Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tarnowianinka

TARNÓW i okolice- sale weselne

Polecane posty

Gość gość
Proszę o opinie osób będących w ostatnim czasie na weselu w Taurusie w Ładnej: -jaka obsluga -czy jedzenia jest duzo na talerzach czy porcje małe -czy stoły są tylko okrągłe czy jest tez możliwość podłużnych I ogolne wrażenia co do lokalu, organizacji itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecający
Super dom weselny w okolicach Tarnowa znajduje się w Otfinowie. Nie dawno został uruchomiony. Nie trzeba czekać rok czy dłużej bo dopiero zaczyna swoją działalność i jeszcze są wolne terminy. My jaką datę chcieliśmy tą dostaliśmy. Trzy miesiące przed weselem zamawialiśmy i wystarczyło. Piękna sala weselna. Polecamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivent
Powiem Wam że jeśłi chcecie mieć udane wesele i dobre jedzenie posmarujcie dobrze obsługe i szefa kuchni przed weselem, to bedzie wszystko ok. I pamietajcie że od nich też zależy to czy wesele bedzie udane czy nie! Ja organizuje przyjecia i iventy w roznych restauracjach i "domach weselnych" i wiem co mowie. Chcecie miec wszystko swieze i dobre i dobrze podane to zadbajcie o to! Słyszalem juz rozne opinie o weselach ze strony obsługi, to jest masakra jak ich traktują goście! I wiem tez ze sie mszcza na takich. Udanych przyjęć weselnych ! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka2208
Zabukowaliśmy wesele które się odbyło 22 sierpnia 2015 roku . Miałam ogromne obawy ponieważ czytałam dużo złych opinii na temat tego miejsca ale bardzo mi to miejsce pasowało bo zależało nam na hotelu .. Opinie czytałam że na weselu obsługa źle obsługuje ze na końcowym rozliczeniu szef dokłada dziwne dopłaty o których nie było mowy , że jedzenie jest okropne !! Bardzo miłe zaskoczenie ! Jesteśmy bardzo bardzo zadowoleni nasze wesele odbyło się i było super! Jedzenie prze pyszne wszyscy chwalili obsłucha szybka sprawna , żadnych dodatkowych opłat !!! Śniadanie przepyszne :) Polecam w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka2208
chodzi oczywiście o Podzamcze w Tarnowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasze wesele odbyło się w sierpniu 2015 roku w restauracji "Pod Zamcze". Mieliśmy małe wesele dlatego ten lokal nadawał się idealnie. Mimo wielu negatywnych opinii na jego temat zaryzykowaliśmy. Jeśli chodzi o jedzenie- było dużo i bardzo smacznie , nikt z naszych gości nie narzekał. Poza tym obsługa (młode dziewczyny) bardzo miłe, sympatyczne, grzeczne i sprawnie obsługujące. Minusem jest hotel- mieliśmy zarezerwowany pokój i to jest totalna porażka... Był brudny, brudny i jeszcze raz brudny z niedziałającą "nowoczesną wanną" , do tego puchowe kołdry... (przy takich temperaturach jakie były to jakaś masakra). Na drugi dzień po rozliczeniu z szefem-(niestety jest to prawda), że oszukuje i dopisuje do rachunku... Reasumując-miejsce fajne na małe wesele, obsługa cudowna, jedzenie smaczne i dużo... natomiast pokoje drogie i brudne i nieuczciwy szef...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość658
Może komuś się przyda moja opinia o motelu Tarnów http://www.hotel-tarnow.pl/ . Oferują tam świetny pobyt krótkoterminowy z którego mogą skorzystać goście weselni. Moja rodzina właśnie korzystała tam z pobytu po weselu i płaci się tylko za godziny. Polecam motel w Tarnowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgłobice- zajazd Dunajec. Miałam przyjemność a raczej nieprzyjemność być gościem na przyjęciu weselnym w zajeździe Dunajec. Może zacznę od jedzenia, które było okropne. Na początku dostaliśmy obiad, rosół, zimne ziemniaki, i mięso które było czerstwe twarde i którego w rezultacie brakło. W standardzie dla jednego gościa bardzo małe porcje i