Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

czesc dziewczynki! ---> aha no tak kiwi to na usg byl bardzo maly dzidzius i malo wida ale wazne ze jednak cos tam jest:) jak jutro pojdziesz to odrazu musisz w stopke wkleic aktualne oki?? --->asiu no faktyznie troche inaczej wygladasz chyba troszke ciemniejsze wloski nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK______IMIE________WIEK_____TC___KONIEC(DNI)data___WA GA ######################################################## ## asia-k--------Asia--------------23----------16---- -----174--06.04.08---79,6--80,6kg+1kg Pinia----------Paulinka--------24-----------15----- ----179--11.04.08---46--48kg +2kg Kiwi28--------Kasia------------28-----------13---- -----191--23.04.08---54--54,5kg +0,5kg AnnaM--------Ania-------------27-----------13------ ---194--26.04.08---56--57kg +1kg mini55--------Agnieszka------26-----------9-----------222--24.05.08---46-- 46kg +0kg Tabelka uaktualniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi wyslalam jeszcze raz... Asienko dostałam zdjecia rzeczywiscie inaczej wygladasz ... a co do mojego kropka to zdjecia nie mam tylko wydruk na papierze jak poradze sie meza(on jest tu od komputerow) to moze mi sie uda cos zrobic zeby było w stopce...:) Pinia tak jeszcze apropo toksoplazmozy to wyczytalam ze duzo łatwiej niz od kota zarazic sie mozna przygotowujac mieso na obiad... Bo w kale kocim cysty zarazaja dopiero po trzech dniach a my sprzatamy im dwa razy na dzien...ale badanko i tak powtorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--->Mini wiem wlasnie wiem ze od miesa tez mozna ale lepiej zrob bedziesz spokojniejsza jednak:) a jak twoj maz jest od komputerow to powiedz mu(jezeli macie aparat cyfrowy) zeby zrobil zdjecie wydruku i na kompa zrzucil i na taka strone www.fotosik.pl trzeba sie zarejestrowac i tam mozna zdjecia wklejac i w stopke tak samo sie potem wkleja jak suwaczek bo tez sie taki kod pokazuje:) wiec mysle ze dacie rade:) czekam na twoja Kropeczke:) ja tez tak na nasze dzidzi na poczatku mowilam kropka, potem fasolka a teraz juz nie jest fasolka wiec mowie moja dzidzia albo moje malenstwo kochane:) dopluki plci nie znam:) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Miniu kochana, nie dostałam znów Twoich zdjęć. Może były duzego rozmairu? zmieniłam sbie parametry w poczcie, wiec jesli cię mogę prosić, prześlij raz jeszcze, ok? Piniu, a ja cały czas myslę o swoim maluszku jak o dziewczynce. Za bardzo sie nastawiam, ale nie potrafię inaczej. Jutr mam usg, cholernie sie boję. Będzie wszystko dobrze? Dziś widziałam się z koleżanką, która jest w 14 tyg. Brzuch jak u innej w 6 miechu. Taki duży. A u Ciebie, Piniu, już cos wdać? U Mini to podejrzewam, że jeszcze nic nie ma brzuszka, bo za wcześnie. Byłam dzis w lumpku: kupilam śliczny pajacyk 0-3 mies. i koszulkę na 68 z kotkiem i króliczkiem. Na razie mam 3 ubranka. A Wy, kupujecie już coś? Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysylam......... no u mnie brzucha jeszcze nie widac choc doszukuje sie codziennie.Maz tylko sie ze mnie smieje :) Kiwi czym sie martwisz przeciez wszystko bedzie dobrze, inaczej byc poprostu nie moze... Ja w czwartek wybieram sie do gina choc w cale nie mam na to ochoty:(:(:( mam nadzieje ze chociaz nie bedzie koleki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos sie dzis kiepsko czuje... jak sobie pomysle ile mam na jutro zajec to az mi sie odechciewa... musze z dzieckiem do logopedy jechac... musze isc do internisty... musze isc na badania... i jeszcze pare rzeczy w domu zrobic... nie chce mi sie... do ginekologa dopiero w sobote ide... ale sie ciesze bo juz niedlugo bede miala drugie usg... juz za jakies 3 tygodnie bedzie mozna drugie genetyczne zrobic i bede wiedziala czy to aby napewno chlop jak juz sie nastawilam... no to do jutra kobietki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--->KIWI na 100% bedzie dobrze wogole nawet nie mozesz inaczej myslec i MASZ SI NASTAWIC POZYTYWNIE!!!!! a ja tez strasznie ale to strasznie che dziewczynke ale nie nastawiam sie tak jak ty bo nie chce sie potem rozczarowac:( ja jeszcze nie mam ubranek tzn mam ale od meza siostry dala mi takie ktore nie byly zniszczone ale to wszystko dla chlopca czyli kolor niebieski ale nie szkodzi niektore sliczne sa:) narazie nic nie kupuje wole nie zapeszac jak bede wiedziala plec czyli za ok6 tyg bo ja w 22 tc jade na drugie genetyczne (no chyba ze wczesniej mi w poradni zrobia ale na takim moze nie bys widac) wtedy zaczne kupowac tzn ja mam taki plan chce uzbierac ok 1000zl i kupic odrazu wszystko bez wozka oczywiscie i pojehac do jakiejs hurtowni w lodzi takie sa i tam kupie za jednym zamachem wszystko a potem czego zapmne to bede dokupywac. --->ASIU ja to ci podziwiam ze dajesz rade!!:D ale o mnie tez nie mozna powiedziec bo ja jak na kobiete w iazy duzo robie:) Np. dzisiaj o 20.00 naszlo mnie na pieczenie ciasteczek i wlasnie niedawon sie zrobily i maz juz cieple jadl nie mogl wytrzymac ale wyjatkowo dobre takie z jabluszkiem bo ja teraz tyle jablek jem ze szok?? moze to na dziwczynke jak myslicie?? codziennie jem jedno jablko a czasem dwa a przed ciaza musialam sie do jablek zmuszac niebardzo lubilam wolalam banay lub kiwi no i arbuzy ale jablka nigdy nie jadlam ile ta ciaza przynosi niespodzianek:) Aha KIWI pytalas o brzuszek to niepowiem mam juz troche ale doslownie od jakis paru dni mi wyskoczyl nie jest duzy bo jak am kurtke to w zyciu nikt by nie pomyslal ale jednak jest taka malutka pileczka:) bo widze i z czego sie bardzo ciesze nie idzie mi w bidra ani w dupsko:P tylko tak sam brzuszek rosnie jak narazie ale to sie zobaczy chociaz ze mysle jakbym miala przytyc cala to chyba najpierw w tylek i uda idzie a potem w brzuch nie?? ASIU, KIWI jak to jest!!!!!!!!!! OKI ALE SIE ROZPISALAM LECE DO MEZA PAPAPAPAPAPA DO JUTRA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Piniu, podziwiam Cię, że masz taki zapał do kuchni. Mnie siłą chyba by nie zmuszono do pieczenia ciasteczek o 20:) Ciasteczka z jabłuszkiem. Pyyycha. dobrze ma Twój mąż z Tobą. Co do wyprawki, to ja mam część ubranek po córce, część kupię w lumpku a część nowych, pewnie na allegro. A wózek to pewnie p opordzie kupimy. Łóżeczko już mamy, córka jeszcze w nim spi, ale niedługo będziemy musieli ją przenieść na tapaczanik. Miniu, kumasz, że zdjęcia nie doszly???? Mam nastawioną pocztę na maxa co do rozmiaru przyjmownych plikow. nie wiem, co sie dzieje. Asi podochodziły bez problemu. Asiu, dużo siły na dzisiaj. czasem wypadają takie dni, że jest full rzeczy do załatwienia. Ale jak się już wszystko pozałatwia, to takie fajne uczcucie, ile rzeczy sie dzis zdążyło