... Kiwi to Lenka zasypia Ci bez smoczka ?? kurcze jak fajnie :) przemoglam sie w koncu i dzis ide na ploty z koleżankami (bez Boryska ) :P i juz sie nie moge doczekac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwi no wlasnie u nas w biedronce byl tylko ten jeden fason i kolor... za to dla chlopcow byl duzy wybor... takich jak ty masz juz u nas nie bylo... ja mam rozmiar 80 bo 74 jak mierzylam to byla taka akurat a 80 jest troche wieksza to posluzy przez kilka miesiecy... a z mojej corki robi sie blondynka i oczy jej sie zmieniaja na zielone... szkoda mialam nadzieje ze kolor oczu bedzie miala po mnie... ale wloski od skory to jej takie jasniutkie rosna jak marcin ma... i brwi jej zjasnialy wiec chyba bedzie blondynka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU, kurtka to rozmiar 74. Jednak jej nie wymieniłam, Lenka podrosnie. Co do skóry spróbuj smarowac maścia z wit. A. wiem, powtarzam się, ale ta maść potrafi zdziałać cuda z sucha i podrażnuioną skorą. Jak ploty??? Lena zasypia bez smoka niestety, za to z paluchem w buzi:( Boję się, ze będzie miała krzywy zgryz przez to. ASIU, ja juz nie mogę sie doczekać, kiedy Lenie zmieni sie kolor oczu. Olga ma zielone po mnie i mam nadzieję, ze Lena też będzie miała zielone. a to sie zanosi, bo ma bardzo jasne niebieskie jak na razie. I tez jest blondynką. Dziś zrobilam mega zakupy jedzeniowe, ledwo przyniosłam siaty. a dla siebie kupilam ciemnoszary golf w Orsayu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam:) U Nas wszystko w porządku:)wczoraj bylismy po raz pierwszy zobaczyć kuzyneczke Mikołajka,Roksankę. Jest taka malutka,ma dwa miesiące,juz nie pamiętam kiedy Mikołajek był tak malutki ;) Poza tym w sobotę bylismy w takim duzym sklepie dziecięcym i kupilismy fotelik do samochodu i wózek parasolkę,niby w tym głebokim jest parasolka ,ale my chcieliśmy cos lzejszego. Pozaostaje Nam jescze dokonac zakupu krzesełka do karmienia. Ponizej posyłam linki,bo znalazałam na allegro taki sam wózek i fotelik. http://www.allegro.pl/item444568093_active_espiro_6xkolory_baby_dreams_design_w_24h.html http://www.allegro.pl/item447998832_fotelik_uni_baby_uni_sport_najtaniej_od_ss.html Kolor wózka turkusowy,a fotelik nr 12. KIWI,-dziewczynki jak zawsze śliczne,Ty trez bardzo ładnie wygladasz:) Kurteczka bardzo fajna,tez jak byłam w Biedrnce to je widziałam,niestety dla chłopczyków nic nie mieli:( MINIU,-ja tez dostałam od lekarki dla Mikołajka maść ze sterydami elosone,jeszcze jej nie używałam dzisiaj po kąpieli nasmaruje Małego.Mam nadzieję,że pomoze ,bo skórę Mikołajek ma bardzo suchą i na dodatek to uczulenie,które raz jest ,a raz nie:( Jka to nie pomoże to po prostu tak jak radzi KIWI wypróbuje maść z wit. A i już:) ASIU-ja tez mam nadzieje,że MIkołajowi pozostana oczu niebieskie,po mamusi:)jak narazie ma piekne błękitne oczęta:) Co do kaszek to próbowałam mu dać i bananową i malinową ,niestety zadnej nie chciał,pluł,nie wiem co teraz, Próbowałam mu wymieszać ją z jabłuszkiem z deserku ,ale tez nie chciał jeść:(eh nie wiem jak Go zachęcic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu pocieszyłas mnie :) Borys ma jak na razie niebieskie oczy a ja bardzo chciala bym zeby miał zielone :)... po mamusi :D a myslałam ze juz nie ma szans na zmiane ... Aniu super ten fotelik wygląda na strasznie mieciutki :) Ja sie przymierzam do wprowadzenia Boryskowi kaszki i czytając o waszych dzieciaczkach troche sie boje ze nie bedzie chcial jej jesc ... Aniu a Mikołaj wyplówa kaszkę czy tylko odwraca głowe?? Borys dzis nie bardzo chcial jesc marchewki z ziemniaczkiem ale jak juz sie przelamal to wcioł pół słoika ... a na poczatku odwracał głowe i nie