Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

Piniu, ale z Ciebie pracuś. Tyle grzybów, brawo!!! Zazdroszczę Ci zamiłowania do gotowania. Ja tak nie lubię gotować, że hej. Mamy to szczęscie, że jemy u rodziców albo teściow, bo codziennie jeździmy odebrać małą. Świętowaliśmy wczoraj tak bardzo, że mnie dziś brzuch boli z przejedzenia. Sałatka z fetą, pizza... za dużo jak na mój żołądek. Dzis mąż jeszcze na piwko poszedł z kumplami świętować, a ja z małą w domu. Pusto i głucho wieczorami na topiku, A ja tylko wtedy mogę tu wchodzić . No i w pracy:D Uciekam wiec też. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Ciesze ze takich kuchareczek jak ja jest wiecej:) A dzis zupa wyszła mi przepyszna:):):) Zazwyczaj to jednak moj maz gotuje, on lubi , a najlepiej to mu wychodza sosy do makaronow i placki po wegiersku mmmmmmm ... wlasnie wrocilam z pracy jutro tez do 22:( Pinia jestem pelna podziwu Ja to nie mam szczescia do grzybow a nawet jakby jakies mi sie udalo znalesc to i tak nie wiedzialabym co z nich zrobic:) dobrej nocy dziewczynki 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mojego marcina jednak zapalenie gardla wiec pewnie sie skonczy na antybiotyku... strasznie mu gardlo spuchlo i nie spimy od 3... jedziemy zaraz do lekarza... pewnie zajrze pozniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie piątkowo dziewuszki! Asia, współczuję. Ale po antybiotyku Twój syn na pewno szybko stanie na nogi. Teraz taki zdradliwy okres, latwo mozna coś złapać. Jestem dzis strasznie niewyspana. Musiałam trochę popracować wczoraj i poszlam spać po 2. Spałam z 5h:( Jak dobrze, że już weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laleczki! ---> ASIU to prosze Cie uwazaj zebys ty sie nie zarazila od Synka bo ty nic nie bedziesz mogla wziasc wiec zachowaj wszelkie srodki ostroznosci!!!!!!!!! ---> KIWI jak ty to robisz ze nie chce ci sie spac?? ja to ok 22.00 lub 23.00 to spie jak niemowle:) nie moge tak dlugo siedziec bo oczy same mi sie zamykaja. ale wczoraj to padlam jak kawka po takim dniu!!! Ale za to dzisiaj sobie leniuszkuje o 13tej ide sobie brwi wyregulowac bo zaroslam:P :P a potem do mamci na biadek bo pizze ma zrobic z grzybkami tymi co wczoraj uzbieralysmy:) mniam mniam a potem znowu bede siedziala sobie i nic nie robila:) cale szczescie w domku wszystko zrobione posprzatne wiec zasluzylam na odpoczynek. ps. a tak wogole to cos mnie brzuszek dzisiaj pobolewa:( takie skurcze mnie lapia moze z przepracowania?? aha zaraz zrobie uaktualnienie tabelki!!! NICK______IMIE________WIEK_____TC___KONIEC(DNI)data___WA GA ######################################################## ## asia-k--------Asia--------------23----------16---- -----177--06.04.08---79,6--80,6kg+1kg Pinia----------Paulinka--------24-----------15----- ----182--11.04.08---46--48kg +2kg Kiwi28--------Kasia------------28-----------13---- -----194--23.04.08---54--54,5kg +0,5kg AnnaM--------Ania-------------27-----------12------ ---197--26.04.08---56--57kg +1kg mini55--------Agnieszka------26-----------8-----------225--24.05.08---46-- 46kg +0kg TABELKA UAKTUALNIONA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piniu, mi się cholernie chce spac. ale wczoraj musialam trochę popracować, a