Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małe igraszki

Mamy ze stażem - Czyli tochę starsze dzieci

Polecane posty

i zwróć uwagę ,że raz jest HB a raz hb.Masz dwa????bo ja nie wiem jak to może tak być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benita35
już dziś jestem troche podszkolona przez was przynajmniej na kafe dzięki bardzo ale juz naprawde spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam z malej hb,al enie wiem jaki temat jest tej rozmowy skopiowalas tylko posty podaj caly temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benita35
jutro wpadne na komputerowe nauki a z dzisiaj zrobie notatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge znalezc,ale co tam ja jestem hb z malej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra,dajmy sobie spokój!!!!!! Niech każdy pisze gdzie chce i co chce ok???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jazda . jaki ruch oj jak ciekawie , Hb jak pies śledczy nie da spokoju wyśledzi i złapie :P Hb nie obraź sie tylko . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hb może to Ty i jeszcze nie wiesz , a to Twoja przyszłość cooooo jak oszukać przeznaczenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co się będzie obrażać!!!!!!!!!! w ciąży jest to gratulacje się należą hehehehehe teraz to rozumiem skąd ten apetyt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmienilam swoj opis.......wiec to prawdziwa hb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odwalcie sie małpy!!!!!!!!!!!!!!!!!wlasnie czekam na okresik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekaj tatka latka hehehehe tamta hb wyprzedza cię 2 tygodnie zyciem i już wie,że on nie nadejdzie hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benita35
jestem nienormalna bo uzaleznilam sie od was.Wyłączyłam kompa poszlam sprzatać i tak sobie myśle ciekawe co one tam gadaja i właczylam spowrotem.A w chalupce bałagan dalej.A ja podgladaczka czytam sobie co piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benita35
wiem kurcze zauwazylam.Ciebie manika też znalazlam na innym topiku i tak to jest z tym czarnym nickiem wszedzie was wysledzić moge.I jak tu być czarna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale co z tego,że wyśledzisz???przecież to nie zbrodnia pisać gdzie indziej!!!A jak będę chciała to i tak napiszę na pomarańczowo :)i ten czarny mi w tym nie przeszkadza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Benitko, czarny nik wyśledzisz, wtedy pisze się poważne rzeczy:) ale możesz też w każdej chwili użyc jakiegos pomarańczowego niku, żeby cię nikt nie wyśledził;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt kafe wciąga jeszcze ponad rok temu jak by mi ktoś powiedział że będe lubiła siedzieć przed komp. i nie mogła oderwać to bym stuknęła go w łeb i powiedziała że pogrzało i to mocno a teraz nałóg po prostu nałóg robota leży a ja cyk cyk na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kit z nikami , zobaczcie ile fajnych babek sie poznaje tak jak Wy i dzień jest cudowny. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? zaintrygowała mnie ta hb z innego topiku:P tamta ma całkiem inną stopkę niż nasza hb, wogóle jak to możliwe, zachodzę w głowę, gdzieś musi być odpowiedź, bo myślę, że to nie nasza hb:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benita35
ja jako zodiakalna rybka niestety jestem podatna na nalogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benita35
uffff wreszcie zamiotlam chomicze kupki w mieszkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na pomarańczowo , rzeczywiście można napisać kiedy obawiasz sie reakcji towarzystwa , ale przeważnie korzystam z czarnego . nie ma się czego wstydzić nie robię nikomu krzywdy słownej a przy najmniej sie staram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×