Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość allla1232

Lista oszukańczych firm

Polecane posty

Wszystkie MLM-y to oszukańcze firmy: FM Group, Oriflame, Mariza, Casada, Herbalife i inne tego typu s**ty. Nie wspominając o liderze tego zestawienia - Amway. MLM-owskich piramid finansowych należy się bezwzględnie wystrzegać, jeśli nie chce się zostać oszukanym przez bandę fanatycznych złodziejów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Viktor folomeyev. Oszust z Oleśnicy k. Wrocławia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćstryków
Styl studio Łódź prowadzą ludzie o nazwisku Kaleta. byłm na kursie u nich 2 lata temu, niemiła atmosfera i mało nauki ale musiałam zkonczyć ten kurs bo było w umowie że nie ma zwroyu pieniędzy. oszustwo i strataczasu, najgorsza to ta mała wredna baba (jej nazwisko kaleta). ul franciszkańska w łodzi. odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam nikomu kto ma choć odrobinę empatii pracowania dla firmy "Piętka" mapy, usługi kserograficzne. Zdażyło mi się "natrafić" na tę firmę. Są to zwykli oszuści i naciągacze a co jak dla mnie najgorsze - naciągali ludzi na tzw. "dobroczynność". Nigdy jeszcze nie spotkałam się z wrabianiem ludzi na taką skalę a pracowałam na wielu rynkach sprzedażowych. Często sprzedaż łączy się z pewną manipulacją. Jednak tutaj kierowniczki i koordynatorki wmuszały w sprzedawców kłamstwo i oszustwo. Nie wiedziałam na początku jak to działa. To była moja pierwsza praca, kiedy dostrzegłam co tam się dzieje natychmiast zrezygnowałam. Naciągali ludzi, że pomogą biednym dzieciom ze szkół finansując im pomoce naukowe. Prawda była taka, że kiedyś tam była taka akcja, która się już dawno zakończyła i była prowadzona przez inną firmę. A oni starali się zbić na tym kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a najbardziej bolało mnie serce gdy słyszałam od ludzi którzy ledwo wiązali koniec z końcem, że oni chcą pomóc to dla nich takie ważne i że choćby mieli finansowo przecierpieć to oni chca pomóc. Nigdy nie pozwoliłam na finalizacje sprzedaży jako takiej ( bo to miała być darowizna) ze względu na własne sumienie i zwoliniłam się od razu po przejściu płatnego szkolenia. Jak ludzie mają być pełni nadziei i chęci do pomocy gdy ktoś taki wykorzystuje dobrą wole człowieka do udzielania pomocy by zdboć osobisty zysk? Dla hejterów i krytyków nadmienię tylko: nie jestem osobą wierzącą. Mam własną moralność i przez siebie zaakceptowane wartości. Dla Katolików: tak jest to mozliwe. Można myśleć i czuć samemu. Mam nadzieję, że uchronie przynajmniej część z Was przed wpadnięciem w bardzo chorą firmę. Tym bardziej, że widzę, że się ogłaszają odnosnie rekrutacji na stanoswisko"doradcy pracownika biurowego pomocy sprzedaży itp".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli piszesz że jest firma która powołuje sie na pomoc dzieciom a tego nie robią to jest kryminał jesli rozwiązanie sytuacji widzisz w zwolnieniu się to wspołczuję takiego rozwiązywania sytuacji trzeba donieść na takich oszustów , oni własnie krzywdzą dzieci wykorzystując je do napełaniania swoich portfeli napisz system w jaki sposób działają i dostarcz to policji , lub wyślij do dobrej fundacji , do UOKiK , do Inspekcji pracy,napisz maila z opisem na policję, sa podane adresy w internecie , zrób cokolwiek , przeciez to są złodzieje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W nawiązaniu do agencji Vectra z Poznania, która została tutaj wspomniana. Widzę, że ta agencja wzbudza ogromne kontrowersje. Jeśli ktoś szuka innych informacji na ich temat, to niech zajrzy tutaj: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,5651

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mike_like
Do listy dopisuję firmę PRO FAMILIA MEA - jest to fundacja z Poznania. Firma pobierała od ludzi pieniadze, które miały być zainwestowane w nowe stanowiska pracy. Jednakże pieniadze te zostaly wyludzone, poniewaz do dzisiaj nikt nie otrzymal zwrotu ani obiecanych prowizji. Wszystkich, ktorzy zostali poszkodowani prosze o kontakt 693 621 747

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×