chciał otwierac buzi ... Kiwi ploty udane ... BARDZO... musze spróbowac te masc, na razie jeszcze mam masc cholesterolowa także ją najpierw wypróbuje ... Jutro idziemy do szczepienia ... znów Borysek bedzie trzy razy kuty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moje dziecko nie jeść:(ani obiadków,ani kaszki. MINIU,-Mikołaj nawet nie próbuje przełknąć tego co mu podam na łyżeczce,nie chce mi jeść tej kaszki i ju.krzywi się ,wypluwa. Nie wiem jak to dalej będzie,przecież nie może na samym cycku być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu moja lilka tez nie chce i nie chciala jesc... taki urok cyckowych dzieci ze nie chca jesc nic innego... teraz jest juz drobna poprawa bo jak jest naprawde glodna to wkoncu otworzy dziubek do czegos innego niz cycek ale rewelacji nie ma... spokojnie przyzwyczai sie tyle ze to moze troche potrwac... nawet kilka miesiecy... wazne tylko zebys codzien podawala cos innego niz cycek... ja wiem to frustrujace jest no ale coz tylko cierpliwosc i konsekwencja tu pomoze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki U nas wszytsko dobrze, w pracy cieżko i zapowiada sięże bedzie jeszcze ciężej. Od jutra mam cieżkie projekty do wyjaśnienia i zrobienia ofertacji a w póóźniejszym czasie zrobienia kalkulacji i zamówień. oh ach cieżkie dni nastały. Olek chłopiec super, u babci zachowuje sie bardzo dobrze, jest grzeczniutki i wogóle nie płacze. Babcia się zajmuje nim bardzo dobrze. Aniu a próbowałaś zrobić Mikołajkowi taką gęstą kaszę żeby mu z łczeczki podawać???? A pozatym są takie słoiczki z hippa na dobranoc to są ale takie kaszki np z bananami. moze spróbuj to mu podac????? Asiu to nie wiedziąłam że lilka nie miała ochoty na inne pożywienia jak cycek. TReraz chyba już wporząsiu. Miniu nie denerwuj się na zapas, Borysek je mleczko z butelki a niedługo spróbuj mu zamiast mleka podać kaszę najpierw wodnistą a potem bardziej zagęszczoną. Babcia Olkowi podaje tak gęstą że szok ale zjada wszytsko. Olek za to nie przepada za samym mlekiem. :( Piniu a co u Ciebie, jakos nie doczytałam chyba że coś pisałaś. No dziewczyny w pracy nie mogę wchodzić do was bo nam stronkę zablokowali ale w domku czytam Was. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU, dzieki za zdjecia. Pięknie wyglądaliście. Nie martw sie na zapas, probuj do skutku. W koncu Mikołaj zje cos innego niz mamine mleczko. EMILKO, łączę sie w bólu. Juz sie boję powrotu do pracy:( Lenie chyab będa iść zęby. wieczorem tak płakała, nie mogła zasnąć, nie chciała jesć. Tylko piątka w buzi i bardo sie śliniła. Macałam dziasełka, ale nic na razie nie wyrosło. Bylam z Olgą u laryngologa. Okazało się, że zbyt nadgorliwie czysciłam uszy dziecku patyczkami i pchnęłam woskowinę do środka. Mała miała plukanie lewego ucha, w miarę to zniosła. Lekarz mial podejscie do dzieci. Za 3 tyg. idziemy na badanie słuchu. Pamiętajcie, aby nei czyscić dzieciakom uszu patyczkami. Mówił, zeby czyścić tylko ucho na zewnątrz, sama małżowinę. Idę, góra prasowania czeka. A jutro Olga do przedszkola .obiecała solennie, że będzie adła, kupa będzie do kibelka i nie bedzie płakać. No, zobaczymy jutro jak to wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU, nie marwt sie kolorem oczu, Borysowi na pewno sie zminienia. Olde też bardzo póżno sie zmieniły na zielone (pod koniec 1 roku życia). Czekam z niecierpliwością, jakie oczy będzie miała Lena. Bo raczej nie niebieskie, w każdym badź razie na niebieskie marne szanse, bo z najbliższej rodziny tylko mój tata ma niebieskie. Reszta rodziny zielonel ub zielono-piwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIU,-oj wiem,wiem najważniejsza to konsekwencja,cierpilowość. Jutro