Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małe igraszki

Mamy ze stażem - Czyli tochę starsze dzieci

Polecane posty

ok firma to Faberlic - kosmetyki tlenowe jako jedyne mające Aquaftem Aquaftem jest bowiem unikalnym - w skali światowej - składnikiem zawartym w kosmetykach, powodującym faktyczne i skuteczne dotlenienie skóry oraz gwarantującym efektywne dostarczenie pozostałych składników odżywczych (zawartych w preparatach Faberlic) do głębokich warstw skóry. Ta \"innowacyjność\" i skuteczność działania kosmetyków Faberlic leży u podstaw szybkiego rozwoju firmy i jej sukcesu. Faberlic tworzy w kosmetyce pielęgnacyjnej programy profilatktyczne i lecznicze dla wszystkich typów skóry, oferuje także bogata ofertę kosmetyki kolorowej. Wyniki testów klinicznych z użyciem Aquaftenu pokazały, że: · wzmaga on przenikanie związków biologicznie czynnych do głębokich warstw skóry oraz poprawia ich przyswajanie przez komórki. · Stymuluje przemianę materii w komórkach skóry. Przy nanoszeniu Aquaftemu na skórę w komórkach naskórka tworzą się aktywne jąderka. Oznacza to, że w komórkach nastąpiła gwałtowna aktywizacja procesów regeneracyjnych oraz przemiany materii. · Odmładza komórki skóry. Długotrwałe stosowanie preparatów z Aquaftemem znacznie zwiększa zawartość białek skóry- kolagenów i elastyny – w dermie, w związku z tym skóra odzyskuje utraconą jędrność i elastyczność. Jak kosmetyki firmy Faberlic pielęgnują skórę? Oczyszczanie · Usuwają zbrudzenia i makijaż. · Usuwają z powierzchni skóry obumarłe komórki (za pomocą złuszczania mechanicznego lub rozpuszczania za pomocą enzymów). · Poprawiają mikrocyrkulację poprzez lekki masaż skóry, który towarzyszy procesowi oczyszczania. · Przy ich opracowaniu uwzględniono: rodzaj cery, wiek, specyfikę problemów kosmetycznych. · Nie zawierają dużych cząstek ściernych, które mogłyby uszkodzić skórę. · Zastosowane w nich związki biologicznie czynne działają łagodnie, lecz skutecznie. Nawilżanie · Tworzą na powierzchni skóry warstwę ochronna, która zapobiega utracie wody. · Zawierają komponenty wspomagające doprowadzenie wody do komórek skóry. · Wzmagają procesy regulujące równowagę tlenową w komórkach skóry. Odżywianie · Zwiększają zdolność przyswajania przez tkanki substancji biologicznie czynnych. · Normalizują poziom tłuszczów i substancji odżywczych w tkankach skóry. · Odbudowują strukturę lipidów naskórka oraz funkcje ochronne skóry. · Odbudowują wodno – tłuszczowy płaszcz ochronny. Stymulowanie i regenorownie · Regenerują procesy wymiany w tkankach skóry. · Stymulują funkcje życiowe komórek skóry. · Wzmagają syntezę kolagenu. · Regenerują tkanki skóry. Ochrona · Wytwarzają na powierzchni skóry film, który chroni ją przed mrozem i utratą wilgoci. · Odbijają i neutralizują promienie słoneczne. · Odbudowują równowagę wodno – tłuszczową skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie umiem stosować żadnych kosmetyków regularnie.Zawsze od przypadku.Kiedyś w końcu się zmarszcze jak nie zadbam,ale nie mogę.Jak się zrujnuję na jakiś drogi krem to przeważnie mam uczulenie.Jak kupiłam tonic garniera to miałam przez tydzień twarz jak monstrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz opisze wam jedną z lepszych serii tej firmy: RA-1 : Korygujący żel do ciała Z kompleksami SlimActive i BioSculptine oraz fitokompleksem antycellulitowym Intensywnie rozgrzewa skórę, stymuluje miejscowe krążenie. Aktywizuje proces rozszczepiania tłuszczów, co przyczynia sie do likwidacji skórki pomarańczowej. Sprzyja