mogę to robić wtedy, kiedy mała już śpi. A dziś rano na 8 do pracy:( Myślę urwać się na zwolnienie na miesiąc przed porodem, chyba że wcześniej będą wskazania, to szybciej. Pinu, może faktycznie trochę zwolnij. Żeby Cię brzuch nie bolał. Jak głowa, przeszło? A my dziś jedziemy na zakupy do Biedronki. oOstatnio odkryłam, ze tam naprawde tanio, wcześniej w Carefourze robiliśmy zakupy, bo mamy pod nosem. A wieczorem wsprzątnie, ktorego nienawidzę. Pizza z grzybkami? Hmm, aż mi zapachniało. Na pewno pyszna. A ja dziś na obiad będę mieć zupę owocową i rybkę. Odliczam już dni do wtorku. Bardzo sie denerwuję. Mąż oczywiście uważa, że filozofuję, bo niby dlaczego dziecko ma być chore. EEE, byle do wtorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> KIWI jak narazie tfu tfu odpukac glowa nie boli wiec jestes super szczesliwa! No masz racje musze zwolnic tempo bo ciaza to wkoncu czas by sie oszczedzac i leniuchowac:) Ja od bardzo dawna robie zakupy w biedronce bo mam dwie pod nosem:) i tam sa naprawde dobre rzeczy i tanie do carefoura jade jak mam do zrobienia zakupy z artykulow chemicznych bo mam juz swoje wyprobowane marki a takich w biedronce nie ma:( ale lubie kupowac w biedronce. KIWI troche ci zazdroszcze ze pracujesz bo przynajmniej nie masz czasu na nude ja troche sie nudze i moze dlatego wynajduje sobie non stop jakies zajecia:) Rybka mmmmmm lubie ryby:) widze ze poscisz w piatki?? ja tez ale nie w kazde dzisiaj mi sie zapomnialo i zjadlam na sniadanko paroweczki:P oj co tam:) hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi nie zazdroszcze z ta praca... ja dzis do 22 ... ale przynajmniej pracy do domu brac nie musze:) pogoda jakas taka smetna , najchetniej to opatuliłabym sie kocykiem i z kubkiem goracej czekolady :) poczytala ksiazke zamiast isc do pracy ... dziewczyny macie jakies sprawdzone sposoby na katar meczy mnie okrutnie od wczoraj , boje sie zeby sie nie rozwineło w cos powazniejszego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini55---> współczuje z katarem. Z tego co ci mogę polecić, to czosnek. Jeśl inie masz niskiego ciśnienia. Zjedz sobie na noc rozgnieciony ząbek czosnku i popij wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie wiem. Może idź do apteki i zapytaj, co mają dla ciężarnych. Ja zwykle jem czosnek. Na pewno nie zaszkodzi rosół z kury i gorąca herbata z cytryną i miodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten ponury i deszczowy dzionek:( jak ja nie lubię takiej pogody.:( Asiu z synkiem na pewno będzie lepiej i tak jak pisze Kiwi po antybiotykach powinno mu przejsc :) Kiwi ja tez podziwiam ,ze tak mało spisz,a jeszcze masz ,musisz miec siłe na zabawe z corcia i obowiazki domowe.Dzielna kobietka.Dobrze chociaz ,ze nie muszisz gotowac obiadkow. Ja siedze w domu na tym zwolnenieniu i calkiem sie rozleniwiłam :( Oj zjadłoby sie taka pizze z grzybkami,Piniu podziel sie:P Mini,ja nie znam domowych przepisow na katar hmm na przeziebienie to na pewno herbatka z miodem i cytryna,tylko pamietaj,zeby ten katar w jakies chrobsko sie nie przeobraził pfuu pfuu pfuu.Dbaj o siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cherbatke z cytrynka popijam cały czas , boje sie ze przejdzie na zatoki bo mialam juz z nimi problemy Kiwi masz racje najlepiej chyba bedzie jak zapytam w aptece...