Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

witam... dziekujemy za zyczenia!!! mojej lili sie dzisiejszej nocy cos stalo i budzila sie co chwila takze wyspana raczej nie jestem... posylam wam zdjecia z wczoraj... lila znow ma straszny katar i nie wiem czy to z przeziebienia czy z zeba czy z uczulenia... dosyc juz tych katarow u niej mam... poza tym lila sobie wczoraj na urodziny prezent zrobila... zaczela raczkowac... cos jej sie na strare lata pomieszalo... teraz jak juz prawie chodzi to jej sie na raczkowanie zebralo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale pięknie :D Wczoraj pół dnia byliśmy na spacerze , dziś też idziemy na ogród do cioci Macka . Aniu . ja zamiast styropianu mam za to walające się co dzień od nowa i od nowa kępki sierści kociej :P Jak walczą ze sobą to wyrywają sobie nawzajem i niestety jest to nie do opanowania :( Borys śpi podobnie jak Miko ,dziś nawet 5:40 , ale w sumie jest grzeczny więc nie mam co narzekać :P No i wypróbuj to mleko smakowe , Borys tez samego mleka pić nie chce więc je trzy razy dziennie kasze :P Piniu Natalka cudna :D Ona jest taka zabawna ze szok ,a jakie śmieszne miny robi :D:D Super to zdjęcie co sama stoi na murku :) Emilko ale masz chłopa już duzego . Olek to już mały mężczyzna :) nawet ma koszulę jak tata :D:D super . A tort mistrzostwo świata , strasznie mi się spodobał , zamawialiście , czy piekłaś ? No i muszę przyznać ze ślicznie wyglądacie .. Kiwi to jeszcze nie macie terminu chrztu wyznaczonego ? A jak to u Was jest z tym chrztem ? różni się czymś od takiego katolickiego ? Asiu kolejny raz napiszę . Lila ma niezwykły typ urody , od razu widać że dziewczynka , taka mała panienka ... i ma cudowne balerinki :D Ja wam za chwilkę wyśle zdjęcia z wczorajszego dnia :P to bedziecie miały co oglądać .. Kiwi , Aniu ja waszych pociech już dawno nie widziałam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! a co u nas takie pustki ??? wiecie co wam powiem ciekawego-moja lila zgrzyta zebami... nie wiem jak ona to robi szczegolnie ze ma tylko 4 z czego 2 dopiero ledwo co wyszly... smiesznie to slychac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, Borys tez zgrzyta i syn mojej siostry także :D tak chyba wypróbowują nowy sprzęt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu, dziewczyny, nei mam na nic czasu i nie piszę. Wczoraj dopiero zaglądnęłam do poczty i obejrzałam zdjęcia od Was. Wszystkie dzidziuchy ślicznre. LILA to jak królewna wystrojona, pantofelki, sukieneczka.Marcin ASIU to chyba sporo wyrósł i wysmuklał, spowazniał na twarzy. PINIu, Natalka mała cyklstka, ślicznie. Fajnie, że przyzwyczajacie ja do aktywnego spędzania czasu. Oluś, mały cwaniak, wiedział co wylosowac na roczek:p MINIU, Borys jaki opalony, czy marchewki dużo pije? Zdjęcia jak ze środka lata normalnie i omyślec, ze to dopiero kwiecień. MINIU, czekamy jeszce na info od chrzestnego, jakie terminy mu nie pasują, bo on dużo podróżuje służbowo, Chrzest sie różni całą oprawą, jest dłuższy, lenka będzie miała np. dziurke w rajstopie bo ksiaz będzie czymś smarował stópkę. /ja praktykująca nie jestem, to tak mówię, co pamiętam. No i zasadnicza różnica: w grekokat. dziecko jest przy chrzcie od razu bierzmowane, takie 2w1:) MINIU, ostatnio nei słałam zdjęć, bo zamieszzcałam je na nk, to dziewczyny pewnie widziały, bo maja profile. Ale Tobie wyślę na