Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małe igraszki

Mamy ze stażem - Czyli tochę starsze dzieci

Polecane posty

witam z rana,mu od 6 na nogach,michas wlasnie zasnol a wiki maluje cos -zostala w domku wczoraj podczas zabawy z tatusiem uderzyla sie w oko,strasznie jej spuchlo wiec zostala w domku potem jedizemy do doktorka brrrrr,i jak ja mam nie zwarjowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benita35
aga888-jeszcze żyje i tu zaglądam.Nie zaczernilam sie jak widac poniewaz ciągle tu jestem jakoś niesmialo.Czuje sie jakbym wpadla do was w gości i byla bardzo skrepowana.Jakos tu macie fajnie dobrze sie poznalyscie fajnie sie wam pisze a ja jakoś czuje sie tu intruzowo.Wiem wiem bedziecie mile i bedziecie zaprzeczać ale tworzycie taka małą fajna grupke a ja..........intruz i podglądacz was...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej. Benita zaczarnij się i bez marudzenia!!!!!! :D Ja oczywiście w niedzielę nie zdążłam usiąść byli moi rodzice. A o 21 już spałam taka wczoraj byłam zmęczona od tego nic nie robienia. Izka pewnie już M wygląda przez okienko. Aga ja jeszcze nie czuję świąt, jak zacznie się okres Adwentu to wtedy wprawia mnie to w okres świąteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) ja wpadlam tylko na kawkę,bo mam trochę sporzątania,niestety.Rozejrzałam się po kątach i stwierdziłam,że potrzebne będzie gruntowne sprzątanie:( Nie chce mi się ,ale coż.......No i wywalam wszystkie ciuchy z garderoby,bo po pierwsze,połowa jest za małych i tylko miejsce zajmują,a poza tym muszę tam pomalować ściany,bo jakiś szarobury zrobił się kolor na ścianach i jak tam wchodzę to depresja mnie łapie:)Także mam dużo roboty..........i jeszcze po południu bombki:)Ale to już przyjemność. Iza pewnie faktycznie czeka na chłopa za firanką hihi Manika ,gdzie ty????????? Hb trzymaj się z tymi chorobami.Wiem,że oszaleć można:( Benita,brak mi słow na to co napisałaś..........daj sobie spokój z takimi pierdołami!Iza dołączyła do nas krótko przed tobą i co z tego?????????nic!!!!!Każda gęba do gadania dobra:D Jola🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia właśnie się budzi idę robić dla niej śniadanko, ja to mam teraz z nią dobrze, ale już niedługo zacznie się nocne wstawanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoj jak mi pieknie poszlo.Ale teraz lece do sklepu i wywolac zdjęcia z....majowej komunii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki:D wiem, wiem, tęskniłyście za mną:P siostra z mężem sie u mnie w weekend zjawiła, więc rodzinnie miałam:D hb, iza, ruda ❤️zdrówka dla waszych dzieciaczków❤️ Maja jak na razie ,odpukać , się trzyma:) Benita, jakoś masz niską samoocenę:( Dlaczego tyle pesymizmu w tobie, uszy do góry:) pisz znami:) Tu nie trzeba się dobrze znać, a pisać można o wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benitka łaaaaaaaaaaaałłłłłłłłłłłłłłłłłłłł hehehehe piękna czerń:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benita, co za niespodzianka:D brawo:D a co do zdjęć to ja też wywołuję raz na rok hurtem, wtedy wychodzi mi jakieś 300 na raz:) zwykle w wakacje, bo wtedy są promocje i tania odbitka przy dużej ilości:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęcia z majowej komunii...........hmmmmmmmm dobry masz czas hihihi A nie możesz sobie ich puścić internetem??????Mi by się w życiu nie chciało iśc do foto:)Mnie listonosz przynosi pod drzwi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i płacę 0.39 za odbitkę 10x15 a przesyłak gratis.Jakość super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj spodobała mi sie zabawa cafeteriowa i nie moge od godziny wyleźć z domu.A poza tym miejsce po opuchliźnie po wyrwanym zabku zrobilo mi sie siniakowo żółte i wygladam jak by mi stary w szczęke przywalil:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do foto mam blisko to raz.Dwa to mówilam że jestem ciemniakiem komputerowym więc nigdzie nic nie wysyłam.A trzy to jest zwykla klisza ze starego aparatu więc przez komputer...........chyba ze klisze w obudowe wsadze i może pójdzie .......haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga, ja czekam, aż rosssman ma promocję wakacyjną, za sesję nie pobieraja, więc 4 zł w kieszeni, a przy 300 zdjęciach mam 0,27 za odbitkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raz wywołałam w rossmanie i więcej się nie skuszę .Jak dla mnie jakość żadna>Papier jak ze zwykłej drukarki.A to 0,27 to za odbitkę 10x15???bo jak płaciłam 0.39

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oik lece zrobic sie na bustwooooo hehheehehh dzieci wyszykowane teraz kolej na mnie...za godz do lekazra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, za odbitkę 10x15, ale tylko w wakacje. czy ja wiem, nie porównywałam papieru z innymi, ale mi się wydaje, że jest oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benita brawo, Aga podaj mi adres na który wysyłasz zdjęcia do wywołania. Ja też muszę się ubrać i pójść do sklepu na szczęście nie będę robić się na bóstwo sklep mam za rogiem, Myślałam że będę musiała pójść do Banku zrobić opłaty ale mnie oświeciło i wzystko poszło przelewem, ten internet jest boski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hb:D robisz się na bóstwo do pediatry??? ja tam niunie to ubieram ekstra do lekarza, ale sama idę jak miotła:P niech pani doktor, widzi jak mnie choroba córki dobija:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zrobiłam chyba byka bóstwo przez \"ó\" ale mi tak ładnie wyglądało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stronka www.fotolaser.pl Trzeba pociągnąc od nich ich program,władować tam swoje zdjęcia ,popoprawiać sobie zdjęcia,wysłać,zapłacić przelewem i poczekać jakieś 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benita nie ty jedna tak masz hehehe Ja w tej chwili składam pranie i co przewinę się obok kompa to musze zajrzeć;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no dziewczyny nie popadajmy w paranoję na punkcie ortografii:D ale bóstwo sie tak pisze, jestem pewna:) wymienia się na boski;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale wy to jesteście komputerowcy.Musze iść na kurs komputerowy.....ale mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×