Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

toratora

KTO IDZIE TERAZ ZE MNĄ NA FAJKE??

Polecane posty

Obudziles sie czy jeszcze spisz?:D Przeczytaj Swoja wypowiedz z wczoraj(ostatnia jesli dobrze pamietam):-)).I co jst na koncu?(:P)-czyli Twoja wypowiedz jest niewiarygodna:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze ,ale to zawsze wstaje prawa noga :P Marudze pewnie dla tego,ze nie wyspalam sie ,za oknem padastrasznie i jeszcze takie inne rzeczy:D Wiec wybacz👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ---> tak, masz zrobić wyjątek :) pokuty się nie obawiaj, pomyślim nad czym przyjemnym, ok? :D p.s. ja od 11 ;) sorki, że nie odpisałem wcześniej, ale padła mi kafeja; co chwilę pada :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu-->nie wiem czy chcialbys tych moich grzeszkow sluchac:D,wiec zaoszczedze Ci tego;-)) P.S to bylismy w podobnym wieku jak przestalismy to robic;-))a co bylo powodem u Ciebie? U mnie jak narazie wszystko dziala po formacie kompa...ciekawe na jak dlugo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ---> oczywiście, że chcę :D Jakbym nie chciał, to bym się nie prosił przecie 😘 p.s. mniej więcej w tym samym ;) a powód... nie wiem jak to określić, niektórzy twierdzą, że jak człowiek mądrzeje to przestaje... nie chciałbym nikogo urazić, ale chyba coś w tym jest :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu-->jak bym Cie obarczyla tymi moimi grzeszkami to mialbys problem zasnac w nocy;-)):D P.S u mnie to byl impuls i w duzym stopniu ,przyczynilo sie do tego smutne wydarzenie w moim zyciu..... Dobrze jest tak jak jest,ale ciagle \"czegos\" szukam:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×