stopniowej redukcji masy ciała, wygładza skórę Sposób użycia: Niewielką ilość żelu rozprowadzić na skórze w okolicach objętych nadmiarem tkanki tłuszczowej i owinąć folią plastikową na 30-40 minut. Następnie dokładnie zmyć żel letnią wodą. Najlepsze efekty uzyskuje się przy zastosowaniu całego Innowacyjnego Programu Antycellulitowego Faberlic. RA-2 : Antycellulitowy krem do masażu Z kompleksami SlimActive i BioSculptine oraz fitokompleksem antycellulitowym Posiada właściwości limfodrenujące, stymuluje cyrkulację krwi. Sprzyja prcesowi rozszczepiania tłuszczów, łagodzi obrzęki. Wzmacnia skuteczność korygujacego żelu do ciała RA1 Sposób użycia: Przed masażem niewielką ilość kremu rozprowadzić na skórze w okolicach objętych nadmiarem tkanki tłuszczowej. Zalecany do regularnego stosowania przez min.1 miesiąc. Najlepsze efekty uzyskuje się przy zastosowaniu całego Innowacyjnego Programu Antycellulitowego Faberlic. RA-3 : Antycellulitowy żel-peeling pod prysznic Z pestkami moreli i fitokompleksem antycellulitowym Poprawia krążenie w miejscach dotkniętych cellulitem, aktywizuje procesy spalania komórek tłuszczowych i wydalania toksyn. Regularne stosowanie polepsza stan i kondycję skóry w strefach problemowych: wzmacnia, tonizuje, czyni skóre bardziej gładką i równą. Sposób użycia: Nanieść żel-peeling na dobrze zwilżoną skórę. Masować kolistymi ruchami, a następnie zmyć ciepłą wodą. W celu osiągnięcia maksymalnego rezultatu, żel-peeling należy stosować codziennie w ciągu 7-10 dni, następnie 1-2 razy w tygodniu. Najlepsze efekty uzyskuje się przy zastosowaniu całego Innowacyjnego Programu Antycellulitowego Faberlic. RA-4 : Termokoncentrat antycellulitowy Z kompleksami SlimActive i BioSculptine, fitokompleksem antycellulitowym oraz wyciagiem z kawy Wysoko skuteczny preparat do intensywnej walki z objawami cellulitu: reguluje przemianę lipidową, sprzyja utracie wagi zapobiega dalszemu rozwojowi cellulitu powoduje spalanie tłuszczu - poprawia kontury ciała wydala nadmiar płynów z organizmu - skóra staje się bardziej gładka wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych, zapobiega żylakom Sposób użycia: Niewielką ilość termokoncentratu rozprowadzić rano lub wieczorem na skórze w okolicach objętych nadmiarem tkanki tłuszczowej przed nałożeniem Korygującego żelu do ciała RA1. Koncentrat można również stosować jako preparat niezależny regularnie w ciągu 1 miesiąca. Najlepsze efekty uzyskuje się przy zastosowaniu całego Innowacyjnego Programu Antycellulitowego Faberlic. UWAGA! Podczas stosowania preparatu skóra podlega intensywnemu rozgrzaniu, w wyniku czego powstają zaczerwienienia, które znikają po 10-20 min. Po nałożeniu koncentratu należy umyć ręce! RA-5 : Antycellulitowy kriożel Z fitokompleksem antycellulitowym, Kompleksem SlimAktive и Biosculptine Smukłe biodra i efekt orzeźwienia! Usuwa nadmiar wody oraz wygładza powierzchnię skory. Odpowiedni dla tych, którym przeciwwskazane są zabiegi termiczne: • Ogranicza powstawanie „skorki pomarańczowej” • Chłodzi oraz likwiduje uczucie „ciężkich nog” • Aktywny kompleks roślinny stymuluje „spalanie” tłuszczu podskórnego oraz poprawia krążenie krwi Sposób użycia: Zaleca się regularne stosowanie preparatu przez okres 1 miesiąca. Rano i/lub wieczorem nanieść żel na problemowe partie ciała (brzuch, biodra, okolice talii). Uzupełnienie serii antycellulitowej. Аntycellulitowy program Body Evolution (seria RA) – lekka i przyjemna droga ku zgrabnej sylwetce. Kompleks egzotycznych roślin sprzyja rozpadowi zmagazynowanych