Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małe igraszki

Mamy ze stażem - Czyli tochę starsze dzieci

Polecane posty

ja już dzisiaj się narobiłam,a jeszcze jutro chyba mnie czeka:( czasami to bym wolała bloki.Ale tylko czasami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. U nas deszcz! inic z moich planów ogrodowych. Aga wydaje mi się że domek swój to zawsze swoje. Chociaż zanim zaczeliśmy budować to też zastanawiałam się nad mieszkaniem ale mój mąż ni chciał o tym słyszeć. i tak w niedzielę mijają 2 latka jak jesteśmy w swoim domku, jeszcze nie do końca wykończonym, ale powoli wszystko się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Jola🖐️ dzisiaj już mi przeszło i też nie chcę bloków:)Tylko tak czasami myślę sobie,że gdybym miała mieszkanko to miałabym w jakims sensie święty spokój.A w swoim domu to jak jedno zrobimy to zaraz trzeba nastepne coś naprawiać i tak w kółko.My tez nie mamy zrobionego wszystkiego ,ale jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wózek kupiliśmy wczoraj w smyku :) prawie 2 godziny zastanawiałam się nad tym jaki ja wózek w ogóle chcę, te biedne kobiety, które mnie obsługiwały już miały mnie serdecznie dosyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguś dużo zdrowia z tej okazji 🌼🌼🌼 Moja Amelka obudziła mnie dzisiaj o 5 nad ranem domagając się jajecznicy i tak o godzinie 5 smażyłam jajeczko :) Znowu Zuza obudziła mnie zaraz o 8, więc nici ze spania były a mamy weekend :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga wszystkiego najlepszego, a więc jesteśmy rówieśniczkami, ja 30 skończyłam w czerwcu. A ja dzisiaj z Karolcią siedziałam od 1 do 4 bo miała stwierdziła że się wyspała, a jak przyszedł mąz aby mnie podmienić przy małej to ona się obraziła i stwierdziła że chce się tulić tylko do swojej mamy. Dzisiaj chodzę jak po imprezie, bo o 7 jak mąż pojechał do pracy to mała wstała. mała figlarko super wózek, ja jeszcze nie wiem jaki chcę kupić, ale Twój jest naprawdę ślicZny zdradź czy cena była przyzwoita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za życzenia.Nie lubię urodzin. Wózek fajny.To jest tylko głęboki czy razem ze spacerówką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mija weekend? W mnie wyjatkowo leniwie, pogodna dodatkowo nie poprawia nastroju :( Agus - 100 lat :) Widze, ze tez waga, ja za 10 dni skoncze 27 i tez jakos nie jest mi wesolo z tego powodu :( Figlarko wózeczek bardzo ladny :) oby Amelce tez sie spodobal :) Zazdroszcze Wam tych domow :) ale jak pomysle, ze musielibysmy mieszkac dwa lata z moimi rodzicami zanim budowa pozwolilaby sie wprowadzic, to naprawde wole mieszkanie... Poza tym ja straszny cykor jestem :P i chyba bym sie bala tak sama z dzieciakami, zwlaszcza jak Luby mialby nocke w pracy. No nic zmykam do mojego sobotniego nierobstwa... nie wiedzialam, ze to takie meczace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos tu pusciutko :( My na nogach od 5 :o Jula stwierdzila, ze sie wyspala... Ide na kwake :) Zajrze pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa77
Cześć dziewczyny. Mam dzisiaj prawdziwe święto Karolcia zasnęła o 20, a wstała o 8 dzisiaj bez żadnego przebudzenia w nocy - pewnie chciała wynagrodzić poprzednią nockę. pozdrawiam i zmykam, jedziemy do znajomych także dzisiaj nie popiszę ale wszystko jutro rano nadrobiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny🖐️ ja jak zwykle o tej porze kawka:) carolima ty to jakies rekordy bijesz:)Żeby wstawac o piątej?:)Moja mała nigdy mnie nie budziła,a jak była malutka to musiałam sobie budzik nastawiać żeby ja nakarmić,bo sie obudzić nie chciała:) My jak zwykle same m. w pracy nawet w niedzielę,ale już nie tak długo. Jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dala mi dzisiaj popalic w nocy :( Jakas marudna, spac nie bardzo chciala, no i wstala wczesnie :( Moeje niestety taka syrenka sie wlacza, ze sasiadow pewnie tez pobudzila... Moj za to odsypia, wczoraj mial nocke, wiec pospi do 12 :) Zadam standartowe pytanie :)Co macie dzisiaj na obiad? Ja zrobie placki ziemniaczane i papryke faszerowana :) Zupy rzadko jadamy :) Maz z tych twierdzacych, ze woda to sie nie naje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na obiadek mam tradycyjnie w niedzielę rosół-dzisiaj z kaczki,a na drugie devolay,ziemniaczki isurówka z czerwonej kapusty.A mój m. zjada wszystko co mu postawisz:) Chyba nigdy nie słyszałam ,że czegoś nie lubi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga jak ci zazdroszczę że masz tak wyrozumiałe dziecko, które nie robi wam nocnych pobudek. Karolcia do 9 m-cy budziła się co 1,5 godz., ale szybko się o tym zapomina. Dziewczyny co robimy dzisiaj na obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ na obiadek u mnie dzisiaj pomodorówka z rosolu od wczoraj:) i coś tam muszę jeszcze wymyślić.Też nie wiem za bardzo co:( Jak minął weeked?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jasteś ty z córką?bo wyglądacie identycznie:D moja niestety niepodobna do mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hb mieliście super pogodę. My byliśmy u znajomego stolarza Mą zrobił mi niespodziankę w niedzielny poranek i pyta mnie czy stać nas na zamówienie sobie łóżka do sypialni i stoliczków, ja oczywiście stwierdziłam że nie bardzo , ale mój mąż optymista uważa że damy radę w zeszłym roku było tak z schodami ja byłam pewna że nie damy rady, a tu niespodzianka zrobiliśmy rozlicznie podatkowe i od razu kasa się znalazła. Także szukam jakiegoś fajnego wzoru na łóżko do sypialni. A że najszybciej po nowym roku będzie nasz zestaw to spokojnie, nie stresuję się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×