Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

Asiu to zaczynam się przekonywać ... Z tego co czytałam to łatwiej wygrać w totolotka niż żeby przechorowana świnka u małego dziecka miała takie konsekwencje jak niepłodność :P:P Jeszcze mam troche czasu na przemyślenia :) Borys dziś miał tylko jedną drzemkę , no własciwie dwie , padł o 10:30 spał 45 minut po czym jak wstał to tylko na rece chciał i tak po około 20-30 minutach położyłam go z powrotem i usnoł i spał sobie do 13 :) Zobaczymy jak nocka :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki czyli powiedzcie mi teraz idziemy na szczepienia na roczek i bedzie takie obowiazkowe na: odra, swinka, rozyczka, i jak ktos chce to na ospe tak?? dobrze mysle bo juz sie pogubilam sama?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini albo nic o tym nie wiadomo... kto to moze wiedziec czy 3/4 bezplodnych facetow ktorzy nie wiedza dlaczego sa bezplodni nie ma tego od zapalenia jader w dziecinstwie, ktore moglo bezobjawowo przechodzic... bo i skad maja wiedziec ze to od tego skoro nawet nie wiedzieli ze maja zapalenie jader... ja tam wole na zimne dmuchac... no w kazdym badz razie ja cie nie namawiam bo masz swoj rozum i zrobisz napewno tak jak bedzie najlepiej dla twojego dziecka... moja lila koszmarna dzis ale za to idzie 3 zab wkoncu po 3 prawie miesiacach przerwy... juz widac bialy pasek na dziasle wiec albo w nocy albo najdalej jutro sie przebije calkiem... a mala skrzeczy i skrzeczy... straszna beksa sie z niej ostatnio zrobila... ona nawet skrzeczy jak na tylek pacnie ze stania... ale to chyba bardziej ze strachu niz z bolu bo ona strasznie bojazliwa jest... nie to co moj marcin jak byl maly i sie przewrocil i nawet sobioe guza nabil to sie tylko otrzepal i polecial dalej... prawdziwa mala dziewczynka mi rosnie... taka delikatna i wrazliwa... kiedys jak jeszcze marcin byl maly to sie zastanawialam czy u takich malych dzieci juz widac roznice plci (chodzi o charakter) i teraz widze ze widac... marcin od poczatku byl silny odwazny taki meski a lila taka kruszynka jest subtelna... piniu a wiesz ze nie wiem co z ta ospa... musze poczytac... na odre swinke rozyczke jest napewno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIU, MMR na który idziemy jak dziecko ma roczek to jest śinka, odra różyczka. Szczepienie na ospę nie jest obowiązkowe, ale zalecane i płatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skopiujcie linki i usuncie spacje przed przecinkiem to wejda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borys wstał o 5 :O mimo wczorajszej jednej drzemki i jeszcze w nocy troche dał mi popalić ... ech nie ma we mnie nic energii Asiu jak czytam o Lilce to jak byś o Borysie pisała ... he he beksa się zrobił straszny ale nawet nie jak się stłucze , tylko jak coś jest nie po jego myśli :P Mam nadzieje ze to rozdrażnienie to od zęba bo tez już widać kreskę na dwójce górnej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej . A ja chora jestem,mąż też :( już wczoraj wieczorem Nas łamało :( dzisiaj rano obudziłam się z potwornym bólem głowy,cieknie mi z nosa i na dodatek w nocy dostałam okres :(:( Nota bene pobudka po 5 :( dziewczyny nie mogę normalnie funkcjonować,wszystko mnie boli,jest mi zle,a wiadomo przy dziecku nie ma czasu na leniuchowanie. Jeszcze dzisiaj przaktycznie cały dzień będziemy sami,bo Sz.odrabia godz.za wczorajsze wcześniejsze wyjście/ MINU-łączę się w bólu z Tobą. Jedyna pozytywna rzecz to to,że jestem zadowolona po wczorajszej wizycie u dermatolog,konkretna,rzeczowa kobieta. Na pewno to nie jest skaza białkowo,ani inna żadna alergia,teraz ponoc jest \'\'moda\'\' jak to stwierdziała mówić ,na każdą wysypkę alergia ech,ja tam nie wiem. W każdym bądz razie zniknie Mu to ,i jak stwierdziała dzieci mają takie wysypki ,jedne mniejsza drugie większą . Zobaczymy ,przepisała maść robioną na receptę ,kontrola za 3 tyg. Jej,zróbcie mi śniadanie ;) nic mi się nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu super ze dermatolog taka konkretna .. Własnie wkurza mnie to ze każdy lekarz od razu doszukuje się alergii, a czytałam kiedyś ze wysypka może byc tylko reakcją na nowy produkt . Borys miał taką jak pierwszy raz dostał zamiast mleka troche soku marchwiowego . .... Borys padł ,troche go przetrzymałam , nie wiem czy uda się dziś o jednej drzemce nam wytrzymać , zwłaszcza ze jak spiący to od razu krzyczy i piszczy i sie awanturuje co by go na ręce wziąć ... Zresztą ostatnio ma takie akcje ze nie wiem o co chodzi np dziś wziełam go za raczkę i mówie gdzie idziemy ?? No to on ruszył , uszedł pare kroków i nagle w ryk i to taki nie do opanowania ( tzn opanować by mogło tylko wzięcie go na ręcę) i tak chyba z 10 minut wrzeszczał ... wczoraj wieczorem było dokładnie to samo przebudził się o 20 i ryczał prawie z godzine bo chcial zebym go na ręce wzieła . A ja nad nim siedziałam głaskałam , dopiero jak się wkurzyłam i wyszłam to po 5 minutach już spał :O Oszaleć idzie ... Dobrze ze chociaż słonko wyszło, taki optymistyczny akcencik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja lila wlasnie usypia... maruda moja to placze caly czas... czasem jest tak ze nic nie chce nawet na rece... no dobra a ja mam pytanie troche dziwne i pewnie wyjde na wyrodna matke ale co kupic malej na urodziny jak ona wszystko ma??? i czy jest sens kupowac cos na sile skoro ona jeszcze malo jarzy??? ja to bym najchetniej w ten dzien sobie jakis rodzinny wypad zrobila... do zoo np. jakby ladnie bylo (tak jak w zeszlym roku)... no a jak nie to tradycyjnie u babci z tortem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu czyś ty oszalała :P co się przejmujesz prezentem , przecież pierwsze urodziny to impreza dla rodziców i rodziny nie dla dziecka . Jedynie co to ze względu na Marcina moze bym kupiła jakiś drobiazg zeby nie było ze ma urodziny bez prezentu ,ale tak to nic a nic bym się tym nie przejmowała ... Nie dajmy się zwariować ......:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU, bidulko, dużo zdrówka życzymy 🌼 Tez lubie takicjh konkretnych, ze zdroworozsądkowym podejściem lekarzy. Mikuś pewnie ma taka wrażliwą skórę, że na wszystko reaguje, nie musi to być przecież alergia. ASIU, moze jakąśs pamietkwą rzecz kup Lili, taką wartosciową emocjonalnie. MINIU, to aktywny egzemplarz Ci sę trafił z tego Boryska:D Witaj w klubie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliśmy chwilkę pospacerować ... dziś z obiadem musiałam Borysa gonić , wyspał się 2,5 h i nie chciał siedziec na krzesełku :P Rzeczywiście ruchliwy egzemplarz mi się trafił ... Kiwi jak dziś w pracy ?? nadal młyn ?? Aniu a ta lekarka to co powiedziała , ze co to jest ?? Borys ma na nóżkach ale takie niewidoczne jakby gęśia skórka w niektórych miejscach ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ANIU---kuruj sie bidulko, jak uspisz Mikusia to sama tez sie kladz wypoczniesz. Oj niezazdroszcze wiem jak kiedys mnie glowa bolala nie moglam wstac to myslalam ze oszaleja a moja Kropinia stala przy mnie a ja nie moglam glowa ruszyc na szczscie mamcia przyszla... a u nas lepiej ze wstawaniem budzi sie tak ok 7.00 ANIU a probowalas jak sie obudzi dac pic?? moze by zasnol znowu?? KIWI---bardzo Ci dziekuje za pmoc o szczepionce poczytalam, choc wczesniej tez szukalam jakis stron ale tylko o tym autyzmie pisali juz wszytko wiem:) JA NA OSPE SZCZEPIE A WY?? ASIU---a moze kup cos takiego co Lilka bedzie miala na \"cale zycie\" taka rzecz ktora bedzie mogla miec teraz i rowniez jako Panienka my np a raczej chrzestny Natalki kupil ogromnego misia; http://www.allegro.pl/item584449988_elegancki_mis_160cm_gigant_na_prezent_slub.html on akurat kupil w sklepie ale jest prawie taki sam ten bialy tzn taki ecru i wiem ze Natalka bedzie go miala na cale zycie bo nawet jako dziewczyna juz starsza moze sie poprzytulac do niego. Moja kupmepla miala podobnego i pamietam ze stal u niej jak jeszcze do licenum chodzilysmy sluzyl nam czasem za fotel swietny byl i dostala