Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małe igraszki

Mamy ze stażem - Czyli tochę starsze dzieci

Polecane posty

Makńka ta twoja Maja to niezła terrorystka:D:D:D Jak ja przeczytałam co ona w domu wyrabia to szok:D Moja Maja nigdy nic takiego nie miała.Coś ona za grzeczna.Pewnie za 10 lat nam pokaże i odrobi całe dzieciństwo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja nie z tych obrażalskich no coo ty ja też sie uśmiałam z Waszych dociekań :D chyba tak sie piszę co do Kenii to jedzie sam ja tez mogłam ale ja chyba bym umarła zostawiając Krystianka , uwiez mnie pogieło od kiedy on sie urodził zrobiłam sie taka matka polka , a przed nim to ja za dziećmi raczej nie byłam były i było fajnie ale u kogoś , ogólnie to mój M mnie namówił i sie starliśmy ok 1 roku aż w końcu sie udało . a jak sie narodził to pierdykło mnie tak że moja mama i teściowa bały sie przychodzić bo jak brały młodego na ręce to ja patrzyłam żeby tylko mi go oddały szajba ale taka kochana później mi przeszło ale i tak młodego nie potrafię zostawić ani na jedną noc , dla tego kicham na Kenie i dla tego planuje mieć trójeczkę :D to narazinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo na tym koniec , udało mi sie już kiedyś próbowałam ale musiał być dzień anty techniczny :) a Wy obiad pałaszujecie smacznego życzę :) u nas bigos , pomidorówka czyli tak jak wczoraj ...ale sie przemęczam :P ale pranko muszę wstawić później jak przyjdę z roboty , ale najpierw pojedziemy po kombinezon i buciki dla maleńkiego, a Wy moje drogie juz pewnie po pranku i obiadek zrobiony suuuuper :D to już nie przytrówam do usłyszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie zasiedziałam na tym allegro:D Iza jaki przystojny kawaler!:D Taki dla mojej Mai w sam raz:0,ale pewnie Mańka go sobie zaklepala:) Ty piszesz,że ci odwaliło na punkcie dziecka?Chyba nie bardziej niż mnie:)Nigdy i nigdzie bym bez niej nie pojechała!!!!!!!!!!!!Ja yo nawet zazdrosna jestem jak Maja się z babcią bawi hihihi Ale nad tym już panuję:)Ze mnie też taka walnięta matka.A na allegro oglądam właśnie zabawki:D:D:D ps Trójeczka mi też się marzy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty co podczytujesz:D:D:D Ja ci zazdroszczę takiego podejścia.Serio,też bym tak chciała.Moze za 20 lat sie wyrobię:D Teraz mi przyszło do głowy: ale będzie ze mnie teściowa sekutnica!:) Pewnie będe spała z młodymi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poważnie myślę,że jak nie można czegoś mieć to się o tym marzy,ale jak coś jest w zasięgu twojej ręki to ci nie zależy czy skorzystasz z okazji teraz czy za 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie podczytuj tylko pisz:D bo my luuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuubbbbbbbbbbbbbbiiiiiiiimmyyyyyyyyy gadać:) Jak masz na imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę do sklepu ,bo mi sie słodycza chce do kawki.A tyłek rośnie:D Też by mi się taki rowerek przydał i ktos do jeżdżenia za mnie na nim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak wrócę to ogłaszam czas na kawkę.Wracać do kompów,bo chaty już lśnią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga dzięki , Maja sobie jeszcze nie zaklepała wszystko przed dziewczynami :D Dla mnie to żadna strata już na Teneryfe nie pojechaliśmy to poszły pierwsze koty za płoty , wiesz mój M współpracuje no razem współpracujemy z taką firmą która organizuje super wypady jak osiągniesz pewien obrót to w ramach nagrody jedziesz na wycieczkę organizacja super , naprawdę wiem co mówię bo byłam przed urodzeniem małego w 6 m-c ciąży w Egipcie naprawdę bajka organizacja wycieczki pierwsza klasa , ale cóż kiedy młody może podrośnie to go weźmiemy razem z nami i wtedy i ja pojadę ale teraz jak ta wycieczka ma przebiegać 2 dni w hotelu a 7 na safari to odpadłam i w okresie malarycznym jadą szczepień od