Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koraaaaaa

wystawiłam 30 szt próbek za 15 zł // czy to dobra cena ?

Polecane posty

próbki powinny być za darmo, a nie, że ktoś ma do nich dostęp i wystawia na allegro :-o kit na kółkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdhjiur
nikt ci raczej nie kupi tylu próbek...i to różnych...jeśli ktoś ma cerę tłustą to kupi tylko krem do cery tłustej a pio co mu 30 próbek do innej cery..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koraaaa
tak sie złozyło ze tyle niepotrzebnych probek mam jakoś nie widzialam sensu w rozdzielaniu jak po 5 szt ? tam jest np dużo filtrów ,na cały sezon spokojnie wystarczy a te koloryzujace to juz są na maksa wydajne jak ktos bedzie chciał to za 15 zeta upchne wszystko a jak nie ...to tez tragedii nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdggggg
przeciez takie probki dostaje sie za darmo w aptekach, drogeriach..a ty chcesz na tym zarobic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to powiem co myslę
Pewnie panna pracuje w aptece..ja często kupuję kosmetyki Vichy i La Roche a jak przy okazji zakupow zapytałam aptekarkę czy ma probki podkładow powiedziała ze nie..Wydaje mi się że firmy kosmetyczne powinny dołączać probki do swoich produktow,np. kupując krem dostaje probki podkladu,a nie zalezy to od widzimisie sprzedawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysiakrk
Kiedys raz na jakis czas pytalam o probki w aptekach, za kazdym razem ich nie bylo. A zanim kupie drogi krem to chce przetestowac go. Nie bede kupowala na tzw pale! Kiedys to sie naprawde zdziwilam, bo na stoliku w aptece lezaly ulotki na ktorych napisane bylo, ze z ta ulotka moze na dostac probke. Bylo ich naprawde duzo. Niestety pani farmaceutka powiedziala mi, ze juz nie maja. To nawet im sie nie chcialo wziasc wyrzucic tych ulotek, ale probki to biora tonami. Szkoda gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zawsze słyszę że absolutnie nie ma żadnych próbek :-o taaa one są, ale na allegro :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy do apteki
moja kumpela kupowala zestawy dermatologiczne (na recepte) i zawsze kupowala wtej samej, dostawala zawsze fluid gratis - wersja 30ml gratisowa specjalna...kiedys pry okazji zajrzala do innej, fluidu nie dostala, pyta farmaceutki a ona ze nic takiego nie ma w ogole :o no kuzwa, a w tamtej mowila, ze sa od firmy ZAWSZE , tzn od marki tych produkow, to nie byla promocja apteczna :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koraaaa
ojejku co tak przezywacie dziwne bo ja dostaje probki ZAWSZE jak kupuje w aptece cos za wiekszą kwotę /czy mamie/ zawsze proszę o dorzucenie kilku próbek kremów dla cery problemowej ;przewaznie mam w reklamóweczce pozniej Vichy -moja skóra akurat nie lubi tej firmy ludzie rzeczy z ciucholandów co kupili za 2 zł sprzedają a mnie zescie sie uczepili ktos kupi to kup nie to nie jakby było 30 probek kremów ale do mojej twarzy /mam duze problemy/ to nawet bym sie 5 min nie zastanawiala i za 15 zeta kupiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna ma racje dostala probki to moze z nimi zrobic co jej sie podoba ,oddac ,sprzedac czy sama zuzyc , jesli akurat nie sa do jej cery moze komus innemu posluzą.Ja ostatnio kupilam probki do balsamu do ciala Zachecam do moich aukcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×