Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małe igraszki

Mamy ze stażem - Czyli tochę starsze dzieci

Polecane posty

Witam popoludniowo :) Wpadlam tylko na chwilke, zeby nadrobic zaleglosci :) aga - moja tez rzadko jest Paula, zwykle mamą, tatą, pieskiem, potworem, krokodylem i jeszcze paroma innymi wcieleniami :) figlarko - 🌼 tez jestem z Warszawy :) to chyba taki wiek, ze dziewczynki chca sie malowac, podpatruja mamusie i chca nasladowac. manika - hahahaha czego to panowie nie wymyślą :) moja Jula ogolnie wszystko wynosi do kosza, dlatego muszę go chować :) przed nią, bo by już zabawek nie miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk puk jest tu kto??? Jedna polozona, druga wlasnie usypiam :) Maz poszedl do pracy, wiec wieczor mam wolny :) Strasznie sie wkurzylam, wczoraj wieczorem widzialam jak jakies stare babsko wyrzucilo smieci z 8 pietra przez balkon... Nie mieszkam na parterze, ale szczerze wspolczuje tym ludziom. Z tego co widze, to na tym osiedlu jest to nagminna praktyka... Jak tak mozna robic??? Zastanawiam sie gdzie to mozna zglosic, powinni babsko porzadnie ukarac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jestem chwilke przyklej na dole bloku kartke ze pani spod numeru....wyrzuca smieci przez balkon hihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dopisz jeszcze :mamy zdjecia NIEWIDZIALNA REKA pamietasz taki program? hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam, az wstyd, ale potwornie spac mi sie chce :( Klade sie dzisiaj spac jak dziecko po dobranocce :D Do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry zostalam zawezwana przez dziecko ,bo musiala mi powiedziec jescze ze Lumpek poprzewracal Puchatkowi sloiczki z miodem:D Dobranoc kto idzie spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni mądrzy są, nowe sobie zakupują a my musimy te starocia zbierać ;) a tak na poważnie, to cieszę się, bo do tej pory telefonu nie posiadałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja posiadam.Musze bo nie mam stacjonarnego w domu i bylabym odcieta od swiata.Ale strasznie nie lubie komorki i nigdzie jej nie zabieram.Lezy w domu na szafce.U mnie od telefonow jest M.:) Ja nie lubie gadac przez telefon. Zuzia spi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja buzi na dobranoc dałam a resztą zajmuję się Piotr, typowa procedura albo bajka czytana albo bajka wymyślana, najgorzej z tą drugą opcją, bo to na poczekaniu trzeba wymyślać :D już pomysły się kończą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to powiem ci ze u mnie odwrotnie z bajkami.To mala siada w lozku z ksiazka i wymysla bajke ,ze niby mi czyta:)Albo oglada sobie ksiazeczke z rysunkami.Jakos wieczorem nie chce zeby jej czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M.wykapie ja i ubiera w pizamki ale jakbym ich zostawila potem to by wariowali do polnocy:) cos bym sobie poczytala tylko nie wiem co.Jakas dobra ksiazke najlepiej.I najlepiej to w wannie............:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carolima, jak jesteś z Warszawy, to może nam będzie kiedyś dane spotkać się na jakimś spacerze z dzieciakami? może jesteś jeszcze z Bródna? :) też kiedyś byłam świadkiem wyrzucania śmieci przez balkon, nie jestem konfidentem, ale ten incydent zgłosiłam do gospodarza bloku, nie daj Boże stałby ktoś na dole? kompletny brak szarych komórek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Wreszcie mam trochę czasu żeby do Was zaglądnąć bo od dwóch dni goście w domu,ponieważ córka miała urodziny... wczoraj rodzinka,dziś koleżanki.A ja padam z nóg :D ale teraz relax przed kompem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i pochwalę się tymi \"trochę starszymi\" dziećmi :) mam nadzieję,że dobrze link wkleiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzięki wielkie ...czasem dają popalić nieźle ale daje rade ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga888 ja pochodze z byłego sieradzkiego u mnie dzieci pomyte i śpiątra by jakąś kolację zjeść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wczoraj wieczorem już do was nie zdążyłam, ale dzisiaj jestem od rana. LadyL fajna perspektywa chyba na maluszka w rodzinie gdzie wszyscy już prawie samodzielni napewno będziesz miała super pomoc. Aga informuję że u mnie dzisiaj chmury i za oknem jesiennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×