Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

witam... co slychac??? u mnie pogoda sie popsula a mialam nadzieje ze dzis bedzie tak ladnie jak wczoraj bo chcialam sobie okna pomyc a w taka pogode to sie nie oplaca bo wyglada tak jakby zaraz mialo zaczac padac... ech... ide troche posprzatac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas deszcz pada, zimno. Brrr.... W pracy praktycznie śpię, bo spałam dziś 6.5 godziny. Asiu, podziwiam, że chce Ci sie sprzątać. My sprzątamy co piątek i zawsze bardzo mi się nie chce:) Dziś wybieram sie na male zakupy odzieżowe. Szukam golfa i kombinezonu dla małej. Mam nadzieję, że coś uda mi sie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja dzisiaj bylam na zakupach i kupilam pare ubranek dla dzidziusia ja raczej kupuje w kolorach raczej takich: złote, zielone, biale, blekitne tzn raczej wszystkie nie mam tak ze kupuje tylko dla chlopca lub dla dziewczynki mysle ze beda dobredla corci i dla synka:) aha i pomaranczowe. Dzisiaj wynalazlam taki sklep komis dla malych dzieciaczkow i tam sa super rzeczy i chyba tam skapletuje swoja wyprawke bo troche nowych mam i reszte tam dokupie:) Dziewczynki zrobie zdjecie rzeczy ktore juz kupilam i powiecie czy ladne:) Pozatym nic nowego sie u mnie nie dzieje maz w pracy bo na nocke dzisisja ma i sama siedze sobie. oki to zmykam narazie. AHA MINI CZEKAM NA WAGE TO UAKTUALNIE TABELKE BO ANI NARAZIE NIE MA BO PEWNIE W NOWYM DOMKU NIE MA JESZCZE NETA WIEC TYLKO MINI ZOSTALA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sobie mozecie mojego potomka poogladac bo wstawilam zdjecie z usg... wprowadzam legende do zdjecia: po prawej glowa z glowy w miejscu nosa wyrasta raczka ale nos tez widac... po lewej taka cienka linia na czarnym tle to noga... moze po takim opisie skojarzycie ze to naprawde czlowiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu a jakie to bylo USG?? bo na moim to wyraznie widac czlowieczka a byl to 12tc czyzby moja dzidzia byla taka wyjatkowo wielka?? czy to poprostu usg inne?? aha ile twoja dzidzia miala bo moja 5.8cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja miala 4,5 cm nie no po prostu ja nie mialam 3d tylko 2d nastepne zrobie 3d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak nawiasem mowiac to twoja dzidzia malutka chyba to moje takie wielgachne:) hehehe chyba jednak bedzie syn a u ciebie moze corcia ale ty wolisz synka nie?? a ja corcie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze nic nie znaczy tak naprawde to dopiero sie okaze czy duze jak juz sie urodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w poprzedniej ciazy jak mialam ostatnie usg w 32 tc to moj marcin mial 1780g a jak rodzilam to wazyl 3880g czyli przez niecale 2 miesiace przybral 2 kilo... wiec jeszcze nie wiadomo czy bedzie male czy duze a poza tym to z tego co wiem to wlasnie na samym poczatku nawet przez 4 dni dziecko moze urosnac ponad 1 cm wiec mozliwe ze w takim samym wieku ciazy byly nasze dzidzie zblizone wzrostem... oczywiscie zycze ci zeby twoja dzidzia byla duza i zdrowa ale sobie zycze tego samego no i pozostalym dziewczynom tez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze tak ale teraz mozemy sobie tak gdybac! asiu bo obie jestesmy w taym samym czasie jak twj brzuszek?? jaki jest?? wyslac ci zdjecie na maila mojego brzyszka?? a ty masz zdjecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie jeszcze nie mam zdjec bo nie ma mi kto zrobic bo moj maz caly czas w rozjazdach ostatnio... jutro powinien byc to cos mi popstryka... a ja bardzo chetnie obejrze twoj brzuszek... i jak tylko bede miala swoj brzuszek na fotce to odwdziecze sie tym samym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie obejrzalam... fajna ci kuleczka rosnie... ja to mam olbrzyma w porownaniu do twojego brzusia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zobacz asiu a ty wogole nie tyjesz tylko sam brzuszek ci rosnie