Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małe igraszki

Mamy ze stażem - Czyli tochę starsze dzieci

Polecane posty

Jestem.U mnie świeci slonko i jest już 7 stopni na plusie wczoraj w slonku bylo 14.Czapek nie nosze od 10ciu lat tylko kapturki na glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też pogoda się robi ładna.Jeszcze szron duży,ale słońce świeci pięknie:) Chyba cały dzień spędzę na dworze.Trzeba korzystać dopuki można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello kobitki:D jestem zajęta bo puszczam Mai bańki mydlane a ona je gania po całym pokoju:) jest niezmordowana i ciągle muszę jej puszczać, już czuję mydło na języku:P delma, masz urodziny 24.11??? ja też!!! iza, melduj sie kobito, czytałaś pocztę na swojej skrzynce??? hb, zdrowia życzę❤️, lepiej ci już dzisiaj???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika da się robić te bańki z mydła????Bo moja ciągle wylewa ten płyn na ziemię i potem ryczy.Próbowałam płyn do naczyń,ale nie da rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pan doktor w 3 sekundy zdjał szwy i po wszystkim tylko czulam sie jak wampir bo mam smak krwi w ustach ble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz pije kawke.Drugi ząbek usune po nowym roku.W poniedzialek musze powtorzyc wice badania bo miala złe we wrzesniu i juz umieram ze strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benitko, tzn. było bezboleśnie??? aga, ja wlałam mydło w płynie:) tylko jak córcia zbełta tą buteleczkę to jest dużo piany i nie chcą się robić, płyn musi być nie wzburzony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ochotę na coś słodkiego, bu 😭 Oooo, chciałam się pochwalić romantycznym chłopem, wczoraj (jako, że ja zostałam dłużej w robocie) On odebrał młodą z przedszkola, zrobił zakupy i obiad... a jak przyszłam czekała mnie wyśmienita kolacja, winko i pieszczoty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szwy bezbolesnie. schiza zazdroszcze ja jestem ze swoim na stopie wojennej i sie nie odzywamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki idę się szykować do wyjścia,bo trochę mi to zajmie:),żeby wyglądać jak człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjjj Dziewczynki jaki piękny mroźny , zamglony a zarazem słoneczny dzień . Ach dziś ma luuuuuuuuuuz szefów nie ma w robocie HURA HURA HURA :D:D:D radość jest ogromna jupi ja jejj wczoraj było makabrycznie najchętniej bym kogoś w d**ę ugryzła !!!!!!!!! no ale mamy cudowny nowy dzień ;D a maila przeczytałam ok ok ok Manika jak Majusia młody też lubi bańki mydlane ale tak po 0,5 h ja mam dość tego dmuchania a i on mi zabiera naczynie z mydlinami szarpiemy się ja mu dmucham on mi wyrywa i miuńczy , pije kawusie zapraszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurza mnie ten komputer.Chcialam sie zarejestrowac na stronce nasza klasa a nie moge bo link od nich nie przechodzi karza mi sprawdac jakis spam ja tego nie umiem.Inne smieci przelazą a to co mi zalezy nie chce.Głupi ten komputer chyba sie na niego obraze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki! Schiza to Ty pewnie dzisiaj w super humorze, Iza tez tryska energią, a ja jeszcze włóczę się w szlafroku po domu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, ja ci maile będę wysyłać, tylko ćżęściej sprawdzaj pocztę, ok? zgadzasz się???? jeżeli coś to dopiero w poniedziałek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę, zapomniałam o naszej hb:( bidulka leży z gorączką, nie ma jak się skontaktować:( hb, JAK SIę DOCZOłGASZ DO KOMPA DAJ NAMIAR NA GG:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×