go wlasnie na roczek dlatego tak wymyslilam uwazam ze to taka fajna pamiatka:) od calej reszty to Natalka dostanie pianieazki, i wplacimy jej na konto tak samo jak zrobilismy z pieniazkami ze chrzcin bedzie miala jak bedzie starsza na jakies wyjadzy lub na co bedzie chciala, uwazam ze to dobra inwestycja a dziadkowie P. czyli pradziadkowie Natalki wplacaja Jej od kiedy sie urodzila co miesiac po 20 dolarow na konto wiec bedzie miala na przyszlosc kto wie moze dolar skoczy a moze to beda grosze:P a jezeli chodzi od Nas od rodzicow to sama nie wiem co by jej kupic myslalam o takim samochodziku co dziecko moze wsiasc i mozna nim sterowac tzn rodzic steruje fajny taki gadzet bo faktycznie pozatym to wszytko ma jakies miski, rozne zabawki, klocki wiec na kupe nie ma co tego skladowac a takie cos to farjda a moze pozniej sie sprzeda komus lub na allegro a ja smykalke do tego mam:P:P:P ale to sie jeszcze zastanawiam, narazie tak mysle. cos takiego oczywiscie rozowy:) http://www.allegro.pl/item590491576_import_ustka_smart_pilot_2_5_lat_mega_okazja_hurt.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pinia misiek super tylko wiesz ja juz mam w domu 3 takie troche mniejsze (ok 130cm) i nie mam tego gdzie trzymac... 2 leza u nas w lozku bo nie ma gdzie tego postawic a dzieci i tak z tego nie korzystaja wiec maskotki sobie odpuszcze tym bardziej ze mam ich naprawde mnostwo... no wlasnie myslalam nad jakas pamiatka ale za bardzo mi do glowy nie przychodzi nic... zaraz na all posiedze i cos popatrze i przesle linki to mi doradzicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piniu Borysek ma taki rowerek , no nie identyczny ale w takim stylu własnie do pchania i do jeżdżenia . Dostał ostatnio od tesciowej ... Spoko jest , lubi w nim jeżdzić i sobie co chwilkę włącza melodyjki :) ASiu a może taki album-książkę ze zdjęciami ?? Sa w rossmannku do zamówinia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiram wieczorkiem padam znog. Napracowalam sie umylam caly przedpokoj od sufitu po podlogi i lazienke, odkurzylam mieszkanko i kurze starlam, zrobilam pranie obiad dla nas kurczaczek a natalka lane kluski na rosolku:) i nie mam juz na nic sily buuuu..... MINIU---mysle ze jeszcze nie powinno sie dawac jeszcze tej przyprawy, jest dosc aromatyczna i ma specyficzny smak ja bym sie na Twoim miejscu wstrzymala, tymbardziej ze Borysek ma wysypke, swoja droga Miniu niezle eksperymentujesz na Borysku ogorki kiszone:P ale jak lubi niech je ja narazie bym jednak curry nie dawala moze po roku tak ok 15miesiaca ale oczywiscie zrobisz jak uwazasz twoje decyzja:) Czyli mowisz ze ten rowerek fajny?? wlasnie zaczelam sie zastanawiac nad tym samochodzikiem podoba mi sie bardzo ale cos podejrzewam ze on to bedzie po prostym ladnie jecha a jak taka trawa to ciekekawe jak bedzie jeszcze musze to przemyslec, ten rowerek fajny zawsze chyba wiecej wykorzystamy niz takie auto... ASIU---nie no mysle ze jak masz taki jezdzik to nie ma sensu kupowac rowerku bo to wsumie podobne, a moze jak Mini mowi zrob jej taka fotoksiazke z pierwszego roku. ja taka mam i w niej najwazniejsze wydarzenia to wspaniala pamiatka. ANIU---jak sie czujesz?? zmyakm obejrze chwile prawdy i ide spateczki DOBRANOC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIU, oddaj mi troche swojej energii i chęci do porządków przedświatecznych:) Ja codziennie padam na twarz ze zmeczenie, a gdzie tu jeszce pucowac mi całą chałupę. Mąż ma zaz zadanie umyć okna. zobaczymy, czy ZDĄZY przed świetami:D Mi sie bardzo ten rowerek podoba, jest lekki, ładny, zajmuje niewiele miejsca i dziecko wiecej w nim pojeżdzi, niż na takim duzym samochodzie z napędem. Też muszę pomyśleć o jakimś rowerku dla Leni. Ja w pracy. Jestem wypompowana, wczoraj miałam cieżk idzień. Brak urlopu i praca za 2 osoby daje mi sie już we znaki, nie wyrabiam. Co do pracy, to nadal nic nie mam na papierze, wiec nic Wam nie piszę, żeby nie zapeszyć. Ma sie podobno w kwietniu wyjaśnić. A tu przecież jesszcze