Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natka900

Nareszcie ząbki!!!

Polecane posty

Cześć dziewczyny!Jeszcze wczoraj pisałam że martwie sie że mój syn skończył 6 miesięcy i nie ma ząbków,no i chciałam sie Wam pochwalić że dzisiaj sprawdziłam metalowa łyżeczką i dwa razy stukneło!Ma dwa ząbki!!Tak sie ciesze!To chyba jest radość dla każdej matki :-) napewno zaraz sie znajdzie jakaś wstrętna i napisze mi NIE PODNIECAJ SIE!ale nie bede sie przejmować!chcialam sie pochwalić na forum :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRATULACJEciesze sie
razem z Tobą!Ja wiem jaka to jest radocha!Coś wspaniałego!Teraz to już bedzie wychodzić jeden za drugim!Gratuluje natka!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie wiem co czujesz, moj synek tez dlugo nie mial zabkow. Dopiero pod koniec 8 miesiaca mu wyszly, najpierw jeden a za dwa dni drugi.teraz jak narazie spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisalaś ze mną
wczoraj o ząbkach!widzisz??niepotrzebnie sie martwiłaś :-) i już są najlepiej sie sprawdza łyżeczką,teraz tylko chwila i już beda widoczne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje kochane :-) a mam pytanko...on bardzo cierpiał :-( podawałam mu Panadol i smarowałam Dentinoxem... jak to bedzie dalej wyglądać?Czy dalej tak bedzie cierpiał,czy to tylko pierwsze 3 ząbki są takie bolesne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponoc pierwsze 2 a ile w tym prawdy to nie wiem. Moj maly przy drugim zabku to prawie piszczal z bolu a zal pomagal mu na 10 minut. Ja jeszcze podawal mu nurofen dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tego sie boje,wszyscy mnie straszą A ZOBACZYSZ JAKIE BEDZIESZ MIAŁA NOCE...a on spi w nocy :-) boje sie tylko czy nie ejst zle jak naraz dwa wyszly :-( mam nadzieje że bedzie ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabkowanie jest najgorsze ale kazdy musi je przejsc.JA wiem ze maluchy sie mecza ale nic na to nie poradzimy niestety,jedynie mozemy zalagodzic ten bol.Miejmy nadzieje ze z nastepnymi ząbkami nie bedzie tak zle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas pierwsze zabki byly bezbolesne ( 5 mies) , w 7 mies wyszly koljne dwa dopiero jak wychodzily trzonowe to przezylam prawdziwy horror :-o teraz ma 18 mies i 13 zebow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję ząbków :) Moja córeczka za tydzień skończy 7 miesięcy i nadal ząbków brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×