Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tarnowianinka

TARNÓW i okolice- sale weselne

Polecane posty

Gość r11
Witam. Czy ktoś mógłby mi udzielić informacji na temat hotelu Marion na Elektrycznej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a w rest.Dunajec...przy moście na Dunajcu w stronę Krakowa.Jak tam jest??,czy miał tam ktoś wesele??Miejsce zachęcająco wyglądające,co prawda bliżej do Wojnicza niż Tarnowa,ale te naście kilometrów to nie problem:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hotel Dunajec
Podpisuję się pod prośbą o opinie na temat tego miejsca !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana220
A czy slyszeliscie cos na temat domu weselnego Jagiellonka w Zakliczynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s19096
witam a czy ktos moze cos powiedziec o sali w hotelu tarnovia niedawno tam wyremontowali i nas stronie ladnie wyglada ale niewiem jak z jedzeniem obslugo itd prosze o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_111
Ja mam bardzo pozytywną opinie na temat Zajazdu pod Dębem klimat fajny jedzenie to kwestia dobrego doboru,jeśli chodzi o obsługe byłam zadowolona Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_111
Jesli chodzi o sale na Słonej Górze w Piotrkowicach jak dlamnie to niema sie czym zachwycać Dekoracja wisi odkąd pamiętam jedzenie takie sobie .Oglądając sale jedyne co przykuło moją uwage nieobrarzając nikogo to Pajęczyna w rogach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodko_slodka
Chciałabym poznać Wasze opinie na temat wesel w hotelu El Greco w Odporyszowie koło Tarnowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asicaaaa
Witam a co myslicie o domu weselnym Finezja w tarnowie czy ktos byl tam na weselu i moze cos napisac odnosnie atmosfery obslugi czy warto decydowac sie tam na rezerwacje sali??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tarnów
to tylko + Bistuszowa + Janowice Ceny są wysokie, ale za to wszystko zorganizowane tak, jak ma być. Nie trz ba się wstydzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drag-onka
Jestem z okolic Dabrowy Tarnowskiej i u nas najbardziej popularna sala to Dom Strażaka w Ćwikowie. Chociaż mi się tak strasznie nie podoba. Ale zaletą jest duuużo miejsca. W kwietniu byłam na weselu w Domu Ludowym w Mędrzechowie- sala mała, ale piękna. Bardzo ładnie zrobione ściany, dzięki czemu za małe koszty można pięknie ustroic tą salę. Natomiast moje wesele będzie w Domu Parafialnym w Woli Mędrzechowskiej. Sala również nieduża, ale domek taki stylowy, a cena wynajmu to dosłownie grosze. A jeśli chodzi o większe sale to polecam Dworek, w którym obecnie mieści się Centrum Polonii w Brniu-Podborzu. Kilka lat tamu miałam tam studniówkę. Dwór jest zabytkowy, sale ogromne, wszystko piękne, można nawet wynająć piwnice na imprezę, tam również jest pięknie. Teraz tam jest wszystko odremontowane. Centrum ma swój katering. Dworek Centrum znajduje się w zabytkowycm parku. Dawniej tam było wesele co sobota. Potem dworek upadł a teraz znów jest pięknie. To link do strony Centrum Polonii z możliwością wynajmu sal: http://centrum.polonii.salon24.pl/. podany jest tam numer tel., można zapytać o wolne terminy. Są tam też fotki sal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bomba zegarowa
Boże tylko nie Finezja!!!jedzenia mało, wędlina zielona, mięsa na obiedzie już dla mnie nie starczyło - dobrze że siostra mi odkroiła pół ze swojego!!! na każdą prośbę o doniesienie czegoś pani odpowiadała " ale już nie ma, wszystko jest wyłożone, proszę sobie zabrać z innego stołu".Dodam że to była jedna z dwóch pań obsługujących 100 osób, napoje skończyły się o 21, ale chyba państwo młodzi coś przeczuwali, bo mieli kupione swoje soki. Z wesela wyszłam bardzo wcześnie i od razu zrobiłam sobie kolacje w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bomba zegarowa
Acha, i to nie jest tylko moja opinia, kiedy w pracy chwaliłam się, że idę na wesele do Finezji koleżanki powiedziały :"to zjedz sobie wcześniej w domu porządny obiad" Zachwycona jestem natomiast Tarnovią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukasz sali weselnej w Tarnowie? w jednym miejscu znajdziesz wszystkie obiekty wystarczy wejść na www.GdzieWesele.pl/Tarnow/ Na jednej stronie znajdziesz domy weselne, hotele na wesele, restauracje na wesele z Tarnowa www.gdziewesele.pl/Tarnow/ dzięki opinią klientów znajdziesz ten idealny lokal na wesele Zostaw komentarz, dodaj lokal weselny, Domy weselne, sale weselne wTarnowie tylka na www.gdziewesele.pl/Tarnow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka227890
polecam Wam dom weselny Palermo w starych żukowicach, ja tam miałam wesele a teraz przeprowadzili niesamowite zmiany. cenowo rewelacja i nowa kucharka którą dobrze znam. ja polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosnica9
