Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EMuUuk

Czy widział już ktoś kogoś w PL w butach emu?

Polecane posty

Gość AnnikA_Krk
No właśnie... Ja też mam EMU (czarne, długie) i kompletnie nie mam pomysłu jaką kurtkę kupić na zimę żeby to jakoś fajnie wyglądało :D Ma ktoś jakiś pomysł? A czy myślicie, że kurtki narciarskie w stylu Roxy czy Billabong będą pasowały?? Bo skórzane jakoś nie bardzo do mnie przemawiają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dAAra
Mam nowe Ugg'sy :D pisaliscie tutaj, ze trzeba je zaimpregnowac przed przemoczeniem. Mozecie napisac jakim srodkiem najlepiej - poprosze o nazwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_Szczecin
Witam:) ja mam czarne krótkie emu, jestem ze Szczecina i na ogól patrza na mnie ze zdziwieniem (zwłaszcza starsi ludzie), natomiast dziewczynki z gimnazjum probuja mnie wysmiac :) nie przejmuje sie tym, bo nie interesuje mnie opinia innych:). A co do impregnowania- kupiłam impregnat firmy kiwi "AQUASTOP" :) nie przemakaja. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam uggs i sa tez swietne,nosze je do prostych spodnic,luznich jeansow,rurek,a kurtka pasuje praktycznie kazda,przeciez nie musi byc wykonana z tego samego materialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1610
a nie wiecie czy te butki mozna kupic w jakims normalnym sklepie??? bo chciałam je przymierzyć zobaczyć jak na nodze wyglądają i takie tam:P najlepiej jak byście znali jakis sklep w łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkałobuziak
a jak podaje wrześniowy numer hot moda&shopping buciki w stylu australijskimi sa juz nie modne;p ale ja takowe posiadam od dwóch sezonów i są cudne oraz cieplutkie i nie zamierzam z nich rezygnowac;D ale nie bede w nich chodzic juz teraz jak dziewczynki, które widuje w centrach handlowych... bezsens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja_danuta
witam. sprzedaje orginan buty z kolkecji 2008 Emu bronte hi chocolate. wszystkie rozmiary. prosto od dystrybutora. moj login na allegro to patrycja_danuta sprzedaje jej po 285 + przesyłka najtaniej na allegro, naprawdę mam najtaniej sam sprawdź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda-cr7
mam pytanko...bardzo podobają mi się te buty i chciałabym je kupić jednak mam pewne wątpliwości, a konkretnie jestem dość niska i drobna 156cm i nie wiem czy te buty nie będą mnie w jakiś sposób skracać czy coś w tym stylu jak myślicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja_danuta
ja te mam ok. 157 i nosze emu. wyglądam nich dobrze. wcale nie skracaja. wyglada sie w nich tak jak w innych butach. zapraszam na moje aukcje na allegro nick patrycja_danuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja_danuta
podaje swoje gg w razie pytan 10987844

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Itaaaaa
Tak widziałam dostępne są w sklepach Zebra i HD HEAVY DUTY. Na 100% w kRakowie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naatalia
Itaaaaa, a nie wiesz może ile kosztują? :) Bo własnie miałam pisac czy ktoś takowych emu nie widział w Krakowie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnttt
A ja mam dylemat - kupić sobie emu w ZEBRZE za 330zł czy na allegro taniej? Bo wiadomo, że w ZEBRZE bym je sobie przymierzyła, zastanowiła się jeszcze no i miałabym pewność co do oryginalności itd., ale z drugiej strony te na allegro są znacznie tańsze... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja_danuta
ja sprzedaje 100 % orginalne. wszytkie metki, karton, wszystko co potrzba. sprzedaje obecnei czekoladowe na allegro moim zdaniem po co przepłacać z zebrze czy gdzie indziej jak mozna dostac takie same duzo taniej ja mam za 285 + przesyła 15 razem 300 podaje swoj gg : 10987844

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oldschool
hej mam prośbe mogłby mi ktos podac adresy sklepów w Poznaniu w których sa buciki EMU bo w Koninie ich raczej nie ma prosze bo szukam i mnie moge ich znalezc a bardzo mi sie one podobaja ;] pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka666
przyłączam się do pytania o dostępność w Posen. Poza tym zwracam się do posiadaczek beżowych emu- jak wygląda czyszczenie? Wiadomo plucha, błotko, deszcz- da się to jakoś zgrabnie wyczyścić czy z czasem tracą swój piękny kolorek i warto sięgnąć p czarne? wielkie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja od
kurcze, a może byście mi tak doradziły ? Ja pierwsze EMU kupiłam 4 może 5 lat temu, jakoś tak, czarne chyba kolekcja ART z takimi krzyżami. I wszystko ok z nimi było, nie przemakają jak się je zaimpregnuje, tylko od soli sie zacieki robia ale wystarczy je suchą skórką od chleba potrzeć i wygladają znów jak nowe ;D A moj dylemat to kolor - czy szare, brązowe, czerwone ? Oraz rozmiar, bo pamietam że kupiłam 40 to byly za duże, więc chyba 39 ? Jak kupowałyście te buty ? Bo później to się ta wełna ogniata i dostosowuje do stopy, więc może nawet 38 ? by byly takie w sam raz ?? Mam długość stopy 25.6 dokładnie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy
posiadaczki emu mogą mi powiedzieć czy cholewka się rozbija ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin1985
może tak nie na temat ale jak myślicie czy buty w jasnym kolorze np. karmelowym skracają optycznie nogi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam
Powiem Ci tak, buty w każdym kolorze nie skracają nóg jeśli są do kolan, nogi skracaja buty za kolano, oraz takie botki za kostkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość al89
a jak jest z szerokością cholewki? mam dość mocną łydkę i boję się, ze bedzie za wąska, a planuje kupic emu do kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oldschool
Gdzie w Poznaniu są buty emu???? prosze o odp po jutro jade do poznania nie nie wiem gdzie je kupic prosz ;];];];]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fantasy_____
Mam małe pytanie . ;) Planuje kupić sobie buty EMU szare albo fioletowe . Moje pytanie brzmi tak : Mam mały problem ponieważ noszę rozmiar 39 ale mam chudą łydkę . Mam zawsze ogromny problem z kupieniem kozaków, bo na długość są dobre a w łydce mi "latają" . Boję się że będą źle na mnie wyglądały z powodu moich łydek. Koniecznie chcę te buty do kolan, nie do kostki. Jak myślicie jak to będzie wyglądało ? Źle ? Z góry dziękuje za odpowiedź . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm mmm
po pierwsze nie ma Emu fioletowych ;) sa różowe ;p po drugie jesli masz szczuplą łydkę to bym Ci odradziła bo to śmiesznie wygląda, może sie wydawać że szczupła łydka we wszystkim ładnie wygląda ale tak nie jest, jeśli Ci zależy na takich butach to bym Ci radziła kupić z innej firmy, np. Bamboo mają śliczne buty na wzór tylko sa szczuplejsze i zgrabniejsze i nie będziesz wyglądała jakbyś miała po starszej większej siostrze buty ;) Emu mają kolo 38 cm w łydce, jeszcze jak masz ze 34 to okej, ale jak mniej to puszukaj innych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinkaaa
są fioletowe, bo ja mam takie... z niebieskimi serduchami! krótkie! kasienkałobuziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faantasy__
Widziałam fioletowe na allegro, może nie były na orgianlne ale były . ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam emu czarne z usa. sliczne:) a teraz zaczynają mi sie podobac takie pod brązowy kolor:P ale rzadko widuję kogoś na ulicy w nich. A jestem z południa PL:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×