tłuszczów w dojrzałych komórkach tłuszczowych (adipocytach). Głowny mechanizm działania: oddziaływanie na układ fermentacyjny tkanek tłuszczowych, który odpowiada za utylizację tłuszczów w komórkach tłuszczowych adipocytach, rozszczepienie tłuszczów i ich transport na zewnątrz komórki. Likwidacja skutków ubocznych cellulitu – zaburzeń cyrkulacji krwi, obrzęków, bólów towarzyszących masażom. Dodatakowe informacje: Ekstrakt liści Boldo – egzotycznej rośliny znad brzegów Amazonki. Powstrzymuje proces magazynowania się tłuszczu w komórkach tłuszczowych, stymuluje rozszczepianie lipidów, uaktywnia fermenty odpowiedzialne za proces rozszczepienia tłuszczów w tkance tłuszczowej. Stymuluje wydalanie tłuszczów z komórek tłuszczowych, zmniejsza rozmiar adypocytów, likwiduje „skórkę pomarańczową” występującą w problemowych partiach ciała – biodra, pośladki itd. Ekstrakty z Prunella vulgaris i Celosia cristata (wyciągi z głowienki pospolitej i celozji grzebieniastej) - stymulują proces rozszczepienia zmagazynowanych tłuszczów w dojrzałych adypocytach, zapewniają transport tłuszczów na zewnątrz komórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ,tak naprawdę to one nniektóre są hipoalergiczne tylko w nazwie:)Naciągają ludzi i tyle.Pomyśl co musi byc w kosmetykach skoro ja mam uczulenie na nikiel i kobalt,a od np. cieni puchną mi oczy i wypadają rzęsy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się zaczytałam:) zajrze na tę twoją stronkę andzia jak będę w domku sama,bo teraz muszę cały czas z dzieckiem prowadzić rozmowe,bo jestem dzidzią i jem kopytka z plasteliny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł babki:D specyficzna osoba nie było mnie wczoraj cały dzień , bo województwo odwiedzałam, znaczy się Szczecin:) To jest zawsze wyprawa na cały dzień, 80km w jedną stronę, jeździmy z Mają do hematologa co dwa miesiące, tak kontrolnie, bo ma niezaciekawe wyniki krwi, obowiązkowo odwiedzamy moją siostrę i męża siostrę, no i jakieś zakupy i cały dzień zawsze zleci:P kolejka do hematologa ogromna, my na szarym końcu, a moja córcia to energia niespożyta:) ganiała tam jak przeciąg i sobie pokrzykiwała i piszczała, a sopran to ona ma:P inne matki się śmiały, że mały żywioł, ale to dziecko małe i trzeba zrozumiec, za to jedna pielęgniarka, aż pianę toczyła, taka była wściekła:D chyba jeszcze nie ma dzieci, młoda damulka, żeby pozbyć się piszczka z korytarza, wepchnęła nas do lekarza jako pierwszych, że słowami: \" niech ta Maja już idzie do gabinetu, bo nie można wytrzymać\" :D :D :D jednym słowem córcia załatwiła nam wejście bez kolejki;):D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzę, że tu temat brzucholków i biustu wałkujecie:D no ja po pierwszej ciąży wróciłam do swojej figury bez szwanku, brzusio płaski, żadnych rozstępów, biust troszkę opadł, ale i tak był ok.Miałam 20lat i skóra młodzutka, szybko sie regenerowała:) Z tym że Kamila nie karmiłam piersią. Za to Maja z mojego biustu zrobiła masakrę. Odstęp między ciążami 11 lat , to praktycznie organizm zapomniał co to poród, lekarze traktowli mnie jak pierworódkę:D i poród był długi jak za pierwszym razem:P. Teraz miałam 32 lata, skóra już nie taka plastyczna, no i karmienie 13 miesięcy piersią i w sumie piersi mam teraz okropne, ale brzusio jest ok i rozstępów nadal nie mam, tyle że mam lekką nadwagę i nie bardzo mi się chce z tym walczyć, bo jak schudnę to skóra obwiśnie i będa miała skoórną fałdę na brzuchu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wpadłam tylko podpisać listę obecności z rana :D i uciekam...wpadnę do Was później bo zakupy wzywają...