spróbuję sama cos ugotować ,może to podejdzie Mikołajowi. EMILKO,-ja kaszkę tylko na łyzeczce podaje i robię mu własnie taką gęściejszą, ale i tak nie chce.Moje dziecko właśnie nie zna w ogóle butelki i chyba nie pozna;)bo uczymy się pic z kubka niekapka:)i dlarego od razu wprowadziłam łyżeczkę. O dziwo wszystkie deserki zjada,bardzo ładnie. Nie chcę Go przyzwyczajac jednak do słodkości za bardzo. KIWI,-cieszę się,że ze słuchem Olgi w porządku. Tak,tak ja w ogóle nie używam patyczków do uszu,czyszczę tylko małżówinę. Trzymam jutro za Olgę kciuki,jestem pewna ,że w przedszkolu pokaże klasę:) U Nas narazie zero objawów co wychodzenia ząbków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej :) Co u Was?:) KIWI,-i jak z Olgą było rano?chetnie poszła do przedszkola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na chwilkę tylko wpadlam , wiecej napisze wieczorkiem , za chwilkę zbieramy sie do lekarza - trzymajcie kciuki Aniu Borys tez jak mu podaje zupke albo deserek to odwraca glowe , krzywi sie ale juz w polowie porcji zaczyna ładnie jesc ... hmm choc Twój Mikuś chyba ladnie wcina deserki ?? ... Ale poczekaj jeszcz troszke moze jak bedziesz wprowadzac zupki z mieskiem to chetniej bedzie jadł ... w koncu to facet :P co bedzie jadł warzywa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olga o dziwo nawet bezproblemowo poszła dzis do przedszkola, tylko troche marudziła. Inna rzecz, mąż był z nią prze 8 i była dopiero piewrszym dzeckiem. Nauczycielka mówiła, że wcozraj było tylko 11 dzieci. wszystie chorują. Zaraz zmyakmy z Lenią do babci ipo Olgę. Leje, niestety. Autem pojedziemy. MINIU, pisz, jak Borysek u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak,tak moje dziecko wcina deserki :Duwielbia je:) Po południu jednak sama mu zetrę jabłuszko:) Ale.... przed chwilą wcągnął cały słoiczek zupki marchewkowej z ryzem jej,lae się cieszę:D:Doby tak dalej:) Może mu firma nie \'\'smakowała\'\' MINIU,-powiedz mi czy ja tak sama z siebie moge wprowadzić zupke z mięsem czy po uprzedniej konsultacji z lekarzem? Ile razy w tyg.podaję miesko w takim razie? Dziewczyny prosze się nie śmiać ze mnie ,jeżeli smieszne pytania zadaję ;):P:D Dziewczyny czy któras z Was ma blender?bo ja nie ,ale zastanawiam się nad kupnem,bo ja będę gotować dal Małego to pewnie przydałby mi się ? Polecacie?:) PINIU,-a właśnie ,jak po chrzcinach? KIWI-cieszę się,że z Olga nie było problemów,ale tak to już ,że niestety dzieci w przedszkolach chorują:( Czego nie zyczę Wam. Tak z innej beczki to pamietam jak moja mam opowiadała Nam,ze zaprowadzała moja siostre do przedszkola ,a było to jakieś 23 lata temu (obecnie ma 25lat)podsłyszała jak jedna przedszkolanka żaliła się drugiej,że juz nie wytrzymuje z tymi dziećmi,tyle ich ma w grupie ,rozrabiają itp.to ta druga Jej poradziła,żeby otworzyła okno to sie pochoruja i będzie ich mniej:( Eh mam nadzieję ,że w dzisiejszych czasach nie praktykuje się czegos takiego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borys był bardzo dzielny :) przy pierwszym wkłuciu nic nie płakał tylko sie usmiechał do pielegniarki :D przy dwuch nastepnych , tylko zrobił podkówkę i troche poplakał ale i tak jestem pełna podziwu .... fajny ten mój synek :D Dziś podałam mu na kolacje troche kaszki bananowej tylko smoka nie mam odpowiedniego wiec ciezko mu było ciągnac (choc dalam mu tylko dwie lyzki zamiast 3,5 do mleka ) wiec potem podkarmilam go jeszcze łyżęczką ale nie bardzo mu to szło ... Jutro spróbujemy kupic smoka do kaszki zobaczmy jak mu pójdzie :P Emilko szkoda ze z pracy nie mozezs choc kilku słow skrobnąc no ale najwazniejsze ze znajdujesz dla nas czas wieczorkiem :) A jak Olek