za mało sztuk mięs na osobę. Dalej owoce, brak różowego winogrona, które wydaje mi sie być podstawowe, powiedzmy że to jeszcze da sie przeżyć, ale osobiście mi go bardzo brakowało. Kolejna rzecz pepsi podana w dzbankach!!!! Błąd,błąd, błąd!!! Kto pozwala na podawanie pepsi w dzbankach?! Placki-suche w typie babki marmurkowej, bez smaku, zero wyobraźni nie było ani jednego placka z galaretką ani z masą, na co dzień moja babcia robi dużo lepsze ciasta. Do stołów nie dokrawano ani ciast ani nie dokładano owoców. Sałatki które były na osobnym stole również były okropne. Uwielbiam ananasa i dania słodko kwaśne z dodatkiem ananasa ale to co lokal podał, sałatka z czegoś czerwonego (chyba czerwona kapusta) i ananas- okropne połączenie!!! Kolejna rzecz, obsługa - kelnerki zmęczone życiem, zero uśmiechu, zero podejścia, jedna miała ubrane adidasy i spodnie... Dziewczyny to jest czyjeś wesele, jak można ubrać się tak na obsługę? Do tego chyba nie do końca były w pracy, bo raz na jakiś czas się ktoś pojawiał i zaraz znikał. Jeszcze ostatnia rzecz, zastanawia mnie fakt jak można proponować młodym lasagne jako pierwszą kolacje? Ja wiem że dla lokalu to dobry interes bo robi się ją szybko i po taniości, ale estetyka i wygląd tego co było podane na talerzu pozostawiało wiele do życzenia... W pokojach hotelowych i restauracji hotelowej nie byłam, więc w tej kwestii sie nie wypowiadam. Jednak obsługa wesel to porażka i Młodym, którzy zastanawiają się nad lokalem odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sądzicie o Brzozowym Dworku? Był tak ktoś ostatnio? Ładnie wygląda? Jakie macie opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja byłem w nowym Domu Weselnym Versal i powiem krótko rewelacja !!!! duża sala jadalna a obok sala taneczna ogromna jedzonko było wspaniałe domowe. Właściciele jeszcze extra dali 3 dania w tym fantastyczny deser z jarzyn. Polecam wam to cacko kulinarne goście nie wiedzieli co to jest na początku a po ujawnieniu zachwytom nie było końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ślub wymaga zorientowania się w wielu kwestiach. Poza salą weselną trzeba zadbać o wiele różnych kwestii, np. o suknię, makijaż, alkohol ale także o dobrego fotografa i kamerzystę, który nam ten ślub uwieczni. Mnie koleżanka poleciła firmę http://macheta.pl/. Wykonali oni świetne zdjęcia i nakręcili cudowny firm, który utrwalił ten najważniejszy dzień w naszym życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. A jakie opinie macie o domu weselnym w Janowicach? Wygląda pięknie i ogród też duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Janowice zkapcaniały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to znaczy że skapcaniały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś był w Zajezdzie Parkoszu w tym roku? Jeśli można proszę o szczegółową opinię, gdyż planuje tam mieć wesele w niedługim czasie. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A noś te same buty przez 10 lat to się dowiesz co znaczy skapcanieć. Nowe czasy wymagają nowych pomysłów, nowych rozwiązań ,nowej kuchni i nowego podejścia do tematu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna młoda Teresa
Witam. Dom weselny Palermo stare żukowice odradzam wszystkim wlasciciele zadzaja pieniędzy za wesele 100% przed ślubem masakra obiecują dużo a nic nie ma cały czas chodzą po lokalu w dniu ślubu... Jedzenie fatalne spalone słone koszmar nie róbcie tego błędu nie bierzcie tego lokalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinek7
