Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EMuUuk

Czy widział już ktoś kogoś w PL w butach emu?

Polecane posty

Gość krishna
czesc dziewczyny pisze bo tez chcialam sie pochwalic ze mam buciki emu:) sa koloru bezowego i mi sie bardzo podobaja ( musza bo dalam za nie 100zl:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arki
Ja mam 2 pary, "standardowe" czerwone i brązowe z tasiemką i je uwilbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leilaaaa
Witam,ja mam od roku blekitne emu ..zime jakos przetrwaly chodz chodziłam w nich po śniegu i troszke przemakały.Najbardziej wkurzały mnie teksty wymalowanych na barbi lasek typu ,,patrz,patrz co to ma byc?'' generalnie wszytcy patrza na ulicy ale ja mam to w nosie ..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mam Emuszki, takie, jak na zdjeciu;) w sumie, ciemno-czekoladowe sa moja ulubione. Mam jeszcze ROZOWE (ale zakladam wylacznie w Anglii;) a w Kijowie i w PL nosze brazowe. Problemow z pielegnacja nie mam, zwykla 2 stronna gumowa szczotka z Deichmanna, i spray Salamander, i to wszystko. Moja siostra ma Emu ze skory ekologicznej, i tez sobie chwali. Koncepcja butow Emu jest w zasadzie przyjazna zdrowiu. Dlaczego? Nie sa to obcasy, lub inne niewygodne konstrukcje z malo jakosciowych materialow - sztucznej skory, skaju, metalowych wkladek, filcu, gumy, i innych. MOZNA poruszac palcami nog, co jest NORMALNE z punktu widzenia anatomii. Nie sciskaja sie palcy u nog, jak powiedzmy w butkach w szpic, lub innych podobnych. Emu sa CIEPLE, mozna wlozyc skarpetki frotte, i nie bedzie problemu. Nie sa sliskie, raczej stabilne, dlatego ze waga ciala rownomiernie przypada na cala dlugosc stopy, na obcasach, niestety, zwlaszcza w zimie, jest to nieosiagalne. Nogi nie poca sie tak intensywnie, jak w butach ze skory lub skaju. Emu sa uniwersalne, czyli faceci tez moga je nosic. Pasuja do dzinsow, rurek, spodni w krate, w ogole, do ubran zimowych. I wygodne sa ! Szczerze polecam ! http://i015.radikal.ru/0710/25/a245f9a519b9.jpg U mnie takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzoanka07
Bardzo podobaja mi sie te butki:D sa super. Szukałam na wiekszosci stronach dokładnych informacji jakich środków do pielegnacji tych butków powinno sie używać i nie mogłam znaleść może ktoś mógłby mi pomóc??? :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, Samanto, masz racje, Emu z eko materialu, takiego do zludzenia przypominajacego naturalny zamsz, kiedys kupilam w Anglii, dla siostry, wcale nie kosztuja duzo, ale pielegnacia nie sprawia zadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzoanka, przede wszystkim, zaopatrzyc sie w dobra szczotke gumowa, niekoniecznie cos drogiego, w Deichmannie na pewno Ci podpowiedza. W zaleznosci od koloru, nie powinno sie stosowac srodkow drastycznych - takich jak Vanish, dlatego ze vanish zawiera nadtlenek wodoru w wysokiej koncentracji, i pozostawia niemile zacieki i plamy. Jezeli cos, to mydelkiem i wacikiem przetrzec, nie szorowac, i nie dac zaschnac, a wysuszyc to miejsce suszarka. Na jasnych butkach mozna sprobowac przetrzec niedoskonalosc skorka suchego bialego chleba. W ogole, zapytalam u kolegi z pracy, Australijczyka, i on mowi, ze europejskie umowy klimatyczne to troche inna sprawa, jesli chodzi wylacznie o mode na Uggi i Emu. W Australii klimat jest suchy, poludniowy, tropikalny, malo wilgoci w powietrzu i praktycznie nie ma zimy, wilgoci, soli, nawet ziemia jest inna, sucha, prawie sam piach wszedzie. Natomiast jesli chodzi o skore owcza, to OZNAKA prawdziwego pochodzenia Emu SA WLASNIE drobne niedoskonalosci na powierzchni butow, wskazujace na naturalne pochodzenie materialu. Nawet skora czlowieka nie jest idealna, nie mowiac juz o owcach i innych bydlatkach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judytaaaaa