pocztę. I jesli chcecie, mogę jeszce dorzucić z chrztu Olgi kilka, to zobaczycie jak to mniej więcej wygląda. Spadam pracować, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas Lenia nie zgrzyta zębiskami, ale za to ma zgryz jak M. Hakiel:( A palucha doi namiętnie:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U Nas też wszystko w porządku :) Dokładnie tak KIWI pisze dzieciaczki sliczne :) normalnie nadziwić się nie mogę,jak One szybko rosną ,stają się już takie \'\'dorosłe\'\' ;) niesamowite,to już nie są niemowlaczki :) PINIU-powiedz mi czy takie krzesełko na rower jest bezpieczne,bez problemu Natalka w nim jechała? Też się nad czyms takim zastanawiam ,ale boję się czy Mikołajek nie będzie się bał w tym jezdzić ? Jak możesz to podeslij mi linka do tego fotelika,oczywiście jak będziesz miała chwilkę ? KIWI-i jak w pracy wyjaśnia się już coś? można cosik świętowć ? :) cichosza ;) nie zapeszam :) Hmm,to nie dobrze,że Lenka tak ssie paluszka,ale jak Ją odzwyczaić od tego ? :( I co kupilita ten dywan juz :P ? ASIU,MINIU-Mikuś też zgrzyta ząbkami -niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi pewnie że ślij zdjęcia z chrztu Olgi , No i proszę nie obrażać Lenki porównując ją do Hakiela :P Może spróbuj jej smarować czymś paluszka żeby nie ssała np sokiem z cytryny ... a może poszukasz na necie , pewnie doświadczone mamy mają jakieś sprawdzone metody ... Aniu nie przejmuj się zgrzytaniem , jak nie robi tego w nocy to nie ma się czym martwić :D dzieci tak poznają swoje ciało , swoje możliwości .. Żebyś Ty widziała jak Borys się za włosy targa , masakra czasami ... My jutro jedziemy do Ikei :P będę szaleć ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU-hehhe,to tak samo jak Miko też uwielbia ciągnąć się za włoski,i jeszcze nie napiszę gdzie ,jak Go przebieram ;) oj chyba lubi to :D :D Ikea,też mi się marzy :) może po świętach, bo muszę kupić lampę do Mikusiowego pokoiku i chyba takie plastikowe pojemnki na zabawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borys też masakruje siusiaka :D Niedawno odkrył ,co ma tam pomiędzy nóżkami :D:D:D Aniu i co próbowałaś to smakowe mleko ?? tzn nie Ty tylko Mikuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi, hi, u mnie Lenka nie ma sie za co ciągać:D Wysłałam Wam zdjecia z chrztu Olgi i MINIU do Ciebie marcowe moich dziewczyn. ANIU, nic sie nei wyjaśniło, nie chce mi sie, nawet o tym pisać, bo szkoda słów... MINIU, chwal sie zakupami z Ikei. Wczoraj byłam na zakupach z koleżanka, kupić cos na zajaca dla dziewczyn. Lenie kupiłam takie kolorowe kubki: http://www.allegro.pl/item602711443_playskool_barylki_ustawiaj_jak_chcesz.html dla Olgi: http://www.allegro.pl/item601816035_syrenki_muszelki_eppe_3szt_hit.html http://www.allegro.pl/item602646880_littlest_pet_shop_bratz_yasmin_laleczka_639.html Ta laleczka to jest z calym zestawem kilkunastu zwierzakow, tylko nie moglam znalezc takiego na allegro, żeby Wam pokazać. Dla Lenki musze jeszce cos dokupić, w sobotę pewnie. Tylko co? Moze jakąs lalę? Piękna pogoda, dzieciaki w przedaszkolu w końcu na dwór wychodzą. To dobrze, Olga pobiega na swieżym powietrzu to i spanie bedzie lepsze. Spadam pracowac, dziś wizyta \"góry\". Tak przynajmniej zapowiedziała się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj puchy, puchy... moja lila ostatnio sie taka smieszna zrobila, ze tylko siedze, patrze