trzeba sie dziećmi zajać, dom ogarnąć. Dobrze, że gotowanie mam chociaż z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie znów 5 podbudka :P to juz zaczyna być nudne ... He he dziewczyny :D bez paniki ... Wczoraj ugotowałam sobie ryż z carry ...w sumie to duzo go tam nie było bo do wody dosypałam odrobine i Borys mi troche tego ryżu zjadł i zastanawiałam się czy może taki jeść .. Bo np dzieci w tym wieku mogą jeść juz śmiało , posiłki doprawiane pieprzem , czosnkiem czy słodką papryką :P A co do ogórka to czytałam w poradniku hippa ze chyba po 7mż można już dawać , tak jak słodką paprykę do zupki ... Kiedyś już mu zrobiłam zupe ogórkową ale nie chciał jej jeść i chciałam się przekonać czy samego ogórka zje ... no i zjadł :) Piniu a jak sprzątasz to co w tym czasie robi Natalka ? Potrafi się sama dłużej sobą zająć . U mnie to niestety nie możliwe i nawet jak sprzatam prz Borysie to po kilkunastu minutach mu się nudzi ze się nim nie interesuje i ryczy żeby go wziąśc na ręcę . Achmed mały :D Kiwi to Ty mi oddaj swojej energii choć odrobine... . Jak ty to robisz ? dwójka dzieci , praca zawodowa i jeszcze obowiązki domowe . wielki szacunek :D Ja zaraz się biore za jakięś sprzatanko ... niech to słonko wyłazi ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. U Nas mały szpital :( mąż pojechal do lekarza,bo masakrycznie się czuje,ja też ledwo zyję :( Mikołajek zdrowy tfu,tfu. MINIU- u mnie pobudka o 5.15 :P też to już się staje nudne heheh smykol mały, Dałam Mu wody,ale gdzie darciuch mały domagał się cyca porannego,ale matka wytrwała i nie dała,żal mi Go było ,no ale co miałam zrobić. Potem już nie usnał,mąż Go wziął ubrał ,zrobił śniadanie ,a ja jeszcze podrzemałam chwilę. Teraz tylko położyłam Go do łóżeczka i w momencie mi zasnął. Ja też już kiedyś gotowalam zupke ogórkową z przyjemnością zjadł Mikuś,paprykę żółtą też do zupki dodałam i wszytko okejos było :):) MINIU ,a odnośnie tej wysypki,chociaż na moje oko to jest jakiś dziwny rodzaj wysypki,po wysypka kojarzy mi się z krostkami ,a to były plamy,strupki takie suche,nic lekarka nie powiedziała skąd jest. Teraz nagle to wszystko zniknęło tzn.jeszcze coś tam widać ,ciałko wysuszone,ale jest o stokroć lepiej. Maść rewelka !!!! wczoraj na wieczór plamy były ognisto czerwone ,a dzisiaj śladu po nich nie ma :):) PINIU-ja sprzątanko na przyszły tydzień zostawiam sobie :) KIWI-nic nie piszę,ale mam nadzieję,ze to AWANS !!! cichosza ;) Aaaaaa i teraz najważniejsze !!!!!!!!! EMILKO-przekaż Olusiowi najserdeczniejsze życzonka urodzinowe :):) Niech Wam rośnie zdrowo ten Mały Duży już człowieczek,niech nigdy usmiech nie schodzi z Jego buzki,niech spełniają Mu się wszystkie marzenie :) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu no to nie zazdroszcze szpitala w domu :( Zdrówka dużo :D Emilo ,no tak, bo to przecież rok temu o tej porze pisałaś nam że wody Ci odeszły :D i na świat przyszła Twoja kruszynka :D i światu przez pomyłkę oznajmiłaś ze to nie taka kruszynka tylko 5,2kg wcześniaczek :P :P Wszystkiego naj naj naj dla Olka .... no i całuski prosze przekazać od cioci Mini :D Dziewczyny potrzebuje kupić firankę , no i powiedzcie mi czy te żakardowe to są świecące?? Ja szukam jakiejś matowej najlepiej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU-nie ,nie te żakardowe nie są świecące,one są tak jakby heheh jak tu teraz napisać ;) takie z wełny jakby ,nici widać. Świecące są z organtyny,ja osobiście lubię bardzo firanki z kreszu ,matowy ,ładny materiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście, OLUŚ dzis konczy RoCZEK!!!!!!!!! Wszystkiego naj... Gwiazdko 🌼. Nasz pięciokilowy wcześniaczek już ma rok, Boże, jak to zleciało. MINIU, Achmed, dobre:D:D:D PINIU, zdradź tajemnicę ,jak udaje Ci sie sprzatnąć przy Natalce, Chętnie skorzystam z pomysłów, jak ałą zajać. ANIU, bidulki. Dużo zdrówka dla Was. Co to za maść, jak sie nazywa? Sterydowa? Co do pracy, cccciiiiiiii....chosza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×