a mi?? nie dosc ze brzuchol:) to jeszcze tyje od jakis 3 tygodni po 1 kg na tydzien zgroza:( a tak wogole to zaowazylam ze dupa mi urosla:P no ale trzeba sie z tym liczyc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze ale jak tak dalej pojdzie to pod koniec ciazy sie bede toczyc a ty chociaz bedziesz mogla chodzic wiec nie wiem kto ma gorzej... poza tym ty szczuplutka jestes a ja nie bardzo wiec ja mam zapasy jeszcze sprzed ciazy... no i tez troche przybieram... jakby nie bylo to juz prawie 2 kilo do przodu mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choc i tak u mnie nie jest jeszcze tak najgorzej teraz bo w maju tego roku wazylam (bagatela) 90 kilo... to dopiero monstrum bylam... a zanim zaszlam w ciaze udalo mi sie ponad 10 kilo zgubic i dzieki temu licze na to ze nie przekrocze stowki w 9 miesiacu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi w pierwszej ciazy tez poszlo w tylek glownie a teraz to typowo w brzuch... nigdzie indziej nie zaobserwowalam jakis przyrostow... nawet piersi (buuu) a liczylam ze choc raz w zyciiu bede miala duze (w poprzedniej ciazy tez mialam male i nawet jak karmilam to nie urosly ani o numer)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej to powedz mi jak ty to zrobilas ze schudlas 10kg ty nic nie jadlas?? e tam bedziesz sie toczyla bedziesz nie martw sie:) ja teraz zaczynam sie ograniczac z jedzieniem tzn nie opycham sie na noc bo wczesniej nororycznie to robilam a teraz powiedzialam KONIEC to moze nie bede tak tyc ale oczywiscie sie nie glodze nie nie. asiu ty sie znasz bo ja nie wiem jak to sie patrzy jak mi brzuch osnie w gore?? czy w dol??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz juz sobie ciebie otwieram zeby obejrzec... cos sie nie chcesz otworzyc... hmm... moim skromnym zdaniem brzuch masz u gory bardziej niz u dolu... mi za to teraz rosnie typowo od dolu... w poprzedniej ciazy rosl od gory i byl cala ciaze wysoko... czasem mialam wrazenie ze mam go praktycznie pod broda... i mialam tak do konca... bo mi brzuch nie opadl przed porodem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej asiu to chyba bedzie chlopak jak mowiesz ze tak jak u ciebie wczesniej:( no ni wiec chyba nastwaiam sie na chlopca ale co tam ciekawa jestem jaki masz teraz brzuszek jak to jest jak rosnie od dolu bo tak szczerze powiem ja tego nie rozrozniam hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wpadlam tylko sie przywitac i powiedziec,ze u mnie jest ok. Niestety nie mamy jeszcze u siebie podłączonego internetu,dopiero w przyszłym tyg,ale bardzo tesknie i smutno mi bez tych pogawędek:(Mieszka sie super,ale niestety bałagan Nas nie opuszcza:(nie wiem kiedy to wszystko ogarniemy:( Czuje sie dobrze,dzisiaj zakupiłam swoje pierwsze ciazowe spodnie,bo stare jeansy mie troszke juz cisneły.U mnie juz zaczął sie 2 trymestr,ale to leci!!Hurra . Piniu,wazylam sie dzisiaj i waze tyle samo 57kg. Pozdrawiam was bardzo serdecznie,nie moge sie doczekac jak znow dołacze:):) Oki uciekam,bo na chwile dorwałam sie do komputera siostry trzymajcie sie ciepło papapa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, to tylko ja nie mam brzucha??? Oj, ale Wam zazdroszczę. Piniu, Asiu, czy ja też mogę dostać Wasze zdjecia? Jak mi cos urośnie w końcu, to podeslę swoje. Tęsknię już za brzuszkiem, bardzo. Na zakupach nic nie kupilam, jak to ja, zawsze cieżko mi cos kupić. Wybredna jestem. W szoku jestem, że tak trudno kupić kombinezon dla małej. Bardzo mały wybór. Aniu, czekamy na Ciebie!!! Idę szukać ubrań na allegro. Jakiś golf-tunika mi sie marzy. Dzis w lumpku jak na złość napatoczyły mi sie sliczne, różowe pajacyki. Aż mnei ścisnęło... ale nie kupiłam, skoro może być chłopiec. Oby do grudniowego usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, Asiu, ja też sie chętnie dowiem jak schudnąć 10kg. Po porodzie na 99% będzie mi to potrzebne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×