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinia cos dla Ciebie http://www.babyboom.pl/ciaza/zdrowie/bole_brzucha_w_ciazy_grozne_niegrozne_poczytaj.html Aniu do lekarza chodze tylko w ostatecznosci , szczerze nienawidze naszej słuzby zdrowia.... no chyba ze pojawi sie goraczka to wtedy sie poswiece:):) a poki co szkoda zdrowia :):):) wy tez macie takie fantastyczne panie pielegniarki rejestrujace w przychodni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miniu ja tez chodzę do lekarza w ostatecznosci,tez nie lubie polskiej słuzby zdrowia wrrr..Jeszcze mi sie przypomnialo,ale to na bol gardla,ze jak mnie bolalo to Pani w aptece mi polecila TANTUM VERDE P kobiety w ciazy moga spokojnie ssac te tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok ja uciekam,ide dalej sie pakowac jutro chyba juz zaczynamy przewozic meble,tam gdzie sie przeprowadzamy.papa . Mini pod kocyk do łozeczka i sie przosze ladnie kurowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, mini, do łóżeczka:)) A co do pań w przychodni to u nas też są niezłe. Kiedyś przyszłam się zaszczepić, nikogo w kolejce nie było, a ona kazała mi poczekać, bo....jadła zupkę chińską i muisała skończyć. W rejestracj idziecięcej np., mimo że czynna do 17, pójdziesz z nagłym przypadkiem o 16, to moze się kogoś zastanie. Ciągle gdzieś krążą. Albo gadają i nie zwracają w ogóle na człowieka uwagi, jak się stoi przy okienku. Kiedyś naprwde się wkurzyłam i weszłam im do tej kanciapy. Reasumując: panie w rejestracjach leją na pacjentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie do łuzeczka tylko do pracy:( co zrobic ... jutro natomiast nie wyłaze caly dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesuuuu, dziewczyny, ale mam zachciankę na michałki. Zwariuję chyba, jak dziś nie zjem choćby jednego. Mam nadzieję, ze będą w Biedronce;) To mnie naszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> Miniu dziekuje za strone zaraz poczytam:) pozatym kruruj sie bidulko ja tez zawsze czosnek stosuje bo mowia ze to taki naturalny antybiotyk ale powiem szczerze ze nie wiedzialam o tym ze nie mozna go stosowac jak sie ma niski cisnienie hmmm??? ale moze nie wiem najlepiej to goraca herbata z cytryna i pod kocyk lub kolderke i sie wtgrzac aha wiesz co wydaje mi sie ze krople do nosa to mozna stosowac i jak pojdziesz do apteki to spytaj ale raczej tak chociaz ze lepiej sie upewnic:) ---> Kiwi wiedze ze zachciewajki sie pojawily:P mi jak narazie nic takiego sie nie chce ale juz 3 razy mialam jakies zachcianki:) 1: ochota na slodkie ojej i to jak bardzo gdzies tak w 6 i 7tc non stop slodycze, 2: ochota na zupke chinska:P, 3: teraz niedawno strasznie mi sie chcialo chipsow ojej bardzo:) no i narazie to tyle ale nawet polowa nie minela wiec jeszcze wszystko przedemna:P ---> Aniu z checia bym sie podzielila pizza bardzo prosze:P a lubie taka jak mamcia zrobi taka prawdziwa domowa i jeszze te grzybki co sama uzbieralam to juz wogoel mniam mianm a tak nawiasem mowiac super pyszniacka byla:) :) A pozatym to ojej pogoda fatalna zimno i tak deszcz siapi:( bllleeee nie lubie takiej maz w parcy tzn w takiej jakby drugiej bo normalnie ma wolne