Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Netka0

Wytrysk. Prosze o pomoc.

Polecane posty

Gość Netka0

Od kilku miesięcy współżyje ze swoim chłopakiem, na początku było w miare ok, ale ostatnio... Ledwo we mnie wejdzie o od razu ma wytrysk. Na początku sie tym nie przejmowałam, myślałam, że to przejściowe ale to już się powtarza od około miesiąca, nawet ponad. Dodam, że jestem jego pierwszą partnerką i odwrotnie. Mamy po 20 lat. Co robić? Prosze o wypowiedzi. Mój chłopak jest strasznie załamany. Ja również. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Netka0
Ale przecież na początku było w porządku? Więc czemu teraz tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj Misiol Misiol
idem, a ty nie źryj orzeszkuf, no chyba że pistacje+piniole+włoskie+brazylijskie - ale nie więcej niż ze 100-150g. Nie jesteś niedźwiedziem żeby robić zapasy tłuszczu na zimę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bring bring
hey Ja i mój chłopak mamy ten sam problem tzn mój chłopak choruje na przedwczesny wytrysk o czym mnie poinformował jest odemnie starszy o dwa lata.... Współżyję z nim od poł roku i jakoś narazie mi to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopak sie za szybko podnieca
najlepiej bedzie jak pocwiczycie troszke. czyli gra wstepna np raczka az bedzie dochodzil, ale nie konczyl i przerwa i od nowa...nie ma rady za bardzo go jarasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie załamuj się
Hej nie martw się po czasie może mu przejdzie a jak nie to powinien udać się do lekarza albo niech sprubuje kupić kremy na opuznianie wytrysku mozna to dostać w sexshopah pozdarawiam i życze powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Netka0
Ale to jest straszne ja bym sie chciala z nim kochac jak na poczatku a tu dupa:( wejdzie we mnie i wytrysk... Masarka... Jego tez dołuje myśl, że nie może mnie zaspokoić. Co prawda stara sie mnie zadowolić w inny sposób:P ale to nie to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż swojej zony
przed stosunkiem zrob mu dobrze ręką to drugi raz tak szybko nie dojdzie jak będzie w Tobie... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość texasowy chlopiec
to nich zaklada dwie prezarwatywy na raz, albo komisyjnie konia wali przed, za drugim razej bedzie juz w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie załamuj się
Faktycznie przed stosunkiem niech sobie zwali to potem dlugo w tobie pojezdzi jak sie uda to daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Netka0
Ok sporóbujemy i dam znać jak poszło:) Dziękuje za rady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilurahgfv
A ja sobie mysle, ze to nie kwestia fizycznosci, a psychiki. On szybko sie spuszcza, bo calutki czas mysli o tym i boi sie. Pewnie raz czy dwa mu sie to przydarzylo i biedaczek teraz boi sie ze bedzie mu sie to powtarzac. Miewam podobnie z kazda nowa partnerka (cale szczescie przy kazdej nastepnej jest lepiej hehe) albo za szybko koncze albo mam problemy ze wzwodem :(. Sprobuj go troszke upic (ma być pijany ale ciagle w stanie). Alkohol mocno znieczula. Jak dwa, trzy razy bzyknie Cie jak marzenie, to problem sam zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj żadne tam choroby powiedz mu że ma sobie zawalić godzinę pół godziny przed albo zamist tego zrób mu lodzika i daj mu odpocząć dopiero potem sie kochajcie :D kiedyś tak drodziłem kumplowi i teraz mówi mi że jest bosko zawsze skutkuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Netka0
Tylko on ma:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Netka0
A może chodzi tu o to, że ja cały czas siedze w internecie, często również na kafeterii i naczytałam się o takich rzeczach jak przedwczesny wytrysk i teraz mnie to prześladuje a z chłopakiem wszystko jest ok? Ale muszę siedzieć przed monitorem dzień i noc bo pochodzę z takiej malutkiej wioseczki hen daleko za Olsztynem - internet to moje jedyne okno na świat. Jestem załamana totalnie. W dodatku mój były chłopak mści się na mnie na wszystkie możliwe sposoby, nawet podszywa się pode mnie na tym forume :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Netka0
Hahaha fajnie sobie to ktoś wymyślił:) No cóż widocznie sie komuś nudzi i lubi sie podszywać... No nic:) Obróciłam to w żart, nie mam dziś nastroju na riposty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataluSsS__TcV
Eh tesh mam taki problem z mojim chlopkiem nie wiem co sie z nim dzieje moze zemna cos nie tak ;( Czy mam prosic go zeby poszedl do lelkarza eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinkaa23
Nie potrzeba do tego żadnego lekarza, może sam zacząć to kontrolować... Wiem to bo mój chłopak, aktualnie narzeczony też miał ten problem. Kolega polecił mu książkę o problemie przedwczesniego wytrysku, lepiej panowie to przeczytajcie i zadowalajcie swoje kobiety, nam też się coś od życia należy: http://tnij.org/przedwczesny-wytrysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×