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie cierpię takich wypraw, a przez moje okna też prawie nic nie widać, mam zakaz mycia okien i na razie nikt nic nie komentuje, a siostra mi obiecała że wpadnie i mi je umyje jak nie będę już mogła przez nie patrzeć twierdzi że nie jest tak źle. Idę z Karoliną na spacer na razie pa do 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haaa mam pozwolenie nawet moge jechac do kina wow wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na obiad robię ogórkową:) ulubiona zupka mojej córci:) co do królika, to ja robię z tylnych łapek i umięśnionego kręgosłupa porcje do upieczenia z sosikiem, a resztę gotuje na tym barszcz biały w wersji dla dzieci, pamiętam jak mi smakowal w przedszkolu:) z jajkiem i kiełbaską, mniam. Moje dzieci lubią królika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, ta wyprawa mnie zmęczyła, bo o 22.00 padłam jak kawka w pościel, ale jestem zadowolona, bo kupiłam sobie kozaki i Majce też, no i kurtkę dla niej na zimę. Mąż tylko skwierczał, bo wydaliśmy na to 850zł:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na drugie mam zamiar dorobic naleśniki z serem, ale to popołudniu, bo mój mąż wróci dopiero wieczorem, a dzieci wolą naleśniki od ziemniaków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mańka to zaszalałaś bo ja wczoraj przeżywałam że na kurtkę dla Karolci wydałam 160 zł, a na obiad robię devolaye i surówkę z marchwii. Dobra uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pikole.... dewolaje, mniam, mniam ,dworski obiad:D :D :D figlarko👄 rozmaz z krwi ma nieprawidłowy obraz, odbiega od norm, jest przesunięty w lewą stronę, nie rozumiem dokładnie tego żargonu lekarskiego:P ale u tak małego dziecka to nie jest tragedia, hematolog mnie uspokaja, na razie kontrolujemy co dwa miesiące wyniki i czekamy na zmianę, lepszą lub gorszą. To już trwa pół roku i jakoś wyniki są bez zmian. Podobno do 4 latek musi się unormować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mańka,ale Mai coś się dzieje w związku z tym,czy to takie niezauważalne raczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola, ja kupiłam małej kurteczkę i spodnie na szelkach, taki komplet, od razu z czapka i szalikiem, za 230 zł, ale polski producent, porządnie szyte, mam nadzieję, że zainwestowałam nadwa lata i następny sezon też wytrzyma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam czerwony barszczyk dziś :)) dwa dania robię tylko w niedziele czasem popołudniu naleśniki albo racuchy albo cóś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga, właśnie w tym sęk, że Majka wygląda na zdrowe dziecko, nie ma żadnych oznak choroby. Jak dostałam skierowanie od pediatry, to ryczałam jak bóbr, bo mnie nastraszyła, że to może być rak krwi, albo szpiku kostnego:O Hematolog powiedziała, że mam durną pediatrę, wyjaśniła mi wszystko i uspokoiła:) Normy są dla dorosłych i dzieci do 4 lat mogą odbiegać od tych norm. W zeszłym roku Maja od paździrnika, do marca tego roku, non stop chorowała i stąd mogą być te złe wyniki, ale od tamtej pory młoda mi w ogóle nie choruje, a wyniki się nie zmieniają. Suma sumarum hematolog mnie uspokaja, że nic złego się nie dzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze uspokoiłam się :) chciałam oznajmić, że dzisiaj jadę kupić wózek dla Amelki, tapetę już mam, więc teraz szukam wózka pod kolor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×