na nia i sikam ze smiechu... i niepokoi mnie jedna rzecz... dawno jej nie wazylam ale zauwazylam ze bardzo zeszczuplala wiec ja zwazylam i wazy troche ponad 10kg a dlugosci ma 84cm czyli calkiem sporo... czy ona nie za malo wazy??? na buzi jest pucka ale brzuszka nie ma wcale i widac jej zebra... je sporo ale jest baaaaardzo szczuplutka... czy to moze byc wynik tego ze ja tyle czasu piersia karmilam (podobno dzieci piersiowe sa duzo szczuplejsze od butelkowych)... choc moze niepotrzebnie sie martwie bo moze dzieki temu pozniej tez nie bedzie miala problemow z tusza... kiwi marcin ostatnio nie przybiera na wadze (gdzies od roku)... jego waga waha sie tak w okolicach 31kg...bardzo tego pilnuje... a rosnie przeciez wiec moze i troche wysmuklal choc moim zdaniem wciaz za duzo wazy... ma ok 130cm wzrostu teraz a ubrania nosi na 140-146 czyli na 10-11 lat... no i w zasadzie wszystkich rowiesnikow przewyzsza conajmniej o glowe... twoja olga tez taka duza nadal???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu, AGDZIE, DYWANY NIE KUPILIM. oSTATNIO ROBILIM WYWIAD PO RODZINIE, CO KUPOWAŁA NIEDAWNO DYWANY, JAK SIE SPRAWUJĄ, TO ŻEM COSIK SIE DWOEIDZIELI. Tylko kasy zabrakło:( Chrzest sie wysunał na pierwszy plan. Kolejka potrzebnych rzeczy do mieszkania jest długa, nei sa one niezbedne, ale chciałabym mieć: dywan, firanki nowe do duzego pokoju, obraz na ścianę d duzego,nową sofę......etc. konca by nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIWI u nas sie na "zajaca" nic nie kupuje... nie ma takiej tradycji... ale powiem szczerze ze juz sie nie moge doczekac zeby malej lalki zaczac kupowac... poki co nie bardzo jest w czym wybierac zeby sie dla takiego malucha nadawaly (zeby nie mialy malych czesci) a te co sa dostepne to srednio mi sie podobaja... kiedys w smyku widzialam takie fajne szmacianki ale ostatnio juz ich nie bylo bo chcialam malej na urodziny kupic... a lenka jak podchodzi do chodzenia??? zanosi sie cos u niej czy nie??? mysle ze moja lila w przeciagu miesiaca juz pojdzie bo stoi ladnie i przy meblach niezle chodzi... czyli bedzie miala 13 m-cy jak zacznie chodzic czyli tak jak ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIU< a Twój mąż szczupły, albo ktoś w rodzinie taki chuchrowaty? Lena też jest chudzielec, nawet 10kg nie waży. Spojrzcie na zdjęcia Olgi z chrztu, co Wam wysłałam, miała wtedy 9 miesiecy, zupełnie inna budowa niz Lena. I do tej pory Olga jest grubej kości, postawna, jak Marcin. ASIU, tak, Olga jest kolos wśrod dzieci w swoim wieku, ubrania nosi na 128cm (8 lat), a waży 25kg. Tylko zapomniałam ile ma wzrostu, musiałabym spojrzeć w bilans, miala w marcu robiony.I z wagą, i ze wzrostem wychodzi z centyli, przypuszczam, że Marcin również. A Lenia chucherko po tatusiu, drobna. Wieć myśle, ze Lili taka uroda, jest drobniejsza niz Marcin. A apetyt ma, sporo je? Co do chodzenia, to Lena jeszce nie chodzi, sporo raczkuje, zasuwa jak głupia, jest bardzo zwinna zauważyłam. PrZ meblach chodzi, zaczyna się też puszzcać i sama stać przez chwilę. Ale do roku chyba nie pójdzie. W sumiei ja, i mąż poszliśmy ok. roku, więc Olga nie wiem, w kogo sie wdała z szybkim chodzeniem. Ale cieszę się, ze Lena tak dużo raczkuje, moze bedzie spokojniejsza niz Olga. Czytałam że dzieci mezomorficzne właśnei szybko zaczynają chodzić i mówić, ale w dzieciństwie dla rodziców potrafią