Tak czytam te Wasze opinie i oczom nie wierzę... Niedawno byłam świadkiem na ślubie. Pomagałam Pni Młodej w całej organizacji. I wiecie co? Bylyśmy mega zadowolone pomocą ze strony właścicieli domu weselnego Versal Exclusive - na obrzeżach Tarnowa. Wymienie kilka mega pozytywów: 1. Własciciele do rany przyłóż - wszystko wytłumaczyli, jak coś zapomnialysmy to podpowiadali. 2. Dostalismy gratis w postaci ciast na stoły. 3. Wystroj luksusowy, ale nie przesadzony - a w sam raz :) 4. Kuchnia - kuchnia po prostu genialna. Każda potrawa idealnie przyprawiona, nie było żadnych wpadek. A tzw. "gorący stół' niebo w gębie. 5. Świetna lokalizacja - bardzo dobre połączenie z centrum miasta, duży przestronny parking ( a jak wiadomo wszyscy teraz są zmotoryzowani). 6. Jezeli chodzi jeszcze o lokal - przyjaciółka dla swoich gości miała do dyspozycji 2 duże sale jadalne (z czego jedna była przeznaczona na zabawe dla dzieci) i ogromną salę do tanczenia z różnego rodzaju światłami dyskotekowymi. Dużym plusem było to, że wszystkie te pomieszczenia znajdowały się na jednym poziomie. Goście siedzący przy stoikach mogli swobodnie ze sobą rozmawiac ( a na weselach, gdzie zepsol jest w tym samym miejscu nie zawsze tak jest). Uwierzcie mi naprawdę warto. My zaczynalysmy szukać, jak ten lokal jeszcze powstawał - oczywicie mialysmy z przyjaciolką pewne obawy, ale wszystko wyszlo wspaniale. Niedlugo będę się znowu bawić rocznicy ślubu moich dziadków w tym domu weselny i powiem Wam nie mogę się już doczekać :) pozdrawiam K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megazordonka
Ostatnio byłam w Krzyskim i trzeba przyznać, że jest za co te 3 gwiazdki przyznać. Strona internetowa mi się tak nie podoba (chyba przez ten garnitur chłopaka, trochę za duży, zobaczcie sobie http://www.hotelkrzyski.pl/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć!! Dziewczyny szukam sali na wesele w Tarnowie, Brzesku, lub bliskich ich okolicach (jestem z Wojnicza) - by jedzenie i tańczenie było razem, na jednej sali. To dla mnie bardzo ważne. Ważne są dla mnie także smaczne dania i uczciwość lokalu. Czy coś takiego w ogóle istnieje??? :) Proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jasne !!! każda remiza spełnia twoje wymagania musisz jeszcze domówić prostokątne stoły ułożone w literę U i już masz wesele w stylu lat 80". JEDNYM SŁOWEM WESELE PEŁNA CHAŁA..!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Tarnowie najchętniej jadam w restauracji Pasaż Tertila. Znam ich z wesela brata, bo właśnie w tym miejscu organizowali. Ludzie z obsługi są bardzo sympatyczni, zawsze pomogą, doradzą w temacie menu, wytłumaczą jak konkretne danie jest przyrządzone itp. Pichcą tutaj na świeżo, nie ma jedzenie odgrzewanego, a to się po prostu czuje w smaku. Ja akurat jestem na to wyczulony, bo sam pracowałem przez wiele lat jako kucharz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnimi czasy jeśli już wybieram się na Stare Miasto to idę do Pasażu Tertila. Mają rewelacyjne placki ziemniaczane w różnych wariantach, ale też dobre oryginalne belgijskie piwo. Miła obsługa, wygodne wnętrza, gdzie można się poczuć swobodnie, nie siedzi człowiek na człowieku. Z resztą jak to dokładnie wygląda to można sobie sprawdzić przez wirtualny spacer na ich stronie - www.pasaz-tarnow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dom Weselny w Otfinowie. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, poszukuje opinii na temat wesele w zajeździe Parkosz. Czy ktoś w ostatni czasie był lub miał wesele w tym lokalu i mógłby się podzielić opinią? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda 1990
Witam, bylam ostatnio na weselu w domu weselym MARION. Jestem bardzo bardzo zadowolona jedzenie po prostu pycha, bylam taka pojedzona ze po prostu nie moglam sie ruszyc. Obsluga, mila usmiechieta i ladnie ubrana :) wystroj ladny, klimatyzacja dawala rade. Jestem na tak i moje wesele bedzie wlasnie tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×