Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka1979

kolejna partia INFANRIX PIV + HIB wstrzymana

Polecane posty

hmm ja juz sama nie wiem co mam o tym myslec lekarka namawiala nas wlasnie na ten INFANRIX IPV +HIb a teraz wszedzie to wstrzymuja tylko ze my mamy inna serie i co teraz, dzieci beda szczepione od nowa czy jak? bo moj przeszedl juz komplet szczepien, teraz tylko bilans nas czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka strasznie sie teraz dzieje ja juz obiadkow nie daje, a mlody deserkow na szczescie nie chce jesc, wiec dostaje owoce a co do szczepionek to tez szczepie panstwowymi, choc pielegniarki namawialy nas strasznie na skojarzone...:O pozdrawiam pokurcz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze was bo zaraz wywale komputer za okno!!!!! co ja mam temu dziecku podawac? błagam nie straszcie juz bo az mnie zolądek boli jak to czytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem coraz
barfdziej przekonana, że robię dobrze, że karmię dziecko piersią, a desery przyrządzam sama :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo raaanyyy
Pytalam o to pediatre--podobno od czasu do czasu zawiesina sie nie nadaje lub dzieci maja odczyny poszczepienne. Wtedy wstrzymuje sie dana serię do wyjasnienie sprawy. Rzecz powszechna podobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez pytalam to mi powiedziala ze jeszcze sie naczytam ze wstrzymali nie jedno a zyc dalej trzeba... no i babka ma racje wkurza mnie tylko to ze nie potrafia dopilnowac produkcji środkó specjalnego przeznaczenia zywieniowego!!!! przeciez to dla najslabszych organizmów jest produkowane ktos powinien tego pilnowac i kontrolowac caly czas a oni olewają!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moje dziecko po państwowej (!) szczepionce przeciwko gruźlicy, która była zanieczyszczona miało powiększony węzeł. Starszy syn po MMR II, przeszedł poronną odrę, było podejrzenie zapalenia mózgu. Nie żałuję, że szczepiłam dziecko infarix ......., ale było to w ubiegłym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez ma powiekszony wezel podwojna mamo mozesz napisac po jakiej szczepionce dokladnie, ktory wezel i skad wiesz ze to po szczepionce? prosze to dla mnie waze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po tej pierwszej, którą był szczepiony jeszcze w szpitalu. Jeśli chodzi o powiększony węzeł, to był to ten pod pachą, po stronie lewej. Jeździliśmy do poradni pulmonologicznej na kontrolę. Na szczęście węzeł sam się wchłonął, ale u mojej koleżanki niestety nie. Jej córeczce ten węzeł rozmiękał i trzeba było robić zabieg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko moj ma powiekszony na glowce...:O nie wiem od czego... pediatra powiedziala nam, ze na razie nie ma sie co martwic, ale jak bedzie sie powiekszal, to trzeba konsultowac ze specjalista... ostatnio tez mial szczepienie, nie wiem czy nie od tego... bo od urodzenia zadnej infekcji nie mial jeszcze dzieki wielkie za info podwojna mamo teraz przyznam ze zaczelam sie bac...:( a u coreczki kolezanki gdzie powiekszyl sie wezel? i wiesz moze jak objawialo sie to ze rozmiekal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córeczka koleżanki miała dokładnie ten sam węzeł powiększony. To rozmiękanie polegało na jakimś \"chlupotaniu\", tak określał to lekarz, ja zupełnie nie wiem jak to wygląda, bo u nas na sczęście obeszło się bez tego. Ta dziewczynka ma teraz 3 latka, wtedy nawet o tym nie wiedziałam, dowiedziałam się dopiero w chwili, kiedy u nas już wszystko się cofnęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to trwalo az tyle czasu? ojej ale dobrze ze wszystko dobrze sie skonczylo :) a jeszcze takie pytanko, lekarz powiedzial ci ze ten wezel to powiklanie poszczepienne? czy sama jakos do tego doszlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lort
powiekszone wezely chlonne po szczepieniach to rzecz calkiem normalna i czesto sie zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE NIE, U NAS TO TRWAŁO CHYBA OKOŁO MIESIĄCA. U TEJ KOLEŻANKI NIESTETY NIE WIEM, ALE PEWNIE PODOBNIE, NAPISAŁAM TYLKO, ŻE TA DZIEWCZYNKA MA TERAZ 3 LATA :) Życzę zdrówka dla synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasna stsyga: Nie martw sie. My tez mamy powiększony wezeł chłonny. Mamy go powiększony juz kilka miesięcy. Konsultowałam to z kilkoma lekarzmi. Robiłam tez morfologie z rozmazem i wszytko ok. Póki co nie kazali sie przejmować. Węzły nawet mogą się powiększać przy ząbkowaniu i mogą ulec zwapnieniu i tak pozostać. Dużo dzieci tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×