zrobić. Przynajmniej ja tak mam. Co do brzucha, to na razie praktycznie nic nie widać. tzn. mam grubszą talię, ale bez brzucha ciążowego. W poprzedniej ciąży zaczęłam tyć od końca 4 miesiąca. Brzuch rósł mi od góry, można powiedzieć i całą ciążę wyglądał na \"dziewczynkowy\". Uda i tyłek pogrubiały mi późno, w końcu ciąży. Woda się zbierala. Tak samo w 9 miechu opuchły mi nogi i twarz. A wczesniej było ok, dość dobrze wyglądałam i się czułam. Ciekawe, czy w drugiej ciąży też będzie tak mi rósł brzuch, czy może jakoś inaczej. I tak jestem w szoku, że jeszce nie mam brzucha. Myślałam, ze szybciej mnie teraz wybije;) Dziś wielki dzień dla mnie. Dziewczyny, please, trzymajcie kciuki. Jutro mam urodzinki i najwspanialszym prezentem dla mnie będzie, jak dziś usłyszę, że moja dzidzia jest zdrowa:) Uciekam teraz do pracy. Nie mogę sie skupić, żyję juz tylko wizytą u lekarza. Mam na 17.45. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi brzuch od dolu rosnie wiec moze chlopak... choc w pierwszej ciazy mialam brzuch wysoko jak na dziewczynke a jest chlopiec... nie poszlam dzis na badania... pojde jutro ale zaraz do lekarza ide... kiwi ty dzis na usg idziesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Drogie Panie dopiero dzisiaj siadlam do kompa i od razu na kafe hihih i do razu mam pytanie czym sie rozni to usg genetyczne od zwyklego. tzn czy kazdy lekarz takowe wykonuje bo ja nigdy o takim nie slyszalam. Bylam 09.10. na usg i juz widac raczki i nozki. Cos pieknego. W tym tyg zaczynam 10 tydzien i musze Wam powiedziec ze mi juz sie brzusio pojawil. Jestem dosyc wysoka i raczej szczupla wiec myslalam ze brzuch zacznie mi rosnac tak po4 m-cu a tu prosze taka niespodzianka. Zrobilam sporo badan na szczescie wszystko jest dobrze. Jestem chra na tarczyce wiec robilam wszystkie badania na tarczyce i tez wszystko w normie co mnie bardzo cieszy. Narazie lekarz dal mi tylko skierowanie na badanie profil ciazowy 1, no i moj endokrynolog na tarczyce. Czy Wy mialyscie jeszcze jakies dodatkowe badania? Aha no i powiedzialam dla mojego dyrektora. ( pisalam o tym na topiku wisenne mamusie) Przyjal to ze spokojem i powiedzial ze ie bardzo cieszy. Nawet sam powiedzial ze postara mi sie teraz zalatwic aneks przedluzajacy na kolejne 10 lat! Mam nadzieje ze bylo to szczere, i faktycznie cos w tym kierunku zrobi. Raczej jest taki ze nie rzuca słow na wiatr. No to by bylo na tyle Pozdrawiam Was goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Morgam, miło Cię widzieć:) Ja mam właśnie dzis usg genetyczne i sama jestem ciekawa, czy będzie się czymś różnić od zwykłego. Może lekarz tak tylko je nazwał, bo będzie dokładnie mierzył dzieciatko pod kirunkiem wykrwania wad genetycznych? W poprzedniej ciąży u tego samego lekarza mialam normalne usg, bez jakichś ciekaostek. może dorobił sie teraz llepszego sprzętu? Dziś się dowiem. Pinia miala genetyczne, chyba na 3d. Morgan, a to Twoje piersze dzeciątko? Z badań to mialam na początku ciąży robioną morfologię, cukier, kiłę, mocz. Przed ciążąrobiłam tokspolazmozę. Mało jakoś tych badań. Fajnie, że masz takiego szefa. Umowa na 10 lat, super!!! Ja mam co prawda na nieokreślony, ale taką pensją, że szkoda gadać:( Pozdrowienia, zapraszamy do nas częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moragn00