teraz śpi w nocy?? Kiwi mysle ze Lenka tak calkiem marnych szans nie ma na niebieskie oczy u mnie moja mama ma zielone a mój tato piwne a z naszej szóstki az 3 osoby mają niebieskie , ja i brat zielone a tylko jedna siostra brazowe ... no i ja myje uszki Boryskowi patyczkami ,ale tylko na zewnatrz do srodeczka nie wkladam ,wiec nie wiem czy jest ok czy tez nie?? Aniu ciesze sie ze Mikołaj sie przekonal do obiadków , zupka to zupka a nie jakas tam sama marchew albo z ziemniakiem :P...a jesli chodzi o miesko to przeczytałam ze jesli karmisz piersią to po 6 miesiacu , na modyfikowanym nieco wczesniej bo po 5 . Aniu a wprowadzałas juz gluten?? No i blender bardzo przydatna rzecz , ja mam i sobie bardzo chwale , przyda Ci sie zwlaszca jak bedziesz sama gotowac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu sie nie odzywalam ale wiecie chrzciny i tyle bieganiny ale teraz juz nic mi nie stoi na przeszkodzie Na chrzcinach bylo super Natalka jak zwykle grzeczna nawet przez 5 sekundek nie zaplakala w kociele gadala sobie do smoczka i bawila sie suknia hehe byla aniolkiem nawet przy polaniu nie plakala nic a nic kochana Niunia normalnie impreza byla jak nie wiem tance hulance chyba do 23 od 13tej wiec niezle poszaeli goscie prezenty to raczej pieniazki i lancuszek zloty z Bozia(od chrzestnej dodoatkowo oprocz pieniazka) i lyzeczke srebrna od mojej mamusi i tatunia z wtgrawerowanym imieniem, data urodzenia, waga i godzina oraz centymetrami sliczna taka niespotykana bo trzonek lyzeczki jest w kasztalcie bociana trzymajacego worek... aha i od chrzstnego srebrny rozaniec tez oprocz pieniazkow taki doaodtek Ogolenie jestem bardzo bardzo zadowolona bo nasze rodziny super razem sie bawily i bylo swietnie ktos powiedzial ze to takie poprawiny poprawin A TERAZ COS Z INNEJ BECZKI... Natalaka nie ma napiecia miesniowego UFFF bo bylam u pediatry i kazalam ja zbadac a pozatym pawla siostra jest przeciez neurologiem i mi powiedzala ze napiecia miesniowego to ona na 100% nie ma i ze troche zbyt duzo siedze w necie A co do wysypki to poszlam do innego pediatry prywatnie i powiedziala ze to jest takie zapalenie skory dala masci i powiedziala ze za ok 2 tygodnie powinno minac wiec jestem dobrej mysli. Teraz juz po chrzcinach to moge sie zajac ta wysypka tak na dobre bo zawsze cos i cos bylo do zrobienia. A tak wogole to wypisalam sie z tej mojej poradni bo glupia jak do niej poszlam w poniedzialek to znowu powiedziala ze czeka mnie szpital wariatka z wysypka mam sc do szpitala do dzieci chorych na zapalenia pluc itd przeciez ona jest zdrowa zapalenie uszka minelo katarek tez wiec mam nadzieje ze i z tym sie uporamy, teraz kapanie natalaki to pol godzniy trwa zanim ja nasmaruje i wogole ale moge nawet godzine tylko zeby pomoglo!!! Niom to chyba wszcho wam opisalam ogolnie udane wszytko oby tak dalej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny szukam recznika dla Boryska bo mi wyrasta juz z tych co ma ... moze cos polecicie a i Kiwi napisz mi prosze jaka to masc ta z witamina A i jakie sa wskazania i przeciwwskazania do jej stosowania .. jeśli mozezs oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU, dzielnie sie spisał Borysek, że nie płakał. A jakie ma już wymiary? Co do oczu, to wyopadałoby że tylko jeden dziadek Lenki ma niebieskie oczy, bo my z mężem nie, to mam nadzieję, że jednak na zielonych zostanie. Maśćz wita. A. Ja mam taką fajną, bardzo tłustą na wazelinie i lanolinie (uwaga, lanolina moze uczulać), ale są też maści mniej tłuste bez lanoliny. Moja ma 400j.m. wit. A, widziałam też maści z 800 j.m. Na opakowaniu jest napisane, że wsakzania to: odparzenia, odmrozenia, rogowacenie naskórka, oparzenia