Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małe igraszki

Mamy ze stażem - Czyli tochę starsze dzieci

Polecane posty

to moze faktycznie sprobuj z kefirem? moze polubi? Dzisiaj juz uciekam, bo padam :( Mam nadzieje, ze jutro pogadamy :) Spokojnej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie umiałam się zdecydować dołączyłam dwa bo trzeciego nei umiem che che za chwile dam link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagłosowałam na dzieciaczki słodkie, Pewnie jeszcze śpicie a my z Karolcią od 6:30 już na nogach, takie z nas poranne ptaszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🌼 No to ładnie się rozpisałyście :) jeżeli chodzi o zdjęcia umieszczane w sieci, to staram się zachować prywatność dziecka, dlatego nie umieszczam masowo w żadnych serwisach, portalach czy stopkach, ale nie widzę nic złego w rozesłaniu zdjęć mojego dziecka mailem do znajomych :) dziecko zaprowadziłam do przedszkola i poczułam tą jesień, pełno kasztanów, pożółkłe liście, mgła i już zimno dzisiaj się zrobiło, ale myślę, że się jeszcze rozpogodzi. Zaraz ciepłą herbatkę sobie zrobię i coś dobrego do jedzonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę smacznego ; u nas już powoli słoneczko się pokazuje, idę powiesić pranie, bo jak się dziewczyny rozpiszą to znowu zostanę z tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! dzięki za głosy straszgo odstawiłam do przedszkola, tak mu sie spieszyło że prawie zapomniał dac buziaka mamie, dziś ma pierwsze zajecia z aikido Lena pojedzona aczkolwiek obrabia swoje piąstki - to chyba te zębule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moja wiki w szkole a michas spi hurrraaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny z rana 🖐️ ja wyzbyłam się dzieci co najmniej do 13 :D trochę wytchnienia i spokoju przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corka ama 6 latek a synus ma prawie 4 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, że moje dziecko już skończyło 3 lata i chodzi do przedszkola, bo nie wiem jakbym sobie poradziła a tak będę miała więcej czasu dla Amelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak wasze dzieciaczki wstają do przedszkola? chętnie czy marudzą? Z moją Zuzką to różnie bywa, raz potrafi wstać bez mojego budzenia a raz nawet moje budzenie nie wystarcza, ale muszę powiedzieć, że chętnie chodzi i nie płacze jak się rozstajemy na kilka godzin. Tylko na początku trochę marudziła, ale już się ustabilizowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiek czasem sam wstanie a czasem trzeba go budzić, w tym roku chodzi bardzo chętnie nawet w sobote woła przedszkola ale w tamtym roku początki były baaaaardzo trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie bałam się tego, że mała nie będzie chciała chodzić do przedszkola, tzn. przed wstawaniem jakieś lamenty, krzyki, ale tak nie było, jestem z niej bardzo dumna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry🖐️ witam wszystkie panie🌻 ja juz dziesiaj od rana na nogach i to szybkich.Wlasnie wrocilam od dentysty i mam w koncu chwilke zanim za cos sie zabiore.Tez u mnie dzisiaj pranie:D I to ze 3 pralki chyba.Stawiam dzisiaj na suszarke, bo pogoda niepewna. Zapomnialam sie rano najesc i teraz jestem glodna jak nie wiem co:DA musze jeszcze wytrzymac pol godzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figlarko ta twoja zuzia to taki straszny niejadek?I w przedszkolu tez nie je chetniej?Bo dzieci z reguly w grupie wcinaja:) Maja tez nie wszystko chce jesc,wiec robie jej to co lubi a sobie co innego i tak ja zawsze korci ze sprobuje co jem ja.W ten sposob zaczela jesc wiele rzeczy:)Nie ma chyba nic gorszego niz niejadek.Czlowiek caly czas ma to na mysli,prawda? I to jeszcze gorzej bo same sie nakrecamy i dziecko przy okazji tez.Maja miala taki okres niejadkowy kiedy migdal jej sie powiekszyl,ale wtedy to czesto tak jest ,bo dziecko ma zaburzenia smaku.I powiem ci ze dopuki nie umiala tak jasno zaprotestowac to jadla wszystko chetnia.A od jakiegos czasu chyba jakis bunt przechodzi:), bo sama czasami nie wie juz czy cos lubi czy nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj zapytam Pani przedszkolanki czy Zuza w ogóle coś je, ale na razie nie słyszałam żadnych uwag, więc pewnie je. Może tylko w domu taka marudna jest już sama nie wiem. Ogólnie jest strasznym niejadkiem, właśnie znalazłam kilka fajnych przepisów, niby zwykłe jedzenie, ale fantastycznie wizualnie wygląda a wiadomo dzieci lubią wszystko co kolorowe i nie nudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co? wydaje mi sie ze te nasze dzieci to z nami tak marudza bo wiedza ze z mama to wolno:DPewnie w przedszkolu wcina a w domu wybrzydza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys wpadlam na lepszy pomysl.Pomyslalam ze zrobimy sobie razem kopytka to pewnie bedzie jej bardzo smakowalo.Godzine sie z nia grzebalam w tym ciescie i ta na podlodze w kuchni wszystko porozstawialam ,bo nigdzie nie mogla dosiegnac.Potem ugotowalysmy moje i jej kopytka .Nalozylam jej na talerz ,a ona mi powiedziala ze ona nie chce tych swoich pogrzebanych tylko te moje ladne:D I powiedz jak sie do tego maja te wszystkie madre rady psychologow?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego ja nie korzystam z tych wszystkich rad, ale teraz nie mam wyjścia, bo po prostu szlag mnie trafia jak widzę jej minę przy każdym obiedzie, ale wiadomo przy dziecku nie można okazywać złości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×