Tak to moja pierwsza ciąża. Troche panikuje bo od 2 roku zycia ciagle na cos chorowalam. Nalezalam sie w szpitalach i nabralam sie lekow poczawszy od tarczycy na nerkach skonczywszy. Ja jak choruje to zawsze na taka chorobe ktora ciezko lekarzom zdiagnozowac alebo wymaga dlugiego leczenia. Jako dziecko lezalam z malymi odstepami ok roku w szpitalu w gdansku. Pozniej jako nastolatka zaczelam chorowac na niedoczynnosc przytarczyc z wytracaniem wapnia. Glowny objaw : paraliz calego ciala, ustepujacy po zastrzyku konskiej dawki wapnia. I w sumie zawsze myslalam ze z zajciem w ciaze z moim szczesciem tez bede miala problemy chociaz w zyciu jestem zawsze optymistka. Planowalam zaczac starania w przyszlym roku. A teraz bardzo sie ciesze ze tak sie stalo i ze w przyszłym roku to juz bede miala swoja upragniona dzidzie:) W tym profilu ciążowym mialam i toksoplazmoze, morfologie, wr, ogolne badabie krwi i moczu oprocz tego wspolczynnik coombsa i okreslenie grupy krwi. A jesli chodzi o usg genetyczne to znalazłam to : http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/1,79419,3167310.html jest tam tez o innych badaniach. A moze macie jeszcze inne ciekawe stronki? ja znalazłam jeszcze: http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/0,79949,4039742.html http://twoja-ciaza.com.pl/czlowiek1.html oraz przydatny kalkulator : http://zdrowie.onet.pl/1219200%20,2413,,,,przyrost_wagi_w_ciazy,kalkulator.html milej lektury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi nie wiem czemu nie dochodza moje zdjecia ,do innych dziewczyn doszlo... moze mam zły aderes( kiwi79@autograf.pl) ale przekopiowałam z twojego nica... sprobuje raz jeszcze ...nie wiem co innego moge zrobic..:( jak wogole po badaniu?? ja do gin ide w czwartek, takze Piniu wage aktualna podam Ci dopiero wtedy Asiu ale masz nawal zajec... Morgano witam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinia zrobilam tak jak mowilas (poradziłam sobie bez meza) i mam juz w stopce adres do stronki ze zdjeciem z USG... ta wylaniajaca sie kropka to moje malenstwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--->morgan gdzie ty sie podziewalas?? jezeli chesz to mozemy ci wpisac do naszej tabelki: to podaj imie, wiek, tydzien ciazy, date porodu, ilosc dni do konca, oraz wage z poczatku ciazy i aktualna:) ja mialam genetyczne badania i to jest tak ze lekarz robi pomiary wszystkich czesci ciala i wyklucza choroby genetyczne --->mini gratulacje kropka niezla:) :) ---> KIWI jak badanie?????????????? NICK______IMIE________WIEK_____TC___KONIEC(DNI)data___WA GA ######################################################## ## asia-k--------Asia--------------23----------16---- -----173--06.04.08---79,6--80,6kg+1kg Pinia----------Paulinka--------24-----------15----- ----178--11.04.08---46--48kg +2kg Kiwi28--------Kasia------------28-----------14---- -----190--23.04.08---54--54,5kg +0,5kg AnnaM--------Ania-------------27-----------13------ ---193--26.04.08---56--57kg +1kg mini55--------Agnieszka------26-----------9-----------221--24.05.08---46-- 46kg +0kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewzynki ja dzisiaj juz uciekam bo taka sie nachodzilam dzisiaj ze hej jeszcze bylam z mezem auto myc i padam z nog jutro jak sie wyspie to wejde na kafe buziaczki dla was wszystkich papapa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... nic dzis