słoneczne. Od siebie dodam, że świetna na egzemę z podrażnienia (tzw. wyprysk kontaktowy), sucha podraznioną skorę. Miałam kiedyś niezła egzeme na dłoni, wyglądało to niezbyt pięknie. Sterydy nie działały, dopiero ta maść. Również u Olgi i Leny tą maścią wyleczylam kontaktwe zapalenie skory. Ale było to zapalenie na tle niealergicznym. U osob skłonnych do alergii uwazalabym z lanoliną. Maść bez lanoliny o ile sie orientuje można stosowac u osób z alergicznym zapaleniem skóry. Przeciwskazania nie sa wymienione. Na pewno nei jest wskazana dla kobiet w ciaży, bo retinol. A tak, to nie widzę przeciwskazań. Ogólnie wit. A bierze udział w regeneracji skory. Lenę codziennie smaruję tą maścią profilaktycznie i ma gładziutką skorę. (odpukać) Ale sie rozpisałam. MINIU, Olga ma r ecznik Baby Ono, taki duzy. Fajna mięsista bawełna, dobrze wodę wchłania. Znajdęl inka na allegro to wkleję. Blendera nie posiadam. PINIU, cieszę sie, że imprezka sie udała. Aż do tak późna? To naprawdę jak poprawiny. Ślij zdjęcia. My Lenę chyba już w tym roku nie ochrzcimy. Mamy roblem ze znalenieniem chrzestnej, bo jedna nam odmówiła, a u nas w rodzinie większość facetów. I tak jakoś stracilam zapał, do tego zimno sie robi, a wolałaym chrzciny w ciepla pogodę, by można na dworze z dzieckiem stać podczas mszy. Szczególnie z Olgą. ANIU, a ja bym zaryzykowała z mięskiem, skoro Mikus tak ładnie je. W zupkach mięsnych też są warzywa. Ja będę dawać juz tylko zupki z mięskiem, codziennie. Jutro i w czwartek ostatnia zupkę warzywna jemy i w piątek zaczynamy mięsko. Lenusia dzis grzeczniusia, noc przespała bez pobudki na jedzenie. Olga w przedszkolu grzeczna, nie plakała, ale nic nie jadła. bo jej nie smakuje. Oby tylko nei zachorowała znowu, bo już zaczyna kaszleć. Dałam jej syrop dziś do kaszki. Profilaktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bym zapomniała: schudła w końcu do mojej wagi sprzed ciąży tj. 53kg. Trzymajcie kciuki, żebym utrzymała tę wagę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIWI---heheh no tak dlugo ale towarzystwo tak sie bawilo no mowie Wam a piosenka sokoly to hehehe krolowala:) ale ja sie bardzo ciesze bo naprawde chyba jeszcze nigdy nie bylo tak zebym w 100% byla zadowolona bo zawsze cos tam mi nie pasowalao a teraz wszystko... Kurde jak tak czytam to moze tez jak to co mi przepisala ta pediatra nie pomoze to ta mas z wit A zastosuje bo natalka ma prawdopodobnie wlasnie zapalenie skory mam nadzieje ze nie pomylila sie z diagnoza OBY dziewczynki OBY!!!! Wysle fotki dzisiaj wieczorkiem albo jutro bo bede wszytkie miec pozniej a teraz wam wysle jakie spodnie kupilam natalce na zime i kurtke i mam do tego biala czapke musze za rekawiczkami popatrzec i szaliczkiem no i kozaczki kurde chcialabym biale bo spodnie i czapeczke mam biala wiec fajnie by wygladalo ale moga byc tez bezowe bo kurtalka bezowa... Mam jeszcze od kolezanki kombinezon to najwyzej jak bede zimno strasznie to ten kombinezon zaloze i juz ale wole jednak ubrac natalke jak juz duza dziewczynke.... KIWI---swietne te kozaczki ja tez bym takie chciala ale wlasnie biale lub bez ANIU---tez wozek to wiesz ze to samo co ja mam:) tylko ze ja mam werscje wozka wielofunkcyjnego ale dokladnie to samo baby design i turkusowy kolor:) A taka parasolke to kupimy ale juz po zimie na wiosne tez chyba chce z baby design bo jestem z niego bardzo zadowolona tylko teraz chce kolor pomaranczowy albo zielony:) MINIU---przepraszam bo nie bardzo doczytalam al teraz juz nie nadrobie tego napisz mi jak wygladaja te krostki czy co tam ma Borysek?? jakie to dokladnie jest?? co lekarz powiedzial ze co to?? zobacze czy moze to samo ma natalak dzieki z