Witam, ja ze swojego doświadczenia mogę podpowiedzieć, iż El Greco w Odporyszowie jest naprawdę ok. Duża sala do tańca, obsługa miła i szybka, jedzenie dobre i dużo. Piszę z perspektywy gościa, byliśmy tam na dwóch weselach z narzeczonym i było naprawdę miło, a z tego co wiem to pary młode również były zadowolone ;) Poza tym byłam też na weselu w Cristal Parku w Mościcach, niestety nie podobało mi się, jedzenia mało, trzeba było walczyć o pulpeta, jak przynosili 4 na szescioosobowy stolik, a z tego co wiem, to para młoda zapłaciła duże pieniądze za wesele. Polecam natomiast lokal pod górą Marcina, zdaje się, że Winiarnia o ile dobrze pamiętam. Jest to jednak miejsce na małe wesele, bo mają tam niewielki parkiet, ale poza tym ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ricardinio
do bomby zegarowej Ja mam odmienne zdanie na temat Finezji, jest wręcz odwrotnie niż Ty to napisałaś, ja i moi znajomi robiliśmy tam różne imprezy (komunie i firmowe) i jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi i z samego lokalu. Czuje w Twoich wypowiedziach oddech sfrustrowanej konkurencji :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietoksyczna26
Witam, a czy ktoś może był na weselu w Szczepanowicach? Na stronie wygląda wszystko ładnie, ale nie wiem jak z jedzeniem itp. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaagu
Byłam na weselu u koleżanki w Szczepanowicach w sierpniu '11 i polecam. Jedzenie smaczne, ładny lokal, ogródek i okolica. W zasadzie nie przypominam sobie by coś mi nie pasowało. Sama rozważam ten lokal na swoje wesele, ale chciałabym jeszcze coś na ten rok znaleźć, niekoniecznie w sobotę i bardziej w Tarnowie albo w okolicach ale bliżej Dąbrowy Tarnowskiej. Na dodatek będziemy mieć gości w granicach od 65 do 80 a wszędzie albo lokal za mały albo za duży i chcą by dopłacać i już sama nie wiem co robić! Może ktoś coś doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietoksyczna26
Jak małe wesele to na Podzamczu na Marcince, byłam na takim w tamtym roku w styczniu. W zimie wiadomo dookola ponuro, ale w lecie jest tam pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaagu
dzięki :) chyba znaleźliśmy już odpowiedni lokal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam na weselu w "Winnicy" na Górze Marcina (ktoś tam wyżej pisał, tylko pomylił nazwę:) ), bardzo miły lokal, ładny, z gustem, jedzenie z tego co pamiętam było bardzo smaczne, obsługa pomocna i kulturalna. Parkiet faktycznie nie za duży, ale wtedy chyba mało kto tańczył, więc nie umiem ocenić.. Przed budynkiem jest parking, całkiem spory, odgrodzony, wyłożony kostką. Dla mnie plusem jest też to, że oddzielona jest część jadalna od tanecznej, nie całkowicie, ale jednak jest ten komfort, ze tańczący nie zaglądają w talerz,a jedzący nie oglądają pląsających par :) Nie wiem natomiast nic o cenach, a na ich stronie nic nie pisze, oprócz "przystępnej ceny", co może oznaczać wszystko ;) Gdyby ktoś się orientował coś więcej, to byłabym wdzięczna za jakieś komentarze, bo sama mam na oku to miejsce. Ale to faktycznie lokal na małą imprezę, myślę że opisane na ich stronie 80 osób to byłby już tłum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietoksyczna26
Witam, nie pomyliłam nazwy, jest i Podzamcze i Winnica na Marcince, o tym drugim lokalu nic nie słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodaa_a
a jakie macie opinie na temat domu Weselnego Marion???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie co mozecie powiedziec na temat wesela w hotelu dunajec albo lokalu na dwudniakach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia212343
hej polecam dom weselny finezja w tarnowie na nowym świecie 55 miałam tam ostatnio wesele i co mogę powiedzieć obsługa pierwsza klasa jedzenie smaczne niczego mi nie brakowało właściciele i obsługa bardzo miła co mogę jeszcze dodać lokal finezja chyba jako jedyny w tarnowie gwarantuje profesjonalną ochronę każdej uroczystości było paru pijaczków którzy chcieli się wbić na moje wesele ale czuwająca ochrona udała się z zapytaniem do nas czy to goście weselni ja zeszłam i stwierdziłam ze nimi nie są i nie zostali wpuszczeni i tak było do samego rana lokal finezja jest godnym polecenia na wesela i inne imprezy jak by ktoś chciał wynająć do ochrony swojej uroczystości ochronę to podaje namiary na jednego z panów z ochrony tel 785 964 296 darek pozdrawiam krysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benia85
część ;) Niedawno organizowałam wesele w remizie strażackiej i potrzebowałam udekorowania jej lecz nie chciałam brać firmy do tego gdyż to zwykle są ogromne koszty, lecz znajoma poleciła mi firmę DekorAni (http://dekorani.onuse.pl). Cudownie to zrobili i w dodatku bardzo tanio! Polecam ich i bardzo im dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×