Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pika27

Dieta amerykańska 5 kg w 5 dni

Polecane posty

ja nie stosowalam zadnych diet, po prostu jadlam mniej i cwiczylam na skakance, robilam brzuszki. Schudlam 4 kilo w miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadlam serek i pomidora i jest ok o 12 zjem pomidora i jajko a o 14 jabłko o 16 ser biały i ogórka i o 20 wino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1kg przez 5 dni niejedzenia? moze taki organizm. ja jak nie jem, to w pierwszym dniu chudne 1,1kg, w drugim 0,9 lub 1kg, trzeciego dnia jakies 0,7kg, potem lekki zastoj, spada ok 0,3kg dziennie, ale potem znow po 1kg na dzien. wiec nie rozumiem dlaczego przez 5 dni niejedzenia ktos schudl 1kg, no ale...jak widac mozna i tak. popieram diete, tyle ze ja chodze do szkoly i byloby mi bardzo trudno sie do niej dostosowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dzisiaj drugi dzień diety:) Brzuch mniejszy zdecydowanie Moze ktoś się dołączy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej juz dzisiaj 3 dzień czuje się swietnie i lekko a najważniejsze że spodnie luźne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja na to wam powiem
a co ty masz z tym zaciaganiem zołądka? dziewucho, czy ty nie chodziłaś do szkoły. chodzi ci o to żeby żołądek sie SKURCZYŁ , ale tez nie zasuszył (cóż za bzdura kompletna). i dodam dla tych pań, co namiętnie twierdzą, ze jojo jest po tego typu dietach. drogie mądralińskie: jojo wystąpi po każdej diecie jeśli sie wróci do złych nawyków zywieniowych!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nigdy nie miałam jojo:) a stosuje diety tylko jem po to zeby zyć a nie życ żeby jeść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosowałam diete kopenhaską teraz 5 dniową ale efektu jojo nie mam wręcz chudne w oczach startowałam z wagi 73 a teraz 56kg a ma być 51 Nie jem od dwóch lat chleba i nie obzeram sie zero napojów gazowanych, cukru, majonezu, smietany chipsów, orzeszków itd A tak jem wszystko tylko z umiarem I piję herbatę czerwoną polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 167 albo 168 i waga 56kg ale grube uda 57 cm a biodra 92cm w najgrubszym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MasterOna
Kobieto...!!Moim zdaniem nie potrzebne Ci jest odchudzanie...wystarczy ruch,trochę ćwiczeń i zdrowe..wiadomo-mało tuczące jedzonko...Ja mam 164 cm i 55 kg wagi i uwielbiam swoje ciałko...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za te słowa Ale bardzo bym chciała mieć mniej w udach A Ty jakie masz wymiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość green queen
hej, chciałam polecic tą diete tym które muszą szybko zrzucic cm z brzucha, to jedyna dieta cud która na mnie działa.. Jeszcze 4 dni temu nie miesciłam sie w spodnie narciarskie z zeszłego roku, a wyjazd juz za pare dni wiec byłam w ciemnej d***. Postanowiłam zastosowac tą dietę i dziś się oficjalnie w nie dopięłam :) teraz przechodzę na 1000 kcal zeby nie rozwalic sobie metabolizmu, mam nadzieje ze jeszcze schudnę. Dieta jest głodowa, wiec raczej nie polecam na dłuzszą metę bo mozna sobie zaszkodzic. Ale po jakiejs większej wyzerce jest w sam raz. Powodzenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja schudlam z wagi 90 kg to 66 w ciagu 4 miesięcy, mam 176 cm wzrostu i bylo to MŻ oraz cwiczenia. Da sie schudnac tyle w tak krótkim czasie: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×