Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rajkaG

_,.-**-.,_,.-**-.,ngLka naucz nas obserwowac sluz

Polecane posty

Gość rajkaG
prosimy kiedy sa dni plodne; kiedy nie,kiedy pora na zajscie w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deeeedeeeee
Dziewczyny, wezcie ksiazke i same sie pouczcie. Obserwacja opiera sie na indywidualnym odczuciu. To mozna tlumaczyc po sto razy, ale jak sie nie przylozycie i nie wysilicie choc troszke, to nic z tego nie bedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajkaG
jak to nie ja juz wiem od niej ze jest sluz jest podobny do bialka jaka kurzego to mozna robic dzidzie:) i dl.klamiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papuga w todze
rajkaG - napisz nam coś jeszcze :O .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajkaG
wiecej nic nie wiem dlatego sszukam ngLka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papuga w todze
To szkoda, bo była nadzieja że podzielisz się z nami swoją mądrością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deeeedeeee
Nie klamie. Tak jest. Dla jednej osoby to wyglada jak bialko jaja kurzego, dla innej jak galaretka. U mnie nigdy nie ma bialka, jest wlasnie galaretka. Przezroczysta, ale gestsza niz bialko. Dlatego mowie o indywidualntych odczuciach. Ale skoro juz tak upraszczamy, to bialko jest sluzem najwyzszej plodnosci ergo zeby miec potomka nalezalo by wspolzyc w tych dniach, kiedy sie pojawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajkaG
jejus ale jestes mało sprytna czy galaretka jest podobna do białka----no jest wyobrazni troche kobito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deeedeee
Ja jestem malo sprytna? Coz..to nie ja zakladam topiki w stylu: nie mam bialka, tylko galaretke. Wypraszam sobie obrazanie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deeedeee
Poza tym, nie kazda ma to szczescie, ze pojawia sie bialko. Dla niektorych sluz najwyzszej plodnosci moze byc bialy. Jednak radzilabym przeczytac ksiazeczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano deedee ma rację. Mnie się zdarza, że rozciągliwości jest jak na mikroskop - głównie wodnisty.Śluz płodny to taki, który zawiera choćby JEDNĄ z cech:- uczucie mokrości i śliskości- przejrzysty- śluz wodnisty i przejrzysty- rozciągliwy (niekoniecznie przejrzysty w tym wypadku)- śluz przypominający białko kurzego jajka (najczęściej spotykany typ śluzu ale nie jedyny, który określa wysoką płodność).Wtedy dni płodne się zaczynają, kiedy wyznaczają je objawy - jeśli nie starasz się o dziecko to odradzam stosowanie wyłącznie metody Billingsa (sam śluz) a doradzam objawowo termiczną, wtedy prócz śluzu dochodzi szyjka (bo nie zawsze śluz poprzedza owulację na więcej niż 1-2 dni i współżyjąc 3-4 dni przed owulacją i tak możesz zajść - no i zakończenie objawu śluzu nie gwarantuje, że owulacja się odbyła, to określa tylko temperatura).Polecam 1 z:- Naturalne Planowanie Rodziny - Josefa Roetzera- Materiały do metody angielskiej: http://www.npr.prolife.pl/wydawnicza.htmA dodatkowo: Nowoczesne Metody Rozpoznawania Płodności pod redakcją Renaty Domżał-Drzewickiej, Edyty Gałęziowskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×