gory bo teraz nie przewertuje tylu stron:P O ale sie rozpisalam:) oki zaraz wam wysle zdjecia kurteczki i spodenek a i moich pazureczkow:) buziaki:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mój Mikołaj tez ma nadal tą wysypkę:( i bardzo,ale to bardzo suchą skórę,jak się Mikus drapie to strasznie mu się łuszczy. Zastanawiam się czy to jednak aleria np.na mleko,nie wydaje mi się jednak,bo buzię ma piekną ,gładziutka ,innych bjawów alergii brak(biegunka itp)tylko ta klatka piersiowa ,nóżki czasami suche. PINIU,-jaką maść Ci przepisała lekarka? Ja chyba znowu zaczne podawać ten fenistil:( Poza tym to cieszę się,że imprezka i chrzciny się udały:) MINIU-wiesz,że ja tez szukam ręczniczka,bo mam jeden 100*100 i jest super,ale jeden to za mało,a mam drugi 80*80,ale to stanowczo jest za mały. Jak się Mikołajek obudzi to porobię mu zdjęcia i może spojrzycie czy Wasze dzieci mają podobne wysypki oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU-nie podałam jeszcze glutenu ,pytałam sie lekarki ,jest spór między pediatrami kiedy podawać,my zostaniemy chyba w tym 10 mc. A u Was?jak to wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Borys spi ja wyprasowalam góre ciuchów a teraz mam przerwę :P Kiwi dzieki za informacje odnośnie maści , muszę męzowi zlecic zakup , mam nadzieje ze Boryskowi pomoze ... a nad tymi recznikami sie wlasnie zastanawialam tylko balam sie ze moga nie byc zbyt chlonne , dobrze ze je polecasz , w takim razie zamawiam bo cena jest bardzo w porządku ... A Borys ma juz 6500 kg a mierzy nie wiem ile bo go nie zmierzyla , ale jak ja sobie go mierze to wychodzi mi jakies 67 -68 cm No i trzymam kciuki :D... za wagę oczywiscie :) Piniu Borysek ma wysypkę ale na buzi , wczoraj pediatra powiedziala ze od smoka (bo w tych okolicach) i jeszcze na powiekach ale czesto pociera je, jak zasypia kocykiem albo piąstkami i ma w tych miejscach tak duzo takich czerwonych malych kropeczek , Smarowalam mu sterydami nie przeszlo - jak by przszło to znaczy ze to alergia (tak powiedzial pediatra ) pozostaje mi tylko liczyc na masc z witaminą A ... fakt nie jest to nic powaznego, jedynie nie ladnie wyglada i boje sie ze moze go piec ta buzia ... A jaką masc Ci przepisala ?? Aniu jeśli chodzi o gluten to ja mam zamiar wprowadzac tak jak teraz mówią poradniki po 5 miesiącu ,ale z tego co slyszałam nie ma za bardzo znaczenia kiedy wazne zeby wprowadzac stopniowo a nie po 10 miesiącu od razu na maksa ...A i wiesz co powiedzial mi pediatra , tak apropo alergi , ze mozna zrobic dziecku testy takie kontaktowe , np na jeden wybrany produkt u nas kosztuje taki test ok 11 zl , moze popytasz u siebie ( to jest test z bibulkami , przklada sie do ciała i zakleja na jakies 48 godzin) a i odnosnie siadania , to mi lekarka powiedziala wczoraj ze jak skonczy 5 miesiecy to zeby go sadzac oblozonego poduchami ... nie wiem czy to dobry pomysl bo słyszalam ze tak nie powinno sie robic ... ale wiedzisz co pediatra to inna opinia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinia - ale super spodnie kupilas Natalce :) aaaaaaaa my jestesmy teraz na etapie poszukiwan dywanu do boryskowego pokoju ( żeby mial mieciutko jak bedzie raczkował :P ) i bedziemy go przenosic do siebie - na razie ja przeniose sie razem z nim a potem bede sie powoli wyprowadzac ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU, moze być od smoka. Olka miała tak kiedyś, takie krostki i owrzodzenia wokół ust. Okazało sie, ze od soka, od wiatru, od śliny. Razem to powoduje zapalenie skóry u osób wrażliwych. Natłuszczać kilka razy dziennie, skóra musi sie odbudować.!!!! Tylko nei sterydy, nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×