Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

za.gruba

kupilyscie kiedys specjalnie cos za malego

Polecane posty

Gość jacekKKK
ja kupiłem kiedyś specjalnie za małą prezerwatywę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam kiedys w szafie pelno rzeczy, na ktore wydalam kupe kasy z zalozeniem ze kiedys sie naloze. schudlam jednak dopiero jak zaakceptowalamsiebie w rozmiarze 46, upilam ubrania w takowym rozmiarze i uznalam, ze dobrze w nich wygladam, ze jest ladna. pierwszy raz o wielu lat tego dnia sie po prostu nie nazarlam. co zawsze robilam po zakupieniu za malego ciucha. nie ma co dokladac zycia na pozniej tylko trzeba kupic sobie cos fajnego na tu i teraz. najwyzej sie opyli na allegro jak sie zrobi za duze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie tak zastanawiam, czy czasem nie kupić.,... ale chyba rzeczywiście mieć coś na teraz i cieszyć się, że robi się luźniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam jeansowe rurki...w listopadzie 2005, nadal czekają na wielkie wyjście, a własciwie wejście na mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dużo ci zostało, żeby się w nie wbić? :) albo - już dużo się zbliżyłaś do nich? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak mam
...kupuję często za małe ciuchy, jaka radocha jest kiedy za dwa, trzy tygodnie mogę je założyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to siostra mojego chłopaka potrafi 3 tygodnie prawie nie jeść zeby wbić się w spodnie nr mniejsze (czyt. mój numer:D ) to chyba od osoby zależy jednak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nigdy tak nie zrobiłam i nie zrobię...bo po co mam się odchudzać i schudnąć jak i tak potem nie wytrzymam na diecie i spowrotem przytyję,i to jeszcze więcej...nigdy się nie odchudzałam...niektóre dziewczyny tak robią że kupują za małe spodnie żeby do nich schudnąć...ale później to fajnie nie wygląda jak tak na styk mają je ma zapięte...no ale ważne że się mieszczą w nie a to że brzuch się górą wylewa to mało ważne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhy - to zależy od całej figury dziewczyny. co z tego że zrzuci 2 cm w brzuchu czy udach (opisuję na przykładnie tej siostry mojego faceta) do rozmiaru 34 (chociaż nosi 36 - i wygląda świetnie) jeśli \"górę\" ma 75DD - nieproporcjonalnie dość, żeby dosadniej nie powiedzieć, wygląda.. i pewnie w wielu takich przypadkach jest podobnie. Lady in red - bardzo fajnie ujęła to - \"tu i teraz\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samanta---> no ale żeby z rozm.36 się odchudzać do rozm.34 to trzeba być nienormalnym...no ale niektórzy są dziwni i nic się na to nie poradzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to chodzi tylko o to, że jak taki noszę chyba ;) ale ogólnie to jest tak, że \"36 nie pasowało bo tu odstawało, tu coś tam\" - dla mnie głupota, zwłaszcza patrząc przez pryzmat całej jej figury. ogólnie - bosskiej :) ale zawsze sobie można coś wymyślić.. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×