Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małe igraszki

Mamy ze stażem - Czyli tochę starsze dzieci

Polecane posty

nie nie nie uspokoilo mnie,ja pikole ze ja nie powiedzialam jej dzis przez tel czegos na ostro ale zaskoczyla mnie tel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jola,tylko dopuki to jest gadanie to jest ubaw,gorzej jak naprawdę znajduje się chętna i chce ci życie rozwalić.Bo jak od dawna wiadomo chłop nie myśli głową tylko.......niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj zapytalam czy jak by jakas zdzira go prowokowala to czy by polazl ,zastanawial sie,,i pow ze nie....nie wierze jemy bo glupawo sie smial! dlaczego dlaczego?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ze facet czy tez kobieta moze zdradzic wszedzie i zawsze ale ja ostatnio wkrecam soebie ze onmnie zostawi kiedys...i co wtedy bedzie ....brrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to podobnie jaka ja malzenstwem jestesmy 7 lat,w sobote mielismy rocznice!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M wie że ja nie wybaczyłabym zdrady on też twierdzi że nie wybaczyłby, także narazie cały czas jest super, nie zachwalając bo wiadomo to Facet a z nimi nigdy do końca to nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nam stuknęło 7 latek we wrześniu wszyscy znajomi nam gratulowali i twierdzili że najniebezpieczniejsze 7 lat za nami a teraz to pójdzie z górki hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde my też 7 lat po ślubie a razem 11.Jola miej sie na baczności.Widać 7 rok najgorszy:D Ja niby mam zaufanie do męża,ale nie zawsze człowiek nad sobą panuje nie?Czasami to bym go podgryzła jak się spóźnia do domu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego ja boje sie przeprowadzki do miasta..tam jest wiecej mozliwosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiecie co mnie wku... najbardziej??? Że to baba babie robi!!!!!!!!!! Ta moja parę miesięcy temu wyszła za mąż,ale myślicie ,że to jej w czymś przeszkodziło??? nie! Biedny ten jej mąż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok spadam cosc zjesc bo sie zdenerwowałam narka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możliwości są wszędzie i zawsze i mieszkanie na wsi ci nie pomoże jak zresztą się już przekonałaś:)Myślę,że trzeba po prostu ufać i tyle,bo inaczej człowiek zwariuje,albo zacznie wszystko kontrolować,ato już brak szacunku dla siebie. a swoja drogą nie wiem co ta baba tak się rzuciła na mojego M. Żonaty,dzieciaty ,debet na koncie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały czas jestem czujna, na początku ciąży byłam przewrażliwiona nawet jak w samochodzie spojrzał na chodnik bo akurat szła tam jakaś blondyna to robiłam mu awanturę, a on mnie przytulał i mówił tak kochanie to tylko szaleją Twoje hormony. Twierdzi że mam na niego haczyk, i zawsze się śmieje żęmoja kawa jest nie do podrobienia. Nigdy niemamy cichych dni,ani niedokończonych sprzeczek i zasada nr 1 nigdy nie wracamy do zakończonych kłótni, nie rozpamiętujemy tego, szkoda życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurdek znikam do prasowania. Jutro chyba mnie nie będzie przy kompie jadę do Lekarza i do rodziców. na razie pa może uda mi się jeszcze dzisiaj wpaść na pogaduchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jola tylko nie w tym rzecz jak jest między nami(a jest tak jak u ciebie mniej więcej) tylko o to ,że znalazła się jakaś małpa,która psuje ci nerwy.Widzisz zadzwoniła do hb i już ją wyprowadziła z równowagi.Wytrzymałabyś jakby jakaś kontaktowała się ciągle z twoim mężem nie wiadomo po co?No i go prowokowała??To nie jest miłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja spadam do kuchni,bo się wkurzyłam.Robię keczup na zimę.Pogadamy wieczorkiem,bo temat jest wkurzający?? Ciekawa jestem co na to reszta bab:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooooooooooooo a co nabroiłaś?:D ale nie musisz byc taka zła bo ci nicka nie zablokowali hehehehehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila, rzeczywiście zniknęły Twoje wypowiedzi nawet na naszym topiku:O Nie wiem czy da sie to cofnąć, chyba nie:( kurcze, to wygląda jakby ciebie wogóle nie było u nas i nie wiadomo o czym gadałysmy:( rany, hb , o cholera, nie byłam nigdy w takiej sytuacji, nie wiem co bym zrobiła, w nerwach pewnie jakąś głupotę. pierwsza myśl to : jak zadzwoni jeszcze raz to powiedzieć, że mówiłaś mu że dzwoniła, ale mąż powiedział, że mam ją w dupie:D Trzeba pomyśleć na spokojnie. :) Nie ma sensu żebyś się wkręcała w jakąś paranoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo odbierz nastepnym razem i powiedz: proszę nam nie przeszkadzać bo uprawiamy zajebisty małżeński seks, tak jak mąż uwielbia:) :P żartuję oczywiście:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorowa pora . Konradek spi ,krolewna po malu rozpoczyna sie rozkrecac w swoich ariach:D A ja zlopie sobie herbatke dla matek karmiacych. Niestety w temat sie nie wkrece z wiadomych przyczyn:P No to ide poprasowac ,by czasu nie marnowac:) papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za rade,mialam rpzed chwila gosci przyjechala siostra bo napisalam do niej ze robie gofry hehhe kupila bita smietane i owoce i teraz pekamy w szwach dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za rade,mialam rpzed chwila gosci przyjechala siostra bo napisalam do niej ze robie gofry hehhe kupila bita smietane i owoce i teraz pekamy w szwach dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za rade,mialam rpzed chwila gosci przyjechala siostra bo napisalam do niej ze robie gofry hehhe kupila bita smietane i owoce i teraz pekamy w szwach dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×