dać gazu. Ja z dwiema takimi sztukami to juz nei dałabym rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIU, a może jakiegos nieduzego bobaska dla Lili? Lenak ma takiego, w Pepco kupowany, taki z 15 cm chyba ma, nie ma tam co odgryźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie wieczorkiem :) ) MINIU-kupiłam mleczko z Nestle miodowe,pyszniutkie jest sama go spróbowałam,niby ono jest od roku,ale dałam Mikusiowi spróbować,ale gdzie tam On samego mleka za Chiny nie będzie pił :( dodałam Mu kaszki ryżowej i zjadł. Muszę po troszku Mu dawać codziennie,bo przecież On musi pić mleko :(,a nie same kaszki . ASIU-hmm,mnie też się coś wydaje ,że Miko nie pójdzie przed roczkiem,chociaż... potrafi bardzoo długo postać bez trzymanki,super chodzi za jedną rączkę ,przy meblach itp,ale sam jakoś boi się pójść :( Co do wagi to tez jest jakiś taki chudziutki,ale długi ,też waży ciut ponad 10 kg. KIWI-,ale Lenka podobna jest do Olgi :) i jaka pucia była z Olgi :) i Ty takie długie włoski mialaś,ale chyba nic z mężem nie zmieniliście się przez te 4 lata ? Przykro mi,że w pracy jeszcze nic się nie wyjaśniło ech :( Lecę na You Can Dance . Pisać i pisać co u Was :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! nie odzywalam sie ale widze ze nie teskilyscie:P hehe Natalka miala TRZYDNIOWKE:(:(:( przez 3 dni temp ponad 38stopni tak goraco a ona biduleczka taka rozpalona. No ale najwazniejsze ze minelo dzisiaj juz nie goraczkowala, jutro idziemy na kontrole i mam nadzieje ze bedzie OK! Do roczku juz wszytko zalatwione. Wczoraj przyszedl rowerek, ale Natalka dostanie na urodziny dopiero:P Jeszcze tylko w piatek na pazurki ide i bede gotowa:):) KIWI---u mnie tez jest tradycja dawania rozych drobiazgow na zajaca ale ze w tym roku tak wypadly urodziny Natusi wiec dostanie prezenty drugiego dnia swiat. To Lenka bedzie miala calkiem inny chrzest niz Olga w sukienusi no i starasza ale fajnie kazda ma inny i napewno inne wrazenia:) MINIU---Borysek cudny taki prawdziwy wiosenny chlopak:) ANIU---my mamy taki fotelik : http://www.allegro.pl/item605176025_fotelik_bardzo_duzy_wygodny_atest_gwarancja.html ale ja kupialm w sklepie nie na allegro ale taki tylko inne kolory, jest fajny Natalka grzecznie siedziala, ale wiesz ona to ogolnie spokojna, ale jest bardzo wygodny duzy wiec glowe moze sobie oprzec no u nas zdaje egzamin wiec smialo kupujcie:) Oki zmykam dziewczynki zycze milej nocki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam aniu jak nie chce samego mleka to nie musi, naprawde... wazne zeby inne rzeczy pil i inne z nabialu jadl i nie musi samego mleka pic jak nie chce... moja lila tez nie pije samego mleka i ze wzgledu na skaze rowniez nie je nabialu i nic jej nie jest... ale mamy sukces bo pic zaczela... moze nie jakos duzo ale pije... kiwi no wlasnie mam takiego wielkiego (prawie taki jak lila) jeszcze z czasow mojego dziecinstwa i jakos wczesniej nie wpadlam na to zeby takiego malego kupic... bo ten co mam to jest zdecydowanie za duzy, lila sobie z nim nie radzi na razie... dzieki za pomysl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi mam zdjęcia :) Sliczna uroczystość , ale to chyba przez to ze cerkwie mają swój urok , jakiś taki przepych w nich gości :)No i fajnie ze tak kameralnie. I Olga na jednym zdjęciu, na tym co ją całujesz w główkę, Borysa mi przypomina . Kiwi a te aktualne zdjęcia