Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małe igraszki

Mamy ze stażem - Czyli tochę starsze dzieci

Polecane posty

oo wy pindyyyy przyczepilyscie sie moich parowek ,powiem wam ze ja zjadam codziennie po 4 hheeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawusi mowimy nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee to nie zdrowo pic kofeine!!!!!!!!! parowki sa pyszne z keczupkiem i buleczka.mzoe u was sa tak nie dobre ale u nas sa pychotka.nazywaja sie ;paryzanki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawusia to pychota!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:) A parówy to zmielone śmieci:D!!!!!!!!!!!!!! bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kawusie to trociny bleeeeeeeeeeee robie dzis rogaliki i nie dam wam za kare!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjj nie byc taka ,dajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj a ja sobie sama mielę kawkę i nie mam trocin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a ty parówy robisz sama?????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko!!!!!!!!!!!!! Swintuchu!!!!!!!!!!!!!!!! feeeeeeeeeeeeeeeeeee Ja jem!!!!!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejuu ja wicznie jestem glodna...........nie moge sie najesc ,moze mam dziurke w zoladku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesteś taka szczupła:(Życie jest niesprawiedliwe:( Ja nie jem prawie nic,a nadwaga jest i owszem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie denerwują was te reklamy vihy obok?? Chyba mnie szlag trafi zaraz!! Aż oczy bolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawiedliwosc sprawiedliwoscia ale ja wyczyszczam lodowke heheeh,jestem jak smietnik wrzucam wszystko w siebie!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penwnie zazdrosci bo ma brzuchol heheh i cwiczy codizenie i nie ma efekt zadnego ,a kiedys byl szczuply i to bardzo ale teraz jest stary wiec brzuchol mi juz zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzisiaj niefajny mam dzień:(:(:(To chyba ta zmiana czasu koleżanka Manika też ma chyba doła koleżanka hb obżera się parówami,kusząc mniej chude koleżanka Jola zniknęła gotować obiadek reszta koleżanek nie pokazała sie wcale :( co to dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilka dni mnie nie bylo a tu jakos zielono sie zrobilo :( a Wy zapisalyscie chyba ze sto stron co to za tepo nie da sie za wami nadarzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na moj gust to za daleko ale to juz minelo i jestes juz \"aktywna\" i oby teraz nie bylo takich przerw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mam rogaliki ale poparzylam sobie jezor goraca marmolada blellee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale mi narobiłaś Hb ochoty na rogaliki dobrze że tak późno zajrzałam, ale jak będę jutro pamiętała o drożdżach to też zrobię. Mnie te reklamy z boku też wkurzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hip Hip Hura moja Vikunia ma od dzisiaj dolna prawa jedyneczke Izka wspolczuje i wysylam moc fluidkow by ten czas minol jak najlagodniej manika74 zastosuj synkowi jakas terapie wstrzasowa,moze warto z nim pojsc do Domu dziecka by zobaczyl jak tamjest wtedy szybko doceni to co ma Reszcie macham 🖐️ i dla wszystkich po 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry.Ja już zaglądam,bo tak jakoś mi się wstało:)Ale wy pewnie jeszcze śpicie.Znowu pochmurny dzień:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam przy paroweczkach! dzis znowu jade z michaskiem do doktora strasznie mi kaszle w nocy i wymiotuje brrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hb------> ty znowu te parówki??:D No i Michaś też się rozchorował?:( nie wiem czy są jeszcze jakieś zdrowe dzieci??? wszyscy naokoło chorują rudamaxi gratuluję ząbka teraz będzie mogła cię podgryzać przy jedzeniu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej Dziewczyny. U nas też zimno na dworzu. I tak mi jakoś sennie, nic nie chce mi się robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×