nie zalatwilam oprocz logopedy... ale mam niestety nieciekawe informacje... czeka mnie dluga i mozolna praca z dzieckiem nad jego wymowa... nawet nie przypuszczalam ze jest az tak zle bo na tle rowiesnikow a nawet ciut starszych dzieci moj marcin bardzo poprawnie mowi... ale logopeda pochwalila mnie ze jestem przytomna matka i ze tak wczesnie sie zglosilam bo latwiej bedzie bledy w wymowie zniwelowac... powiedziala jeszcze ze problemy z wymowa ma teraz co drugie dziecko ale wiekszosc rodzicow nie zdaje sobie z tego sprwy... z drugiej strony mam szczescie ze jestem pedgogiem i chyba dzieki temu obracam sie w towarzystwie wlasnie pedagogow psychologow i logopedow... a to mi bardzo ulatwilo trafienie do logopedy bo zeby trafic do poradni psychologiczno-pedagogicznej to trzeba miec skierowanie od np. pedagoga w przedszkolu a ja skad mialam miec jak moj maly nie chodzi do przedszkola... no i znajoma jeszcze ze studiow zalatwila mi wizyte i to jeszcze nie u mnie w rejonie bo akurat tam miala kolezanke logopedke i bedziemy tam chodzic... moj maly niestety nie chcial cwiczyc w gabinecie (nie wiem czemu) ale obiecal ze bedzie w domu ze mna cwiczyc... na razie mam rozpisane cwiczenia na jakies 4 miesiace a za miesiac do kontroli bo logopeda w zasadzie jest od kontrolowania tylko a glowny ciezar cwiczen spada na rodzicow bo wazne jest aby cwiczyc codziennie... na badania pojde dopiero w czwartek bo moj maz wyjechal i bedzie dopiero jutro wieczorem i nie mialabym z kim dziecka zostawic... morgan tez mam chora tarczyce (dokladnie niedoczynnosc) ja do tej pory mialam z badan: morfologia, mocz (standard) VRDL, HbsAg glukoza mocznik i kreatynina z surowicy, toksoplazmoza IgG IgM, FT3, FT4, TSH... poki co tyle... no i jeszcze usg nerek... ale na tym napewno nie koniec bo jeszcze to nadcisnienie zostalo do rozgryzienia i z tym tez pewnie bedzie zwiazane duzo badan... a pinia pisalas o tokso... ja mam kolezanke ktora ostatnio urodzila zdrowego synka pomimo ze miala toksoplazmoze... ja mam kota ale nie obawiam sie ze moglabym sie od niego zarazic bo kot jest domowy (nie wychodzi nawet do weterynarza bo jestesmy tacy wygodni ze weterynarz przychodzi do nas) nigdy nie jadl surowego miesa i nie bedzie i skoro do tej pory nic od niego nie zlapalam (tokso mam ujemne) to juz raczej nie zlapie... jak kot jest zadbany to raczej nie ma ryzyka... ja bym sie bardziej miesa bala... ale ze miesa w zasadzie nie jadam bo jakos mnie odrzuca wiec sie nie boje... i znow sie rozpisalam... dobra juz nie nudze do jutra.... kiwi jak usg???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane! No i jestem po badaniu. Leżałam na kozetce jak na szpilach, bo dzieciaczek wypiął sie tyłeczkiem i nie mogłam rozpoznac jego kształtu dokładnie, bałam sie, że coś jest z nim nie tak. Badał mnie chyba z 20 minut. Dzidzia zdrowa... ale łożysko nisko usadowione. Lekarz powiedział, że na tym etapie jeszcze nie ma się czym martwić, że moze się podnieść, ale ja już mam wizje łożyska przodującego:( Kolejne usg dopiero w 22 tyg. ciązy. Ale powiem Wam ciekawą rzecz: prawdopodobnie będzie synek!!!Mały tak sie obrócił, że wyraźnie siusiaka widać. Mam na zdjęciu usg. Oczywiście na 100% na tym etapie lekarz nie powiedział, ale z dużym prawdopodobieństwem. Wyszłam zapłakana: raz to łożysko, a drugie, że synek. Mam karę, bo nie