dzisiaj i siedze sama ale mowil ze za 2 godzinki wroci to poczekam:P A co tam u Was?? co porabiacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJEJ DZIEWCZYNKI! mini MI PRZESLALA TAKA STRONE O BOLU BRZUCHA W II TRYMESTRZE I TAM PISZE COS TAKIEGO PRZESLE WAM: II trymestr Macica coraz szybciej się rozciąga i w efekcie możesz czuć bóle w podbrzuszu, a także bóle pleców. Wzrost macicy jest uwarunkowany wzrostem znajdującego się w niej płodu. Rozciągnięciu ulegają również więzadła macicy. To rozciąganie w niektórych przypadkach może wiązać się z występowaniem okresowego, czasami dość silnego bólu. W drugiej połowie ciąży mogą pojawić się niegroźne bóle związane z ruchami płodu odczuwane jako „wiercenie się dziecka” czy „bolesne kopnięcia”. Niektóre dolegliwości mogą być niestety sygnałem niebezpieczeństwa straty ciąży i wymagają szybkiej porady lekarskiej. Jeśli bóle są coraz silniejsze, regularne, brzuch twardnieje, udaj się natychmiast do lekarza! Takie dolegliwości mogą oznaczać odklejanie się łożyska, co wiąże się z niedotlenieniem, a nawet śmiercią płodu! Lepiej jest „dmuchać na zimne”! TZN JA NIE MAM TAKICH REGULARNYCH I NIE CODZIENNIE MNIE BOLI AKURAT DZSIAJ ALE SIE WYSTRASZYLAM POWIEM WAM:( A JAK COS SIE DZIEJE Z MOIM DZIECIATKIEM?? OJEJKA :((( WSUMIE BYLAM U LEKARZA W SRODE CZYLI 2 DNI TEMU I NIC NIE POWIEDZIALA NIEPOKOJACEGO MOWILA O NOSPIE ALE CHYBA GDYBY COS SIE DZIALO TO BY POWIEDZIALA PRWADA?? PRZECIEZ NIE MOZE PRZEDEMNA NICZEGO UKRYWAC. EH EH TA CIAZA TO SAME STRESY:( A WAS BOLI BRZUCH???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIU ja juz tez wczesniej o tym pisalam,ze mnie boli brzuch :( nic sie nie martw to ,powiedzmy - normalne.Lekarz mi powiedział,zebym była spokojna.Takie pobolewania są normalne,najwazniejsze to zeby nie pojawiły sie plamienia,krwawienie. A my jutro sie przeprowadzmy więc niewykluczone,ze parę dni nie będzie mnie na forum,bo parę dni potrwa jak zainstaluja Nam internet.:( Bez sensu :(,ale od razu jak bedę miala net to się odezwe. KIWI ja podczas mojej ciaży mam zachcianki tylko na słodkosci,w ogole nie ciagnie mnie do ogorkow itp,mam nadzieję,ze to na córcie:) MINIU-jak samopoczucie?? mam nadzieję,ze lepiej,niecierpie mic kataru i w ogole byc chora. ASIU mam nadzieję,ze z synkiem tez lepiej,nie boli nic Go za bardzo i ze Ty nic nie załapałaś od Niego.Pozdrawiam🌻,na pewno dla matki to jest cos okropnego,jak widzi swoje dziecko w takim stanie,ale będzie dobrze:) Piniu mnie ta pogoda tez dobija,jak ja niecierpie takiej pogody,szaro,smutno,zimno juz wole zime i jak pada sniezek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Piniu Ty sie nie nakręcaj niepotrzebnie.WSZYSTKO Z DZIECIĄTKIEM JEST I BEDZIE DOBRZE.Ehh za duzo czytamy o tym i niepotrzebnie sie nakręcamy.Moja mama i maz to dostają bialej goraczki jak ja im mowie---> Bo na necie to i to wyczytałam.Ten Twoj bol na pewno nie zwiastuje niczego złego🌻 Lęce dalej pakowac.pappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA ZDJEC FAJNIE BY BYLO GDYBYSCIE TEZ DODALY SWOJE TO BYSMY WIEDZIALY JAK KTORA WYGLADA :) I OZYWISCIE ZDJECIA Z USG DZIDZIUSIOW JAK MACIE. ALE SIE NAPRACOWALAM ZEBY SIE UDALO ZROBIC TO WSZYSTKO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×