Cześć. Zakupiłam emu wraz z zestawem do pielęgnacji. W skład zestawu wchodzą: aqua stop, szampon do czyszczenia, miękka szczoteczka i taka kostka. Ostatnio mi się trochę pobrudziły i w sumie nie wiem jak sie zabrać do ich czyszczenia. Na mokro? Potrzeć najpierw tą kostką? Zmoczyć ją? Czego unikać? Czyścić całego buta, czy tylko miejsce zabrudzone? Dzięki za odpowiedź A buty wszystkim polecam, są niesamowicie wygodne i niesamowicie ciepłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar-lena
mam buciki typu emu firmy airwalk,miodowe,sa bardzo cieple i wygodne jak kapciuszki,druge mam bardzo fajne typu indiańskiego z pomponami,te akorat sa krotkie ,ale polecam to bardzo praktyczne i wygodne butki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widział
widział i miał niezły ubaw, ale potem się znudził, bo pełno tego badziewia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar-lena
widziałam ta stronke super buciki,naprawde bomba,momentami wygladaja jak kapcie:),świetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklep.dlaurody.pl
widzialam! moje 2 kolezanki maja EMU, a ja mam sama dwie pary :) Dluzsze i krotsze :) sa swietne, po prostu niezastapione!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczolaa
Wiesz co te saszki sa ladne , tylko nie jestem pewna czy jak bedzie duzo sniegu to czy ci nie bedzie wpadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimo
Nie przeczytałam całego tematu, ale ja widziałam kilka osób :P Może z 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczolaa
ha ha ! A ja mam juzz butki :D Mam je jako jedyna w miescie - male miasto :D:D Faktycznie, macie racje nie ma takiej dziewczyny ktora by na nie nie spojrzala. Lubia cos powiedziec, ale ja doskonale wiem ze to przez to ze zazdroszcza i tyle ;] jestem bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzykaczek
Hehe:) a ja ostatnio mialam ciekawa sytuacje:) Siedze sobie w tramwaju, naprzeciwko mnie 2 panny. Widac ze dobre kolezanki i przygladaja sie moim butom. Ja mialam sluchawki na uszach ale oczywiscie wyciszylam mp3 i slucham... I tu ciekawy tekst:) Jedna mowi : "Patrz jakie wiesniackie buty... Jak bezdomna" A druga jej odpowiada: "Wez sie zamknij! Bys weszla do sklepu i zobaczyla ile te buty kosztuja to bys sie zesrala! Nie steac cie! " ;) Nie moglam wytrzymac ze smiechu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WrednaWsza
Co do teamtu, to nigdy nie zwracał na to uwagi aż do dnia kiedy je sama kupiłam i w Krakowie widziałam aż 2 osoby (dziewcznymy ;)) ale w brązowych, a ja mam czarne :D i dodam, że yeti nie yeti (jak wcześniej) a ja te butki i tak uwielbiam i uważam, że są świetne, kochane i w ogóle śliczniutkie :) Moja mamcia niestety stiwrdziła że są okropne ale co jej do tego, a tata aż przymierzył jak je zaczęłam zachwalać... haha niezapomniazny widok :D Ah chciałam także dodać, że nie mam zbyt wielu lat, jestem trocszkę młodsza od Was ale nie znosze lachonów tak samo jak Wy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedawno widzialem laske
w kozakach typowych eMU w komplecie z obcisłymi skórzanymi spodniami typu rurki i do tego rodzaj jakiegos sztucznego krotkiego futerka pod kolor tych kozakow emu! Wyglądala zAJE...... ;) cudny widok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotic
Mam pytanko. Już od miesiąca noszę sie z zamiarem kupna EMU ale niestety w mojej miejscowości nie ma skolepu, w którym mogłabym kupić a co najwazniejsze przymierzyc te buciki więc najlepszym wyjściem jest chyba ich kupno na allegro. Normalnie nosze rozmiar 39 ale boję sie,że 39 emu beda mogły okazac sie za duże, zwłaszcza ,że z tego co widze to sie chyba dość mocno rozchodzą (tzn rozczłapuja). Proszę o odpowiedź kogoś kto jest właścicielem tych butków już dłuższy czas. Pozdrowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie normalnie zirytowalam
bo wczoraj widzialam we wroclawiu cale stada dziewczyn w emu (c najmniej 7 w ciagu 1h):O ale na szczescie zadna nie miala takiego modelu jak ja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffffff
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smok dexter
a ja mam ten sam problem co dotic. Prosze o wasze doświadczenia jesli chodzi o rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zamiar w przyszlym tygodni usie wybrac po emu jak bede miala czas, kolezanka ostatnio kupila w Venezii za 40 zl taniej niz w necie no i mozna przymierzyc. w niektorych sklepach zdaje sie juz sa w sprzedazy. ja bym chciala takie dlugie, przed kolano, jasne bezowe bez zadnych sznurkow, paseczkow itp. najprostszy model. zdaje sobie sprawe, ze to buty na jeden sezon, chociaz generalnie dbam o obuwie i bede starala sie utrzymac je jak najdluzej w dobrym stanie. ale czy ponosze je dluzej niz 2 tyg. na tych polskich ulicach? bralabym pod uwage jeszcze ew. ciemnoszare, ale nie ukrywam, ze te jasne podobaja mi sie najbardziej! czy ktos ma takie bezowe i potrafi powiedziec cos o stopniu trudnosci ich utrzymania w dobrej kondycji przez cala zime zakladajac ze nie bede nosila ich non-stop? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MissyX
UGG i EMU to rewelacyjne buty......zaczelam je nosic 4 lata temu i chyba nigdy nie przestane.Nie przejmujcie sie tym ze ktos krzywo patrzy bo ta osoba chetnie sama by je ubrala tylko boi sie reakcij otoczenia (czyli osob ktore nie maja pojecia o tym co to sa za buty) Jak ja przyjechalam w tych butkach do Polski jakis czas temu to patzryli na mnie jak na ufoludka:)..a ja stapalam dumnie w moich kochaniutkich uggsikach...i mialam satysfakcje z tego ze nikt takich nie ma....sa nie tylko cieple zima ale i latem chlodza ....rewelacja a wiec paniusie ktore ubrane sa od stup do glow w podrobione produkty z rynku nie patrzcie krzywo na nas bo i tak do piet nam nie dorastacie w waszych podrobionych botkach ze znakiem Chanel:)......pozdrawiam UggDiva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita..
sluchajcie dziewczyny nie licytujcie sie, ktore buty sa ladniejsze....kazdy nosi to co lubi i nie ma sensu przekrzywkiwac sie i licytowac:)ja do niedawna bylama zagorzala przeciwniczka butow emu, jednak ostatnio widzialam mnostwo dziewczyn w w komplecie typu rurki, emu i krotka kurtka lub futerko dobrane pod kolor butow i faktycznie wyglada to ciekawie, do tego stopnia, ze i dla mnei zamarzylo sie kupno takich butkow, jednak powstrzymam sie bo jestem okragla osobka, wiec nie bede db wygladac w tych butach, za jakis czas jesli uda mi sie wrocic do normalnosci sprawie sobie takie buty a co tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIecie może gdzie w Poznaniu można kupić te buty? Ja mieszkam w małej miejscowości niedaleko, tutaj napewno nikt takich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×