Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

edi33

CZERWONE I DWIE!!!!!!!!

Polecane posty

Cześć moje drogie te co znam i te ktore nie znam!Jest,udalo mi sie z mezem! To nie samowite po takim czasie.Odpuscilam sobie na jakis czas-nie wchdzilam na forum inie gadalam o tym.Powiedzialam koniec co ma byc to bedzie.Jedno dziecko juz mam.A TU MASZ!Takrze dziewczyny nie martwcie sie nie zalamujcie!!!!!!!!Na was tez przyjdzie czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edii :) witaj Gratulacje szczesciaro własnie sie zastanawialam czemu cie nie ma na kafe :) jak fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabi27 nie wchodzilam bo czasu nie bylo a wogole nie mialam ochoty bo dola zlapalam.pozdrawiam cie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prallinka
GRATULUJE! Mam przyjaciółkę która stara sie od 2 lat... też chciałabym od niej usłyszeć taką informacje :) lae ona sie już leczy z mężem.. Ja sama nie tak dawno zobaczyłam 2 kreseczki a tu już zaczęłam 6 miesiąc :D P.S. Może zaniedługo poczujesz sie lepiej, ja tak najgorzej miałam tylko na początku, potem rewelacja, dopiero teraz zaczol boleć kregosłup i puchnać stopy. A za 2 tyg. mój ślub.. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pralinko-tobie tez gratuluję i szczescia na nowej drodze zycia a kolezance wpadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×