gdzie były robione ? Bo śliczne wnętrza :D cudną komodę w motylki wypatrzyłam :P:P Lena ma ogromniaste oczy , coraz większe jej się robią :D:D Podobne te Twoje dziewczyny do siebie ... Asiu to wysoka jest Lila , A waga wydaje mi się w normie ... około 10 kilogramów chyba roczne dzieci ważą , tak średnio ... Aniu ja też tak jak Asia uważam ze Mikuś nie musi pić mleka . Ważne zeby mu dostarczać innym źródłem wapń .. Pomyśl ze teraz już bedzie jadł coraz to więcej nowych rzeczy , masło odrobina na chlebku czy do ziemniaków , jogurty , ser biały i żółty , może kakao u posmakuje , Zródłem wapńia jest też szpinak , rzeżucha , marchewka . Poza tym je przecież kaszki . Borys nie pije mleka od 7mż , to było zalecenie lekarki więc chyba to nic strasznego :P Piniu no to nieżle Natalkę musiało wymęczyć , dobrze w sumie ze teraz a nie w swięta ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam, wczoraj poszłam spać o 2.30:( MINIU, oj tak, dzewczyny są podobne, tylko Lena drobniejsza. A oczy to nie wiem po kim ona odzidzieczyła, bo nikt u nas nei ma takiego koloru w rodzinie. moze jakaś mutacja genowa:D Zdjęcia były robione po rodzinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi, coś Ty placki piekła do tak późnej pory ?? :P U nas wczoraj burza była , fakt mierniutka ale była :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA NIE MIAŁAM CZASU DO WAS ZAGLĄDNĄĆ TYLE MAM ROBOTY. DZIEWCZYNY ŻYCZE WAM WESOŁYCH ŚWIĄT, SMACZNEGO JAJKA, BOGATEGO ZAJĄCZKA I MOKREGO PONIEDZIAŁKU. JUTRO JADĘ DO RODZICÓW ŚWIĘCIĆ JAJKA, W NIEDZIELE JESTEŚMY U TEŚCIÓW A W PONIEDZIAŁEK JEDZIEMY DO MICH RODZICÓW. TAK WIĘC MAMY JEDYN SŁOWEM OBJAZDÓWKĘ. OLEK NAUCZYŁ SIĘ PIĆ PRZEZ RURKĘ Z SOCZKÓW ZE SŁOMKĄ. ŚWIETNIE WYGLĄDA, A JAKI OCZY ROBI ŻE MU SOCZEK LECI :) POZATYM NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO........... jUŻ DOSYC PÓŹNO ALE WSZYTSKIEGO NAJLEPSZEGO DLA LILKI ZA ROCZEK. TO UCIEKAM OLUŚ JUŻ ŚPI A TERAZ CZAS NAPIĆ SIĘ MAŁEGO DRINKA PRZED SPANKIEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaj przepięknie malowanych, Świąt słonecznie roześmianych, W poniedziałek dużo wody, Zdrowia, szczęścia oraz zgody, Z okazji Wielkiej Nocy życzy: Ania,Szymon i Mikołajek :) Pewnie w przyszłym tyg,będzie troszkę luzu to w końcu więcej sobie popiszemy :):) Całuski dla Was i Waszych Rodzin Dziewczynki :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja tez na chwilke! Chcialam Wam zyczyc spokojnych swiat, smacznego jajeczka i mokrego dyngusa:D oraz pociechy z dzieciaczkow:) Odezwe sie po swietach bo podejrzewam ze wczesniej nie bede miala czasu. dobrej nocki papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkanoc to czas otuchy i nadziei. Czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i drugiego człowieka. Życzymy, aby Święta Wielkanocne przyniosły radość oraz wzajemną życzliwość. By stały się źródłem wzmacniania ducha. Niech Zmartwychwstanie które niesie odrodzenie napełni Was pokojem i wiarą, niech da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość... Dziewczęta dla Was i dla Waszych rodzin zdrowych i pogodnych świąt życzy Asia, Maciek, Marcin i Lila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane, radosnych, spokojnych i rodzinnych Świąt wielkiej Nocty, smacznego jajeczka, honego zajaczka oraz mokrego dyngusa. kiwi z rodzinką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×