powinnam sie była nastwiać na dziewczynkę. Teraz muszę sie jakoś oswoić z myślą, że z dziewczynki najprawdopodobniej nici. Myślicie, że usg może się jeszce mylić? Kurczę, wyraźnie tego siusiaka widać. Zdjęcia z usg (dał mi kilka tym razem) wkleję pewnie w weekend, bo muszę je w świetle dziennym sfotografować. Mini, dziękuje za zdjecia. W końcu doszły. Bardzo sympatycznie wyglądasz:) Maluszek-kuleczka przepiękna, taka mini-mini;) Asiu, nie przejmuj się za bardzo. Duzo dzieci ma wady wymowy i wyrastają. Ja też chodziłam do logopedy, i mój brat i mamy wszystko ok z wymową. Piniu, śpij dobrze! Morgan, jesteś? Aha, dostałam dzis skierowanie na tokso. To mojep ierwsze badanie w tym kierunku w ciąży. Mam nadzieję, ze tym razem (robiłam ostatnio w kwietniu) też wyjdzie ujemne. Uciekam, dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem i witam a wiec karolina wiek 26 tc 9 data 13.05.08 waga 60 km +1 ja cisnienie mam w normie:) no i tez robilam tsh ft3, ft4 na tarczyce i oprocz tego wapn. Mam pytanie czy smarujecie sie juz kremami na rozstepy? Ja narazie cale cialo smaruje czerwonym garnierem ale tak sobie mysle ze chyba bede musiala juz o czyms takim pomyslec. Tylko nie wiem co. Czytalam ze dla niektorych fissan jest dobry ale dla innych nie, tak samo jest z ziaja mama mia. Wiec sama nie wiem. Moze Wy mi cos dobrego polecicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Morgan, co do kremów na rozstepy, to ja polecam Balsam Babydream Rossmanna dla kobiet w ciąży. Ma dość gęstą konsystencję i bardzo dobrze nawilża. I jest niedrogi (13 zł za 300ml), wydajny. Ja przy nim zostanę do końca ciąży. Słyszałam, ze dobre są też balsamy Musteli i Vichy, ale są bardzo drogie. Napisz coś więcej o sobie, jesli mozesz. Pracujesz, mężatka??? A ja zapomniałam wczoraj napisać, ze moja dzidzia ma juz 7 cm długości. Mój brzuch i waga stoją. Uciekam na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morgano to ty tez jak ja majowka jestes:):) ale wydaje mi sie ze tydzien to ty masz 11 (liczony ginekologicznie) bo ja mam 9 a termin mam dwa tyg pozniej od Ciebie Ja tez poki co stosuje garniera czerwony balsam - Tak apropo rossmanna ten duzy jest tam w promocji za 15,99 ale moze rzeczywiscie wyprobuje ten babydreama ... A inne produkty z tej seri tez sa dobre?? Kiwi, doswiadczona matka polka (moja kolezanka) mowila mi ze tez przy drugiej ciązy jak przy pierwszej chciala dziewczynke. Urodzil sie chlopak i mowi ze to zupełnie inna bajka . Ze mimo iz kocha oboje tak samo to jednak synek to jest zawsze mamusiowy ukochany synek:):) Prawda Asiu ze cos w tym jest?? A tak przy okazji ja na twoim miejscu nie przejmowalabym sie wadami wymowy u tak malego dziecka wiekszosc sama sie prostuje (tak slyszalam) a poza tym uwielbiam wady wymowy moj maz nie mowi literki R ,chyba tym mnie uwiodl:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini, też slyszałam, że syn to taki mamusiny. ale na razie trudno mi sobie to wyobrazić. Poczekam do usg w piątym miesiacu (mam w grudniu). Jak wtedy potwierdzi mi chłopaka, to będę musiała się przestawić. Co do balsamów Babydream, to moja córka używa żelu do mycia. I też jest barzo dobry, bez barwników i konserwantów. W ogóle te Babydreamy mają mało chemii (przynajmniej tak jest napisane na opakowaniu;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×