ukichania i podobno robale paskudne i to mnie pociesza , a po pierwsze naprawdę uciekła bym z tej Kenii nic mnie do tego nie przekona , jesteśmy młodzi cały świat przed nami zdążymy :) Aga czyli z tymi uczuciami masz tak jak ja , czuje sie dobrze bo nie jestem odosobniona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze Aga pospiesz sie bo ja za moment ide do domu zmiana warty niania idzie do domu ja do zabawy :D a kawkę już drugą ja piję gul gul ale bez ciacha staram sie ograniczać bo bo tyły rosną oj rosną a zlecieć nie chcą a na orbitku nie mam na dchnienia godzinkę spędzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my po godzinnym spacerku odebrałam Jasia z przedszkola potem poszlismy po kurtke dla niegi i połaziliśmy po deszczu j tez byłam \"głupia\" za Jaskiem ale teraz przy drugim dziecku to czasami fajnie jak babcia weźmie go na kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onomatopeja byliśmy w napiszę Ci tak jak pamiętam wiem że z błędami , Shall mai Shejk cos takiego , hotel był nad piękną rafą cudo rybki jak z bajki ja niestety z racji ciąży nie nurkowałam z butlą tylko z rurką ale i tak widoki piękne , sam kraj to pustynia a jedyna zieleń to przy hotelach i miasteczkach ale każdemu polecam Kair smrodliwy miasto umarłych czyli ludzi mieszkających w grobowcach przerażające a domy wyglądają jak po wojnie tam z tego co pamiętam nie ma nadzoru budowlanego i buduje sie z tego co masz , piramidy hmmm nie powaliły mnie ale trzeba zobaczyć , nie ma klimatu bo z miasta w nie wchodzisz nie ma pustyni i nagle piramidy tylko brudne miast i One i moc złodziei ,a stary targ wart do zobaczenia ale w większym gronie bo ci ludzie mają jakąś złość w oczach aż ciary przechodzą , ogólnie polecam Egipt , my z M powrócimy bo warto w Egipcie robić patent nurka tylko 4 dni i połowa ceny co w Polsce i ciepłe morze , oraz widoki nieporównywalne rafy piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! częstuję: delicje i wafelki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj A ja kupiłam pół kilo ciastek,bo myślę sobie dziewczyny wpadną na kawke to zjedzą................a tu nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ja uwielbiam delicje wstawiłam małej zupke na polędwiczce warzywka bo dziś wpychała czerwony barszczyk z ziemniaczkami a swoich słoiczków nie ruszy dziabąg jeden :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie ciesz,że chce gotowane.Moja potwora do roku zjadała tylko słoiczki i za nic nie chciała mamusinego żarełka.Wiem,że te słoiki zdrowe ,ale dla mnie syf niemiłosierny.W życiu bym tego nie zjadła bleeeeeeeeeeee ach....no i częstuj się ,proszę :D delicje świerzutkie aż się rozpływają:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ono.............. Imię kochaniutka poproszę byle jakie,bo za długa jesteś:D Wiem,że to głupie ,ale boję się arabów.Nie pojechałabym tam w życiu,chociaż mam świadomość,że większego świra mogę pewnie w Polsce znaleźć na ulicy ,albo nawet na tym forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie chcecie ze mną gadać to nie .Idę do mamy pa pa:D a ciacha wrąbałam sama i trochę mnie muli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila powiem może tak: nie tyle boję się arabów ,co krajów arabskich.Bałabym się ich na ich własnym gruncie.Myślę,że nie tylko ja i myślę,że jakieś podstawy tych obaw są.Ostatnio oglądałam kasetę z wycieczki znajomych do Egiptu i ich po kraju eskortowali żołnierze z karabinami! Myślałam,że padnę.Nie pojadę na wycieczkę ,żeby chodzić z żołnierzami i patrzeć czy mnie ktoś nie porwie.Wolę Francje,Włochy .Bo ja taka strachliwa jestem i jak sobie coś włożę do głowy to koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ja dzisiaj tylko na moment muszę nadrobić cały dzień, również w czytaniu ale dzisiaj napisałyście że hoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×